• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
Tak hlásím, že stále nic... Včera jen malá čmouha, dnes ráno po utření trochu krve ale jen malinko a pak už zase nic... Nějak se té potvoře nechce přijít... Ale možná je mi to i jedno jak to dopadne... Když přijde, budu moct jet na lyže, když ne, tak budu moc ráda že se to zas povedlo :slight_smile:
16. led 2015 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunka_korunka Jee, to je napínavé... Ale líbí se mi tvůj přístup - však každá varianta má své výhody. A neboj, mimčo brzo přijde. Vždyť jsi mlaďoška :slight_smile: A to já klidně můžu říct - je mi 35 :grinning:
16. led 2015 v 10:51  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@baya66 To mi taky a nic. :frowning2: Ahoj,jak se ti daří ? Co mimi, vše OK ?
16. led 2015 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf Ahoj. Díky za optání. Zatím vypadá vše ok, díkybohu. Ve středu jsem byla v Gennetu na screeningu a naštěstí s negativním výsledkem. Moc jsem se toho bála... Akorát jsme teď teda o pár dní větší - což já se domnívám, že vím přesně, kdy jsem otěhotněla (podle ms je to těžce mimo, ale měřila jsem BT a testila).
A jak to teď u vás vypadá? Píchá si manžel ještě ty injekce?
16. led 2015 v 11:09  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baya66 tak to je dobře, že je prcek i ty v pořádku !! :slight_smile: Přítel si stále píchá, minulý týden dostal od pana doktora novou dávku a máme se rozhodnout, jak dlouhou dobu tomu chceme dát. Což mě překvapil, on je doktor a to nám má říct on !! :slight_smile: Píchá si to od prosince, tak jsem myslela, že když se spermie tvoří 3 měsíce, tak někdy v březnu půjde na operaci, ale nevím, kdy to nakonec bude. A výsledek stejně není moc jistý, takže uvidíme, asi není kam spěchat. :frowning2:
16. led 2015 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf To je vtipný, že máte říct vy... I když samozřejmě jsem laik a prd o té metodě vím, ale stejně mi to přijde trochu zvláštní. Konzultovali jste přítelův problém i jinde? Každopádně MOC držím palce!!!!
To víš, je toho před náma ještě hodně. A obavy jsou stále velké. Ale snažím se alespoň mezi vyšetřeními být trošku v klidu, protože ten stres není pro mimčo vůbec dobrý. Před tím screeningem jsem myslela, že snad umřu hrůzou.
A beru teď léky na štítnou žlázu, protože jsem si nechala v poradně udělat testy (vtipné je, že placeně), kde mi našly nějaké protilátky. Tak chodím nově na endokrinologii... Taky radost...
16. led 2015 v 11:32  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baya66 Tak hlavně se drž, odpočívej a klíííd !! :grinning:
16. led 2015 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunka_korunka tak stále na tebe myslím. ještě neházej flintu do žita třeba to vyšlo.
@mikracek mě začalo být břicho více vidět po 20 tt a i teď mě lidi spíš tipují na 5 nebo 6 měsíc i kdyžsi myslím že pupík dost povyrost. :slight_smile:
@lenkasaf držím palčáky ať je vaše snaha korunována úspěchem, opravdu to nemáte jednoduchý.
@verik2 tak hlavně zdraví pro celou rodinku, drž se holka.

@baya66 drž se, všechno bude dobrý uvidíš.
Holky já jdu příští týden na velký utz ve 30 týdnu, tak jsem zvědavá kolik bude ten náš idižvík mít a jestli nám ukáže co to bude :slight_smile: Jinak už se začínám těšit na ten duben... už mě ty probdělý noci nějak zmáhaj.
16. led 2015 ve 13:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jezura777 Děkuji moc! Ty se opatruj a hodně štěstí na ultrazvuku ! .-)
16. led 2015 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 Děkuji moc :slight_smile: Hodně štěstí na ten velký utz! Dej pak vědět.
16. led 2015 v 15:13  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka a do kdy vydrzis? mas testy na vikend?
16. led 2015 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia do pondělí... O víkendu máme návštěvu tak to nebudu hrotit :slight_smile:
16. led 2015 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka tak to ja bych nevydrzela, drzim palce. nejake pocity mas?
16. led 2015 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia ani ne, jen bych to chtela mít už rozseknute. Jinak pocit větších prsou, ale to mam i před MS a chodím často na malou. Jinak vůbec nic. Jo teda... Divné jsou bradavky, když se zduri tak mají v sobě nějaké bílé fleky, ale nejsou nijak zvlášť precitlivele
16. led 2015 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka tak uvidis, stejne to neovlivnis at delas co delas, tak uvidis v pondeli. To tu budeme mit vsechny napinavy vikend co nam v pondeli reknes :grinning:
16. led 2015 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, posílám fotku svého břuchu na konci 15tt :slight_smile: už jde dost vidět :slight_smile:
16. led 2015 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@ivet1987 joooo u prvniho jsem taky byla v klidu hoooodne dlouho, ted to tak leti, ze jsem si to tehotenstvi ani nestihla uzit. Nejdriv strach aby zase neco neprislo a pak to tak skocilo, ze jsem uz skoro na konci...
18. led 2015 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok tyyyjo, to je pekna vaha :slight_smile:. Jak prosimte pozorujes ty poslicky? Me obcas boli v krizi jak kdyz jsem mela MS, ale za chvilku to prejde, tak jsem si taky rikala, jestli to nejsou poslicci....vubec to neznam, s holkou jsem mela jen tvrdnuti bricha...
18. led 2015 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 jj to mi bude chybet....jsem si ho poradne nestihla ani uzit a za chvilku bude fuc...
18. led 2015 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky je to stále divnejsi. Teplota ráno naměřená zpět vysoká 36,8 ale na vložku po vstani z postele vyteklo menší množství krve s nějakým čirým slizem. Po utření už zase nic neteklo, tak uvidím co bude přes den. Ale krev ani nijak nezapachala, jak tomu je u menstruace. Takže jsem zmatená a nevím...
18. led 2015 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin me se stahne bricho a je to takove neprijemne a je to poznat i na zkracujim se cipku. Vetsinou si to uvedomuji kdyz jsem v klidu :wink:... ja u Tea neznala nic, kdyz mi dali tenkrat v nemocnici tabletku na dozrani cipku, tak sem mela poprve poslicky a byla sem z toho tak paf :grinning:... a jakou mate vahu vy? Ja zatim co pozoruji, tak to je asi normalni vaha :wink:... jsou holky co meli v tom tydnu i 2200g a to bude asi macik :slight_smile:... jinak mi dr.rikala, ze mi bude zase delat utz za 14dni, tak mi ho dela kazdou kontrolu furt, to je takova pohoda :wink:
18. led 2015 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok no tak to co popisujes ty, tak to mam to same, zhruba 3x za den, nekdy i vice zalezi na namaze. Bricho tvrde jak sutr. Ale cipek mam porad ok. No mrnous mel vahu ta tom utz jak si byla ty ted 1427g. Taky mam utz kazdou kontrolu. Vzdy zkoukne jak je mrnous polozeny a srdicko. Tak je clovek klidny...ja teda citim i porad pohyby, tak to je taky clovek v klidu. Nekdy mrnous radi, ze se mi zda, ze se snad ven prokopne. Ve stredu jdu na kontrolu, budu mit prvni monitor a necham se preradit do porodnice at si to tam ocihnu...to uz pak bude takova cilova rovinka.
Taky mas pocit, ze to tehu tak strasne leti, ze sis ho tolik neuzila jak poprve?
18. led 2015 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka to jsem teda zvedava jak dopadnes. Drzim palecky!
18. led 2015 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ja sj i to prvni moc neuzila :grinning: tvrdlo mi hodne bricho od 20tt a to dost bolestive, tak sem trpela :grinning:, ale uzivala sem si to nakupovani a schaneni veci, za tohle tehu sem koupila jen slintacky a dudel na mimi :grinning: jinak uz mam vyprano a vyzehleno a take autosedacku nachystanou :grinning:... me se tohle tehu strasne tahne ... ja si jeste mesic pockam a pak zacnu chodit do nemocnice :wink:... potrebuji jeste obehat jine dr.kvuli zpravam, aby me nenechavali prenaset jako u Tea :wink: :frowning2:...
18. led 2015 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok tak to ja to prvni prave uzivala uplne neskutecne, chodila na prochazky, uzivala pupika a byla uplne v klidku a pohode. Pokoupila vybavicku, to me hooodne bavilo. Ted jak pises, vyndala jsem z krabic, prebrala uni a holcici dala zatim stranou, vsechno vyprat, vyzehlit, kocar jsme dali do kupy...ale uz to neni takove. Tak snad o to vic si pak uzijeme miminko, ale obavam se ze na uzivani nebude tolik casu. Nebo aspon u nas, jsem zvedava jak to skloubime se skolkou a celkovym ritmem. Predtim vse bylo podle male a ted to budeme muset nejak vymyslet...ale jak, to nevim :slight_smile:.
18. led 2015 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ja mam nastesti skolku pres silnici, tak kdyz bude nejhur vemu chuvicku a pobezime :grinning:. Jinak se take bojim zmen a vseho , ale to asi kazda :wink:...
18. led 2015 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak nic, včera se rozběhla. I když jsem nevěřila ze to je MS. Dnes ráno teplota 36,4 takže bylo jasno a TT negativní, takže nešlo ani o potrat :wink: Takže budou běžky.... A další snažení, tentokrát zase s ovu testy. A začnu zase pít kontryhel.
19. led 2015 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka To je skoda, ja tomu ted take tak verila, podle toho co jsi psala. Njn, co clovek nadela. Tak drzim palecky na dalsi cyklus. :dizzy_face:
19. led 2015 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok no tak to mas super. Ja mam skolku rychlejsi chuzi tak 15minut. Skolka co mam 5minut od baraku je tragicka a tam jsem ji dat nechtela, tak se projdem....no ale stoji mi to za to. Mala je moc spokojena. Holt budemmuset najit ritual ktery nam bude vyhovovat.
19. led 2015 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka to je skoda....drzim palce do dalsiho kola.
19. led 2015 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek