• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@mikracek tak na tripple se chodi az 16tt a nesla bych na ne. Ale za ne se neplati. Ve 12.tt na screening jo,ten je placeny.
8. pro 2014 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já jsem ale popleta, myslela jsem, že to, na co teď půjdu, jsou triple testy a na ně jsem právě četla negativní ohlasy.....ale doktor už mě uvedl do obrazu :grinning: takže mě čeká NT screening...a na ty triply bych teda nešla....no, konečně už jsem v obraze :grinning: :grinning:
8. pro 2014 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 já na tripl testech byla 3x a pokaždé vyšly dobře. U Pati jsen si nechávala dělat o ty placený a s tripltestama vyšly podobně. A znamej na triplu vyšel davnuv syndrom a potvrdila to o plodova voda i s vadou srdce, tak šla ve 20 tt na potrat. Mimco by sejme nepřežilo. Takže já s nima mám dobrý zkušenosti
@mikracek
9. pro 2014 ve 04:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek bud v klidu. Byla jsem těhotná 3x a problém jemu posledního tehu jakjsen měla myom. Vpodstate jsem přestala špinit až po úplném odstavení dcery, takže jsem to měla z toho. A i přes rizikové těhotenství a i porod mám krásného zdravého chlapečka. Nikdy vážný problém nebyl a donosit mimco jde i přes občasný krvácení takže si nic takového nepripoustej a i tu tripl testy jsou za mě spolehlivé. Já s nima ani 1 neměla problém a byla jsem na nich 3x. A teď i sestra a má stejný výsledky jak s těma 1. Šla na ne bohužel má vážné nemocného manžela a nevím, zda v tehu tu nemoc zjisti, pokud k ní mimco bude ty buňky v těle. I někoho ani nepropukne i někoho v 50 a on to má a není mu ani 30 :frowning2:
9. pro 2014 ve 04:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek na NT screening určitě jdi nic to není a budeš klidnější a uvidíš mrňouska já byla i na tripple testu a vše je v pořádku, ale to mi potvrdili i dva screeningy tak to snad bude vše opravdu OK i s očičkama no a jestli ne tak to tak prostě mělo být.
jinak první trimestr je rizikovější, ale nestresuj se, stres ti nepomůže a jestli se mimi třeba přestane vyvíjet je lepší že dřív než později. Všechno bude OK uvidíš a těš se spíš na pohyby, uteče to jako voda a budou tu, je to nádherné období i když má svá úskalí a zdravotní nesnáze. Držím dál palečky a opatruj se.
9. pro 2014 v 15:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jezura777 no super. Pokud mimco uvidí líp pro něj. A ty se budeš mít co ohánět. Já mám 3 špunty a zastavím se až večer co dokojim. Jinak ráno uklizet, pak pro kluka do školky, nakoupit, hnát domu,zatopit,uvařit a 3 děti a každý něco chce takže mam co dělat,pec cukroví budu o víkendu, aby manžel hlídal. Ale ty jsi asi i psala, že tvůj manžel snad trosku vidí a nebo viděl ne, já už nevím četla jsem yo jen letmo. Hlavně,že se zadarilo, už cítíš pěkně kopance a rostoucí pupik. Je to krásné období a uzivej si ho plnými doušky. Budu na tebe moc myslet
9. pro 2014 v 17:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 jj, na NT screening určitě půjdu, dokonce už jsem i objednaná :slight_smile: a kdy budete vědět, jestli jsou i očička v pořádku? To asi až po porodu, že? To by bylo skvělé :slight_smile: Já se moc těším na pohyby, a taky na rostoucí bříško, ale už teď v 10 tt to začíná být vidět, už nejde břicho zatáhnout a musím nosit volné věci...no to jsem zvědavá, jak budu vypadat později, když už teď to začíná být vidět :slight_smile: ale jsem ráda, manžel si mě furt prohlíží a říká "ty jo, tobě už roste břicho" :slight_smile: Předtím jsem měla obrácený lavor, bříško bez jediného špíčku, tak asi proto to jde už vidět tak brzy :slight_smile:
10. pro 2014 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, dlouho jsem tady nebyla...nebyl cas, holka byla na operaci a tak jsem mela myslenky uplne nekde jinde. U me je vse ok, prave cekam u dr.na kontrole. Jdu na posledni krev a taky dnes a nebo na dalsi a navsteve budu mit velky UTZ. Tak jsem zvedava jak rosteme.
A co vy? Co je za novinky, jak tehulky,tak snazilky??? A jak @donia ? Uz mate ivf za sebou?
10. pro 2014 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin U snažilek nového nic, pořád se snažíme, pícháme Pregnyl a čekáme na leden, co nám řekne pan dr. :slight_smile:
10. pro 2014 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lenkasaf tak to moc drzim palecky, at to dobre dopadne.
10. pro 2014 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. pro 2014 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak holky, já teď budu doufat, že se to v tomhle rychlým cyklu nepovedlo... Teoreticky šance je i když jsme si dávali bacha :wink: Jsem přemýšlela, jestli před odletem dělat test, ale kašlu na to. I kdyby byl pozitivní, tak by doktor nic ještě neviděl... Takže když nedorazí MS řekněme do příští středy, tak testuju v Kambodži :grinning:... Ale ona dorazí... Věřím tomu :wink:
10. pro 2014 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin ty jo za 10 tt rodis? No tak napiš. Ondrášek mel ve 30 tt 1100 gramu. Byl malinkej :grinning: avted už má 5700 a užívám si kojení. Za noc jsem kojila už 4x a mam mlika furt dost, že teče samo :grinning:
11. pro 2014 v 08:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 No já v sobotu začínám 8měsíc :grinning: Na kontrole jsme byli 29+4tt a měli jsme 1600g :grinning:
11. pro 2014 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin je videt, ze jsi to opravdu dlouho nebyla, ja mam sice se silenymi problemy IVF za sebou, ale ze zdrav. duvodu nemohl probehnout transfer, takze se zamrazila. Otazka vsak je, zda na to vubec nekdy dojde. Prosla jsem si peklem, muzes nalistovat par stranek zpet, tam jsem vse psala.
Vcera jsem sla na kontrolu misto az dnes,protoze uz mi zas bylo spatne a odpoledne jsem si zase volala zachranku. Ja uz fakt nevim co s tim. Jsem z toho unavena a vyrizena. A do dalsiho tehu se ted nejak bojim poustet.
11. pro 2014 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 jo jo je to moc krásné cítit kopance a pohyby toho našeho šídla, už se těším až budu chodit na ozvy z toho alespoň budu mít větší zážitek než z utz. Manžel taky úplně nevidí a navíc špatně slyší na jedno ucho, ale my to zvládneme, občas možná z dopomocí ale zvládneme já se toho nebojím. Byli bysme oba rádi kdyby mělo mimčo zdravá očička, ale ta padesátiprocentní šance že tomu tak nebude tu je, tak doufám že zvítězily manželovy geny. :slight_smile:
@mikracek dozvíme se to až po porodu, mohla jsem jít na plodovku kde by mi řekli jestli jsou tam geny pro mé dědičné onemocnění ale já na ní nešla protože to nebylo potřeba a stejně by mi neřekli jestli se ta vada projeví nebo ne, to by se zase vidělo až po porodu. Jediný co víme z velkého utz. je že má normálně vyvinutá očička a na nich čočky.
Tak to na mě těhotenství nebylo vidět hrozně dlouho, vlastně pořádně začalo až po tom 20 týdnu, tam už to je asi vidět pak na každé, ale i teď mě lidi spíš tipují na konec čtvrtého měsíce než na konec šestého. :slight_smile: jen se hezky kulaťte, neboj pohyby tu budou brzo, taky jsem si ještě nedávno říkala jak se na ně těším a ani jsem se nenadála a jsou tu. :slight_smile:
@donia držím moc palce kočko ať už se s IVF rozhodneš jakkoliv a hlavně ať už dá tlak pokoj a je ti líp.
@lenkasaf vám budu taky v lednu držet palčáky ať se dozvíte dobré zprávy a brzy se dočkáte.
@verunka_korunka tak uvidíš, hlavně si krásně užijte dovču a jestli se nezadařilo teď, třeba si mimčo přivezete z ní. opatrujte se tam v té daleké cizině.
11. pro 2014 ve 13:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@donia Moc na tebe myslím a budu držet palce, ať je ti už dobře, hlavně ať nabereš síly a pak osud ukáže, co dál. Drž se holka!!
11. pro 2014 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 jj, ani mi nemluv...strasne to leti. Na kontrole bylo vse ok a 23.12. Jdu na velky utz tak jsem zvedava jak porosteme...myslim, ze mrnous bude mrnavej :slight_smile:. Vcera na kontrole jsem mela polohu koncem panevnim, tak jsem se smala, ze ty deti mam stejne...proste nebudou chodit hlavou dolu :slight_smile:. Tak trosku doufam, ze to tak vydrzi a budem mit cisare.
11. pro 2014 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia a jeeeje, co to ctu...no tlak je pekny previt. Manzel taky bojuje s vysokym tlakem a pred tremi roky jsem mu taky volala zachranku...hruza a des. Nakonec nasli vhodne leky a od te doby ma doma klid a pro pripad nouze S.O.S. tabletku na okamzite snizeni tlaku.
Ty se dej hlavne brzy do poradku at je ti dobre, to je nejdulezitejsi a pak uvidis jak se vam dal bude chtit a jak se budes citit. Dve radosti doma mas a tak tvoje zdravicko je to nejdulezitejsi!!
11. pro 2014 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jejda já byla ráda, že nebyl.ze jsen rodila rychle,přirozeně a téměř bez bolestně. Ondráš byl taky ve 30 tt konec pánevní ve 32 tt už měl hlavu dolů a dcera se otočila dokonce až ve 37 tt :grinning:
@jezura777 tak tvůj manžel vidí třeba obrysy a den a noc teda pozná? No hlavně, že 1 ucho slyší. A ty o to víc vnímáš pohyby a mas super čich. Fakt tě obdivuji. To víš zdravej člověk si to neumí představit. Ale v 1 to máme stejný. Zatím jsen po porodu menstruaci nedostala. Jen blby je,že nevím,kdy se začne obnovovat? To je výhoda kojení?
12. pro 2014 v 07:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jo, tak pulku SOS tabletky mi tu taky nechali, ta me tak nejak trosku uklidnuje, opatruju ji ted jak poklad nejvetsi. Snad uz ty blby hormony taky musi jednou z tela ven, zitra to bude 3 tydny, gyn. rikal, ze i mesic. No tak snad uz se to blizi ke konci.
Dnes jsem ani nemela silu k nemu jit, tam musim v pondeli, mela jsem po propusteni z nemocnice, ale furt jen polehavam, nemam na to silu nekam jit.
12. pro 2014 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 ne jsme oba totálně slepí a manžel navíc neslyší na jedno ucho, takže já jsem ta hvězda :slight_smile: ale my to zvládneme.
@lupinpupin je fajn že se krásně vyvíjíte jen tak dál a ať budeš rodit císařem nebo ne tak hlavně co nejmenší trápení.
@donia tak odpočívej není kam spěchat a hlavně ať ti je líp.
12. pro 2014 v 18:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Ach jo, chuděrko... Snad už se toho tvé tělo zbaví a bude zase dobře. To jsem netušila, že to trvá tak dlouho, než se ty hormony vyloučí. I když si své myslím i o antikoncepci, že to není tak úplně pravda, že je to hned pryč...
Odpočívej a relaxuj, myslím na tebe.
12. pro 2014 ve 20:21  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777
@baya66
holky, dekuji, snad uz bude lepe, i kdyz si to rikam celou tu dobu. Vcera jsem na gyn. nemela silu, tak snad se pres vikend vstrebam a v pondeli k nemu zajdu a proberu s nim co vlastne dal.
13. pro 2014 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 je mi to jasne, ze na otoceni je casu jeste dost a nektere deti se toci jak vrtule. Uvidime jak na tom budeme 23.12. na velkym utz.
14. pro 2014 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia a to mas teda nasledek po te hormonalni lecbe? Manzelovi napsala obvodni celou krabicku sos tableteka jednu nosi stale u sebe. Sice ma uz jakou dobu klid, ale nikdy nevi co muze prijit. Tak pekne odpocivej at jsi do vanoc v pohode.
14. pro 2014 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak to ja se poptam obvodaka az k nemu pujdu. To by bylo super na uklidneni vedet, ze mam neco, co muzu hned a kdykoli vzit. Ja tu pulku co mi nechali nosim v pytliku v penezence, at ji mam vzdy u sebe. Asi je to jen z te hormonalni lecby, nikdy se mi nic takoveho nestalo a to mam hranicni tlak uz od nejakych 20-ti let. Vzdy prasky stacily a v obou tehu i ty slabsi co se daji brat, ty mi ted vubec nezabiraly. No, snad uz to bude dobry, vcera to bylo 3 tydny od posledni injekce. Ted jen citim stale takove vnitrni chveni, tak doufam, ze i to odezni.
Odpocivam furt, ono to ani jinak neslo, stale jsem jen lezela a pomalu nevedela co je za den a cas, fakt desne.
14. pro 2014 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jj poptej. Manzel bere uz od vojny na tlak a porad mel taky vse ok a po x letech proste kolabs...tlak silene vyskocil, klepal se jak ratlik, nemohl dychat, hruza a des a tak jsem volala zachranku. Pak hledali pricinu (nenasli) porad mel problemy a tak zacali menit leky az nasli ktere vyhovuji a ma zase 3 roky klid. Doktorka mu prave napsala ty sos tabletky co maji nejakych 25mg ( jinak bere tusim ma 5mg) a to by mu to okamzite snizilo.
Tak hlavne at je ti brzy fajn a hodis se zpet do normalu.
Ja bohuzel zase bojuju s nizkym a tachykardii, to je taky obcas orisek.
14. pro 2014 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak to ja mam ted prasky 80mg. kdyztak se ho zeptej jestli ta sos tabletka je horka, abych vedela jestli je to fakt ona.
14. pro 2014 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baya66 No jak u koho, ale u mě ano.1 syn 1 prášek jsen nevzala a u dcery jsem otěhotněla po vysazení. Proste jsem odmenstruovala,prášky nezačala brát a pak to měla jen 3 dny a byla jsem těhotná :grinning: uaz teď jsen je nebrala. Na každého to působí jinak.
15. pro 2014 v 06:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek