• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@maice teda Honzíkovi se nechce z domecku :slight_smile: ví, že tam mu je nejlíp, chytrej kluk :wink:
15. lis 2014 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin To nechce...po víkendu mu tam šoupnu dýmovnici :slight_smile: a vykouříme ho :slight_smile:
15. lis 2014 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maice tak přeji ať už se vyklube :purple_heart::yellow_heart::green_heart::revolving_hearts::gift_heart::heartpulse: Honzík a ať vse dobře dopadne,dej vedet:v::v::v:
15. lis 2014 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nonacek Děkujeme, snažíme se :slight_smile:
15. lis 2014 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maice Jee, to je hezke, to uz je fakt na spadnuti. Tak moc na tebe myslim a drzim palce, at mas Honzika v poradku brzy u sebe. Tesime se na fotky :slight_smile:
15. lis 2014 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice se mnou neudělal nic.max mi po něm bolelo břicho a zadnej kamarádce nezabral. U tebe to taky vidím na vyvolavacku, ta zabere :grinning: :grinning: :grinning:
16. lis 2014 v 09:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 no, vypadá to, že nezabralo...
16. lis 2014 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice a kdy mas kdyztak nastup na vyvolani?
16. lis 2014 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Zatim žádný...termín jsem měla dnes :slight_smile:
16. lis 2014 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice no tak uvidis na kdy to event. domluvi, u nas nechavaji max. 10 dni
16. lis 2014 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlásím, že konečně dorazila 2. porevizní. Teď už jen počkat na třetí a pak se mužem snažit... Ale to už uteče rychle :wink:
18. lis 2014 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@verunka_korunka No tak hura :grinning:
Ja teda po te druhe uz to neresila, sice nic nemerila, ale nechali jsme tomu volno. Proste jak se nam chtelo. Stejne to nevyslo, takze ted stimuluji na IVF. Ve stredu mam kontrolu, tak jsem zvedava jak reaguji.
Ty to stejne ted pokouset nemuzes a nechces, kdyz se chystate na tu dovcu, vid? Tak je ale fajn, ze telo funguje a konec roku se prehoupne jak nic. Kor kdyz vas ceka takova krasna dovca.
18. lis 2014 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jj přesně tak :wink: ani by to nebylo vhodné. Doktor na cestolní medicínu nám předepsal antimalarika preventivně. Prý už nemají takové špatně účinky jako ty dřívější a je tam napsané ze to můžou i těhotné, ale jistota bude to raději nechat až po té třetí menstruaci :slight_smile: navíc opravdu všichni lékaři po druhé revizi mi řekli čekat minimálně do třetí MS. Po první revizi řekli po první MS. Takže raději je hodlám poslechnout... Jestli tam jsou 2 jizvičky místo 1, tak by byla velká šance ze se to do jedné z toho chytne a potratím, takže jsem za dovču ráda a aspoň tak se mi čekání zkrátí.
Jj vím že už se chystáš, čtu to tady a pozoruji. Pozoruji i na jiných fórech, všem holkám se docela daří po těch revizích, tak snad když začnem zase v lednu, nebudu zase čekat půl roku. Tobě se určitě taky brzo zadaří. Budu držet palečky.
18. lis 2014 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka diky :wink: zrovna jsem si doobehala vsechna predoperacni vysetreni a zitra jedu do Gennetu na kontrolni utz jak to roste. Tak doufam, ze telo reaguje a nebudu muset dopichavat. Priznam se, ze si neuspech moc nepripoustim (obe deti na poprve, ted vyslo hned prvni IUI), tak se bojim, abych nebyla moc zklamana. O to vetsi strach mam ale z neuspechu, ze to zase nedopadne do konce, ale s tim uz holt nic nenadelam. Delam maximum pro to, aby to vyslo a dopadlo a nic jineho uz holt neovlivnim.
Uz mate konkretni plany na cestovani?
18. lis 2014 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia :slight_smile: určitě to tentokrát vyjde :slight_smile:
Jo plány už máme :slight_smile: Let do Bangkoku, pak přesun do Kambodži. Cestování, chrámy, hlavní měso a pak už na pobřeží a do přírodního parku. Vánoce pokud se nám povede sehnat ubytování na Králičím ostrově (jen jednu noc) a pak se přesunem do druhého přímořského města.. tam pokudem tak 3 ny a přesunem se na 4 noci na ostrov. Dneska jsme zarezervovali ubytko na ostrově (Silvestr se dost plní a tak chci mít jistotu)... Už si to pomalu skladuju pro zábavu na fotoblogu :slight_smile: Se strašně těším, Pláž, bílý písek, průzračná voda a bydlení v chatrči na pláži byl vždy můj sen :slight_smile: jediná nevýhoda... elektrika funguje jen v rozmezí 18:00-22:00, sladká voda je dost omezená (někdy neteče) a na pláži jsou prý písečné blechy :grinning: musím najít co na ně zabírá :grinning: a pak už přejezd zpět do Bangkoku, tam asi 3 dny a pak odlet domů... a pak doma umrznem :grinning:
18. lis 2014 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka no zni a vypada (koukla jsem do fotoblogu :wink: ) to nadherne, tak to se mas opravdu na co tesit. Jsem si zrovna rikala, ze Stedry den a Silvestr bude narocny na ubytovani, tak hlavne, ze se jeste sezene a zjistujes si to. To ubytovani na ostrove na Silvestra mas jako pres nejakou cestovku,nebo jiny server, nebo jak to shanis?
Jo, bily pisek, pruzracna voda, z chajdy rovnou do more, to byl take nas veliky sen, ktery jsme si nastesti uz loni splnili.
18. lis 2014 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia ubytování sháním přes webové portály www.booking.com a www.agoda.com, ale většinu budeme tentokrát řešit až na místě. Jen ten silvestr, noc v Abu Dhabi a noc v Bangkoku budeme zamlouvat. Jinak na to pečeme a necháváme si volně ruce.
18. lis 2014 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka týý jo to to utíká, tak přeju ať si dovču krásně užijete a po novém roce hurá na to s plnou parádou a bude to všechno OK uvidíš :slight_smile:
@donia držím palce ať IVF výjde a neboj pak už bude všecičko OK. držím vám všem co ještě čekáte palčáky holky.
@maice hlavně ať je brouček v pořádku a porod proběhne rychle.
18. lis 2014 ve 13:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka fakt super, moc ti fandim. Kamaradka takhle letela pred lety na Novy Zeland (shodou okolnosti take na Vanoce) a az kdyz vystoupily na Zelandu, tak se daly dohromady s klukama, kteri jim poradili nejake levne ubytovani pobliz, tak tam prespaly a resily co kam dal. No fakt dobrodruzstvi.
18. lis 2014 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 dekuji, take v to doufam. Ty uz jdes do druhe puli, no neuveritelne. Tak at vse zvladas a jsi v pohode.
18. lis 2014 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Ahoj, taky Ti moc držím palce, ať to vyjde napoprvé !!! :slight_smile:
18. lis 2014 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf dekuju, taky na tebe moc myslim, ze mas 27.11. "vylet" do Prahy :wink:
18. lis 2014 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia drzim palce na zitra a dej vedet jak si dopadla.
18. lis 2014 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice tak co...uz????
18. lis 2014 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin dekuji, jsi hodna. Zrovna jsem prijela od segry, ona mi picha ty injekce, tak to pali, tak doufam, ze to nebudu muset nejak prodluzovat a dr. bude zitra spokojena.
18. lis 2014 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jj, "výlet". Uvidíme, jak tam dopadneme, už mám z toho trochu nervy a přítel teda úplně. chudák, je vystresovaný. :frowning2: Tak pak dej vědět, co paní dr.
19. lis 2014 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia tak jak si dopadla??? Jsem zvedava.
19. lis 2014 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Seznamte se,Honzik!! :slight_smile:
19. lis 2014 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@maice Obrovská gratulace, maminko :slight_smile: Přeju vám oběma moc moc zdravíčka!
19. lis 2014 v 18:01  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2018 (12. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice super!!!! Obrovska gratulace! Povidej co a jak? Bylo vyvolavani a nebo nakonec se Honzíkovi chelo samo ven?
19. lis 2014 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek