• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@jezura777 hvězda nebo ne :grinning: jsi těhotná hvězda, budeš mít krásné miminko. Budeš se potom moc nějak pochlubit miminkem? Abych se pokochala malinkym. To víš Ondrejovi už jsou 3,5 měsíce. Strašně to letí.
15. pro 2014 v 06:35  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin každopádně je lepší přirozený porod.Já jsem ráda, že mám všechny spontalni. A poslední byl nejlepší. I když co jsem začala mít poradny bolesti, tak jsem ležela a přijít na porodní sál a za 15 minut porodit.... No bylo to moc rychlý. Klidně bych šla rodit zase, ale už končím
15. pro 2014 v 06:40  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda děvčátka, výhoda plného kojení je ta,že jsem jak těhotná tudíž bez menzes, ale nevýhoda, nevím kdy přijde. Už man intervali dlouhé. Předevčírem jsem nakojila v 9 a malej spal do 7 já chvíli před tím odstrikala 150 a včera jsem kojila taky v 9 a už v 6 jsem odstrikala 200 ml ale jen z 1 prsa, s tím druhým čekám, kdy se malej vzbudí ale zatím se k tomu nemá. Jinak má 2 dny a 3 noc rýmu a hurá už ustupuje. Má rýmu už po 4, ale vždy tak 2-4 dny dyl ne.naštěstí už umí dýchat pusou. Dcera má taky rýmu, ten nejstarší v noci občas zakasle, ale přes den ne,tak je ce školce,rýmu totiž nemá. Já se držím, ale čekám kdy ji chytnu taky
15. pro 2014 v 06:45  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia to nevim....on ji nastesti od te doby nemusel pouzit....a kazdemu pisou jine sos tabletky dle potreby.
15. pro 2014 v 07:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 tak pro mrnouse je jednoznacne prirozeny porod porod nejlepsi, ale pro maminy bych rekla spis na to na co se citi. Protoze spokojena mama, spokojene dite.
Jj, ja nemela MS jeste 18mesicu po porodu :slight_smile:. Stacilo mi jedno kojeni, klidne i pres den a proste neprisla dokud jsem neprestala uplne.
Ty nemoci ted strasne litaji. Si vem, my jsme s Vaneskou po te operaci jeste porad zavrene doma, ven jdeme maximalne na hodinku a to ne mezi lidi( to mame jeste zakazane) o ja stejne trosku kuckam a Vaneska taky...a to jsme to nemeli ani kde chytit....Zitra jdeme na kontrolu, tak doufam, ze uz bude moc do skolky a ja budu mit jeste pred vanocema chvilku klid.
15. pro 2014 v 07:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin no já bych řekla,že i pro maminku je nejlepší prirozenej porod. U posledního jak jsem rodila ve 4:30 jsem byla unavena z ty noci, kdy jsen nespala, ale zvládla jsem to a byla jsen šťastná a hlavně ty 4 ministehy pohoda. Poranění minimální, krásné se to zhojilo a sex? Pořád stejnej i když posledně jsem to prožívala nějak silněji než normálně :grinning: no uvidíme. Jinak já u Tynky začala menstruovat dost nepravidelně už v době, když jsen zavadela příkrmy. V době když jsem kojila 1 za den jsem otěhotněla. Takže na,mě kojení zase tolik nefunguje. V době co jsem kojila 3x denně jsem neotehotnela.
15. pro 2014 v 09:59  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 Já vím, taky jsem měla ve svém okolí dvě holky, které otěhotněly i přes užívání HA, jedna z nich dokonce měla nějakou "vysokohormonální". Ale já to spíš myslela jinak - že nikdo neví, jak dlouho můžou mít ty umělé hormony různé vlivy na tělo a těhotenství... Ne, že je žena přímo neplodná i po vysazení (i když i to se stává).
Spíš jsem se tě chtěla zeptat na něco z jiného soudku - jestli si dobře vzpomínám, máš taky "zakloněnou" dělohu. Jak se to během těhu projevovalo? Vím, že jsi snad psala o bolestech břicha. Já jen na co se připravit. Díky.
15. pro 2014 v 17:08  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, tak jsem dnes byla konecne u sveho gyn. na kontrole. Od te stimulace a OPU jsem nemela silu tam ani dojit. Tak co se prohlidky tyce vse OK. A co se event. tehu tyce, tak uvidime jak rychle se dam dohromady a zase do normalu. Ted si potrebuji zase zkorigovat ten tlak, u nej jsem zase mela ten dolni 105 a pak se uvidi. V lednu po MS na rocni prohlidku se stery, tak ze se pak pobavime co dal.
Nejak mi obcas lita hlavou jestli jsme tu stimulaci nemeli nechat az po Novem roce, ze by se treba preci jen jeste zadarilo doma, kor po te revizi. Mohla jsem si usetrit tohle silene trapeni a treba by to byvalo vyslo. Kdezto takhle zase cekat a mladsi nebudu. Ale ted uz s tim nic nenadelam. Ja si tak prala byt na Vanoce aspon tehu, ze jsem pro to chtela udelat maximum. No jo no, clovek nikdy nevi, dokud nevyzkousi a nezazije.
15. pro 2014 v 17:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 pro kazdeho je pohodlnejsi a lepsi jiny porod....1000 lidi 1000 nazoru.
16. pro 2014 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@donia tak hlavne ze kontrola dopadla dobre a ted jeste ten tlak a bude dobre.
Otazkou co kdyby se netrap...to clovek neovlivni. Hlavne aby ses dala do poraku.
16. pro 2014 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia kocko, drz se. Si silna a mas muj obdiv, ja mam ted rymu a kasel a umiram, pro tebe by to byla brnkacka ted. Myslim na tebe. A urcite bude uz brzo li a dockate se mimouska :hearts::hearts::hearts::hearts::hearts:
16. pro 2014 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak hlásím, že dnes ráno dorazila 3. MS :wink: Takže když to půjde jak má, tak ovulice bude kolem nového roku a to budeme ještě na ostrově B-)
Jinak je to tady docela pohoda a teplicko, jen se musí pořádně smlouvat. A to musím já, protože manžel uhada tak 10 procent dolů, takže nic :wink:
16. pro 2014 v 16:20  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@verunka_korunka jo pockej, vy uz jste odleteli??? zrovna jsem si rikala, ze ani nevim kdy letite. No tak to si to super uzivejte. kdeze jste zrovna ted?
16. pro 2014 v 16:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@baya66 bolesti břicha jsen měla z toho myomu. Na těhotenství a porod zaklonena děloha nemá vůbec vliv. Jinak každé těhotenství ze začátku bolí. Na mě to má spis vliv, že otehotnim hned, jsem chytlavá a v těhotenství se děloha srovná a po porodu zase zahrne. Jinak porody jsem v rámci možností měla super. Nejhorší ten 2, ale poslední... Možná je to tím, že fakt kdo otěhotní hned má strasnej porod a kdo po delší době a na poslední tehu jsem čekala 3 měsíce, tak porod super. Jinak tu zahnutpu dělohu fakt nepoznáš. Nemá vliv ani na potraty, u posledního těhotenství jsem spinila při kojení. V době co jsem přestala kojit,přestala jsen i špinit. Takže veškeré problémy dělalo kojení či myomu. Předchozí těhotenství bez myomu bylo bez špinění, bolesti minimální. Takže pohoda a na yo, že myom porod brzdí, že nemá takové kontrakce tak byl téměř bezbolestný a strašně rychlý. Takže strach neměj. Zahnutá děloha není nemoc,jen kosmetická úprava podle mě k lepšímu... I když teď si budu muset dávat majzla, nejsem chráněna :grinning:
17. pro 2014 v 05:36  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia jj odletěli 12.12. Právě jsme v Siem Reapu a dneska jsme jezdili na kolech po chrámech. Je tady teplicko, ale dá se to v pohode zvládat i přes poledne :slight_smile: ale teda ubytování tady v tom městě je děsné. Nejdřív špinavý zatuchly pokoj, teď mravenci a dokonce 1 šváb v koupelně... No už je noc, takže jsme to vystřídali, vyvětrat, Přespíme a zítra hledáme ubytování jinde. V tom přesném městě bylo vse ok a pokoj jen za 10 $. No uvidíme, co nás ještě čeká... Jinak jídlo super, domluva taky většinou jde, ale musí se strašně smlouvat... Hodně... Tady v tom městě je turista chodící dolarovka... Dolar za všechno.. I za 1 pomeranč by ho chtěli, přitom bys za tu cenu mohla mít klidně 5kg :wink: Takže smlouvame co to jde a odcházíme když nechtějí slevit... Ale zatím je to fajn... Až na švába :wink:
17. pro 2014 v 16:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunka_korunka no tesim se na vypraveni, tak si to vsechno hezky pamatuj, nebo nekam sepisuj a pak muzes dat do blogu nebo tak nejak. Me tohle zajima. Hlavne jak vse resite za pochodu, to je obdivuhodne. Takze si to jen a jen uzivejte, davejte na sebe pozor a vse ostatni ted neres.
17. pro 2014 v 17:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia ok, pokusím se :slight_smile:
17. pro 2014 v 18:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak dnešní kontrola špatné. Jako všechno normálně ok, mimčo hlavou dolů, akorát teda hlavička odpovídá 33+5, tělíčko 31+6, což je správně. Hlava veliká, kdo to bude rodit? :grinning: Odhad váhy 1900g, takže to bude cvalík.
Z krevního obrazu málo železa, plus mi sáhla na břicho a že magnesium taky. No a problém - čípek se zkracuje, 21mm, napsala CS 4 a vůbec se jí to nelíbí, nařízený klid, šetřit se a do průkazky mi napsala zákaz vycházek :grinning: Vtipné, naštěstí mám normálně dovolenou v práci. Takže ležet a já musím ještě péééct :grinning: Jako porod o měsíc dřív klidně možný, tož uvidíme.

Jinak jsme dnes byli na předporodním kurzu u milosrdných. Porodní boxy super, ale šestinedělí, ten smrad nemocnice, já tam omdlím už z toho. Pár věcí co říkala porodní asistentka se mi nelíbilo, jak to tam chodí, ale tak nějak to snad půjde.
17. pro 2014 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivet1987 Tak se prosim te hlavne opatruj. Na nejake peceni se vyprdni. Ja tu ted byla 3 tydny uplne mimo provoz, opravdu zalezla v posteli s hadrem na hlave. Tudiz nenaklizeno, nenapeceno, nevyzdobeno. No a co, zdravi je prednejsi a mym nejvetsim pranim bylo a je, at je mi hlavne dobre. To ostatni uz nejak bude. Jezisek prijde i tak, jako kazdy rok :grinning:
Takze fakt neblazni a hlavne ten klid.
17. pro 2014 ve 23:09  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@ivet1987 ahojky, tak to bude tedy cvalda...ale jsou to jen odhady a ty se jim lisi i o 500g. Malou mi odhadovali na 3300g a mela 2999g. Hlavne, ze je prcek v poradku a ty se hodne setri at vydrzis 2v1 co nejdele!!! Jak pise donia, zdravi je nejprednejsi a na zbytek se vylrdni. Lehnout a nohy nahoru. Misto cukrovi susenky a nebo nekde kup.
18. pro 2014 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin no tak manžel měl 3,9kg takže mě asi čeká milý porod :grinning: Takže když se mimčo narodí o něco maličko dřív, tak mi to vadit moc nebude :grinning:
18. pro 2014 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivet1987 tak to byl teda pekny macik :slight_smile:.
18. pro 2014 ve 22:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivet1987 no řeknu ti, že se mi líp rodilo větší mimco než prcek. Pátá 3580 a 2 kontrakce byl venku, Tynka 3120 byla o 14 dni dřív a porod asi 7 minut a Ondra 3320, ale jak jsem rodila ve 4:30, tak asi 10 minut a myslela jsem, že ho nevytlacim. Unavena a netlacila jsem tak,jak jsem měla. Takže za mě větší dítě super rychlej porod, ale to sítí.... U Ondry jen 4 stehy, u Tynky asi 20,ale u Patrika mě sílí půl hodiny, 3 tt jsen nemohla sedět, blbe mě trhnul. U dcery mě nastrihli hráz tak dobře, že jsem sítí necítila a,hned po porodu mohla sedět. A o Ondřeje to bylo taky super. 2 hodiny po porodu jsem lítala po porodnici a vůbec nic mě nebylo.
20. pro 2014 v 08:44  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 no prave to šiti a nastřih , nechciii :grinning:
20. pro 2014 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkasaf ahoj, tak jak zvladate pichani injekci? Myslim na vas.
22. pro 2014 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak holky, jak je, jak se vsechny mate?
Co jste tehulky, preji at si uzijete Vanoce s briskem v klidu a co uz mate miminka, tak at jsou ty prvni Vanoce s mimisky co nejkrasnejsi.
Ja se po mesici uz dostavam do normalu, tak jsem stastna, aspon si s detmi uziju Vanoce. Nedovedu si predstavit, ze bych na stimulaci sla v prosincovem cyklu, to bych ty nejhorsi dny mela pres Vanoce a Novy rok. No tak na tu hruzu aspon, ze uz to snad mam za sebou. Jen jsem si "sama" vysadila dvoje prasky, protoze jsem po nich mela vyrazku, strasne me svedily ruce a delaly se mi fleky, mazala jsem fenistilem, to bylo trosku lepsi. Ale uz to neslo, bych se udrbala. Tak jsem vysadila oboje, protoze jsem nevedela po kterem to bylo.
Beru tedy ted jen na stitnou zlazu a nove na tlak. Po nich me trosku boli hlava, ale to asi nez si zvyknu.
22. pro 2014 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@donia Ahoj, jo přítel je šikovný, zvládá to už v pohodě. Já mu jen připravím injekci a jehlu a ostatní si už dělá sám, jdu vždy raději pryč, jak ho vidím, bolí mě to za něho. A jinak to snáší dobře, nic mu z toho není. No uvidíme 8.1. co pan doktor.
A jak válčíš ty,už je ti hlavně dobře ???
22. pro 2014 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia Už to čtu, tak si hlavně užij s rodinou krásné Vánoce, pokud možno co nejvíc v klidu a příští rok uvidíš, jak se budeš cítit, jestli to toho půjdeš. Hlavně si užij s rodinou krásné Vánoce !!!!!
22. pro 2014 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivet1987 já jsem si tedy porod užila malej měl hlavičku 37 cm takže to byl tedy masakr nastřihávali mě jinak bych malýho nevytlačila ale už jsem vše zapoměla dneska je nám 7 týdnů malej má už 5,5kg pořádnej chlapák už je :grinning:
22. pro 2014 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky přeji pěkné vánoce, kdybych se sem už do nich nedostala... Hlavně přeji ty vytoužené dárečky nejen pod stromečkem a nejen na Vánoce :wink:
My si už začínáme užívat flákání se u moře. Máme relativně klídek a pohodičku, nemoci a nepříjemnosti se nám naštěstí zatím vyhýbají :slight_smile:
22. pro 2014 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek