• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@verunka_korunka To je sileny, kvuli jednomu ztracenemu zavazdlu (a v nem bohuzel ty doklady) pak musi clovek tohle resit, vid? No, s novou obcankou by sis musela vyrizovat zase dalsi veci, smlouvy, ucty atd. protoze bys mela jine cislo. Doufam, ze v takovemhle pripade jde vystavit nejaky provizorni doklad treba na mesic, aby byla sance jeste cekat na doruceni tech zavazadel.
No a kdyby je fakt nenasli, jaka je tam lhuta na doruceni a co pak? To existuje urcite nejake odskodneni, nebo?
14. led 2015 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia tak zablokována občanka znamená udělat novou. Takže ano, teď mám papír a budu muset vše spojené s občanskou obehat :wink: ale to si nechám na to až budu mít tu novou. Do té doby na to peču. Stejně by jim to nepomohlo... A hlavně, za pul roku ji měníme znovu. Budeme se stěhovat do nového. Takže k bankám a pojišťovnám přibude i kupní smlouva na byt a hypotéka. No bude to parádní.
Kufry... Mají na najít 28 dní, potom jsou prohlášení za ztracené a musíš účtenkami dokládat hodnotu v tom zavazadle. Maximálně ti vyplatí myslím 1200 dolarů. Plus máme i pojištění do zahraničí, tak to třeba bude lepší. Nebo ještě lip, že ho najdou. Kdyby se ti to stalo třeba na cestě tam a musela sis nakoupit potřebné věci, tak ti to zase do nějaké výše proplati. Ale to jsme nevyužili. Sestrenice se to teď stalo taky, jela za manželem do Kanady, s sebou 2 děti a kufry na 3 dny v tahu. Musela nakoupit plínky, oblečení atd. Dětem jsou 4 a 19 měsíců. Ještě říkala, že jednou ročně draží na letištích nedorucene kufry. To je mazec. Asi bych si do bídně zajela prohledat odkládací halu, jestli ho tam nenajdu.
14. led 2015 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka to je škoda, já se těšila na další těhulku.....ale taky mám radši jistotu..... a kdy čekáš mrchu? Nechci ti dělat falešné naděje, ale pokud mrchu teprve čekáš další dny, třeba je jen brzy na testování, protože já si dělala těhu test až 4.den vynechání mrchy, a měla jsem druhou čárku slaboulinkou...

Jinak holky těhulky, ve kterém týdnu vám začalo jít vidět břicho tak, že už se to dalo poznat? Mi hodně povyrostlo mezi 13-14tt, teď už to jde vidět dost, alespoň mě se zdá... těhu kalhoty ještě nenosím, prozatím legíny, a rifle bokovky, ty ještě zapnu :slight_smile: ale za chviličku už na ně přesedlám....
14. led 2015 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek dnes nebo zítra čekám... Ale minule jsem měla skoro dálnici v den čekající menstruaci, takže naděje moc nevidím... Prostě někdy jindy. Ale jestli se to do léta nepovede, tak budu nasrana... Už teď je to přes rok a z toho pul roku kvůli potratu na zmar... Na takový nepříjemnosti nemám čas. V březnu mi bude 30, děti nemam a chci minimálně 2... Tak proboha už žádné nepříjemnosti :slight_smile:
14. led 2015 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka škoda, ale tak třeba je ještě naděje a nebo příští měsíc a dostaneš to jako dáreček k narozkám. budu držet palce i nadále.
14. led 2015 v 17:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunka_korunka no ono prý u jedné ženy může být u každého těhotenství různý den uhnízdění...některé dokonce psaly, že // se jim ukázaly snad týden po vynechání..
14. led 2015 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, pozitivní zpráva. Do půlnoci máme oba batohy doma B-)
14. led 2015 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek hmm to je vlastně taky fakt... Já zašpinila docela pozdě. No a teď zase lehce špiním, což před MS normálně nemivam. No tak tomu necháme ještě čas....
Ale teda tak časté snažení už asi nebude :frowning2: jak chodím do práce tak chutě nějak rapidně mizí... Oproti dovolené....
14. led 2015 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka no super, takze doklady vyreseny?
14. led 2015 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no manzela... ja mam bohuzel obcanku ve vyrobe, takze budu muset do bank, ale to bude vse. takze ok a jsem rada ze se vse naslo
14. led 2015 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka no to verim, tak at to take dorazi v poradku
14. led 2015 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia :slight_smile: už máme oba bágly doma :grinning: takže zítra se může začít prát prádlo :grinning: a nabalit dárečky...
14. led 2015 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunka_korunka tak to je dobre, ze dorazilo vse v poradku. MS take dorazila, nebo si dava na cas?
15. led 2015 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia MS si dává na čas... Stále jen slabe špinění. To u mě není moc normální. Jestli se ani přes víkend nerozjede, tak znovu testuju a případně k doktorovi.
15. led 2015 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka tak muzes to mit trosku jine jak jste menili prostredi a tak, ale drzim palce, at je z jineho duvodu :wink:
15. led 2015 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia já měla MS i na dovolené, a byla normalni. A od ovulace by měla být MS vždy stejné daleko... Tak jestli nedojde do soboty tak je to divné... Zatím čekám...
15. led 2015 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka to je skoda, ze zatim bilo...drzim palce at se tam ty // vyklubou.
Se zqvazadlama to je super, ze se nasli a mate je doma.
15. led 2015 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek me bricho vykukovalo hned od zacatku a ve 13tt jsem to uz neschovala.
15. led 2015 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, dneska zacinam 35tt....aaaaaaa se bojim jak vse zvladnem s tou nasi treperendou doma a kdy to na me prijde. No kazdopadne jsem dneska zacala balit veci do porodnice at mam aspon neco nachystano kdyz by nahodou....uz i manzel mi rikal, ze bych se mela asi zabalit. No jo s holkou jsem byla zabalena uz od 32tt.
Ve stredu jdu na kontrolu, to uz budu mit i monitor a predani do porodnice...to uz je fakt porod za rohem...
15. led 2015 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin Žádný streeeess, do porodu času dost :grinning:
15. led 2015 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, sleduji Vás tu celý rok, ale až teď se nám podařilo otěhotnět díky IVF, jsem ve 12tt a pořád nad něčím přemýšlím. Chtěla bych se zeptat - nevadí mimču ohýbání-když se pro něco sehnu nebo když sedím a ohnu se např. pro tužku? Nemůžu ho tam nějak "utlačovat"? Já vim, že to bude asi blbost, ale je to teda náročný to těhotenství:D
15. led 2015 v 19:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak my byli dnes v poradne na velkem utz :wink:... konecne jsme s otocili hlavou dolu. Mame 1820g a opet nespolupracovala :grinning:... cipek se nam zkracuje, ale je furt zavreny :slight_smile:.... a uz mamu slabe poslicky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. led 2015 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin
@teok
@ivet1987
holky, to mate za par, to fakt desne leti. Tak se drzte. :dizzy_face:
15. led 2015 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia no jo, jsem na rade :grinning: Uz to muze prijit kazdym dnem :grinning:

@petabb ohýbat se můžeš , je maličké a plave si :slight_smile:
15. led 2015 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petabb určitě ne,já v těhotenství do 16 tt spala na břiše a pokud se miminku něco nelíbí, tak to dává najevo :grinning:
16. led 2015 ve 04:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 Teda to mimco bude opravdu obr. V tvém týdnů Ondrasek mel tak 2500 :grinning: váha vylitla až 14 dní před porodem a stejně pak řekli 3700 a mel 3320 :grinning: u kluků mi přidali. Jinak kočárek krasnej a ty si užívej poslední dny tehulkovani a pak úžasný porod. Ježíši jak řada bych šla rodit
16. led 2015 ve 04:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek u mě 1 těhotenství 24 tt do ty doby ani tuk, u 2 těhotenství kolem 22 tt a u 3 taky tak nějak. Ale do 20 tt nikdo nic nepoznal :grinning: tak jsem si břicho nikdy neuzila
16. led 2015 ve 04:50  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin je Teda to je rychlost. No zachvili ti bude bříško chybět. Mě se stýská po bříšku a kopancech. Jinak s vámi tehotnymi držím basů. Stále jsem ještě po porodu menstruaci nedostala
16. led 2015 ve 04:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, to je boj v utery holka 38,7 silenej kašel rýma,ve středu furt 38,5 a začal kašlat i ten nejstarší. Včera Tynka jen zvýšená teplota a kašel ustupuje, ale syn v noci záchvaty a úplně se mi chudák duši. Tak ráno udělám olejový zábal! Ondrášek zatím nic,kojením ho asi ochránim,holka je nemocná už přes týden a divím se,že já to taky nechytám. Jinak si užívám plného kojení a v prebytcich koupu Ondraska a užívám si to, hlavně že nemám své dny a doufám, že ještě dlouho nebudou.... Nevýhoda je jen to, že nevím, kdy přijdou.
16. led 2015 ve 04:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 tak hlavně ať jsou děti zdravé . Ja měla břicho taky od 20tt až, maličké. Snad budu rodit dřív když je tak velký.
16. led 2015 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek