• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
Holky, tak jsem byla v Gennetu. Udelala UTZ, nabidla mi na stimulaci bud pero Gonal nebo neco relativne noveho, je to jen jednorazova injekce a uvolnuje se tyden, takze se usetri kazdodenni pichani, pak se dela utz a kdyz je potreba, jeste se to dopichava Gonalem, treba den, dva. Takze tam mam zavolat a rovnou dojet 1DC a pichli by mi tu injekci.
10. lis 2014 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia Tak máš aspoň nějaký posun - a věřím že významný! To je pozitivní! :slight_smile:
Já už jsem dnes začala trochu špinit, tak počítám, že pravděpodobně zítra se rozjede MS.

Jinak se svým doktorem to proberu, jestli už se nemám obrátit na nějaký CAR - potřebovala bych fakt něco udělat s těmi cykly děsnými. Je to pro mě zničjící také psychicky, je to tak dlouhé, šance přichází tak málo často oproti normálu... Navíc luteální fáze pak nic moc... Mám teda doma ještě Clostilbegyt, který mi doktor předepsal těsně, než jsem otěhotněla, takže na něj nedošlo.Tento cyklus si ho ale netroufnu ještě vzít - musí se pak chodit na uzv na kontrolu, jestli nedochází ke hyperstimulaci a jak tělo reaguje. 1.12. jsem objednaná na prevenci, tak tam musím s dr všechno toto probrat.
Ale vlastně nemám představu, jestli se v CAR vůbec běžně zabývají problémy s cyklem. Nmůžu se zbavit dojmu, že by mě můj gyndař mohl vyšetřit důkladněji... Nikdy mi nedělal hormonální profil, nic takového :frowning2:
10. lis 2014 v 18:40  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baya66 no, uprimne, v CARu to budes mit asi lepsi. Muj nad HP rovnou mavl rukou, ze je to stejne nic nevypovidajici. Vzhledem k memu veku uz nic nezdrzoval a rovnou me tenkrat poslal do CAR, tak take dobre.
Urcite v CARu resi cokoli, proste ti nejde otehotnet a oni resi proc. At uz jsou to rozhazene cykly, nebo anovulacni, nebo proste jina pricina a po te patraji. Takze bych se urcite na nic neohlizela, kazdy ma problem nejaky a tak k tomu musi pristupovat. Jen bych asi dukladne vybirala kam jit. Kamaradka treba vybirala podle dojezdu na vzdalenost, ale mam pocit, ze jinde by to mozna meli lepsi.
10. lis 2014 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baya66 Ahoj, omlouvám se, že se vměšuji do Vaší konverzace...padl dotaz, zda se v Caru zabývají i cyklem...já můžu jen ze své zkušenosti vřele doporučit...moje dr. jen dokola píchala vyvolávačky, ale nechtěla se zabývat příčinou, v Caru u Apolináře mi opravdu pomohli - A dnes jsem 40tt.
10. lis 2014 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no tak to je super, za chvilku uz pojedes na stimulaci a brzy nam ukazes // jeee uz se tesim, drzim palcea moc ti to preji!!!
11. lis 2014 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice tyyy jo, si delas srandu??? 40tt, to je mazec :slight_smile: jak se citis? A jak to vypada s prichodem mrnouska? Uz se neco chysta?
11. lis 2014 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice teda taky koukam, ze jsi 40.tt. Pripadalo mi ze je mezi nama dost pauza, jenze to dost uteklo, vzdyt taky moje holcicka uz bude mit tento tyden 6 tydnu!! Kdy mas termin a kde budes rodit?
11. lis 2014 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin diky :wink: jen budu mit ted trosku ficak. Musim stihnout predoperacni, takze dnes nabehnu k obvodakovi, nechci tam sedet hned po ranu mezi vsemi chrchlajicimi, kdyz mam snizenou tu imunitu, tak tam jdu az pred polednem. No a zitra rano krev + moc + obj. na EKG. Pak se vsim zase zpet k obvodakovi, mezitim na injekci do Prahy a snad se to do pristi stredy vse stihne. Dr. me chce videt 8 den od injekce a pak se uvidi kdy by vychazel odber.
11. lis 2014 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin
@vercik83 No je to mazec jak touteklo.Termin mam ted v neděli a rodit budu u Apolináře. A jak se to má s příchodem Honzíka nevím...zatím jen dr. říkala, že se krásně připravuje...já nic extra nepocituju, obcas tlakya tahání v podbříšku, obcas brisko tvrdne :slight_smile: Už aby tu s nami uličník byl :slight_smile: Držte palec
11. lis 2014 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@donia To musíš mít předoperační na odběr ??? :fearful:
11. lis 2014 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf bohuzel ano, i kdyz je to v kratkodobe narkoze. Paradox je, ze tu samou jsem ted mela u revize a zadne predoper. nikdo nechtel. Po 2 hodinach cekani u dr. jsem zpet a mam akorat zadanku na krev a moc na zitra rano. Na EKG nikdo nebyl, tak se musim objednat sama, jinak objednava dr. a je to rychlejsi. Takze mi to utece ani nebudu vedet jak, nez si vse obeham.
11. lis 2014 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia No tak to určitě ano, oběhneš si kolečko a už budeš v centru. :slight_smile: Držím palce ať vše dobře dopadne. My jedeme do Prahy 27.11.
11. lis 2014 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia ty jo to je veci a vysetreni. Hlavne, aby se to vse teda stihlo a bylo vse ok. Jak si dopadla u obvodaka?
11. lis 2014 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia aaaa koukam, ze si uz psala jak si dopadla. Tak budes mit fofry.... hele a pred revizi ti krev nebrali? Me ji brali hned pri nastupu do nemocnice a z toho vse udelali...
11. lis 2014 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf tak to na tebe take budu myslet, to me uz se bude pak blizit den D. A kam ze to presne v Praze musite?
11. lis 2014 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jo, to jo, to mas pravdu, krev mi brali rano pri prijmu, to ano. No ale nejake EKG a vyjadreni obvodaka je vubec nezajimalo. Urcite dobre, protoze predstava, ze pri te vsi hruze a smule jeste clovek beha po dalsich doktorech a vsude to vysvetluje, to neee.
11. lis 2014 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak místo očkování do zahraničí ležím doma s rýmičkou a kašlem :frowning2: snad se brzo vyležim. Musím do odjezdu stihnou 6x rehabilitace kvůli těm zablokovaným zádům. Opřadu se mi bloky hrudní část páteře... Ale už se těším... Za měsíc odlet a dovča a pak nové snažení. Snad to dopadne líp než minule... Manžel je docela optimista, ale já teda moc ne.
11. lis 2014 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka tak at jsi brzy fit :slight_smile: Jo, to u nas je take manzel ten optimistictejsi. Hned rikal, ze proste jedno muselo odejit, aby udelalo misto dvema. Jenze nam chce stejne vlozit pri IVF jen jedno (i kdyz minule mluvila o dvou), takze je to nerealne.
11. lis 2014 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maice hm to nic není. Já měla už bolesti, slabý kontrakce. Tvrdnutí břicha a tlaky vůbec k tomu nevede.strašně ti to sluší, mas krásné bříško. A brzy svůj poklad budeš mít v ruce.Porod je krásná věc
11. lis 2014 v 18:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin to je děs a ty už jsi 25 tt to to utíká to je děs. Už cítíš určitě pěkný kopance a co bříško? Užíváš si kulaté? Já tak max spekate.?. I když mám po 3 dětech 9 kilo navíc. Rada bych si to udržela, abych už nenabirala.
11. lis 2014 v 18:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Asi bude pravda, že CAR bude lepší. Akorát moc nechápu, co vlastně obyč gynekolog dělá, když nepomůže ani srovnat cyklus - zřejmě jen prevenci :grinning: U nás je taky pravda, že jsme se zase nesnažili až tak dlouho - otěhotněla jsem 5. cyklus, z čehož ten první vím, že jsme "prokaučovali" ovu, druhý byl anovulační... Ale mé cykly na druhou stranu za normální považovat nelze, určitě by to chtělo nějak upravit. Ale hlavně neměl být ten potrat :frowning2: Ale co už naděláme, že...
Asi bych se obrátila na nějaké pracoviště v Praze - uvažovala jsem o Motole, případně Apolináře, jak píše @maice...

@maice Vůbec nevadí, že se, jak píšeš, "vměšuješ" :slight_smile: Jsem ráda za zkušenost. Pamatuju si tě odsud, když jsi ještě byla zoufalá, že pořád nic - no a vidíš :slight_smile: Moc ti držím palce, ať máš bezproblémový porod a ať máš svého Honzíka brzy v pořádku u sebe :slight_smile:
11. lis 2014 v 19:54  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no vidis, z toho si udelali predoperacni vysetreni a ekg radoby pri akutnim nedelaji jak te hlidaji pristroje...to chteji jen pri planovane "akci".
11. lis 2014 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 jj koncime 25tt je to mazec. Leti to! Kopanece pekne citim i manzel pres brisko. Ale taky mam placentu na predni strane tak nekdy jsou tlumene. Ale je to krasne a uzivam si to. Brisko pomalu roste, ale jak mi vyrostlo na zacatku, tak ted to jde pomaleji a kdyz mam treba mikcu, tak se me lidi ptaji kde to bricho mam, ale jakmile mam uplej svetr, tak je pekne videt. Musim pupik zase nafotit a pak pridam foto. Zatim mam nejakych 6kg nahore, tak jsem zvedava na finale...s Vaneskou jsem mela 16kg...a zustali mi 3... :-/
11. lis 2014 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky predstavuji vam naši malou princeznu
12. lis 2014 v 01:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. lis 2014 v 01:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@missuulle gratuluju, vypada krasne a vyrovnane
12. lis 2014 v 06:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle gratuluju, je nádherná!!! Ať jste zdraví :slight_smile:
12. lis 2014 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle Uuuuužasná :slight_smile:
12. lis 2014 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle tak jeste jednou velka gratulace a hodne stesti do zivota :dizzy_face:
12. lis 2014 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle krásná holka :slight_smile:
Hned bych ji brala... Místo lovení ovu jestli funguju a jak... Naštěstí první porevizní MS byla podle teploty 21dc a teď se za týden snad dočkám druhé MS. Pak ještě jedna, doufám že bude dřív než jak byla teď... Čekání mě zmaha a nebaví.
12. lis 2014 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek