• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
@lupinpupin ty jo no jo už to mas za dveřmi. Ale bude lepší přirozený porod. Já si je užívala. Mě se dcera otáčela ještě ve 37 tt,4 dny před porodem, že císař a za 2 dny už to bylo dobré a porod vedli přirozeně
@teok jj je to děs, to bylo hrozny, když mě manžel nechal v porodnici a Patrik a Kristýnka spustili, že chtějí mamu! Tak jsem řvala s nimi a manžel tech 5 dni zvladnul. Ale chce to klid. Porodit budeš muset a to miminko za to stojí. Pak dej vědět až to skouknes, ale mě to pomohlo a moc.tak třeba i tobě to pomůže. Jinak mám taky děti, který u babi nebudou. Jsme na 3 děti s manželem sami. Babičky jsou buď daleko a nebo postižený :frowning2: nemam možnost dát děti někam na chvíli. Max Patrik je ve školce. A příští rok půjde i Kristýnka a já si uziju Ondraska dopoledne sama. Už se těším.
8. led 2015 ve 12:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 to ua ty babicky mam, ale taky ťunťu ci je maman, jinak uz take chodi do skolky na dopoledne, ale to nesmi marodit :grinning: od rijna tam byl vzdy 4dny a ja ho pak 3tydny davala dokupy :frowning2:... 2x mu pichalu ousko, jednou afty a nasledne angina a jako bonus na stedry den mi jeste zvracel :unamused: ... pak mel zase prujem, ktery sem chytla i ja, ja uz byla z toho zoufala :frowning2:...
8. led 2015 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 no jeste mi musi zkontrolovat jizvu po prvnim cisari....vse je jeste ve vetru...ale chystam se zatim na oba porody a uvidim co mi povi v poradne v porodnici.
8. led 2015 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jook, tak to ja si rikam taky, co budeme delat az to prijde...no jelikoz nemame zadne hlidani, tak to budu muset zvladnout sama a manzel pohlida. Pokud by byl zas cisar a prcek by vydrzel, tak by to bylo jednodussi, ze bysme si hlidani zajistili a pres tyden by to treba vyslo na skolku.
8. led 2015 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jj, je to mazec s tim hlidanim :frowning2:... ja tam nechci byt sama :frowning2: :grinning:... ja jdu na velky utz za tyden, tak uvidime co se dovime noveho. Zatim otocena neni podle toho jak me furt sikanuje a ze ji to dnes jde :frowning2:... au au au.... a to bylo takove hodne miminko do 30tt :grinning:... dnes mela skytavku, to byla prdel :grinning:
8. led 2015 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jo jo, mrnous me taky pekne kopal do mocaku, panve...ted ho mam pod zebry a to stoji za to...hlavne jsem min pohybliva :-/.
Taky tam nechci byt sama, ale bohuzel kdyz to nevyjde, tak budu muset.
8. led 2015 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok kup rakytnicka, vitamíny. Patrik je ve školce 1 rok a marodil jen 2x.ale ze školky si přinesl jen zánět nosohltanu, jinak nic,je zdravej. Tyhle vitamíny jsou nejlepší a fakt asi pomáhají. Jinak mě se dcera otáčela ještě ve 37 tt dělala v břiše kotrmelce a hlavu do pánve dala 2 dny před porodem :grinning:
@lupinpupin no uvidíš co tivreknou, ale mohla by jsi si vyzkoušet přirozený porod. Já byla ráda, že císař mě minul
8. led 2015 ve 20:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dnes jsme byli na kontrole a bobišek má 8 cm :slight_smile: teda to už je pěkný macek :slight_smile: břicho na mě jde od začátku 4.měsíce vidět celkem dost, hodně se zvětšilo během 13 tt :slight_smile:
9. led 2015 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Holky, hlásím štastný návrat do ČR, i když bez batohů - ty se nám někde ztratili... museli jsme kvůli zpozdění měnit 2 lety, takže asi se někde zatoulali. Doufám, že dorazí. V mám batohu je manželův nový oblek a košile :grinning:
Jinak mám určitě po ovulaci a zatím to asi vypadá nadějně... každý den mě pobolívá podbříšek a včera jsem malilinko zašpinila. Dnes jsem 27DC a MC očekávám za 5 dní. V pondělí zkusím koupit TT a v úterý si ho udělat... jestli dojdou batohy dřív, tak tam mám 1 test :grinning:
10. led 2015 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@verunka_korunka jéva, to je paráda, budu na tebe moc myslet, to by bylo skvělé, další těhulka :slight_smile: v pondělí nás určitě informuj, držím všechny palečky :wink:
10. led 2015 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka vitej zase doma a tesime se na vypravovani :wink: Jak dlouho jste leteli? Zase jste o poznani bohatsi a kdybyste si jako bonus privezli miminko, no to by bylo super drzim moc palce.
10. led 2015 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia
@mikracek
holky, testovat budu v úterý nejdřív (pokud nepřijede test dřív), musím ho v pondělí v lékárně koupit :slight_smile:
A vyprávění... no bylo to báječné, náročné na smlouvání a nervy (jsou to svině nenažryný - jak tam mají chudobu, tak chtějí obrat turistu, takže se vám stane, že třeba 1kg banánů chtějí prodat za 5 dolarů, srazíš to max. na 3 dolary, takže pak ti nezbyde nic jiného než odejít a doufat, že narazíš na někoho rozumnějšího. To mě na tom asi štvalo nejvíc.. jo a ještě to jejich lhaní... že se tam nedostaneš, nebo že je to zavřené, nefunguje to, je tam nebezpečno, není tam nic k vidění, jen proto aby tě mohli odvést jinam, kde z tebe budou mít prachy.
Jinak letěli jsme 43 h + 6 hodin časový posun = takže celkem 49h cestování od dveí ke dveřím a v tom je i započítané celé odpoledne a večer v Abu Dhabí. Ale jsem ráda, že jsem v půlce měli tu velkou přestávku, narovnali jsme se po letu, prošli a bylo to příjemné rozdělení... horší pak ty zpoždění a přehazování letenek... ale taky to šlo, tak snad nám dorazí batohy. Prý nedorazí jen 4% ze ztracených zavazadel.
10. led 2015 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunka_korunka ty jo, to je jak u nas u tamanu, takove smlouvani :grinning: a stihli jste si i v Abu Dhabi neco projit?
10. led 2015 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek to rozhodně není co u ťamanů :grinning: tohle je fakt drsné smlouvání a manžel jednou cuknul a já byla naštvaba... za jídlo z kuřecích krků po nás chtěla 3 dolary... bába.. místní platil dolar a měl v tom i kolu... jsem jí chtěla dát za 2 jídla 3 dolary a vypadnou.. nasrat a vypadnout, ale chlap cuknul a dal jí celých 6. No opravdu to bylo hnusné místy...
A ano, Abu Dhabí jsem melinko prohlídli, zajeli jsme do centra, prošli se po pláži, jeli k mešitě, ale nanašli jsme cestu dovnitř (byla obrovská a za půl hdky ji zavírali) tak jsme to vzdali a šli na autobus na letiště, tam jsem asi 2 hoďky spali na měkých lavicích v místě kde sváželi vozíčky (nic příjemného, ale aspoň něco) a po půlnoci jsme se pak přesouvali dovnitř za odbavení, protože jen tam byl stolek kde řešili přehazování letů :grinning:
11. led 2015 v 01:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunka_korunka tak jak poslouchám dovolenka super, tak to je moc dobře. Přeju aby se batohy vrátily šťastně domů a budu napjatá jak kšandy na testování a neboj teď už to bude vše OK, držím palčáky!
11. led 2015 ve 14:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunka_korunka Vítej zpátky z daleké cesty :slight_smile: Zavazadla snad budou v pohodě - v rodině už se nám to stalo x-krát a vždy brzy dorazila, i když teda je to dost nepříjemné... A bohužel hodně časté.
Moc držím palce na testování :slight_smile:
12. led 2015 v 10:36  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak jsem ještě netestovala. Manžel mě prekecal ať ještě počkám.
13. led 2015 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunka_korunka takze to znamena, ze jsi to jeste nedostala. No tak to vypada opravdu hodne dobre. Tak drzim palce a dej vedet az testnes, ja bych nevydrzela :slight_smile:
13. led 2015 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no tak dneska jsem asi 13-14DPO a MS mám většinou až 15-16 DPO. Takže ještě je čas... Ale mám pořád střídavě pobolivani podbřišku vpravo i vlevo, zase nemůžu dospat ráno, opět zhoršení pleti ale to může být změnou klimatu, ale bradavky nejsou precitlivele, jen se opět neschovavaji dovnitř... Tak uvidím, jestli mrska dorazí nebo ne. Merit teplotu nemůžu, teploměr je ve ztracenem zavazadle :grinning:
13. led 2015 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka no bylo by to krasne, kdyby to vyslo, vid? Kdy se kdyztak chystas testovat?
13. led 2015 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u doktorky všechno OK, prcek teda odpovídá 36+6 tt (jsem 35+4) a má 3kg! :grinning: Jinak tlak v pohodě, moč v pohodě a hlavně streptokok negativní, takže stále platí při porodu žádná kanyla a nic :grinning:
Byla jsem u ní naposledy, příští čtvrtek jdu do porodnice, už jsem předaná a jen čekat. Čípek stále stejný, nic se nechystá, hrdlo uzavřeno. Já chci ale za dva týdny už rodit, protože je to obr :slight_smile: A konečně mi dnes přijel kočárek :slight_smile:
13. led 2015 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@donia jj krásné by to bylo :slight_smile: no nevím jestli už zítra a nebo počkat na čtvrtek... Zítra musím ráno lítat po úřadech kvůli ztracené občance a řidičáku (vše v zavazadle které ještě nenašli)
A co ty? Už je ti líp?
13. led 2015 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka ahojky, vitej doma a jak jsem cetla tak jste si to uzivali. Snad brzy najdou zavazadla...to je nemile.
Na testovani ti drzim moc moc palce!!! A budu nakukovat.
13. led 2015 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 pekny kocarek, to se tam bude mrnousovi jezdit. Ja mam taky uz nachystanej...nova kolecka a muzeme vyrazit do terenu.
malej je teda vazne pekny macik :slight_smile:. Hlavne ze je vse v poradku!
13. led 2015 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak dnes koncim neschopenku a zitra prvni den materska....to to uteklo nejak rychle...
13. led 2015 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunka_korunka ja stale nejsem jeste uplne ja :grinning:
furt se nedokazu poradne zahrat a mam tu vnitri "vibraci", je to neprijemne, tak uz jen cekam kdy to odezni. Doufam, ze je to stale dozvuk te stimulace a ne ze se mi rozhodilo v tele jeste neco jineho.
Jinak zrovna dnes mam splin, presne za 2 mesice bych mela termin :frowning2: Vcera jsem potkala tehotnou kamaradku, uz ji dost vylezlo brisko, tak to tak na me nejak padlo. Ach jo. Je to pech, ze to takhle dopadlo a nejak se to zatim zdarne nevyviji. V sprnu (pri revizi) jsem si rikala, ze v breznu (termin porodu) budu aspon davno tehotna a podivej, cas leti a stale nic, akorat dalsi a dalsi problemy.
13. led 2015 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jo, vím co myslíš... S každou další zprávou o tom ze je někdo z okolí tehotny si rikam... A kdy je sakra ta řada na mě, když mě pořád predbihaji...
A Pech to je... O to víc že je to naše příjmení :slight_smile:
Taky jsem si říkala před rokem... Do 30ti budu mít miminko... Prd. Březen se blíží a já zatím nejsem ani tehotna. Je to fakt na prd.
No, doufám, že ti bude pořád líp a líp. Určitě je to kvůli těm hormonům. Tak doma pěkně odpocivej a dej zas vědět jak jsi na tom.
13. led 2015 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia
@lupinpupin
@jezura777
@mikracek holky, tak nic. Na testu sněhobílo.... Takže jdu vyčkávat mršku. Jo a jeden batoh už asi našli.
14. led 2015 v 06:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka Skoda :frowning2: ale aspon si nebudes delat plane nadeje. Ja mam taky radsi tu jistotu, i kdyz ne tu co chci, ale clovek vi na cem je. A kdo vi, treba to jeste bude ok :wink:
Tak slava, ze by po tydnu se zavazadla nasla?
14. led 2015 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jj, už to beru nějak líp... Ty negativní testy. Aspoň budeme moct na běžky :wink:
A zavazadla.... No jen to jedno... Druhé je zatím nezvěstné. Takže dnes jsem šla na nahlášení ztráty občanky. S řidičákem chvíli počkám.
14. led 2015 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek