• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

18. října 2016 
@maice ty jo tak to jsi ji porod taky pekne uzila chuderko. Me sice trval 20hodin, ale nastesti me nenastrihli, cvicila jsem s aniballem. Ale Honzik ti urcite za to stal. :wink:
22. lis 2014 ve 23:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@missuulle Jojo, to jsme si teda užili...ale nevzala bych zpět :slight_smile: Honzík ej pan úžasnák :slight_smile: A Anežce ho určitě představíme :slight_smile:))
23. lis 2014 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@maice ale stejně když se obrátím z5 k porodu, tak ač to sebe víc bolelo a vše kolem, tak to pro mě byl neskutečnej zážitek a strašně nám to s přítelem posílilo vztah, ač už jsem si myslela, že to ani nejde :grinning: máš to taky tak? byl manžel u porodu?
23. lis 2014 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@missuulle Manžel byl u porodu :slight_smile: A byla jsem neskutečně ráda...ted už to vidím taky v růžovějších barvách...ale pořád se dávám pomalu dokupy. Zážitek nemusí být pozitivní, hlavně že je hodně silný, a to náš porod opravdu byl :slight_smile:
23. lis 2014 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@verik2 zitra hodim fotecku :slight_smile: musim ho vyfotit ten muj pupek :slight_smile:
23. lis 2014 v 18:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@teok jee tak to zavidim. Nas se drzi ryma...zezelenala ji a ne a ne se ji zbavit a sni teda do skolky ji dat nechci. My mame zatim absenci 2dny a predpokladam, ze ted bude po, ut taky doma a doufam, ze pak uz pomaze do skolky. Nebo me mrskne. Ve stredu totiz musim na kontrolu a nechce se mi ji tam tahat.
23. lis 2014 v 18:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, tak tady je foto dnesniho pupiku...27tt
24. lis 2014 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@lupinpupin ty jo toto letí, ještě chvilku a už bude druhátko s váma :slight_smile:
24. lis 2014 v 16:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@maice to máš úplnou pravdu. já tam měla taky přítele a byla jsem neskutečně ráda, hrozně mě pomáhal a jsem ráda, že jsme to mohli prožít spolu.
24. lis 2014 v 16:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@missuulle jj vcera jsme zacali krajet sedmej mesic.
24. lis 2014 v 18:17  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, tak se hlásíme z velkého utz. jsme 20+6 a jsme naprosto v pořádku a pěkní ďáblíci, nebo ďáblice? jediné co se nezjistilo tímto vyšetřením je pohlaví, i když pan doktor říkal že si myslí že je to spíš kluk.... pokaždé když to chtěl zkontrolovat tak se k němu otočil prdelkou a ještě si ťukal na čelo. :slight_smile: jinak už se taky zakulacuju, i když hodně lidí mě tipuje tak na čtvrtý měsíc. :slight_smile: za týden jdu na kontrolu ke svénu dr. tak třeba bude mít větší štěstí a zjistí co je ten náš mimozemš'tan zač. tak tolik on nás. Mějte se tu všechny moc krásně a těším se na nové dobré zprávičky od všech co na tohle štěstíčko čekají.
24. lis 2014 v 18:25  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (6)
Tak holky, zítra směr Praha a vyšetření toho mého chlapa, jestli je nějaká naděje. Tak na nás prosím myslete a držte nám palce !!!!! Děkuji
25. lis 2014 v 08:29  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@lenkasaf držím všechno co mám ať to dopadne co nejlíp jde.
25. lis 2014 v 08:49  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lenkasaf Myslíme, držte se :slight_smile:
25. lis 2014 v 17:45  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky, měly jste někdy problém s kvasinkami nebo se zánětem? Já nikdy a nevím, jestli plašit. Občas mě přes den trochu zaboli podbřišek, mam bílý výtok, to by ještě asi bylo ok, ale trochu jinak voní, ale nemůžu říct ze zapáchá... Poradíte něco? Jestli nepřestane to pobolivani, tak volám na gyndu. Jsem po 2 porevizní MS cca 9dc. Dik, jestli někdo poradí.
26. lis 2014 v 15:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunka_korunka jestli tě pobolívá v podbřišku a výtok je bělavý může už to pomalu být i ovulka ne? spíš bych to viděla na kvasinky v případě kdyby tě tam dole svědělo... to jsem vždy věděla že to není dobré. určitě ti poradím zvýšenou hygienu a posečkat jestli to není brzká ovu... pokud to svědí, šla bych na gyndu, nejspíš to bude nějaký kvasinkový zánět. Tak se drž holka a ať je všechno OK.
26. lis 2014 ve 20:09  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@jezura777 svedeni jsem měla, ale spis to bylo z toho, že mi tentokrát nesedla šťopka z MS kalíšku a asi se tam pak něco hojilo. Uvidím jak bude bříško dopoledne :slight_smile: ovu mě sice teď víc bolí než před tím, ale na tu je brzy a hlen ani teplota na ovu nevypadají... To bude až příští týden... Snad...
27. lis 2014 v 08:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Holky, tak jsme mela vcera kontrolu a vse je v poradku. Dalsi kontrola za 3 tydny a koncem prosince nelky UTZ. Taky jsem si konecne vybojovala nastup na materskou 6.tydnu pred porodem a ne 8 jak mi porad tvrdila doktorka. Tak jsem rada.
27. lis 2014 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Zeny, mam po dnesni kontrole a mala slecna ma uz 790g a bude to gymnastka :grinning:... jinak mam trochu otevreny cipek a dlouhy 3cm, tak se mam setrit :wink:...dalsi kontrola 18.12.
27. lis 2014 v 16:19  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@verunka_korunka ahojky, ja pred otehotnenim strasne trpela na kvasinky, porad se mi to vracelo :frowning2: pomahal mi canesten, jenamazol a podobne pripravky.... jo a taky je dobry myci gel od herbalonu s kastanem a dubovou kurou :slight_smile:
28. lis 2014 v 06:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@mikracek taky mám gel na intimní hygienu, ale od Justu s pšenici :slight_smile: včera už to bylo ok. Asi jen šílím a moc se pozoruji. Jsem si přečetla že po revizích hrozí záněty a srůsty, tak se toho asi podvědomě bojím.
28. lis 2014 v 07:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky holky. Pred rokem jsem zakladala tuto diskuzi s velkym pranim mit miminko. To se v breznu podarilo... Ale jen na par tydnu-v kvetnu bylo ukoncene z duvodu zamlkleho tehotenstvi, v 6 tt se prestalo vyvijet a srdicko netukalo. Po kyretazi, 6ti nedeli a par mesicich, kdy jsem se musela dat dohromady hlavne psychicky, jsme se do toho pustili znovu. Pred dvema dny malickej dusik na testu a dnes v den MS krasnaaaa //. Holky drzte pesti, at se do vanoc srdicko rozbusi a je vse v poradku :heart:️ mejte krasny den!
28. lis 2014 v 08:00  • Odpověz  • To se mi líbí (11)
@janiczka moc Ti to přeju, vše bude ok! :slight_smile:
28. lis 2014 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@verunka_korunka je fajn že už je to lepší, neboj vše je¨OK, užijete si dovču a pak s plnou parádou hurá na to.
@lupinpupin a @teok je super že je vše v pořádku, jste hned klidnější co? to já jdu na kontrlu do poradny v pondělí... tak jsem zvědavá co mi doktor poví, nějak se mi to všechno začíná sypat . :( no alespoň že mrňous je v ohodě.
28. lis 2014 v 17:21  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@janiczka velká gratulace k dálnici, neboj vše bude OK, držíme všechny palečky a dej vědět jak si vedete.
28. lis 2014 v 17:22  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@jezura777 jejda, copak mas za trapeni :frowning2:...
28. lis 2014 v 17:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@janiczka gratulace a tfu tfuj tfuj
28. lis 2014 v 17:36  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janiczka gratuluji zakladatelce naší živé diskuze....
28. lis 2014 ve 22:33  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ach jo holky, tak mame abdukční dečku. ...
28. lis 2014 ve 22:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@janiczka supeeeeer!!! Drzim ti palce a setri se!
29. lis 2014 ve 14:50  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek