• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

18. října 2016 
@mikracek taky moc gratuluju, vše bude probíhat v pohodě, mně taky pak zvala až za dýl a bála jsem se, sledovala furt zda nekrvacim, mela jsem hororove sny jak rodim malickata miminkanehotova a tak brrr. Jeste ze mam ednu hotovou:0)
Co s tema prsa a v noci. Kdyz nepije? Odstrikavat trochu ci ne ci jen jedno ... Ja se dnes budila zase spis kvuli bolesti prsou nez kvuli male. No ale probudila se v zavesu za mnou po cca pul hodine. Asi jsme nejak propojene pac to zafungovalo i pak rano v 7. No ale je srandovni jak kdyz pak pije a odpoji se pac je moc mlicka tak ji to strika kolem pusinky.. No spis desne nez srandovni asi...ale vcera jsem koukala ze se ani neprisala a jen to nechavala do pusinky tect!!!
8. lis 2014 v 08:22  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@vercik83 já teda ne.jelikož man 3 děti a na starost tchyni, tak je to nereálný. Jinak já mám monitor dechu, takže vím, že malej dejcha a tudíž i žije :grinning: používala jsem ho na všechny 3 sviste, půjčila i spolužačce a teď má Ondráš, už 5 dítě. A pak ho půjčím segre, je ve 13 tt :grinning: a nedávno jsem zjistila, že je těhotná. No chvilku jsme byly spolu. Asi měsíc,ale já pqk musela rodit. Ale jo Ondrášek už brouka, hyka při smíchu, snaží se už nahlas, ale moc mu to nejde. A už bouchne do hraček, tak už je na hrací dece
8. lis 2014 v 09:30  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@maice teda 39 tt už to mas zapar. Jak se cítíš par dni před porodem? Budu na tebe moc myslet a přeji ti rychlý a bezbolestný porod jako jsem měla já. No bolesti byly jen 20 minut. Ty 4 hodinky před tím flakarna a já se i přes to hustě otevírala....rada na to vzpomínám. Když ten svůj poklad držím v ruce
8. lis 2014 v 09:33  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 Ahoj, no...jsem trochu rozlámaná, ale jinak v pohodě - vytírám, luxuju, trenuju děti, vše jak dřív. A pocity - plná očekávání, radosti, ale určitě i obav :slight_smile: snad poznám, že už je čas a snad už to nebude dlouho trvat -do termínu zbývá 8 dní :slight_smile:
8. lis 2014 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
holky potřebují radu! jsem11 den cyklu a pociťují ovulaci,ale mam chripku:weary: myslíte ze mam šanci otěhotnět? děkuji všem za odpovědi :kiss: :kiss: :kiss:
8. lis 2014 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@mikracek já jsem byla na začatku 4 měsíce taky v Tatrách a pohoda. Někde jsem četla že tůry v nadmořské výšce cca 2000m jsou naprosto bez problému. Jinak ja jsem to uchodila taky v pohodě jako všichni ostatní, myslím že se nemusís vůbec bát.
8. lis 2014 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@verik2 a @donia jo jo holky hrozně to letí, a navíc mi doktor dal termín porodu blíže k březnu :slight_smile: za čtrnáct dní se dozvím jak jsme opravdu staří a jestli budeme mít lumpici nebo lumpa :slight_smile: už se moc těším. @donia myslím na tebe kočko, ať ti to dobře dopadne ať už s IVF nebo bez něj a pak už bude všechno OK neboj. A stejně tak @verunka_korunka nebojte holky uteče to i vám a pak se budeme moct radovat s vámi.
8. lis 2014 v 15:00  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@monikaklosova děkuju moc za radu :slight_smile: tak to jsem ráda, že Tatry nevadí, moc už se tam těším :slight_smile:
8. lis 2014 v 18:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@jezura777 diky moc, jsi hodna :wink: ty uz vstupujes do druhe puli, to je az neuveritelne
8. lis 2014 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@mikracek Gratuluju a přeji ti bezproblémové a pohodové těhotenství :slight_smile:
8. lis 2014 ve 20:04  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@donia Ahoj, moc držím palce, aby křeče byly od hnízdění :slight_smile: A aby bylo vše ok a ty ses mohla v létě radovat z mimča :slight_smile:
Jsem teď, koukám, kousek za tebou, co se týče DPO - dnes bych měla být pravděpodobně 8 DPO, jenže ovu byla nakonec až cca 37 DC:frowning2: Měřím teplotu, dneska rapidně spadla a při zkoumání čípku jsem měla malilinko zabarvený hlen jako špinění, takže asi zase krátká luteální fáze bude... Stejně jsme se moc nesnažili, protože jsem měla okolo ovu náběh na mykózu. Vlastně bych se i docela těšila na nový cyklus, jen mě trápí, že mé cykly jsou tak podivné...
8. lis 2014 ve 20:12  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@baya66 taky uz jsem na tebe myslela jak jsi na tom. me je sice nic moc, stale poboliva bricho a rano hodne mirne spineni, ale na tehu bych to nevidela. asi se furt telo dava dohromady ci co, protoze pred minulou ms to tak hrozne nebylo
8. lis 2014 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@baya66 děkuju moc :wink:
8. lis 2014 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia ale kdoví, třeba budeš ještě mile překvapená! ale ano, rozumím ti, že si asi nechceš dělat třeba marné naděje... já jsem měla tento cyklus špinění pár dní okolo cca 17 - 20 DC, už jsem uvěřila, že to bylo od ovu, jak odhadoval doktor... pak to deznělo a za asi další 2 dny zase jeden den slabounké špinění, a já už věřila, že to je od hnízdění... a cítila jsem se velice těhotně, dokonce jsem si pak dělala asi 14 dní od domnělé ovu test a ten mě vrátil na zem - a to jsem byla ještě hezkých pár dní před mou opožděnou ovu... takže už mi z toho fakt slušně hrabe...
8. lis 2014 ve 20:47  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@baya66 jo, to asi nam vsem, co se tak dlouho snazime a furt nic :frowning2:
a jak je v praci?
8. lis 2014 ve 22:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky tak snad me missulle nezastreli ale hlásím že rodí :slight_smile: myslete na ni ať ma princeznu rychle a bez komplikaci u sebe <3
9. lis 2014 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@monikaklosova jo, to je hezke, tak to na ni moc myslime, vsechny.
A ty uz take odpocitavas dny, vid? :wink:
9. lis 2014 v 17:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, ja asi zitra ani testovat nebudu, vypada to, ze se MS pomalu, ale jiste blizi. A ty krece v brise co mam uz od stredy budou asi bohuzel vedlejsi ucinky tech prasku. Zacetla jsem se vcera do diskuzi na to tema a hodne holek to tam psalo, ze mely krece, bolest a motani hlavy, mykozu. No super, vse pocituji tez. Zitra to chci probrat s dr., i kdyz mi je nasadili v immunii a ne v CARu tak pochybuji, ze se bude chtit plest jine do toho co predepisuje :frowning2:
9. lis 2014 v 17:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia jo jo taky :slight_smile: ale zatím to nevypadá :grinning: žádný náznak ze by to mohlo přijít :slight_smile:
9. lis 2014 v 17:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia V práci nic moc, jsou dny, kdy si říkám, že se to dá vydržet, ale jindy zase mám pocit, že už na to nemám sílu, jako třeba dneska :grinning: Asi je to i z blížící se ms...
A jak ty, pracuješ pro manžela?
Možná bude dobře na jednu stranu, když ty obtíže zkonzultuješ jinde, uvidíš, co ti řeknou. Ale třeba tyhle nepříjemnosti přinesou brzy své ovoce a budeš držet v ruce testík s // :slight_smile:
Já si říkám, že už bychom se měli taky asi obrátit na nějaké specializované pracoviště... Minimálně kvůli mému nenormálnímu cyklu. No a jindy si zase říkám, že se na to všechno vykašlu a když to přijde, tak to přijde...
9. lis 2014 v 19:12  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@baya66 tak to si zive dovedu predstavit jak to myslis, ze nektery den je ok a jiny mas pocit, ze uz to v praci nedavas. Me staci zvesti od kolegy (se kterym jedinym se stykame) a uz se vzdy rozcilim.
Pro manzela delam oficialne, to ano, ale uprimne me moc nezatezuje, vi, ze se snazime o mimi a to je nase priorita, takze tomu vse "podrizujeme".
Dnes jsem si treba ten Prednison nevzala, jeli jsme pryc a nechtela jsem krece nekde po ceste, cely den se mi vzduch ci co prohani ve strevech a mam pocit jak kdyz mam vetrelce, dost neprijemne. Tak musim uznat, ze je to lepsi. Sice me bohuzel stale trapi mykoza a asi bude, dokud budu uzivat, ale to bricho bylo dnes lepsi. Tak uz aby bylo zase celkove lepe. Nekdy me prepadne takova depka jako ze jestli to tak fakt ma byt...
Ja byt tebou, tak bych se na eventualitu nejakeho centra alespon zeptala sveho dr. tim nic nezkazis. V dnesni dobe to neni zadne tabu.
9. lis 2014 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@maice porod zaručeně poznáš. Jestli máš poslicky, tvrdnutí břicha,nepravidelné bolesti, tak porod jsou už pravidelné a bolestivejsi kontrakce a když to začne dej si sprchu. Poslicky ve sprše ustanou, ale kontrakce nikoliv ty se rozjedou. Já dokud si nedala sprchu bolesti slabé po 9 minutách, a jen jsem vylezla ze sprchy bolesti po 2 minutách a už se nedali rozdejchavat a do 20 minut jsem porodila :grinning: :grinning: :grinning: proste porod poznáš. Já rodila 3x a porod jsem vždy poznala i když poslicci byly jen u Tynky a Ondřeje. U Patrika mě ani břicho netvrdlo. A magnezko u Tynky vysazení 34 tt a porod děs a u Ondřeje 30 tt a porod super. Ale moc na tebe myslím.dej sem ještě fotku ať se pokocham tehu bříškem, prosím....
10. lis 2014 v 06:58  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@nonacek určitě :grinning: a ničeho se neboj jen na to skoč :grinning:
10. lis 2014 v 06:59  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@jezura777 no jo termín.. Až se mimcu bude chtít, tak si řekne a jinak co by jsi radci a ne že to je jedno, hlavně aby bylo zdraví. To je jasný a ať je úplně zdravý. Jen co by jste radci. Já u 1 moc chtěla holčičku, manžel kluka a byl to kluk. Na holčičku jsem si musela počkat na 2 porod a i když porod s ni děs, tak ta bolest za to stala :wink:
10. lis 2014 v 07:03  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@monikaklosova tak co jak to s ní dopadlo. Určitě včera porodila. Já tu nebyla
10. lis 2014 v 07:06  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak holky mě hrabne, já nejsem ještě zdravá, furt mě bolí v krku a už to chytl syn a dcera jen ten nejmenší je zdravej a věřím,že ho kojení uchrani. Jinak máme další chlupace, pořídili jsme si 3 piskomili slečny a jsou boží. Jo a manžel už začíná taky prskat a je mu zima, taky to chytne. Já ještě furt nemůžu mluvit a už mě to štve
10. lis 2014 v 07:09  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 tak nakonec včera nějak po 8 to zvládla ;) víc nám určíte napíše az bude mit chvílku :slight_smile:
10. lis 2014 v 07:13  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@verik2 stalo se :smiley::grin::grinning::laughing: Děkuji,za radu. Dam pak vědět jaky bude výsledek :smiley: :kiss::kiss::kiss::kiss:
10. lis 2014 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 Pupík :slight_smile:
10. lis 2014 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@verik2 No a co se porodu týče...tvrdnutí jen obcas a malinko,poslicci asi nic, jen obcas citim nejake tllaky a tahání v podbrisku...Tak jsem sama zvedava kdy to prijde.
10. lis 2014 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek