• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@donia Ahoj, jedeme do Fertility clinic GYNEM, Praha 8. Už vidím, jak to tam budeme hledat :slight_smile:
12. lis 2014 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin
@teok
holky, kdy mate kontrolu?
Ja netrpelive vyhlizim poradny rozjezd MS, abych mohla zavolat do CARu a jet na tu stimulacni injekci, ale furt nejak nic. Rano to vypada, ze jo a pres den zase nic. No tak vam nevim.
12. lis 2014 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia ahojda, já mám ještě hodně času, jdu až 27.11. :wink:... no sem na tebe zvědavá :wink: a snažili jste se nebo jsi na to prděla :stuck_out_tongue_closed_eyes:....
12. lis 2014 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak holky - dnes na mě v nemocnici aplikovali Hamiltonuv hmat - tak přijímám sázky, co to se mnou udělá. Prý chudák Honzík tlačí na pánev - ale v mám případě jako kdyby šel hlavou proti zdi :slight_smile:
12. lis 2014 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice mně ho udělali 3x a nic....
12. lis 2014 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice me ho take delal a nic, nakonec jsem sla 10 dni po terminu na vyvolani. Takze uvidis jak bude pusobit na tebe.
12. lis 2014 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jj, snazili jsme se i doma. Resp. jsme si to spis uzivali, nic jsme tento cyklus nepocitali, neresili, proste to nechali osudu. Ale ovu jsem na sobe citila, takze prehlednout se fakt nedala. Ja myslim, ze se rozjizdi, jen tentokrat hodne pomalu a to zrovna, kdyz chci aby dorazila vcas a jak ma. No, doufam, ze kdyztak injekci davaji i v sobotu, kdyby nahodou se rozjela az v patek, protoze nedele je volno, v pondeli ten statni svatek a v utery uz by mohlo byt pozde. Takze bychom prosvihli tento mesic :frowning2:
12. lis 2014 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83
@donia Tak to jste měmoc nepotěšily holky :(
12. lis 2014 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice no ale neboj, vecne tam Honzik nebude :grinning:
12. lis 2014 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia tak na tebe budu moc myslet a at se nekouka flakat :wink:... urco by ti to pichli i jinde, kdyztak tam zavolej :wink:...
13. lis 2014 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak fakt nic :( Hamilton nepomohl...pořád 2 v 1
13. lis 2014 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@baya66 ahojky, mě pomohl clostilbegyt hned první cyklus, co mi jej dr.nasadil :slight_smile:
@missuulle moc gratuluji, máš krásnou holčičku! :slight_smile:
@maice já sázím, že do neděle bude Honzík venku :slight_smile:
@donia IVF vám určitě vyjde, myslím na tebe :slight_smile:
A vám všem ostatním snažilkám moc moc přeji, aby jste brzy otěhotněly :slight_smile:
13. lis 2014 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, trpěly jste některá cestovní nevolností? Mě vždycky zabíral kinedryl, jenže ten se v těhotenství nemůže a v sobotu mě čekají 3,5 h cesty v autě, existuje něco, co můžu v 6tt? Ať nenabluju šoférovi za krk :grinning:DD
13. lis 2014 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia ja mam konteolu tusim 26.11. chodim po trech tydnech. A co dneska? Uz se ti MS rozjela?
13. lis 2014 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek mela jsem to v prvnim tehu a pomahala mi zazvorova lizatka pro tehotne. A nebo proste neco v puse...susenky, bonbony...
13. lis 2014 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok hele uz si byla na cukrovce? Priste bych mela asi uz dostat na velky UTZ ve 30tt...no a pak uz budou nasledovat jen kontroly v porodnici a mrnousek bude mezi nama....to to leti jako blazen.
13. lis 2014 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice no teda...to jsem na teebe zvedava....drzim palce at se porod brzy rozjede, je rychli a mas to brzy za sebou.
13. lis 2014 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jeste mi nic nedala, ale cekam ja na dalsi kontrole :grinning: :frowning2:... utikato, tojo, ale i tak se nemuzu dockat az tu bude s nami :wink:... nastesti budou certi, teo narozky,vanoce a pak uz to nejak doklepeme :wink:
13. lis 2014 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok aha...tak ja to mam nastesti uz za sebou...uf. Jak pises, ted to poleti jak blazen. Priprava na jeziska, certici, jezisek svatky a nez se nadejeme budou mrnouskove mezi nama :slight_smile:
13. lis 2014 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jj, dnes se rozjela. Tak jsem volala do CAR a hned jsem tam mela prijet, ze ta Elonva je opravdu potreba 1DC, kor kdyz to mam uz od rana. Tak jsem vydesila manzela a jeli jsme na otocku do Prahy. Takze dnesek je prvnim dnem nasi stimulace. Injekce ted ucinkuje 7 dni a pristi stredu mam kontrolu. Tak dle kontrolniho UTZ rozhodne dr. jak dal. Zda bude stacit, nebo jeste neco dopichneme. Mezitim jeste musim po, ut a st doma pichnout neco, aby vajicka nepraskla moc brzy. Do toho obiham to predoperacni, takze se fakt nenudim. Manzel i kamoska rikaji jak bych to delala v praci a je fakt, ze pokud to clovek nerekne a ma to necim jen kryt, tak tech vymluv zase tolik neni a tohle obnasi fakt hodne casu.
13. lis 2014 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Tak hlenová zátka v noci odešla...ale Honzik pořad uvnitř.
14. lis 2014 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maice neboj, za chvilku bude u tebd :wink:... nabirej silu a hodne spi, bude ti to pak chybet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@donia drzim pslecky berusko a setri se :-* ♡♡♡♡
@lupinpupin uz aby tu byla ♡♡♡
14. lis 2014 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok dekuju, zatim si to moc nepripoustim, ale je fakt, ze kdyz by se to nepovedlo, tak to hodne obrecim, kor kdyz event. vysledek se dozvim par dni pred Vanoci
14. lis 2014 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice Moc moc držím palce a těším se, až se nám tu prckem pochlubíš:slight_smile:
14. lis 2014 v 17:21  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2018 (16. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no tak super, už se něco děje a krásně ti to uteče :wink: . držím moc palečky a informuj co a jak.
14. lis 2014 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice tak co??? Držíš??? Nebo už se chce Honzíkovi ven?
14. lis 2014 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jestli jsem teď dobře koukala, tak příští neděli začínám 7.měsíc...si ten čas dělá asi srandu ne??? Bych ten čas trošku zastavila :sweat_smile:
14. lis 2014 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no utika to desne, vsechno. Dnes je to zrovna presne na den 3 mesice co jsem po revizi.
14. lis 2014 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no letí to všechno jako blázen...je to jak mávnutím proutku a rok je fuč.
14. lis 2014 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ještě nic, stále jsme kompaktní :D
14. lis 2014 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek