• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@danielka1985 já být tebou,tak než na vyvolávačku,tak nejdřív raději udělám test......
Jj, čípek bude zkrácený....taky jsem si na něj nedosáhla a ty ses mi smála :grinning:
17. led 2014 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky s tím čůráním,tak jak vstávám sem tam k malé,tak kolikrát taky musím...v těhotenství,to nebylo tak strašné...ona malá nebyla otočená,tak mi na močák moc netlačila :grinning: , ale v tom kojení,tak v noci jsem se mohla uchlastat a tím pádem i učůrat...to byl vždy rituál...přebalit, nakojit, napít, vyčůrat a spát a za 3hodiny zase :slight_smile: A drželo se mě to tak dobře třičtvrtě roku...
17. led 2014 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok ee, ted ne ,ale uz jsem vše oběhala co jsem potřebovala tak jsem si koupila,ale digitalní ne ty papírkový, nějakej benu,early pregnancy test, prej se dá dle tohodle už zjistit 4 dny před menstruací, i nižší hladina Hcg,tak jsem zvědavá..u papírků mi vyšlo jednou duch,pak uplně čistý, další balení dvě čáry na stranách a duch v tescovacím,takže to bylo asi vadné a pak další ve čtvrtek a ten mi ducha neukázala a ten druhý nemůžu najít asi jsem ho nechala u našich:D
tak jsem koupila tento a dle čípku se nemůžu spoléhat, jednou si na něj došáhnu, pak zase vůbec a dle výtoku taky ne, pač pry je i před menstruací
17. led 2014 ve 13:13  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky potřebuju radu. Jsem dnes 11-12DPO a test dneska negativní. Je možný, že je ještě brzo? 6e je možný, že jsem těhu? Dneska jsem trošku špinila, MS má přijít v neděli nebo v pondělí. Myslíte, že teprv proběhlo zahnízdění? Moc se v tom ještě neorientuju:grinning:
17. led 2014 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ty budeš náš pochcánek:D..hihihi...no s tím čípkem je to divné, jednou ho nahmátnu pak ne,a navíc dle výtoku taky ne, sice ho mám malej, ale to býva i před ms...asi jsem nějakej mutant:D
17. led 2014 ve 13:15  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 tak šup udělat test :wink:, se těšííím :wink:
17. led 2014 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 ty se to mu směješ, ale jednou poznáš :grinning:
17. led 2014 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok v lékarně mi ale řekla, že mám zkusit ráno:slight_smile:tak ted nevím..abych znovu zbytečně neutrácela prachy:D..už nevím do jaké lekarny bych šla:D...hihi, no, třeba to poznám,ale taky ne:-P
17. led 2014 ve 13:27  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulinka44 ahoj, já jsem už taky z toho na palici,ale ještě počkej do ms
17. led 2014 ve 13:28  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielka1985 kamarádka mi zase říkala, že měla nejvíce HCG až odpoledne, tak to je teď otazka :frowning2: :grinning:, kdyby jsi tu byla, tak bych ti půjčila ještě obyč :wink:, ale ... A já to už neřeším, v lékárně kam chodím je fajná paní s kterou vše řeším a rozebírám, tak by mi nevadilo jít zítra pro další test :wink:... ale je to o lidech :frowning2:... dnes jdu odpo k dr., tak sem zvědavá, zda jsem v poho a budemem moc míti mimouše bez problému :slight_smile:
17. led 2014 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulinka44 co já vím, tak uhnízdění je do 10DPO, ale může být i dýl, každá jsme jiná :wink:...
17. led 2014 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok nemám,ledviny mám naprosto v pořádku,v létě dám i 6 litrů úplně v pohodě,ba naopak ledviny proplachuju a nikdy jsem neměla problém s ledvinka či mocakem,cukrovku taky nemám,jen od malička hodně piju.Mimu synovi jsou 4 roky a zvládne i 2 litry za den :grinning: prostě jen hodně pijeme a problémy nemáme.
17. led 2014 ve 13:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 tak to je dobře :wink:, mě je divné, že někdo dokáže toho tolik vypít, kdybych to dala já, tak ze záchu snad ani neslezu :grinning:... nám mladej vypije s těží půl litru, ale asi mu to stačí :wink:...
17. led 2014 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulinka44 jednodenní spineni může znamenat buď ovulaci a nebo hnízdění vajíčka a na test je brzo,to až ti popřípadě vynechá menzes,ale je to zatím zbytečný.Já teď spinila když jsem to měla dostat a pal 4 dny po tom test pozitivní,ale to už jsem měla zpoždění...takže počkej,teď netestuj.
17. led 2014 ve 13:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misulinka44 já jsem našla ducha 11den po ovulaci...kamarádka třeba až 14den...je to individuální a mohlo se klidně jednat o zahnízdění. Držím palečky at MS nedorazí a najdeš //
17. led 2014 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielka1985 tak jestli je test tak citlivej,tak by ti to mělo případne ukázat i odpoledne...já raději ale testuju po ránu jak doporučujou...
17. led 2014 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 :grinning: aby tu nebyl pochcánek někdo jiný :wink:
17. led 2014 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok já bych toho tolik taky nevypila...jsem na to hrozná...v létě o.k. ale v zimě, jsem ráda, že vypiju litr..to i malá vypije víc...tak dá tak 1-1,5l za den...je to malá násoska :slight_smile: taky pro to se na spaní nechce zbavit plínek :-/
17. led 2014 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jee, my máme plínu i na den :frowning2:, je to hrozný paličák :frowning2:, po tatínkovi :wink:
17. led 2014 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 @teok @verik2 @lupinpupin Děkuji za odpovědi holky:slight_smile: Dřív jak v pondělí už testovat nebudu, jen když jsem ve skupině snažilek tady na MK viděla, kolik holek má ducha na testu už 10 DPO, tak jsem to zkusila... Nechám tomu čas, snad se zadaří:slight_smile: Hlavně no stress, že :grinning: :grinning:
17. led 2014 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok tak to my jí nemáme od necelých dlou let...v létě se to dobře odnaučilo jak bylo teplo....ted mi právě pochcala celou postel, protože chtěla zkusit spát bez plínky :unamused: tak mám zase práci... Neboj ono to příjde i u vás...
17. led 2014 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulinka44 no já tam patřím taky,ale každé tělo je jiné a záleží i na citlivosti testu....
17. led 2014 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Však já vím... :slight_smile:
17. led 2014 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kamarádce které se zadařilo v prosinci,tak ona měla údajně mít ovulku kolem 5 prosince,ale jaksi jí asi neměla protože se jim podařilo mezi 10-12.prosincem...ještě že po "udajné ovulce" se nepřestali tulit...no sranda, měli teda pěkné štěstí, že jim to vyšlo i tak :slight_smile:
17. led 2014 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulinka44 jen vydrž...je to těžké...to vím,ale stojí za to si počkat :wink:
17. led 2014 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin já se nebojím, stejně jako dudlána odložil sám od sebe v roce a půl, tak věřím, že to bude i s plenama :grinning:
17. led 2014 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jj, až jim to v té hlavičce sepne,tak to bude. Vaneska si do dudana kousla, měla díru,tak jsme ho hodili do koše,aby neměla v bříšku bebínko a byl klid...jsem ani netušila, že to půjde tak snadno :slight_smile:
17. led 2014 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin my máme tsrašně tvrdohlavého chlapa doma, co měl za scény a výlevy, teď je milionovej, ale užila jsem si s ním už šití hlavy, otřes mozku, no prostě chlap, no :slight_smile: a s těma plínama to nehrotím, až to přijde, tak t přijde, když tak to jistí léto, snad teda bude .-D
17. led 2014 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok teda máš doma malého kaskadéra co :slight_smile:
17. led 2014 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin to teda, trochu nepřemíšlí, ale on je trochu telátko, se zamotá a spadne nejlépe na topení... aspoň nějaký adrenalin doma, ne :grinning:
17. led 2014 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek