• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@verunka_korunka Někdy si ten cyklus s člověkem hraje, co? :frowning2: A mně přijde, že tím spíš, když se snažíš... Tak pěkně pozitivně vkroč do nového kola a běžky si naplno užij :slight_smile: Budu moc držet palce, stejně jako ostatní holčiny tady.
19. led 2015 v 11:05  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2018 (16. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunka_korunka to je škoda, ale třeba to opravdu bude dáreček k narozkám. držím palce a mysím na tebe, hezky si užij běžky. to já ten nepřeběhnu ani přechod pro chodce. :slight_smile:
19. led 2015 v 15:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 no, bylo by to fajn, ale ještě nikdy nevyšlo to, co bych si přála, takže pochybuji :frowning2: vše co se kdy povedlo, bylo výsledkem dlouhé přípravy a dřiny. Nikdy mi nic nespadlo do klína :slight_smile: jen tak... Ani jedna zkouska... Takže v tohle jsem uz pesimista a myslím, že do 8.3.2015 se to nepovede. To spíš manželovi by to mohlo vyjít na jeho v květnu, ten má větší kliku než já :grinning:
19. led 2015 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 Teda 30 tt :grinning: si pridavas týdny ne? :grinning:
19. led 2015 v 19:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdo je další na řadě ? :grinning: Já nebo ještě někdo jiný se chystá rodit? :grinning:
Do porodnice na kontrolu až ve čtvrtek :(
Konečně jsem dnes uložila a roztřídila do skříně oblečení pro prcka a vyzkoušela zda se vůbec dokáži s kočárkem dostat z domu, vytočit na chodbě atd :slight_smile:
19. led 2015 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 pokud vim, tak ted si na rade ty, pak ja, pak teok...
19. led 2015 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Třeba mě předběhnete :grinning: Snad to bude dřív než za tři týdny, jinak mě picne :grinning:
19. led 2015 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě omejou, tak když se uzdravuje Patrik s Kristynkou, že rýmu už nemají jen trošku kašlou, tak lehne Ondrasek. Kašel, že se davi, blinka, večer začala i rýma, ale dejchat nosem může. A manžel dneska v práci, volno má až zítra. No snad vydrží do odpoledne a kdyztak to pohotovost jisti. Jo a manžel po 2 letech dostal v práci smlouvu na dobu neurčitou :grinning: hurá. O starost min. No jdu spát, ať žije noční kojení
21. led 2015 ve 02:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunka_korunka tak uvidíš... v každým případě na tebe myslím, neboj výjde to a pak si to užiješ.
@verik2 no jasně přidávám, každý týden jeden :slight_smile: no já myslím že jsem na řadě po @lupinpupin a @teok budu doufat holky že vás nepředběhnu. :slight_smile:
21. led 2015 ve 12:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj Holky, dnesni kontrola za mnou, vsechno v poradku, monitor taky v poradku, odebrane stery a mrnous se nam otocil, tak jsme opet KP :grinning: . Pristi tyden asi naposledy k moji dr a pak porodnice a priprava pravdepodobne na CS...
21. led 2015 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tys mu domlouvala, aby se otočil. Bála jsi se přirozeného porodu ne :grinning: teda to děláš schválně. Já byla ráda, že jsem nemusela a to mě hrozil 2x a pokaždé jsem se mu vyhla a měla cest rodit spontánně
21. led 2015 v 16:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 jen 1 :grinning: ale stejně si je pridavas :grinning: no se nám to tu rozrodi. Budeš mít možnost vložit foto bříška a mimca?
21. led 2015 v 16:26  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 ja nic :slight_smile: proste nase deti neradi chodi hlavou dolu. Holka tak nebyla otocena nikdy a prdousek tak vydrzel neco malo pres tyden :slight_smile:
21. led 2015 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no jo no,tak prckovi domluvit ať si zkusis přirozený porod. Co to je teď za dobu, ještě že mě se děti otočily hlavou dolů... Jen dcera ještě 37 tt dělala salta :grinning: ale pak se umoudrila. Ale to bylo hlava nahoře, pak dole,za 2 dny se zase otočila... No des
22. led 2015 v 00:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 domlouvat mu nebudu...od zacatku jsem radeji pro cisar, to preci vis.... mam sve duvody proc a nekolikrat jsem je zde uz psala a rozhodne se obhajovat pred nikym nehodlam.
Hlavne pristi tyden muze byt vsechno zase uplne jinak.
22. led 2015 v 06:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky vcerejsi utz ve 30 tt dopadl dobre. Vse je v poradku, mrnous ma 1444g a jsme dnes 29+4 a uz vime ze to bude holcicka. :slight_smile: zatim cipek drzi tak snad to vydrzime alespon do brezna. Jestli se mi to povede hodim sem fotku pupiku ve 29 tt. Jo jinak otocena je hlavou dolu. Hraje si na netopyra uz od 20tt. :slight_smile: vsem brzy rodicim preju klidný porod a snažilkám držím palcaky at rozsiri nase rady..
23. led 2015 v 17:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jezura777 uz 30tt ???? kam ten cas leti? :sweat_smile:
tak hlavne, ze je vse v poradku, to je moc dobre.
23. led 2015 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
pupík 28+5 :slight_smile: teď už je zase o trošku větší.
23. led 2015 v 17:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@lupinpupin no to určitě. No tak každému bude vyhovovat něco jiného. Já byla ráda, že jsem měla šitou jen pipinu. :grinning:
24. led 2015 v 01:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mě omejou. Před 2 dnama pohotovost s Ondrasem, jela jsem rychlou, závěr angina viroveho puvodu, takže bez antibiotik. Nasazeny sirupy na horecky, byly přes 39, spiropern na kašel, nasivin na rýmu. Ráno už mu jde odsát rýma líp, teplota zvýšená max 37,3 už si začal hrát, povídat... A večer nemohl pořádně dýchat, takže opět pohotovost a máme bronchitidu, takže dejchatko a 3 denně dýchat. A v noci při kojení mu taky dam. Chrci to v něm,místo kašle štěká, to je hrozny a dejchani děs teda. Už ať mu je líp. Zlatíčko moje si to pěkně vyzira.
24. led 2015 v 01:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 ju taky jsem takový měla. Už mít nebudu. Nechávám už to na jiných. 3 děti stačí a teď máme trápení s malým. Jako 4,5 měsíce,mel 4x rýmu, 1x zánět nosohltanu, před 2 dny angina viroveho puvodu a teď má z toho bronchitidu, takže dejchatko a ventolin. Mě fakt omejou. Chudák...snad se teď vymarodi a až bude větší, tak bude mít klid.
24. led 2015 v 01:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 tak ať je broučkovi brzy líp. Teď ty nemoci lítaj. Všem přeju hlavně zdraví.
24. led 2015 v 07:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 Chudera malej, tak at se to lepsi a je mu zase lepe
24. led 2015 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 tak to ja radeji at zasijou bricho....ale jak rikam, uvidime co jeste bude a jakej kotrmelec jeste vymysli nebo nevymysli.
Malemu preji rychle uzdraveni. Co vim hodne od holek, tak na ty mladsi deti to hodne prskne starsi sourozenec jak nosi bacili ze skolky...taky se toho desim :-/.
24. led 2015 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 krasny pupik! Je super, ze je vsechno v poradku a vahove mas stejne jako nas mrnous...ten mel 1427...takze par gramu rozdil.
24. led 2015 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak vas vsechny holky zdravim....ted jsem mela nevim co to bylo, ale predevcirem jsem celou noc prozvracela a mela prujem...na zachode jsem se potkavala a rano k tomu strasna bolest v krizi, ktera sla do kycli a kolen, no uz jsem cekala, ze se mi snad rozjedou kontrakce a pojedeme....nastesti to vecer ustoupilo a je lip, ale zase me boli strasne jakoby vrsek bricha pod zebry...nevim jestli to mam namozene od toho zvraceni a nebo me tam mrnous zacal nejak utlacovat...no jsem zvedava na stredu na kontrolu...a dneska dela teda i pekne veletoce boule jako blazen, tak mi taky dava zabrat.
24. led 2015 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777
@lupinpupin hned jsem mrkla do průkazky, my měli 1600g ve 30tt :slight_smile: Už se nám to krátí :slight_smile: Bouli pod žebry šílenou, pořád se cpe nahoru a už se těším až klesne břicho, protože se to nedá. A hlavně ty kyčle v noci :grinning: Ale tak snad do dvou týdnů už bude prcek na světě. A nastane "klid" :grinning:
24. led 2015 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no hurá ventolin zabírá, málej začíná víc papat, tak hurá
@ivet1987 no ono si nevyberes, když klesne břicho krozne pálí zaha a tlačí na mocak ještě víc
@donia jj děkuji, ventolin zabírá hurá už je mu líp
@jezura777 je chřipková epidemie, ani se nedivím, že děti marodi. Ale už je líp, teploty už nemá vůbec a kašel jen z ty brontichidy, rýma ustupuje
25. led 2015 v 00:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka držím palečky do dalšího kola a přeju Ti, aby už Ti to konečně vyšlo :wink: jednou to vyšlo (ikdyž to sice nedopadlo), tak to přece musí vyjít znovu, to je jasná věc :slight_smile:
@baya66 ahooj, jakpak si užíváš těhu? :slight_smile: Letí to šíleně, co? Já si pamatuju, jak jsem v prvním trimestru stresovala, jestli je vše v pořádku, a teď v druhém trimestru jsem se hodně uklidnila, tak doufám, že si to taky užíváš v pohodě :slight_smile: kolik už jsi zatím přibrala? Já mám 3 kila nahoře, doufám, že se vejdu do 15kg s tím přibíráním, nerada bych si obnovovala celý šatník hihi :grinning: už víš pohlaví? :slight_smile:
@ivet1987 já nestačím zírat, ty už za chvíli rodíš, to je mazec, jak ten čas letí.....si pamatuju, jak jsi tady psala, že podle BT jsi měla někdy okolo 5DC uhnízdění a pak jak jsi tu dala foto TT.....jakoby to bylo včera, holky, to strašně letí toto, mám pocit, že čím je člověk starší, tím to rychleji utíká...a to ještě nejsem žádná stařešina :grinning:
@jezura777 máš krásné bříško :slight_smile:
27. led 2015 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek ahojky :slight_smile: Po NT screeningu jsem se docela zklidnila, ale teď mám jít na další odběr - pro tzv. integrovaný test (tak to dělají v Gennetu, kde jsem byla na NT a měla bych jít i na velký utz ve 20 tt), což je ale normální triple test, jenže se kombinuje s výsledky NT screeningu. Takže z toho mám docela nervy. Je mi 35, takže se hodně bojím, že to vyjde pozitivní... Bohužel ani můj gynekolog není toho názoru, že když se dělá NT screening, tak už pak triple není třeba :frowning2: A já bohužel nemám "koule" na to, abych se na to vykašlala a odmítla to...
Jinak já momentálně jsem na stejné váze, jako při otěhotnění. V prvním trimestru jsem trochu zhubla - ačkoli nevolnosti jsem měla jen vcelku mírné, ale nechutnalo mi. Tak uvidíme. Své naivní představy o tom, kolik bych chtěla max. přibrat si nechám raději pro sebe, protože bych tu byla k smíchu :grinning: Jinak myslím, že jsi fakt přibrala tak akorát :slight_smile:
Pohlaví nevíme, na NT jsme se nezeptali, protože já tam šla vystrašená (recenze na netu), že doktor je protiva a nemá tyto dotazy tak brzo rád... No, nakonec byl příjemný, ale stejně jsme se nezeptali, snad jsme na to i zapomněli :slight_smile: A ty už víš? :slight_smile:
27. led 2015 v 10:23  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2018 (16. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek