• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@maice gratulace k Honzíčkovi, tak hlavně zdraví oběma :slight_smile:
19. lis 2014 v 18:21  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin Nakonec se v noci 18.11. rozhodl sam...ale porod stal za to. 11 hodin na sale,Honzik hlavu nasisato,pak si jeste razil cestu lokty napred. Stravila jsem 1,5 hodiny na siti a plastice,litr krve ztrata a bastim infuze :wink: Ale zvladli jsme to a Jenda je kluk jak buk a to je hlavni :slight_smile:
19. lis 2014 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, tak bolestivou mrchu jsem už hooodně dlouho neměla. Docela mazec...
@maice no tak to jsi si docela mákla, ale výsledek stojí za to :slight_smile: gratulace
19. lis 2014 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@maice tqk super, ze se nakonec rozhodl sam, ale dal ti teda pekne zabrat. Ti delali plastiku delohy? To te drak teda pekne potrhal. No hlavne aby si byla v poradku! Pekne odpocivej a uzivej si Honzicka. Na to jak se dral na svet ma podle fotky krasne kulatou hlavicku.
19. lis 2014 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@maice taky moc gratuluju, krasnej klouček. Mne taky sili skoro hodinu brrr. Asi 4tydny jsem blbe sedela pak uz ok. At se brzy zotavis a malej at hezky papa. Byl tata u porodu, co tomu rikal??
20. lis 2014 v 00:18  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky, vcera mi bylo taaaak blbe, ze jsem ani nemohla napsat jak jsme dopadli. To mi snad takhle nikdy nebylo. Hned rano se mi motala hlava, vse se se mnou tocilo. Behem hodinove cesty do Prahy mi manzel musel 3x stavet, ale ani provetrani nepomohlo. Dr. mi pak namerila tlak 180/100 a ze jsem tedy rano musela mit vic, ze se nedivi, ze je mi tak blbe. Tak to musim do soboty (posledni injekce) pretrpet, snad nebudu muset lecbu prerusit, s vysokym tlakem se normalne lecim, takze tohle je komplikace.
Jeste ze jsem doma, takze budu lezet a doufat, ze bude lepe, nerada bych skoncila, kdyz jsme se na to dali.
Jinak mam 6 folikulu (dle ocekavani na muj vek) a odber v pondeli.
20. lis 2014 v 08:20  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@maice velika gratulace mamino a Honzikovi jen to nejlepsi do zivota :dizzy_face:
20. lis 2014 v 08:20  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@maice Moc gratuluji k Honzíčkovi !!!! Krásnej klučina, užívej si to !! :slight_smile: Posílám moc pozdravů všem !
20. lis 2014 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@donia ahojky, tak se pekne setri at vse muze probehnout. Odbery mas teda za sebou a co bude ted?
20. lis 2014 v 16:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin ne ne, nemam, zatim stale stimuluji, aby dorostly. takze dnes a zitra 2 injekce, v sobotu posledni na vyvolani ovulace. v pondeli odber a dle vyvoje transfer bud ve ct nebo v so pristi tyden. no a pak 14 dni cekat.
20. lis 2014 v 16:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@maice gratulac k chlapakovi :-*
@donia holka, drz se... myslim na tebe :-*
Holky, me omyjou, Tejo ma antibiotika :frowning2:... ve skolce radi super nemoc zvana pusa-ruce-nohy. My meli plnou pusu aftu, 3dny nejedl a skoro nepil no jeste nam to prechazi v anginu, fakt super :confounded:
20. lis 2014 v 16:54  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@teok chudera :frowning2: afty zname moc dobre, syn na to take hodne trpi, mel jich nekolikrat vzdy celou pusu a i ted kdykoli se kousne, udela se mu z toho veliky aft
20. lis 2014 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@teok
@donia holky, na afty mi parádně pomáhá tea tree olej.
20. lis 2014 ve 22:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunka_korunka to koupis v lekarne a pak potirat, nebo?
20. lis 2014 ve 23:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Monika nam včera porodila!!! :slight_smile:
21. lis 2014 v 07:04  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@maice gratuluju,je nadherny. Si musim jeste pockat 10-11tydnu :slight_smile:
21. lis 2014 v 07:07  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@donia jj přesně tak. A nebo se dá koupit třeba z Justu. Stačí potřít, ale fakt hodně malinko, je to fakt silné. A nebo do sklenice s teplou vodou dat 2 kapky, pořádně rozmichat a kloktat. Jestli budeš přímo potírat, zkus to nejdřív na sobě, ať dítěti toho nedáš hodně, je to pak nepříjemné. Jo a na ty afty to bude štípat, ale je to antiseptikum a pomůže.
21. lis 2014 v 07:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunka_korunka aha, tak dekuji za vysvetleni. My vzdy mazali tou fialovou genciankou.
21. lis 2014 v 07:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivet1987 no pekne se nam to tu rozrusta :wink: tak to uz se tesime na dalsi fotecku miminka
21. lis 2014 v 07:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia ještě někdy pomůže kloktat i blbou ústní vodu. Pěkně zabíjí bakterie, ale pálí jak svina.
21. lis 2014 v 08:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunka_korunka tak to verim, ze to pali
21. lis 2014 v 08:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunka_korunka kdyz to mi mlade nddovoli, je to hrozny zabednenec v tomto :frowning2:... koupila sem homeopatika, tak uvidim :wink:... ale uz se cuka :grinning:
21. lis 2014 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia aha, no bude to asi dlouhy tyden, ale o proti 3 mesicum to utece jak voda a budes lovit //. Drzim palce.
21. lis 2014 v 15:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@teok jeeje, to je peknej nerad tahle nemoc...je vysoce infekcni...radi u kamaradky ve skolce a desi se toho. V lete ji meli dve deti tady u nas v baraku a ja chodila pomalu kanalama.
My mame zase hnisavou rymu...zelena husta...no hnus. Ted byla doma a tewim se a doufam, ze v pondeli uz pomaze do skolky jinak me hrabne.
21. lis 2014 v 15:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@maice moc gratuluji k Honzikovi. A jaké měl míry? To sítí ti nezávidím a velká ztráta krve...no ale určitě kvůli mimcu to stalo za to. Já měla i 13 hodinovej porod nakonec hnanej kapackama :grinning: ať ti dělá jen radost a brzké uzdravení. Oni se tu rány po porodu rodí rychle. Naše rodila mají skvělou regeneraci, jen to chce se porad sprchovat a bude fajn
22. lis 2014 ve 12:16  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky hezký se to tu začíná množit miminkama. To je super. A tehulky tu ještě jsou. Takže je tu veselo.
@lupinpupin hod sem fotku pupíku :grinning: ať se pokocham
22. lis 2014 ve 12:17  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak aspoň můj pupík zatím :grinning: 28+1tt
22. lis 2014 v 17:24  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@ivet1987 no teda jsi pěkně kulatoucka. Tiše ti bříško závidím a kopance.jinak nic prehormonovany tělo mám a menzes jsem ještě nedostala. Do pul roku na mě kojení funguje,takže vím, že to nejdřív dostanu za 3 měsíce :grinning: :grinning: a vůbec mi to nechybí :grinning:
22. lis 2014 v 17:27  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin tak už jsme fit, 4dny nemluvil a včera si to vynahradil :grinning:, jen dobrat ant a pomaže do školky, tento měsíc tam byl celých 5dní :grinning:, i vy se uzdravte :slight_smile:
22. lis 2014 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@maice tak gratulace! Konecne jste se dočkali, je krasny, ze by napadnik pro nasi Azenku? :grinning:
22. lis 2014 ve 23:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek