• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@verunka_korunka tak to je skvele, zase jste o nejake ty zazitky bohatsi a ted si jen budete uzivat. Krasne Vanoce i vam obema tam do te dalky :wink: (Kdeze jste ted presne?)
22. pro 2014 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia už víc jak 10 dní v Kambodži... Teď přesně město Kep u moře... Je tu tak 30-35 stupňů, skoro jasno, tady dokonce luxusní ubytování za 12$ na pokoj za noc a příjemní lidi oproti hlavnímu městu a turistickému Siem Reapu. Tentokrát je to poznávání a cestování opravdu na pohodu, žádný spěch, můžeme kdykoli přejet nebo zůstat delsi dobu, nikam se nehonime. Fakt paradní odpočinek.
22. pro 2014 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Tobě taky přeji krásné Vánoce a hlavně žádné starosti, užij si vše v klidu s rodinkou a mysli na to, že příští rok bude lepší než tento, a přeji Ti, ať se Ti splní to, co si přeješ :slight_smile:

Jinak holky letí to, já jsem už ve 12tt, 5.1. jdu na screening, tak jsem zvědavá, uvažuju, jestli tam vzít manžela nebo ne.... teď jsem nemocná, kašlu a mám totálně ucpaný nos, zkoušela jsem snad všechny přírodní věci a to, co můžu..no nezabírá nic, včera v noci jsem si musela stříknout Olynth, ikdyž se to nesmí, ale úplně jsem se dusila, tak si myslím, že to stříknutí olynthu mimi zas tak neublíží, lepší než nemoct dýchat.....
22. pro 2014 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 jj byl to kluk
22. pro 2014 v 19:22  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, přeji vám všem krásné a pohodové Vánoce - zkusme hodit starosti a trápení aspoň na chvilku za hlavu a nabrat síly do nového roku :slight_smile:
23. pro 2014 v 09:15  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, taky vám všem chci popřát krásné a pohodové Vánoce !!!! :slight_smile:
23. pro 2014 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky, tak dneska vwlky UTZ 30+6 mrnous cca 1427g, hlavicka nahore a vse v poradku. Dalsi kontrola za 14dni. Po vysetreni, jsem doma zaspinila a docela i vylekala, ale pry je to bezne, jak je to vse prokrvene...nastesti se zda, ze to hned i preslo, mrnousek se mrska a tak doufam, ze zitra uz nic neuvidim a bude klidek.

Vsem vam preji nadherne vanoce!!! Krasne si to uzite a pekne si odpocinte.
23. pro 2014 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Holky, přeji vám všem krásné Vánoce :slight_smile:
24. pro 2014 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné svátky všem :slight_smile: Holky když jsou ty Vanoce, tak konečně prozradim co čekáme :slight_smile: Budeme mit kluka :slight_smile:
25. pro 2014 v 00:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@ivet1987 Jee, tak diky za virtualni darecek :grinning: - gratulace k chlapeckovi.
25. pro 2014 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ja jsem to holky, asi zakrikla. Jak jsem si rikala, ze uz to nejhorsi mam za sebou, tak jsem netusila, jak se mylim. Vcera na Stedry den jsem stravila s manzelem vic jak 4 hodiny na pohotovosti. Dali mi injekci a cekala jsem na vysledky krve. Uz od rana jsem se necitili, tak jsem si pred polednem sla lehnout s hadrem na hlave, ale ve 2 hod. uz jsem s tlakem 180/110 zase jela. Domu jsme se dostali az po 19 hod. No fakt uz me to se...
Dostala jsem dalsi prasky na zklidneni a zase si mam vecer pridat ten na tlak. A ja uz se tesila, ze jsem vic jak tyden bez priznaku a odbourala jsem ty co mi delaly vyrazku a ze se dam pres svatky dohromady a budu to zase ja. No tak zase na novo...
25. pro 2014 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia :frowning2: To me mrzi... Nesouvisi to s temi vysazenymi prasky?
25. pro 2014 ve 23:34  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baya66 ja ti nevim. ale je fakt, ze vyrazka i svedeni rukou ustoupilo, tak jsou ucinky prasku pryc. ja si myslim, ze jsem jinak psych. v pohode, ale kdyz proste prijde naval, s tim se moc udelat neda.
pocitala jsem to a posledni inj. jsem dostala 22.11. ve 22 hod. takze jakoby od 23 jsem bez hormonu. tak jak rikal gyn. ze to trva i mesic, ono by to i odpovidalo furt. snad je to jeste stale k te stimulaci, byla by to ta lepsi varianta.
jen me napadlo, ze jsme se nechranili a kdyby to preci jen nahodou vyslo doma, abych si tim neuskodila. dr. jsem to vcera rikala, napsal do zpravy, ze tehu neni vyloucene, ale rikal, ze z krve to jeste poznat nebylo. ono by to bylo fakt v zacatku, kdyby nahodou, ale nez by se to potvrdilo, prasky bych nejakou dobu brala. a cokoli ted vysadit se fakt po vcerejsku bojim.
25. pro 2014 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Ahoj, tak je se to s tebou vyvíjí? Moc doufám, že dobře...
28. pro 2014 v 17:50  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baya66 ahoj, dekuji za optani, je mile, ze na me myslis :wink: Zatim funguju, ale je fakt, ze beru prasky, musela jsem si udelat rozpis co rano, v poledne a vecer, abych nezapomnela. Jezisek mi prinesl na prani tonometr, tak muzu pravidelne a zodpovedne merit tlak. Jen mam opet i po tech jinych prascich na zklidneni vyrazku a svedeni na rukach, resp. dlanich, tak mi v lekarne poradila mast, ale je to s kortikoidy. Ale bez ni to fakt nedam. Musim se tedy obj. k obvodakovi a resit s nim jak dal. Jestli prekonat vyrazku a svedeni tou mastickou a doufat, ze az si telo zvykne, bude lepe. Nebo zkouset postupne vysazovat, kdyz uz hormony ze stimulace by mely byt z tela. No nevim vubec co bude dal. Ted se ale to te stedrovecerni zkusenosti bojim cokoli vysadit. I manzel na me pozna, ze mi neni dobre, pry mi zbelaji rty, tak se hned pta jak mi je.
28. pro 2014 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 tak super :slight_smile: jsem si to trosku myslela podle tveho vyjadrovani :wink:
30. pro 2014 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia je mi lito, ze ti tlak zatim nedal pokoj. Tak snad brzy bude dobre a budes mit klidek.
Me se opet vratil kasel jak hrom a manzelovi taky....Vaneska uz ma po nem...tak jsem se bala aby jsme na ni zase zpatky neco neprskli a oni kdyz u nas byli nasi po Jezisku, tak si nase madam zbalila batuzek a ze jede na prazrniny k babicce a dedovi. Sokovala nas vsechny a moc si to tam uziva a my se muzeme dat dokupy a i si odpocineme.
30. pro 2014 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Jo jo, pořádné chlapisko :slight_smile: Na kontrole 31+5 měl 1900g, tak jsem zvědavá příští týden, 35tt kolik bude mít. Když nebude mít po taťkovi 4kg budu ráda :grinning:
30. pro 2014 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
A tady je muj pupik, focene vcera 31+5
30. pro 2014 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987 to je poradny chlapak to mas pravdu...nas prdola mel 30+6 cca 1427g :slight_smile:
30. pro 2014 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 ty uz taky budes brzy nastupovat na materskou vid? Nebo si sla driv jak 6 tydnu pred porodem?
30. pro 2014 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Už jsem na mateřské :slight_smile:) Šla jsem 6 týdnů předem, ale ještě předtím měla 2 týdny dovču :slight_smile:
30. pro 2014 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jejda, co to tady čtu. Holka, dej se hlavně doporadku a pak teprve vysazuj... Moc si s tim tělem nezahraje a nech ho chvíli regenerovat po tom odberu...
Jinak já si právě užívám moře, měřím teplotu, takže vím, že ovulace ještě nebyla :wink: Doufam ze dorazí ještě než zase budeme cestovat...Tak držte palce ať dorazí brzy. Jsem dnes myslím 15 nebo 16DC
30. pro 2014 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 aha, tak to ti to pekne vyslo. Ja bych mohla nastupovat zitra...to mam 8tydnu, ale chci nastoupit az 6 tydnu kvuli penizkum, tak si musim jeste pockat....tusim do 14.1.
30. pro 2014 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. pro 2014 v 15:49  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,malej už je na světě od 7.12.2014 mel 48cm a 2970g. :slight_smile:
30. pro 2014 v 15:53  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@mirunkaaal krasna rodinka!!! Gratuluji!
30. pro 2014 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mirunkaaal juu, to je nádherný drobeček :slight_smile: krásní jste! :slight_smile:
30. pro 2014 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, posílám fotku břuška :slight_smile: v sobotu začínáme 2. trimestr :slight_smile:
30. pro 2014 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek Děláš si srandu? :grinning: Ale jo, mě začalo břicho růst po 20 tt...
Ehm, ok našla jsem, moje foto ve 13tt :grinning:
A ještě aktuální z Vánoc :slight_smile:
30. pro 2014 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek