• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
@ivet1987 no mě se taky zdá, že rychle roste :grinning: to za chvilku budu jako hroch :grinning: :grinning: ikdyž je pravda, že já měla hodně hubené břicho, tak to jde vidět čím dál víc :grinning:
30. pro 2014 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek prosím pro porovnání jak jsem dopadla zatím. a bude hůř :grinning:
30. pro 2014 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 a ta první fotka je ze kterého týdne? :slight_smile: no ani se nenaděju a budu mít taky velký břuch :slight_smile:)) ale přibrala jsi jen v břiše, soudím dle fotky....já se bojím, že porostu všude :grinning:
30. pro 2014 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek Jo jo, naštěstí jen břicho, jinak nic. První fotka je ze 6tt :slight_smile:
31. pro 2014 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek Mockrát děkujeme :slight_smile:
31. pro 2014 ve 13:07  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
31. pro 2014 ve 13:08  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 Teda ty to máš už za pár. Jak ti ten porod závidím.
6. led 2015 v 06:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata, dlouho jsem tu nebyla.Před Vánocemi jsem chytla zánět nosohltanu, děti se začali uzdravovat, pak po Vánocích zánět v dasni, tak jsem trpěla, ale jelikož jsem stále kojící, tak na to toho moc nemůžu. Jinak Vánoce byli krásný, 3 děti pohoda,včera jsem byla na očkování s Ondrasem, tak má 6200 gramů a 59 cm.je to můj drobeček :grinning: takže můžu z veselá stále plně kojit. Jinak opožděně přeji vše něj do nového roku
6. led 2015 v 06:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 bez nástřiku se neobejdes jako prvorodicka. On mě Pátá trhul sám, ale tak blbě, že jsem 3-4 týdny nemohla sedět a byla jsem síta asi na 40 stehů, u 2 porodu mě nastrihli hráz, což jsem vůbec necítila a šikovné, ze jsem po porodu mohla sedět a síta na 20 stehů a u 3 porodu jsem měla jen 4 pidi stehy, nic nebolelo. Ono taky porod nejrychlejší, tak jsem po 2 hodinách lítala vysmata po porodnici pro čaj, vysprchocat se,projít se a kazdej vždyť jste porodila,dejte si lehnout a já 2 hodiny po porodu mě násilím drželi v posteli, teď ležet nebudu,došla jsem si pro malého a už ho nevrátila :grinning: a dneska kdybych neměla 3 děti,nekojila, tak o porodech nevím :grinning:
6. led 2015 v 06:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Teda Ondráš mel ve 31 tt pouze 1100 gramů a hlavičku taky nahoře. Až ve 33 tt mel 1500 gramů a hlavičku dole a já byla šťastná jak blecha, ze věděli, že porod se budou snažit vect přirozeně. A jakej byl krasnej :grinning:
@ivet1987 Teda Ondra mel 32+5 1500 gramů,když jsem 40+3 rodila 3320, ty budeš mít Obdrika. Kolik mel kluk už nevím, ale fakt ten měl 3580 a rodil se nejlíp, on si asi pomohl nebo nevím, ale super rychlej porod, ze 1 kontrakce hlavička, 2 a už byl celej venku :wink:
6. led 2015 v 06:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 To se ještě uvidí jestli nástřih bude nebo ne, horší je, že je prcek asi kousek větší, ale nereálné to není. Teď jsem začala cvičit s aniballem, snad trochu pomůže :grinning:
No já si prcka nenechám vzít vůbec a snad budu jako laňka taky, hned mi ho dají a basta :slight_smile:
Dnes jdu k doktorce, jsem 34+4 tak uvidím kolik bude vážit, v tom 32tt 1900g mazec :grinning: Manžel měl 3,9kg tak asi bude po něm :grinning:
6. led 2015 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
To bylo teda dopoledne. K doktorce objednaná na 9:15, šla jsem až za hodinu. Doktorka teda že čípek stejný jako před 3 týdny - 21 mm. A nelíbily se jí srdeční ozvy, létalo to na 180, prcek odpovíže kdá prý 36+0 (jsem 34+4) a váha že 2800g :grinning: A že radši mě pošle na monitory teda do porodnice, tak jsem si to aspoň vyzkoušela. Kontrola u ní za týden naposledy, pak mě předá do porodnice.
V porodnici monitor zcela v pořádku, průměrně 150 tep, čípek dle pana doktora ok, 3 cm, branka uzavřena, mimčo odpovídá 35+2 a váha 2719g.

Tak si jako vyberte, jestli ta moje doktorka není divná :grinning: Ale u ní sebou prcek házel a se nedivím že měl tak vysoký tep. Hlavičkou je stále dolů, takže paráda. No teda ale když bude přibírat pořád stejně, tak má při porodu cca 3,9kg :grinning:
6. led 2015 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 Teda 2800 jsem měla odhad ve 38 tt,pak váha vylitla, před porodem řekli 3700 a mel 3320 takže trosku přidali, ale u tebe to vypadá fakt na obra. Ale neboj u Ondrášek pokud byly super pohyby, tak tep 160 a když měl 140 tak byl v klidu a taky se jim nelíbilo. Čípek mas dost zavřený, ale jsi prvorodicka a ty se připravují měsíc před porodem. I když já měla termín a zavřená jak v 7 měsíci, tak mě 2 dny uvolnovali porodní cesty tableyama. Oni si tě v porodnici ohlidaji, je to dobré, že už jsi předána, tam tomu víc rozumí. Hlavně bud v klidu, užívej si konec tehulkovani, zachvili budeš kojit,prebalovat, prát a žehlit. .. Já se 3 dětmi mám co dělat :grinning: toho prádla to je na palici, ale mam vyprano a vyzehlino na par dni.
6. led 2015 ve 13:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 No ještě za za týden k mojí doktorce naposledy a až potom mě předá. Jako ona blázní ze zkráceným čípkem, nařídila mi klid a pořád něco. Tak snad se spletli aspoň o pár dkg a má třeba jen 2,5 kg :grinning:
6. led 2015 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 čípek mas úplně v pohodě. 3 cm skoro má a to je dobrý. Plasila bych,kdyby měl 1 cm a oteviral se.i když já se u 3 porodu otevírala od 36 tt už jsem byla na 1 prst a čípek 3 cm a doktoři v klidu, ve 38 tt už měl 2 cm a otevřená na 2 prsty a doktoři furt v klidu a do porodu se to už nehnulo.. Tak buď v klidu
6. led 2015 v 19:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Par fotek děti, s novým mobilem jdou i dobře vkládat :wink:
6. led 2015 v 19:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@verik2 jako zajímavé, jeden doktor řekl 3cm a moje doktorka od 32tt říká že dva a proto mi nařídila klid :grinning:
6. led 2015 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak dnesni kontrola dopadla dobre, mrnous v poradku, ja taky a mrnous se otocil hlavickou dolu. Otocil se v patek...jsem to citila...je to uplne jine nez KP....zacka jsem byt neschopna v pohybu...vadi mi mrnouse prdelka v mejch zebrech :slight_smile:. Na dalsi kontrolu jdu za 14dni a to uz bude delat i monitor a mam se rozhodnout zda pujdu na poradnu a monitory do porodnice a nebo k moji doktorce..
7. led 2015 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 krasne fotecky!!! Malej je peknouckej a jak pises miry, tak mu i chutna :slight_smile: to je dobre.
7. led 2015 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin to je moc dobre, ze je vse v poradku.
A jakpak se ma @teok
Holky, neskutecne to leti, rok se prehoupl a za chvilku budete rodit. Jiste vam nemusim rikat jak moc vam to zavidim (i kdyz v dobrem to je jasne :slight_smile: ) Ale ten strach, ze nastane muj puvodni datum porodu a ja nebudu ani tehu je cim dal tim vetsi.
7. led 2015 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia ahojda, no iak se mam. Mala radi jak cerna ruka, zitra zacinam 8my mesic a strasne se tsim na mimiska. Sice sem uz tolik nepisu, ale tebe sleduju a drzim palcaky, aby jsi byla brzo fit, vse se srovnalo a mohli se pokusit o mimiska :wink:... urcite se zadari a vse dobre dopadne :hearts::hearts::hearts::hearts:
7. led 2015 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin já ti říkala, že má čas se otočit, tak budeš rodit přirozeně :grinning:
7. led 2015 v 18:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok Teda to je děs jak to letí. A uteče to jako voda a budeš mít malou v ruce. To víš Ty moje 3 děti mě taky občas dávají zabrat, ale zvládám už uvařit i uklidit, zatopit a do toho odbiham kojit. Jen ještě 2 měsíce plně a pak budu muset začít dávat příkrmy.
7. led 2015 v 18:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 jsi sikulka, ja sem zvedava jak to zvladnu a to budu mit jen dve deti :grinning:
7. led 2015 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok no ale trvalo to 3 měsíce než si člověk nasel rytmus, hlavně Ondrášek trpěl na koliky, furt chtěl kojit.do toho 2 děti,nervózní manžel, že není nic uděláno. Pak jsem stihla bud jen uvařit a nebo jen uklidit. Ale přes Vánoce byl manžel doma,uklidňoval se,tudíž se sklidnoval i Ondřej a teď je to hodny miminko, který vydrží i 2 hodiny na hrací dece a nepotřebuje mě. Ale začátek byl strašnej a to díky manželovi, ten byl protivnej des. A děti to odnasely.... 2 děti jsou ještě pohoda, ale 3 to už je občas očistec. Taky naštěstí v kojení nenabiram. Večer jim jen ovoce a zeleninu a přes den se stiham najíst. I přes Vánoce si držím váhu, co jsem měla po porodu a to jsem jedla i sladké... Takže dobré. Ale těhotenství a porod ti závidím, klidně bych šla zase rodit
Poslední porod jsem měla rychlej,uzasnej a téměř bezbolestnej. Bolesti jak při menzes a já se otevírala, nechápala jsem to. U dcery jsem měla větší bolesti a nic se nedělo a teď během 2 hodin za 2 prstů na 6-7 cm.kdybych nezačala silně krvácet, tak jsem nevěděla, že se něco po 9 minutách děje... A to jen díky tomu, že jsem na YouTube zkoukla něco o bezbolestnim porodu, nevěřila jsem tomu a fakt lze zažít. Až posledních 20 minut fakt bolelo, ale to jsem došla na sál lehla a za 15 minut porodila, protože už bylo 9 cm a nutilo mě to tlačit a tím, že malej byl menší, tak se nemuselo čekat na 10 :grinning: kdyztak do vyhledávače na YouTube zadej bezbolestný porod a poslechni si co říkají, na mě to fakt zabralo a fungovalo. Bolest jsem si nepripoustela, psychika je úžasná věc a fakt funguje.
8. led 2015 v 07:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 dekuji za radu, zacinam mit strach z porodu a pritom se na nej strasne tesim. Perese to ve me jako blazen :frowning2:. Tak treba to pomuze :wink:... jsi sikulka, snad to zvladnu i ja a zajedeme se i bez vanoc :wink:... je kouzelnej bobik malej, to sem zapomnela napsat :wink:...
8. led 2015 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok děkuji a určitě toczvladnes. To je to co mě šokovalo, já byla 36 tt a vůbec zadnej strach,37 nic,38 tt nic pak 40 já klidná, pak mě v patek řekli, že pondělí nebo utery vyvolají porod a já klidná, v pondělí jsem měla nástup a já? Nic no a co tak budu rodit :grinning: a pak uzasnej porod. Taky jsem byla z 2 porodu vynervovana a byl nejhorší, ale dcera za to stala, tak se nenervuj a jukni na ty semináře na tom YouTube. Mě to moc pomohlo.
8. led 2015 v 09:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia dekuji, jo jo, ja jsem taky rada, ze je vsechno dobre. Jen jak se prcek otocil, tak jsem min pohybliva....ma nacpane nohy a zadek pod zebry a to je des....KP byl v tomhle lepsi.
Neboj, jeste je cas a ty se das pekne dohromady a budes tehulka taky co by dup. Me ted fascinuje, ze spis budu skoro po roku zase v nemocnici...to je divny pocit...ale tentokrat to ude dobry konec.
8. led 2015 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 tak ja vim, ze se deti muzou otocit klidne jeste dyl, jen jsem zatim cekala jestli to tak vydrzi az do konce jak s holkou. Ale to jak budu rodit je jeste ve hvezdach...to se dozvim az v poradne primo v porodnici a tam se dostanu tak za 3 tydny...
8. led 2015 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 urcite mrknu a pak ti reknu zda to pomohlo :wink:... ja se nejvic bojim toho, ze me to chytne v noci a co budu delat s Teem. Je tobtakovy mazanek, ze ani u babicek nechce spat, co kdyby jsme ho tam nechali :grinning:
8. led 2015 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek