• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
@vercik83 to zní strašně a nevím co bude za 10 let. Třeba budu chtít benjaminka :grinning:nikdy neříkej nikdy
31. říj 2014 v 16:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
31. říj 2014 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda tady se nic neděje.rozproudím debatu otazkou zda někdo z vás mamin měl miminko brzy v samostatném pokojíku? Nepište prosím jak byste to nikdy neudělaly:o) ja to dnes poprvé vyzkouším, budím se totiž s každým jejím povzdychnutím....
2. lis 2014 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 Já ti neřeknu že bych to nikdy neudělala, naopak to mám v plánu :grinning: Ale zkušenosti ještě nemám, uvidím jak to bude :slight_smile:
3. lis 2014 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 já dávala az po tom, co jsEm dokojila. Představa toho, že bych musela chodit je hrozná. Takhle jen vstanu a postýlku mám u postele, abych nemusela chodit a to kojím jen 1-2 X za noc....
3. lis 2014 ve 13:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tady zdechl pes teda......jak se máte? Nějaká nová těhulka? Píšu vám, protože vás chci moc poprosit, abyste na mě dnes myslely, mám 4.den zpoždění, neměla jsem odvahu ještě testovat, příznaky si nepřipouštím (ikdyž zvětšených prsou si všiml už i manžel, a jsou pěkně citlivá), ale to může být i sugesce, ale tento cyklus mi dr. poprvé nasadil clostilbegyt a dnes odpoledne si budu dělat test, teď už to bude buď anebo.....buď jsem těhotná, anebo už opravdu nic nechápu.... mám u sebe těhu test v práci, ale nechci si ho dělat tady, protože jestli bude negativní, tak se rozbrečím, a všichni se budou vyptávat, co mi je....tak si počkám do klidu domova, kde manžel bude se mnou a verdikt bude rozhodnut.....držte palce! :slight_smile:
4. lis 2014 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek no ty jo, ted budem napnuty cely den :grinning: Zatim to vypada nadejne, tak moc drzim palce a urcite hned pisni a nejlepe posli fotecku testiku. V kolik se na to chystas? Zrovna jedem odpoledne s detmi k dr. a vratime se az vecer, tak to budu napnuta celou dobu.
Ja mam termin v pondeli v CAR a i kdyz to mam dostat az pristi stredu, tak asi v pondeli taky testnu, co kdyby nahodou, ze jo. At vim s cim tam jedu.
4. lis 2014 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova
@maice
Holky, vy uz finisujete, tak jak je?
4. lis 2014 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf No a jak se vede tobe, holka?
4. lis 2014 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia asi okolo 16h, zkusím tak 3h nejít na záchod, ať je to fakt na beton....no, já ti nevím, jsem z toho nervózní..3dny jsem vydržela netestovat, ale dnes už budu vědět... 4 dny zpoždění jsem nikdy neměla...
4. lis 2014 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek tak to budu držet palečky a sledovat.
Já byla dnes u toho svého po šestinedělí. Přijde mi ze tu prohlídku teda dost odbyl. Utz mel za 10s a to fakt neubírám. Na to že jsem měla problémy, dost rychlý. Nicméně jsem asi ok, měřím už teplotu abych věděla. Jsem 20DC a naměřeno jen 36,4. A včera mě asi šílené bolel vaječník vpravo. Podle toho a teploty bych to tak viděla na ovu. No uvidíme dal podle teploty. Stejně se budem snažit až od ledna :frowning2:
4. lis 2014 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka ahoj, děkuju :slight_smile: neboj, do ledna to uteče jak voda a pak už se vám to povede, budu na tebe myslet :wink: a @donia taky držím palečky :slight_smile:
4. lis 2014 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Ahoj holky no už to máme za pár. Mam 15 dni do TP. Cítím se všelijak ;) chvíli je mi dobře, pak začne břicho tvrdnout a bolet malý sebou sije jako o život :slight_smile: ale zatím se necítím ze by to melo přijít... Nejhorší je ze člověk neví kdy to přijde :slight_smile:
4. lis 2014 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monikaklosova to je fakt, toho jsem se taky bala, ze mi necekane a samozrejme v nejnevhodnejsi :grinning: chvili praskne plodovka. A nakonec u prvniho mi dr. v 38tt po kontrole rekl, ze mam vysoky tlak a nechtel me ani pustit domu, ze mam jit rovnou na porodnici, mel ordinaci ve stejne budove. Tak jsem ho ukecala, ze bydlim doslova par metru od ni a ze urcite prijdu zpet. Tak jo, ale byla to rychlovka, rano vyvolani a v poledne bylo hotovo. No a u dcery zase vyvolani ve 42tt, te se zase pro zmenu ven nechtelo. Takze si to clovek ale vazne nemuze naplanovat. :wink:
4. lis 2014 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek Držím Ti moc palce holka !!!!!!!!!! :slight_smile:
4. lis 2014 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia Ahoj, no vede se všelijak. Výsledky z genetiky jsou v pořádku, teď se budeme obracet na dr. Kočího do Prahy, který se zabývá přímo tím partnerovým problémem. Vyšetří ho a pak nám řekne, co dál. Buď mu nasadí nějakou léčbu ( hormony, léky, vitamíny .. ), nebo nám rovnou řekne, že je to ztracené ( a budeme mít zkažené Vánoce :frowning2: ). Ale to si zatím nepřipouštím a věřím, že tam nějaká naděje ještě bude. Takže nás teď čeká výlet do Prahy. A co ty, už se připravuješ na IVF ?
4. lis 2014 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, děkuju, že na mě myslíte, jste hodné.....doufám, že odpoledne tady budu moct hodit foto pozitivního testíku, aspoň bych byla nadějí pro ostatní dlouhodobé snažilky, snažili jsme se 14měs. :slight_smile: no a jak ne, tak se aspoň dneska pořádně vybrečím (ikdyž jsem poslední tři měsíce těhu moc neřešila, měla jsem jiné myšlenky, ale čtyřdenní zpoždění už v člověku pěkně hlodá a má nervy na pochodu).... Kolem čtvrté-páté jsem tu zas a s verdiktem :slight_smile: pokud jsem těhotná, budu bulet štěstím, pokud nejsem, budu bulet zoufalstvím...
4. lis 2014 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek tak hlavně přes ty slzy štěstí zvládni napsat, jinak se tu ukoušeme nedočkavostí.
4. lis 2014 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia Ahoj, no už je to naa spadnutí :slight_smile: čekáme každým dnem...Holt 12 dní do termínu :slight_smile: Už aby si Honzík rostl venku :slight_smile: A samozřejmě plno obav, očekávání...co bude, jak to bude, jak to zvladneme...
4. lis 2014 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holkyyyy, je to taaaaaaaam!!!! Celá se třepu!!! Děkuji moc moc, že jste na mě myslely!!! :slight_smile:
4. lis 2014 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@mikracek super moc gratuluju!!! Drž se! :slight_smile:
4. lis 2014 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987 moc děkuju, doufám, že bude vše v pořádku :slight_smile:
4. lis 2014 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek to je neuvěřitelné, konečně! Hrozně mám radost! :slight_smile: a co manžel? :slight_smile:
4. lis 2014 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987 manžel hleděl jak z jara, ale má radost :slight_smile: oběma nám to zatím jaksi nedochází....zajímalo by mě, kdy mi to dojde :grinning:
4. lis 2014 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek tak to je super zpráva :grinning:. Jen tak dál :wink:
4. lis 2014 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monikaklosova
@maice
tak moc drzim palecky, holky a tesime se na fotky mimisku za par dni :wink:
4. lis 2014 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek skvela zprava, tak moc gratuluji a hlavne at je vse v poradku
4. lis 2014 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek Gratulaceeeeeeee!!!!! Hodně štěstíčka a zdravíčka :slight_smile:
4. lis 2014 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vercik83 ja dala malou samotnou do pokoje ve 2letech. Pohodli toho, ze kdyz chtela dudlik, tak jsem jen sahla pres zbrdliny a dala do pusy a zadne vstavani bylo super. Kojeni jsem ze zacatku chodila kojit do obejvaku, skrz prebalovani abych nebudila manzela, ale pak uz taky jen vzala malou z postylky, sedla zlet na postel nakojila a padla zas do pelechu. Ale znam maminy ktere deti meli hned v pokojicku a vyhovovalo jim to.
4. lis 2014 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek gratuluji!!!!
4. lis 2014 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek