• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@mikracek Jo jo, uteklo to nějak šíleně. Teď už si přeju aby prcek co nejdřív vylezl :grinning: Momentální bříško :slight_smile:
27. led 2015 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@baya66 můj doktor řekl, že triple testy už se dneska skoro nedělají, jen v případě, že by NT screeening dopadl špatně....a prý ty triple testy dost často vycházejí falešně pozitivní, tím tě jen chci uklidnit, že kdybys ho náhodou měla pozitivní, tak se tím tolik nestresuj, důležitější je výsledek NT screeningu, který máš v pořádku :slight_smile: Neboj, vše bude OK :wink: No, nám doktor studoval pohlaví už na screeningu, ale nechtěl říct, musela jsem ho vyloženě přemlouvat, že prý to nerad říká, ale prý zatím žádného pindíka nevidí, tak to vypadá na holčičku... ale v pátek mám jít na kontrolu, tak budeme studovat zase, jestli se trefil :slight_smile:
27. led 2015 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 jsi snědla kachnu ne? :grinning: no už to mas za pár. Ten poslední měsíc je už prisernej. U 3 už jsem se modlila,aby porod vyvolali
27. led 2015 ve 14:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek ju taky jsem chtěla holčičku a ejhle ve 30 tt měla pindik.... U mě tam nebylo dřív vidět no. Ale co hlavně, že je zdravej. Teď se zbavit ty bronchitidy a ventolinu. Zatím ho musim davat 3x denně. A nemůžeme ven ach jo
27. led 2015 ve 14:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 to víš, takový malý prcek tam je :grinning: Nechci přenášet fakt nechci. Jen ať už radši vyleze, když je takový obřík.
27. led 2015 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 zkus nějakou svižnou procházku, tělo se prokrví a možná si vyvoláš porod :wink: teda ale čumim, nepřibrala jsi nikde, jen v břichu...to ti závidím....já budu mít beztak řiť jak tank :grinning:
27. led 2015 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek Tak na zadku mám myslím o 7cm víc :grinning: Ale na pupku 27cm :grinning: Přibrala jsem 16kg, ale naštěstí to fakt nejde vidět, mám jen břicho.
27. led 2015 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No fakt to nejde nijak vidět :slight_smile: a po porodu to stejně skoro všecko shodíš :wink:
27. led 2015 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987 no ani se ti nedivím. I když já u kluků měla vždy odhad větší pata říkali 3800 a mel 3580 a Ondra 3700 a mel jen 3320. Byl malinkej. Ale pokud mimco nebude chtít,tak pomůže jen vyvolavacka. Já měla umytí okna,dveře, schody jsem vycházela, koukala na bouřku při otevřeným oknem, jedla skorici, nechráněný sex,tepla vana no všechno ani hamilktonuv hmat nepomohl, já byla celá. Pak tableta v porodnici na uvolnění porodních cest a 7 hodin po jejím zavedení jsem měla malého na světě. Fakt nepomůže nic.. A to mu domlouvaly i děti, já, manžel,doktoři.... Málej mel času dost
27. led 2015 v 18:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 musí ven dřív :grinning: je mi jasný že když nebude chtít, nepomůže nic, ale je to už fakt mazec, břicho je fakt těžké :grinning: Tak ale když se mu u mě líbí... :slight_smile:
27. led 2015 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsem z toho nejaka presla :frowning2: Nejen, ze misto az ted v nedeli se mi MS rozjizdi uz ted, ale jak je videt, tak pri domacim snazeni nam neni prano. A ja si v srpnu rikala, ze snad budu do 13.3. alespon tehu, abych ten datum lepe snasela. No tak to na to nevypada :unamused: Ach jo.
27. led 2015 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek Právě, vím, že teď již někteří lékaři zastávají tento názor a od triple upouštějí - bohužel na takového dr jsem já neměla osobně štěstí :frowning2: Můj osobní názor je ten, že je to další zdroj příjmu pro daná pracoviště - no a pro mě bohužel další zdroj stresu :frowning2: Ono by to snad mělo být jinak vyhodnocováno pro ten integrovaný test než při pouhém odběru na triple, ale kdoví. Moje chyba, že nejsem schopná říct ne.
Já si dokonce překvapivě pohrávám s myšlenkou nechat se překvapit ohledně pohlaví, ale asi to nevydržím.
No, hlavně ať máme vše v pořádku, že :slight_smile:
27. led 2015 ve 21:45  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Ahoj kočko, to mě mrzí... A ten tlak už máš v pořádku? Věřím, že se tělo potřebuje dát z toho všeho dohromady a pak se zadaří.
Jinak mě ještě napadá, že já začala po revizi brát Gynex. Cyklus mi to tedy dohromady nedalo (ale nepoužívala jsem ho tak dlouho), ale kdoví, třeba to u mě mělo vliv... Kontryhel jsem pila taky, ale to i předtím. Snad se nebudeš zlobit, že ti píšu takové hlouposti.
27. led 2015 ve 21:53  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia to mě moc mrzí, a jak to vypadá s tím umělým oplodnění? chodím sem už málo, tak ani nemá přehled co je nového a co ne :frowning2:...
28. led 2015 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok no to prave musis sem chodit casto, dokud mas cas, at jsi in :grinning:
Chystam se domluvit si termin v CAR a pak probrat s dr. jak dal. Kazdopadne chci neco bez hormonu (IUI nebo KET) tak uvidime jak se na to bude tvarit. Ale obavam se, ze bude trvat na tom, jak to tam delaji bezne, takze narvat hormonama pred a pak po, aby se event. udrzelo. Ale zase si rikam, kdyz to bude na moji zadost a s ohledem na pripadny neuspech, tak snad by to delat meli. No, uvidime.
Taky potrebuji zjistit co stoji KET, protoze tak jako tak se tam neco plati a zda je takovy rozdil jestli to jde na pojistovnu nebo ne. Protoze po kvetnu uz mam smolika :frowning2:

@baya66 Jo, tlak uz mam normalni, dokonce jsem uz i dala normalni kafe a tlak ok. Takze doufam, ze uz je to za mnou a budu fungovat zase normalne. Ale vsude chodim s batohem, kde mam pilulku prvni pomoci a tonometr :grinning: co kdyby nahodou...
28. led 2015 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia teda, koukam na to jako vyr :grinning:... ty znas tolik cizich nazvu :wink:... neeee, chapu te a snad ti vyhovy, nedivim se, ze se ti nechce do hormonu zase :frowning2:... ja vim, ze byt na pc je ti nejjednodussi co ted jde delat, ale i tak je to pro me jarocne. Sem jak vorvan :frowning2: :grinning:... bohuzel mi sem nejde dat fotka :frowning2:... pise to, ze nemam dostatek pameti :frowning2:...
28. led 2015 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok tak na vorvane bych se rada podivala :grinning: ja si taky rikam, jak bych to mela za pa a ze uz bych mela to nejhorsi za sebou. Pak kdyz clovek je, tak mu pripada, ze to neutika. I kdyz ke konci uz asi jo, ne? Ja byla u obou tehu v praci az do konce, tak me to utikalo a ani domu se mi pak nechtelo. U syna jsem pak rodila 38tt, takze jsem si to doma ani nestihla uzit. Na monitor do nemocnice jsem to tenkrat stihla jen jednou.
28. led 2015 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Na konci to neutíká vůůůůbec! Čekání a čekání a už se to nedá :grinning:
28. led 2015 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 neboj, jednou ven musi :grinning:
ale treba dceru jsem rodila vyvolavane 42 tt, tak to mas jeste mesic cas :grinning:
28. led 2015 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Nestraš, do dvou týdnů musí být venku :grinning:
28. led 2015 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 tusila jsem, ze se ozves, at nestrasim :grinning:
tak si pekne uklid, vecer si to uzij s manzelem a treba to pomuze. I kdyz u me take nic nezabiralo, ani bourka k tomu. Proste kdyz je jim tam dobre, tak se nechce.
28. led 2015 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Zrovna jsem přemýšlela nad tím, co je vevnitř tak zajímavého, tma nic, ať vyleze :grinning:
28. led 2015 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 no ale hlavne je tam vse bez prace :grinning: - naji se to samo, vyprazdni se to samo, to venku nebude
28. led 2015 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 no ví kde je dobře, furt stejná teplota,furt jídlo a nemusí ani sat při kojení... Jen min místa no
28. led 2015 v 17:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Ondrášek se od 3 měsíce uměl otočit z břicha na záda. Včera se naučil otočit ze zad na břicho a z břicha na záda Zapoměl. Už to neumí. Problém je v tom, že se mu na břiše dlouho nelíbí, tak se vzteká, já přijdu, otočím ho na záda a za půl minuty je zase na břiše. Nedělám nic jiného než lítám a otacim
28. led 2015 v 18:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak po kontrole. Monitor v pořádku a aspoň jsem si řekla ať ho změří. Tak má JEN 3,5 kg, já chci fakt rodit! Jinak žádné vyšetření. Pobavilo mě když řekl, jak se vede, do porodu daleko že? NEEE! :grinning:
29. led 2015 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 Tak hlavne, ze je vse v poradku a jak ma byt. Me u male (jak jsem prenasela) pak furt premerovali a dle utz odhadovali vahu, no pri kazde kontrole jiny dr. odhadl neco jineho, take padala cisla 3,6 kg atd. a pak mela po 10 dnech prenaseni 3,38 kg. Kdyby se mi nezasekla raminkem a nenatrhla me, tak bych ani nebyla sita.
29. led 2015 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia No jako jestli rodím fakt až za dva týdny 4kg mimčo, tak tě pic :grinning:
29. led 2015 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 no a mate treba v rodine dispozice k velkym miminkum?
29. led 2015 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Já ne, ale manžel měl 4kg když se narodil a u nich, tak mám smůlu. Já jsem malá drobná a picne mě, protože to s takovou vidím na císaře. Ještěže aspoň tu prdel mám dost širokou a velkou snad, že to půjde :grinning:
29. led 2015 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek