• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

16. prosince 2017 
@ivet1987 tak vyhod věci z ledničky ven, my to tak delamě o vánocích :wink: když je lednička plna
2. pro 2014 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dlouho jsem tady nebyla a nestačím dočítat..
@donia moc mě mrzí, čím sis prošla, a moc bych Ti přála, abys jako kompenzaci za to utrpení našla na testu pořádné koleje a aby tentokrát vše klapalo, jak má!
@baya66 jé, to je paráda, moc gratuluju :slight_smile: a nemysli na něco špatného, co by se mohlo stát, užívej těhotenství, neboj, poprvé to nevyšlo, a teď už bude vše ok.....srdíčko už máš, tak to je na veeeelmi dobré cestě :wink: jinak mě se to lehce říká, ale taky se bojím, že co kdyby náhodou něco....ale snažím se to nepřipouštět a hned začít myslet na něco jiného, pozitivního :slight_smile: Nechceš se k nám přidat do skupinky červencovky 2015? :slight_smile: a @janiczka taky? ;)
Holky a co vy ostatní, jak se máte?
2. pro 2014 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janiczka gratuluji a moc ti to přeju a přeju ti krásné pohodové těhotenství :slight_smile:
2. pro 2014 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenkasaf Děkuji moc :slight_smile: Já budu držet palce, ať to jde s injekcema hladce a hlavně ať se co nejdříve dostaví výsledky. Jinak tvůj přítel má můj obdiv!
2. pro 2014 v 17:26  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2018 (25. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mikracek Děkuji ti. Koukala jsem, že nejsme moc daleko od sebe. A díky za pozvání do skupiny. Ještě asi chviličku počkám, ale snad se brzy přidám. Musíme věřit a opatrovat se. Přeji ti hodně štěstí.
2. pro 2014 v 17:29  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2018 (25. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia berunko, ted to ctu, to je jako ze zleho snu, tak drzim palce, aby to vysli, kdyz jsi tak moc kvuli tomu musela trpet :frowning2:... mas muj obdiv, ja bych to asi nedala, kdyz to tu ctu :frowning2:... si silna a preji ti ti vytouzene miminko :hearts::hearts::hearts::hearts:
2. pro 2014 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baya66 Děkuji, dnes byla první, ukázala nám to sestřička u gynekoložky, v neděli už budu píchat sama, snad to přežije ! :grinning:
3. pro 2014 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok ale začaly mi otékat nohy a strašně bolet žíly... sice už je to díky lékům trochu lepší, ale bez kompresních punčoch nevylejzám... navíc teď jsem si zkazila naplánovanej hezkej výlet ke známým nějakou chřipajznou. Už jsem na neschopence takže teď už se nikam nedostanu... jinak je vše OK, máme pěkně akčního mimozemšťana. :slight_smile:
@donia kočko tak ať to trápení má šťastný konec a příští rok u vás taky zabrečí miminko. držím moc palčáky.
@lenkasaf no taky si užijete a budu moc držet palce ať to fyzicky, psychicky i finančně zvládnete a mimísek k vám příjde.

@baya66 gratuluju k dálnici a srdíčku, no vidíte holky jak to tu hezky jde, tak šup šup další :slight_smile:
3. pro 2014 ve 13:53  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2018 (15. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@baya66 me prave v ten patek na pohotovosti uz nasadila jine leky na tlak. Tak se to postupne dostava do normalu (tedy meho, tech 140/90 mam furt), ted mi vadi, ze mam stale zrychlenou srdecni akci, je to neprijemne, tak uvidim co mi rekne v patek na kontrole.
Jen ty nove leky nejsou v tehu, jedine v tehu jsou ty co jsem brala a ty jaksi moc nezabiraly, tak z toho mam fakt strach.
3. pro 2014 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok Diky :wink: a neboj, dala bys to taky, ono cloveku nic jineho nezbyde, proste bojovat a doufat, ze bude zase lepe. Ale ten strach a bezmoc byl fakt veliky. Urcite to byla ma prvni i posledni stimulace, tohle bych uz fakt nedala.
Jen mam strach z event. tehu, prvni porod mi vyvolavali kvuli vysokemu tlaku, v druhem tehu jsem brala prasky uz od zacatku a ted nevim co by bylo a telo uz je preci jen starsi, aby se s tim vyrovnalo a uz vim jak je to hnusny stav. Takova preeklampsie je des a byla bych mozna adept...
3. pro 2014 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

jedním okem jsem zahlédla název téhle diskuze, tak jsem si vzpomněla na konec loňského a začátek letošního roku. S manželem jsme se začali snažit o miminko zhruba půl roku po svatbě, v prosinci 2013. Občas jsem sem mezi vás zašla si postěžovat, že se nezadařilo a pročíst si, co je nového. Na konci března jsem zjistila, že jsem těhotná a teď, v prosinci 2014 se nám narodí chlapeček.

Přeji všem snažilkám, aby brzo na testu objevily dvě čárky a holkám, co jsou těhotné přeji tak bezvadné a pohodové těhotenství, jako jsem měla já!
3. pro 2014 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ahoj holky,tak uz se nam to blizi a jsem zvedava co to bude :slight_smile:
3. pro 2014 v 19:34  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
No hezky se nam ty mimča tady skladaji :slight_smile:
Holky,ještě někdo v prosinci rodí? Kdo v lednu? :slight_smile: A pak jaaaa začatek unora :grinning: Mimi pořad o tyden vetši, tak uvidime kdy :grinning:
3. pro 2014 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
I já se po víc jak půl roce vracím a hlásím, že máme 1.1.2015 termín porodu.. Vypadá to ale,že náš chlapeček bude spíše prosincovej ;)
Všem Vám, které se ještě pořád snažíte i Vám, které čekáte jako já přeji, aby se vše vydařilo..Mnoho zdravíčka a krásného človíčka ;)
3. pro 2014 ve 23:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Dlouho jsem tu nebyla,zítra snad vše přečtu jsem zvědavá baba :grinning: jinak Ondrášek na 3 měsíční prohlídce má 58 cm a 5700 stále plně kojen. Dostal 1 očkování a řval po něm asi 15 minut, pak mi usnul v ruce.Tak jsen mu doma dala nurofenovy čípek a pal si začal hrát. A teď váhám.chceme si s manželem koupit nový mobil a já váhám, zda koupit Sony xperia z2 a nebo Z3 fakt nevím. Nemá někdo zkušenost?
4. pro 2014 ve 23:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova super. Já ho měla taky super rychlý a kdybych nebyla v porodnici, tak jsen i nedojela. Já taky s Patrikem byla v porodnici 5 dní. S Kristynku a Ondřejem 3 dny. Jen u Ondry bylo náročné rodit ráno ve 4:30. Kort když jsem celou noc nespala. No teď nám jsou 3 měsíce má 5700 a 58 cm a v porodnici při propuštění 3120 a 49 cm a to stále jen kojím a ještě dlouho asi budu,mlika mám dost :wink: a je to úžasná věc Kort když vidím, že si malej to kojení uvědomuje.nic jiného ho nezajímá, jen moje prsa....njn ví kde to teče :grinning:
5. pro 2014 v 00:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirunkaaal já tipuji kluk jak buk :grinning:
5. pro 2014 v 00:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 já taky měla vždy děti o týden dopředu. Jen to poslední týden ztracelo. Ale do porodu nebo ještě přibral. Ve 30 tt mel 1100 gramů.1540 mel ve 32 tt.a nakonec jsem rodila 41 tt a mel 3320 což je celkem pěkný i když v todle týdnů mají mimca víc :grinning:a jen ať má nožky nahoře. Není nad přirozený porod,klidně bych šla rodit zase,ale už to nepoznám :frowning2:
5. pro 2014 v 00:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo děvčátka musím si postěžovat a je mi to líto. Člověk si na něco zvykne a pak to mít nebude. Máme 2 roky na obehani nového auta. Další technickou už neprojde. Prej ten spodek je hodně spatnej. Blba sůl v zimě! Ach jo moje auti!
5. pro 2014 v 07:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 teda ja te trumfnu... Holcine je 2 mesice, ma 6kg a 60cm.taky kojim, ale nejak ted 2 dny ji desne ňepravidelne. V noci furt spi jak driv, od osmi do rano to se budi mezi pul5a 7.vcera ale pres den vubec nespala(normalne spi teda taky jen tak 2-3hod v kocarku) a tak se probudila rano az v pul8 a spis si chtela hrat nez papat. No a stacilo ji z jednoho prsu, takze ten druhy...uz jsem z nej nekojila 12hod, jen jsem trosku odstrikala kvuli tlaku. Porad zkusena matko abych o mliko neprisla. Navic zacinam spinit jak malo casto kojim. Ale zase to jsou asi megadavky jdyz pribira.
5. pro 2014 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to vypadá, že se mi tento měsíc zrychlil cyklus... Uvidíme jak dorazí MS. A jak dlouhý búde ten další, ale jestli se zrychlil, tak ovulice vyjde někdy mezi vanocemi a silvestrem, a to budeme užívat sluníčka, moře a pláže...
6. pro 2014 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka jé, a kam jedete? Sluníčko, moře a pláž ti budu závidět :wink: určitě si užijete super dovolenku a možná si z ní přivezete suvenýr v podobě dvou čárek na testu :wink:
8. pro 2014 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky těhule, čekají mě triple testy, byla jste některá na nich? Všude čtu, že často vycházejí falešně pozitivní, tak uvažuju, že se na ně vykašlu, stojí to prý okolo 900, a ikdyž mi to proplatí pojišťovna, radši si za ty peníze zajdu na cvičení pro těhotné.. Jinak po těch 14 měsících snažení jsem taková úzkostlivější, chci už mít 1.trimestr za sebou, ať jsem trošku klidnější, pořád všude čtu o potratech a zamlklých těhu a mám z toho strach....že já kráva to vůbec čtu.. Jinak začínáme 3.měsíc těhu..
8. pro 2014 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek jedeme Thajsko a Kambodža, ale z Thajska to bude jen Bangkok, jako takový transportní bod. Máme to jako náhradu... Přijde mi, že tento rok byl naprosto na 2 věci. Tak aspoň ho ukončíme příjemně, jen doufám, že si nepřivezeme malarii nebo dengue. Jestli mi opravdu přijde ovu na ostrovy, tak uvidíme, bude záležet na tom, jestli do té doby třeba nebudu nemocná. To bych si nelajzla to léčení po příjezdu. Takže uvidíme.
A ty, když se budeš bát, tak si moc nepomůžeš. Zatím jsi v pohodě, nešpiníš, nekrvácíš... Neboj, to bude dobrý :wink:
8. pro 2014 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek Predpokladam, ze te ceka prvotrimestralni screening a ne tripple testy, ty jsou az 16tt. Ten prvotrimestralni bych urcite sla, je to jen krev a pak porovnani s UTZ a hodne to vypovida. A kdyby nedej boze neco nebylo v poradku, je to jeste v zacatku. Kdezto kdyz se neco zjisti az z tech tripple testu v 16tt (jako jsem to 2x mela ja :frowning2: ) doporucuji plodovku. Takze se neboj, penize to urcite vyhozene nejsou, za ten klid to stoji a uvidis na podrobnem utz poradne mrnouska. Ja se na ty testy naopak hrozne tesila, drive nebyvaly, ale bohuzel uz na ne ani nedoslo....
8. pro 2014 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia ahá, no na ten prvotrimestrální screening chci jít určitě, ale o těch tripple testech jsem slyšela, že často vycházejí falešně pozitivní a člověk je pak celou dobu v nervech....
A jak jsi dopadla s IVF? Myslela jsem na tebe, četla jsem, co sis kvůli IVF musela prožít, mrzí mě to a moc bych Ti přála vytoužené miminko..
8. pro 2014 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek ja zatim nic, museli jsme transfer kvuli zdr. stavu odlozit, tudiz se muselo zamrazit. V prosinci maluji laborky, takze nic nedelaji a tak ET (embryotransfer) pripada v uvahu nejdriv v lednovem cyklu. Ale jsem ted na vazkach zda to jeste riskovat, z toho tlaku mam fakt strach. Az pujdu ca. za tyden na gyndu, tak si o tom chci promluvit i s mym gyn. V CARu je jim to celkem jedno, proste bud to chci zavest nebo ne, vic nejak neresi.
8. pro 2014 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia aha, a o druhém IUI jsi nepřemýšlela? Když vám to napoprvé vyšlo? Nebo ses bála, že ten potrat mohl souviset právě s tím IUI? Tam tě tolik nedopujou hormonama jako na IVF, ne? Mě doktor napsal Clostilbegyt jen tak, že jsme nezkoušeli ještě stimulaci, tak že to prostě zkusíme a vyšlo to, a to jsem měla za to, že mám ovulaci ukázkovou, každý měsíc pozitivní ovu test, testovací čárka silnější než ta kontrolní, tak jsem si říkala, že u mě problém nemůže být, ale asi byl, když mi ten Clostil zabral....možná by Ti taky mohl zabrat, teda pokud jste ho už nezkoušeli, a netrápili by tě koňskýma dávkama všelijakých hormonů..... já se bála ten Clostil tehdy brát, protože prvně prý se má zkoumat růst folikulu a až pak nasazovat nějaké léky, ale riskla jsem to i přes obavy a ještěže tak....teď jen aby všechno bylo, jak má..
@verunka_korunka tak to je super, tam bude určitě fajně teploučko, né jak tady ty hnusné inverze a zamračeno, ble :slight_smile:
8. pro 2014 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky všem tady držím palce... Ať je vse jak ma:wink:
8. pro 2014 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirunkaaal juuuu to je krasne :thumbsup::v:
8. pro 2014 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek