• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

24. března 2017 
@vercik83 drzim palecky at jste brzy bez ni a jsou kyclicky ok.
29. lis 2014 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. lis 2014 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf tak jak jste dopadli v Praze? Jsi už nějak nenapsala... Jsem zvědavá :wink: a napjatá...
Jinak holky Fantom opery byl úžasný. Fakt pořádný zážitek.
30. lis 2014 v 01:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka Jo jo, na Fantomovi jsem byla hned v září a bááájo :slight_smile:) Hned bych šla zase.
30. lis 2014 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 jj chtěla jsem jít dřív, kupovala jsem lístky v květnu, ale potřebovali jsme jen pátek nebo sobotu a 4 lístky vedle sebe a to byl dost problém :frowning2: Ale to nevadí, počkali jsme si a bylo to úžasné.
30. lis 2014 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsem zase zpet. Behem poslednich 10-ti dnu jsem si prosla peklem. Hormonalni stimulace se mnou zacloumala, sahla jsem si nekolikrat fakt na dno psychickych i fyzickych sil. Zacalo to tim silenym tlakem 180/100 hned pri prvni kontrole a od te doby se to vezlo. Tlak mi vylezal vzdy takhle vysoko, silene navaly a ja nebyla schopna niceho. Celych 24 hod. jsem lezela s hadrem na hlave a s vypetim vsech sil me manzel v to pondeli 24.11. dovezl do Prahy. Silene navaly, podepisovala jsem nejake souhlasy, ani nevim co a museli mi ukazovat kde, upsala bych se v tu chvili i certu. S tlakem 170/110 mi prisla dr. rict, ze me anesteziolozka nechce uspat, musim s nimi komunikovat. Takze bud to prerusime a konec s IVF nebo mi to odeberou bez narkozy. Po vterinach vahani jsem si rikala, ze to snad dam, kdyz uz jsme se dostali tak daleko. Tak mi odebrali 4 vajicka. Tlak stale sileny, domu jsem tu hodinu drzela hadr na hlave a modlila se at uz jsem doma. No ale vecer jsem nakonec jela na pohotovost, tam mi dali cipky a neco na uklidneni, jeste ze segra ma zname na gynde. Ale v utery uz jsem znovu jela na pohotovost a to si me 2 dny nechali v nemocnici. Ve ct me propustili, ze mi tlak srovnali, jenze mi celou noc zrychlene bilo srdce a ja uz fakt nemela silu bojovat. Tak v patek rano me manzel znovu vezl na pohotovost, dostala jsem injekci a nejakou tabletu prvni pomoci na snizeni tlaku a domu. No a odpoledne mi uz volal zachranku. Holky, to bylo fakt jak ve zlem snu, za tyden 3x na pohotovosti, 2 dny v nemocnici, 1x zachranka u nas doma a zhubla jsem 4 kg. Ted jsem zeslabla a fakt se jen modlim, at uz se to nevraci. Dr. rikala, ze ty hormony odeznivaji 10 dni, tak snad uz bude pomalu lepe.
30. lis 2014 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia To je šílené... Já jsem na tebe zrovna myslela, že jsi se dlouho neozvala, jak se to vyvíjí s tebou. Moc držím palce, ať se celá co nejdříve srovnáš a ať to utrpení v brzké době přinese své ovoce. Já osobně se IVF vždycky bála, ale že to může dělat až takové věci, jsem, se přiznám, netušila... Moc ti držím palce.
Já mám teď nervíky. Nenašla jsem odvahu to tady dříve napsat, ale 13.11. jsem našla překvapivě //. Zítra ráno jdu poprvé k dr, ale mám šílený strach, připadá mi, že se cítím stejně jako v létě... Celou dobu jsem se nějak držela, ale teď, jak musím na gyndu, tak jsem úplně v pr...
30. lis 2014 ve 14:46  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Ahoj, no tak to je síla! Tak se y toho hlavně dostaň, odpočívej a mom a moc ti přeji, ať to trápené, co sis prožila, přineslo vztoužené // !!! :slight_smile: Moc na tebe myslím.
A můžu se zeptat, jaké hormony jsi brala ? My byli v té Praze a dr. partnerovi předepsal Pregnyl v injekcích, má si je píchat 2x týdně 3 měsíce, tak jestli bude mít taky takové účinky, tak to bude síla.
30. lis 2014 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka Ahoj, přijeli jsme až v pátek večer, tak jsem se na net nedostala. Dopadli jsme asi dobře, to ukáže až čas. Dr. partnera prohlédnul, krev a hormony má v pořádku, napsal mu Pregnyl v injekcích, 2x týdně si ho má píchat do břicha, do toho ještě denně nějaké tabletky. V lednu jedeme na kontrolu, jestli dávka léků bude stačit nebo bude muset nějak upravit a asi někdz v březnu půjde pod kudlu, kde mu tzv. metodou TESE budou hledat spermie. Takže uvidíme, jestli se něco najde. Doktor říkal, že naděje ještě je. Tak snad ano. Je to běh na dlouhou trať. A taky finančně to bude docela náročné, je to soukromá klinika, bez smluv z pojišťovnami, takže vše se platí. :frowning2: Tak uvidíme.
30. lis 2014 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@baya66 Ahoj, no tak to moc gratuluji, sice zatím potichu a klepu, ale tentokrát to bude určitě až dokonce. !! :slight_smile:
30. lis 2014 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf Děkuji, ale já se fakt šíleně bojím, co se dozvím...

Tvůj partner si chudák teda docela užije... Moc držím palce, ať lékaři co nejdříve pomůžou. Ach jo, holky, proč to někdy musí být tak komplikované...:frowning2:
30. lis 2014 ve 21:27  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf tak hlavně ať máte výdrž a štěstíčko na vaši straně :wink:
30. lis 2014 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@baya66 Děkuji, to si teda užije, ale říkal, že pro vlastní miminko udělá vše. Věřím, že se bojíš po zkušenostech co máš, ale musíš věřit, že to bude dobrý !!! Držím moc palce a dej potom vědět co a jak.
1. pro 2014 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka Děkuji, tak výdrž nás snad neopustí. :slight_smile: Snad ten rok 2015 bude konečně ten šťastný.
1. pro 2014 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baya66 Neboj, ono to IVF pusobi fakt na kazdeho jinak. Kamaradce to treba nedelalo vubec nic, ale je fakt, ze ona ma naopak tlak nizky. Takze pokud ji trochu vyletel, nijak to nezaznamenala. Ja myslim, ze takhle dramaticky prubeh je vyjimkou, jen to padlo bohuzel zrovna na me. Je to jiste v kombinaci s tim uz tak vysokym tlakem.
Tobe moc drzim palce, takhle necekane je to nejlepsi, tak se ozvi jak jsi dopadla u dr.
1. pro 2014 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia ty jo, já si říkala kde se flakas :wink: A ty místo flakaní lítas po nemocnicích. Tak hlavně ať se srovnas a jsi v pořádku :slight_smile: a ať to k nečemu je, ta šílená zkušenost. Jen by mě zajímalo, takže tě neuspali, jen ti dali nějaká analgetika? A jak se to vůbec odebírá? Vím, jsem hrozně zvědavá...
1. pro 2014 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf Dekuji za pranicko, jen ted fakt nevim zda se do dalsiho mimi vubec poustet. Takhle silene mi fakt nikdy nebylo a kdyby mi nekdo v tu chvili rekl, ze mi treba urizne ruku a ze to bude dobry, tak bych jen rekla, at reze rychle.
Jinak jsem dostala jednorazovou injekci Elonvy, ta se uvolnuje 7 dni, pak jsem si 2 dny dopichala Gonal + soucasne tech 5 poslednich dni Orgalutran a posledni injekce byla Ovitrelle na vyvolani ovulace.
Ten Pregnyl je u zen take na nacasovani ovulace, ten jsem mela pred IUI a to mi nic nedelalo. Jen jsem vic citila vajecniky, jak je umocnena ta ovulace, ale to u tveho partnera nehrozi :grinning: Tak drzim palce, at to snasi dobre.
1. pro 2014 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunka_korunka Jj, rikala, ze mi da neco na bolest (ale stejne to citis) a neco malo (polovicni davku) mi pak pichli do zily na mirne oblbnuti. Ale me bylo tak spatne, ze mi to bylo fakt jedno. Klepala jsem se z toho tlaku jak ratlik, tak asi aby tam dole mela klid na odber. Ta bolest dole pri odberu je nic oproti tomu jak mi bylo mizerne z tech navalu a tlaku.
Odebira se to spodem, predpokladam, pres cipek??? To presne netusim, ale mluvila u toho jak je vlevo a kolik jich odebira, pak vpravo a do toho se ptala embryologa kolik jich ma a dobrych, aby vedela jak moc se dal snazit.
1. pro 2014 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Určitě to má cenu, jak už jste došli tak daleko !! Jednou si to budeš vyčítat. Tak snad to ten můj chlap taky přežije a vaječníky ho teda opravdu bolet nebudou :grinning: :slight_smile:
1. pro 2014 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia hlavně to teď nevzdávej, když už jsi došla tak daleko :slight_smile: budu držet palečky.
A to ti tedy teď odebrali vajíčka a v dalším cyklu ti je vrátí oplodnene? Nebo jak to je?
1. pro 2014 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak my už jsme doma, kvůli žloutence jsme museli v porodnici zůstat o dva dny déle. Porod byl rychly a náročný ve 3 odpoledne jsme přijeli a v 6 už jsem mela malého v náruči. Včera nám bylo deset dni astihli jsme už i focení. Zatím je Patrik moc hodný, krásné spinka i v noci jen sem tam nás trápí brisko .
1. pro 2014 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak gratuluji všem novým maminkam, TEM co čeká příchod nového člena rodiny přeji pevné nervy a hladký průběh porodu a všem snazilkam at to brzy přijde a radují se z pozitivních testiku
1. pro 2014 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@monikaklosova Juuuu, taky uz doma...Honzíkovi je dnes 13 dní :slight_smile: Focení taky proběhlo...a výsledek je naprosto dokonalý :slight_smile: Tak at se Patrikovi daří a krásně Vám roste a dělá jen a jen radost :slight_smile:
1. pro 2014 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice dekuji :slight_smile: vám taky at Honzík děla jen radost, a at moc nezlobi maminku :slight_smile:
1. pro 2014 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf
@donia Tak dnes potvrdil dr srdicko a dle jednoho mereni rekl 6+0, dle jineho 6+3. Dle mych propoctu bych mela dnes byt 6+1 nebo 6+2, takze to docela odpovida (ms je u me uplne mimo - ovu jsem mela cca 37 DC, pokud teda jedno slabe asi petidenni spineni asi 3 tydny predtim nebyla taky ms). Takze dnes dobre zpravy, dikybohu. Akorat mam kvasinky. A taky jsem vyfasla utrogestan preventivne... Musim verit... diky za podporu!
1. pro 2014 ve 21:19  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@donia A neni mozne ten tlak nejak kompenzovat treba uz preventivne upravou leku? Verim, ze to muselo byt udesne, tohle fakt neni sranda.. Ale asi by vazne byla skoda to ted vzdat. Samozrejme zalezi na tom, jak se budes citit a co reknou lekari. Pokud mozno bych chtela znat nazor vice odborniku na tvem miste. Myslim na tebe!
1. pro 2014 ve 21:24  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova Maly je nadherny, moc gratuluju :slight_smile:
1. pro 2014 ve 21:25  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baya66 Tak to jsou dobré zprávy, srdíčko tluče, tak budu držet palce, ať je vše v pořádku !!! My od zítřka začínáme píchat injekce. :frowning2:
2. pro 2014 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova Krááásný !!!!! Gratulace Moni. :slight_smile:
2. pro 2014 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se hlásím z kontroly :slight_smile: Odpovídáme 31tt, mimčo je hlavičkou dolů, konečně vím kde má nohy a kde je jak otočený :slight_smile: Váha cca 1600g, takže super. Průtok pupečníku, srdíčko, a všechno prostě ok.

Jinak doma nám od včerejška nejde elektřina, skoro jsme zůstali kvůli bráně uvězněni doma, je na elektřinu, a ruční pohon komlet pod ledem,. Ale víc mě štve lednička a mrazák. Ve vesnicích kolem vůbec taky nejde elektřina, je to fakt veselé
2. pro 2014 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek