• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
@vercik83 no kojení mě jde super, spis mě mliko zbývá, občas mám prsa jak šutr tvrdá. Ale teď jsem uvítala, že jsen kojila v 8 v 9 dokojovala po koupeli a teď kojila zase a mliko furt ještě mám. Ale neodtrikavam, už mlika pojmou hodně holky moje :wink: jinak u 1 syna jsem otěhotněla, když mu byl 1,5 roku a super. Ono když plně kojis, tak by se ani nezdařilo a dobrý by to nebylo. Já holku kojila 2 roky a měla jsen problém. Otěhotnět. Zadarilo se až když jsem kojila jen jednou za den.Jinak ne,menstruaci jsem po celou dobu měla nepravidelnou, poprvé po půl roce a pak to jistily vyvolavacky.... Ale nemůžu se na to spolehnout i když plně kojím a jsem ráda, že nezná malej flašku, by z toho neuměl ani pít :grinning: no já už 4 fakt nechci i když se mi po bříšku moc stýská a pohybech. No u mámy to beru s rezervou. Asi se dobře vyspala a věcné poslouchám, že nemám rozum.... No teď manželovi říkala, že do 16 jsem udělala co řekla, pak už ne a zabejcila jsem se....no ano jsem tvrdohlava, jsen lev, ale jsem cilevedoma, cíle jsem dosáhla,vybojovala jsen si ho,ale ono ji snad vadí, že mám svůj názor? Ze proste nedělám blbosti jak ona a copak můžu za to,že určitě věci dělá jinak jak já? :grinning: no ať si heka, zase řešila jak ji všechno bolí a ze si musí píchat injekce na ředění krve a td ale závidí mi a nepřeje mi to a to mě mrzí nejvíc. Ale je to moje máma i když mizerná, ale dala mi život.... Jdu spát. Od 2 už se budí na kojení klidně po 2 hodinách, tak abych se vyspala. A zítra jde Pata na 1 den do školky. Pak má od středy manžel od 6 a já se 3 detma kluka do školky nedám ráno. Než bych je vypravila a ráno od 7-10 furt kojím, je hladovej, tak těžko něco můžu dělat. A pak doufám, že už bude mít od 7. No zatím školku povinnou nemá, to až příští rok. Ale léto to,ve středu mu bude 5 let a přitom mě připadá, že nedávno se narodil. Ach jo porod.... Už ho taky nezaziju. :frowning2: tu úžasný emoce, když miminko vidíš.... Ondraskovi budou v utery 2 měsíce. Bože to je děs jak to letí. Tak ať ti jse kojení jako mě :wink:
26. říj 2014 ve 23:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, Budapešť byla nadherna. A ty dobré trdelníky a wafle... Hmmmn
29. říj 2014 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak co je noveho??? Nam pichali ousko, takze sem nemela naladu na pc, prdolka me zase tlacila na boku az to fakt krute bolelo :frowning2:... pohyby citim,zatim nejsou na ruku citit, ale i tak o kocicce vim :hearts::hearts::hearts:. Jinak ten muj malej chlapak zacak uklizet, dnes vysal, otrl ohamtany okna v obyvaku a zalil kytky :grinning: :grinning: :grinning:, to je bajo :grinning:
29. říj 2014 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, my taky rosteme a máme se dobře, akorát mě začínají pěkně bolet záda a budu muset brzo seknout s pracíprotože už to nedávám... jinak já už ohyby cítím minimálně týden, asi jsem nějaká moc citlivá :slight_smile: furt děsně bojuju s akné... no myslím že se to snad vyřeší po porodu. Jinak 24.11 jdeme do BVenešova na velký ultrazvuk ve 20 tt, i když myslím že už to spíš bude ve 21 tt, dali nám termín 4.4. mějte se všechny moc krásně

@verunka_korunka jsem moc ráda že sis Budapešť užila, tak spoustu dalších krásných zážitků a budu držet palce na snaženíčko. :slight_smile:
29. říj 2014 ve 14:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@teok jeeje ousko, to je na prd, tak hlavne at je malej brzy fit. My zase resili dutiny (zadni rymu) ... no jo je tu zima a kde kdo chrchla. Pohyby taky pekne citim a uz i na ruku, jen tatinka zatim nechce stouchnout :slight_smile:. V pondeli jdu zase do gennetu na konteolni velkej utz zda dobre rosteme a ve stredu zase ke sve dr. nejak nam to utika. A vlastne se dozvim vysledky cukrovky.
29. říj 2014 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 neboj, nejsi divna...ja holku citila taky od nejakeho 17tt a ted taky podobne. Jen si to uzivej. Ja si to uzivam a kdyz delsi dobu pohyb necitim, tak do mrnouska stouchnu at me stouchne at vim, ze je vse ok :slight_smile:. Jen jsem mrnouse v sobotu trosku zalehla...probudila jsem se v noci a spala na brise...chudak malinkej :grinning:
29. říj 2014 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, ja mela dnes termin v Immunii, pred mesicem mi brali krev, tak ted vysledky. Celkem vse v norme, nic moc nenasli, jen trosku neco a to bude souviset s tou snizenou funkci stitne zlazy, ze je to autoimunitni. Tak mi nasadila Prednison, ze se bere ca. 6 tydnu pred IVF, nam to vychazi ca. 4 tydny, tak ze i to ma stacit. Ted mi volala dr. z Gennetu jak jsme dopadli, tak ji to rikam a jen me trosku vydesila, ze kdybych onemocnela, tak to mam vysadit. Tak jsem nejak nechapala, no a ona, ze to potlacuje imunitu, takze budu oslabena. Tak ja tomu trosku nerozumim a jen doufam, ze to bude ok. Nemate s tim nektera zkusenost, nebo neslysely jste neco od nekoho?
29. říj 2014 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 to je super že máš vše v pořádku a hlavně že už cítíš pohyb. Moc ti přeji aby to tak vydrželo až do konce :wink:
Jen když si to čtu a vím že jsem byla chvíli před tebou tak se mi malinko vkrade do oka slzicka, ale to je minulost a nijak to nezměním. Ani jsem to změnit nemohla. Takže se musím věnovat tomu co bude :slight_smile: a doufám, že než ty porodíš, tak já otěhotním :slight_smile: Ještě že mám svého chlapa co mě tak podporuje, bych jinak měla depku...
Tak držím palce a dej vědět co ten ultrazvuk za měsíc :slight_smile:
29. říj 2014 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia ja brala prednison na snizeni imunity kvuli skletoze, ale neboj se toho :wink:... budu na vas myslet, papej ovoce a bude to v poho ♡♡♡
@lupinpupin kocko, urco bude vse v poradku :wink:... ja jdu zitra do poradny heeec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2014 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jee ty se mas, ja to mam vse pristi tyden najednou...pondeli gennet a streda moje dr. Uz se tesim az mrnouse zase uvidim a nechame si zase nejakou fotecku, kdyz se nebude schovavat.
29. říj 2014 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia tak hlavne ze je vse tak nejak ok. Drzim palce at to do ivf utika a je vse ok.
29. říj 2014 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok
@lupinpupin
holky, diky. ja se bala stimulace a nakonec se ted bojim toho prednisonu. zitra bych si ho mela vyzvednout.

@teok melas nejake ty vedlejsi ucinky?
29. říj 2014 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky jsem v řiti. Jdu na gyndu pořesit antikoncepci. Plně kojím. Jenže prášky pro kojící nemůžu, krvacim po nich a pres prášky otehotnim hned jak 1 zapomenu vzít a tělísko mi teď nemůže dát diky myomu prý bych taky krvacela a kroužek, injekce,náplasti nemůžu kvůli hormonum. Prej máme skrtit ptáčka zaziva... No do toho manžela nedostanu a navíc prerusovana souloži taky nic moc.copak není jiná možnost ochrany? Nechci chovat po 4!!!! Ale sexuální absenci fakt nechci
29. říj 2014 ve 22:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 hmm to mě už nic nenapadá, leda prezervativ :slight_smile: ale teda ve tvém případě, když víte že čtvrté nechcete by asi sel řešit manžel, kdybychom byli na vašem místě
29. říj 2014 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia vedlejsi ucinky nee, ale muzes po nem trochu pribrat, myslim si, ze zavodnuje, tak se nelekni :wink:... neboj se ho, kdyz sem ho dala ja a to mi nebylo do zpevu v tom obdobi, tak to zvladnes i ty ♡♡♡♡
30. říj 2014 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok diky, diky, ja se prave bojim :grinning: Furt oddaluji si pro nej dojit do lekarny, z toho pribirani mam prave nejvetsi obavy :frowning2: Na me uz ted je kazde deko znat.
30. říj 2014 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia ale co pro mimiska neudelame, ja jsem tez jako vorvan a nehrotim to :grinning: :grinning: :grinning:
30. říj 2014 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok to bych chtela videt teda :grinning: podle fotek jsi stihla a urcite ti pribylo jen tehu brisko. Je uz ted tech 10 kg co mam navic od svatby omlouvam tim, ze je to "dan" za deti. :wink:
30. říj 2014 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia ha ha ha ty jsi dnes snidala vtipnou kasi, co :grinning: . Fotky klamou, ver mi. Je to hruza, v jidle se krotim, jim ovoce a stejne ty kila jdou nahoru :frowning2: . Uz s tesim az to budu zase schazovat dva roky :frowning2: .
30. říj 2014 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak furt sem holka, mam 395g a protoze ma mamka placentu na predni stene, tak citi jen tlumene kopanecky :wink: :frowning2:... ald je v poradku, hlavickou sem dole, ale to se muze jeste menit :wink:...
30. říj 2014 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@teok tak super, ze je vse ok :wink: ty uz jsi take v druhe pulce, to vazne leti.
Ja jdu do lekarny zrovna pro ten Prednison, tak se asi premuzu a od zitra ho zacnu brat :frowning2:
30. říj 2014 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia neboj se toho, bralo ho hodne lidi a ziji :wink:... pomuze ti na ceste k miminku ♡♡♡♡
30. říj 2014 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok diky za povzbuzeni :wink:
30. říj 2014 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia neboj, vse bude dobre a brzy najdes //.
30. říj 2014 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no ja si prave rikam, ze kdybych je nasla jeste pred IVF, tak abych si ted tim Prednisonem neublizila. Ale kdyz ho nechavaji uzivat pred IVF a pak jeste i v zacatku tehu, vysazuji ho nekdy kolem 12tt dle vysledku krve, tak snad to neni az tak nebezpecne.
30. říj 2014 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia neboj, doktori vi kdy to dobre pouzit :wink:
30. říj 2014 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 vasektomie?
30. říj 2014 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok ja mela placentu taky vpredu a teda kopance byly ooobr...
30. říj 2014 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 co to je?
31. říj 2014 v 00:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 no sterilizace chlapa. Taky si myslim, ze kdyz uz dalsi dite nechcete tak by to mohl resit chlap....
31. říj 2014 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek