• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

18. října 2016 
Holky, kdy už doktor něco uvidí na UZ?
6. lis 2014 v 08:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkasaf dekuji, tobe drzim palce, at mate termin co nejdrive a neprotahuje se to.
Ja mela vcera silene krece v brise, ze ani prasek nezabral. Tak nevim, jestli zase brutalni uhnizdovani jako tenkrat na jare, nebo co. Jsem nejaky 8-9 DPO, takze nemozne by to nebylo. Taky me napadlo jestli to nepatri k vedlejsim ucinkum toho Prednisonu, ale v letaku jsem to nevycetla. Tak uvidime jak se to vyvrbi.
6. lis 2014 v 08:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia No tak třeba je to uhnizďování, uvidíš za pár dnů. Já ani nevím kolikátý DC jsem, už nic neměřím, netestuji , počkám co z toho všeho bude.
6. lis 2014 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkasaf to ja taky nemerim, netestuji, ale ze me desne bolely vajecniky, tak jsem vedela, ze je to akorat v puli cyklu, takze ovu
6. lis 2014 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ivet1987 to já nemyslím...pravděpodobně bude císař a ten je ještě týden před termínem porodu a jelikož mi ho nechali na 25.2., tak si myslím, že bude mrňous venku tak v půlce února :wink:
6. lis 2014 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@mikracek na UTZ je vidět když hodnota HCG je nad 1000. Jinak je to zhruba 21dní od ovulace co jsem se dočetla a zhruba 28den od ovulace by mělo být vidět i srdíčko...ale to už je spíš dost individuální.
6. lis 2014 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@donia jééé, to by bylo super, když by to bylo hnízdění. Moc držím palečky! Kdy že chceš testovat?
6. lis 2014 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin MS mam dostat pristi stredu, ale jelikoz v pondeli mame termin v CAR, tak asi testnu v pondeli rano, kdyby nahodou, at vim s cim tam jedu. Otazka je, zda bude neco videt, i kdybych byla.
6. lis 2014 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 na kycle jedeme v poslednim tydnu v listopadu v utery nebo patek. Jo, kojeni je fajn, snad to vydrzi. Je ondras taky cely den vzhuru?no hlavne ze v noci spinka....
6. lis 2014 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@mikracek byla jsem v 5týdnu a byla tam vidět tečka :slight_smile: srdíčko jsme měli 6+3.
6. lis 2014 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@donia moc bych ti to přála aby to bylo hnízdění a následně za pár dnu našla // a až do konce!!! :wink:
6. lis 2014 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@missuulle jsi hodna, dekuji. tobe taky preji hodne stesticka, ted ho budes potrebovat
6. lis 2014 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia bylo by fajn kdyby se ti to povedlo takto rychle, budem na tebe moc myslet!
6. lis 2014 ve 22:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@mikracek za týden už určitě. Teď by byl jen gastacni váček. Ono těžko říct v jakem jsi opravdu týdnů. Nebo jestli vis,kdy přesně byla obulacezhruba 6 tt je už fazolka.
7. lis 2014 v 05:09  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@vercik83 dost spí i přes den.představ si,že včera jsem ho kojila v 8 a vstával až teď takže mi teklo mliko všude z levého prsa,yo bylo jak šutr, dělá se tam víc mlika. Na kyčle by jsi měla jít stejný den.takže pokud jsi byla utery, tak další kontrola zase utery. My tam pojedeme až začátkem ledna. Tak jsem zvědavá, zda budou i jadyrka. A do Benešova jedeme dneska koupit si piskomily. Když jsem je viděla, tak jsem byla udivena jsou dokonalý a do porodnice pro papír o hospitalizaci na pojišťovnu.za 5 dní lezení dostanu 1000. To je dobrý :grinning:
7. lis 2014 v 05:17  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda holky jsem v šoku.včera jsen dala Ondraska spat v 8 hodin nakojenyho a poprvé jsem kojila až teď. Takže mě mliko teklo,tak mam všechno mokrý. Todle nikdy neudělal,fakt čumím jak blbec. V krku mě bolí furt,kruci už bych potřebovala,abych odlaslavala. Ten hnusnej suchej kašel je děs. Ale zase už nekaslu tolik.takže antibiotika možná nebudou. Se jim vyhnu.
7. lis 2014 v 05:21  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 ovulku vím přesně, byla 20.10. :slight_smile:
@donia holka, kdy budeš testovat? Budu na tebe moc myslet :slight_smile:
7. lis 2014 v 06:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@mikracek aha tak to jo.Tak 28 dni od ovulace už něco vidět bude. Sladkej začátek těhotenství. No já už to nechám jiným. Mimco už nechci. Jen nevím jak se chránit. Prášky nesnesu, krvacim po nich a navíc přes ně otehotnim a tělísko mi při kojení nemůže dát kvůli myomu. Kterej se od tehu zmenšil, ale furt dělá neplechu. Uvidíme co s ním udělá kojení. Jsem 9 týdnů po porodu a zatím nemenstruuji a možná, pokud to bude jak u dcery, tak ještě 4 měsíce nebudu a,pak se to občas objeví. V podstatě dokud plně kojím, tak dobrý, jak začnu s příkrmy, tak už začnu. A syna do pul roku chci opět jen kojit. Ale co pak netusit. Hrášek mezi kolena cpát nebudu :grinning:
7. lis 2014 v 06:43  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mikracek testnu preventivne v pondeli. Mam to sice dostat az ve stredu, ale v pondeli jedeme do CARu, tak kdyby nahodou to vyslo a nahodou uz bylo neco videt, tak at vim. No a kdyz nic, stejne budu muset u dr. s pravdou ven, ze uz jsme se nechranili, aby vedela, nez s nami zacne neco delat.
7. lis 2014 v 07:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 no jak jsem psala, ze byla cely den vzhuru, tak ted mi spala podobne jak tobe ondras, sla spat v osm a probudila se az v 7 rano!! Jenze ja se probudila nervozni uz v pul5, musela jsem si trochu odstrikat pac z prsu taky teklo a desne bolely a taky vic zleva no a. Pak jsem se sla kuknout v pul 6 zda je vubec ziva a jeste z druheho jsem odstrikala, nakojila jsem v tech 7 a uz zase spinka. Bojim se aby mi nevznikl zanet kdyz pres noc se naplni, ale zase nechci moc odstrikavat abych se nedostala do zacarovaneho kruhu. Kyclicka se mi. Zda lepsi,tak snad to bude i dle sono.
Pres den zkousim latkove pleny, teda to je spotreba holky. Taky budete nekdo latkovat??
7. lis 2014 v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia drzim palce, ja mela test pozitivni den pred teoretickym prichodem menstruace, tak uvidis.
7. lis 2014 v 08:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia tak tfuj tfuj tfuj, plivu na tebe těhu bacil, abys našla krásné koleje // :slight_smile:
7. lis 2014 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia tak uvidis, ale test by to uz mohl ukazat...to uz budes 12DPO ne? Drzim palecky!!!
7. lis 2014 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, tak jsem to nevydržela a zašla k dr. ať mi aspoň udělá krevní testy a řekne hodnotu hCG, no a sestřička nabírá krev a najednou vyjde dr. a že prý jak dlouho mám zpoždění a tak mu říkám že týden a on na to, že to už by mohlo být vidět na ultrazvuku, a taky že jo :slight_smile: gestační váček 4,3mm, odpovídáme 4+6tt (takže se to bere jako 5tt že?) a pogratuloval mi k těhotenství, že už je to teda fakt na beton :slight_smile: akorát mě pozval až za týdny (28.11.), že prý mi udělá mnoho podrobných vyšetření - jáj, kde je do 28.11.? Do té doby se budu nervovat, jestli je vše ok... Ale mám hroznou radost, hned jsem volala manželovi, tak měl radost a říkal, že už mu to asi fakt dochází, a že to je super :slight_smile: Termín porodu mi dr. vypočetl na 11.7.2015 :slight_smile: Holky, to je fajnééé....a já už se bála, že přirozeně to u nepůjde.... ono sice bylo to s pomocí stimulačních hormonů, ale zadařilo se, mám velkou radost :slight_smile:
7. lis 2014 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@mikracek no vidis, takova prekvapka jsou nejlepsi :wink: tak at ti to do 28.11. rychle utece
7. lis 2014 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@vercik83
@mikracek
@lupinpupin
holky diky moc, jste hodne, to potesi, ze na me takhle myslite.
Ovu jsem netestovala, ale dle bolesti vajecniku to vychazelo akorat na puli cyklu a byla v utery 28.10. to me bolely nejvic cely den. Takze bych mela byt dnes 10DPO.
7. lis 2014 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@mikracek Super !! Tak to gratuluji moc !!! Užívejte si to s manželem a dávej na sebe pozor !! :slight_smile:
7. lis 2014 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@donia Tak v pondělí jsem na tebe zvědavá !!!! :wink:
7. lis 2014 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, teďka mě napadlo, že jsem zapomněla, že příští týden jedeme do Vysokých Tater, kde budeme ubytováni v nadmořské výšce 1500 m a možná si vyšlápnem na jednu horu 2117 m, zapomněla jsem se doktora zeptat, jestli to v těhotenství nevadí - nevíte někdo, jestli taková nadmořská výška fazolce vadí? Nerada bych něco zadrbala....
7. lis 2014 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@mikracek Já myslím, že tohle vubec nevadí :slight_smile: jsi těhotná, ne nemocná a pokud se nechystáš na Everest bude to v pohodě :slight_smile:
7. lis 2014 v 16:23  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek