• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@donia tak to ti moc drzim palecky, at dobre poridite a zacne se zase neco dit. Skrz ty hormony se bojis aby ti zas nerozhodili ten tlak?
2. únor 2015 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim vas holky, dneska jsem byla poprve v poradne v porodnici a mam termin cisare a to je 20.2. :slight_smile: takze maximalne za 18 dni budu mit mrnouska u sebe :slight_smile:. Doufam, ze si pocka na svuj termin a nebude chtit na svet driv. Dalsi kontrola zase v pondeli.
2. únor 2015 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lupinpupin Teda to je super to takhle vědět. Já teda čekám a s manželem jsme se domluvili, že to bude 9-10.2. :grinning:
2. únor 2015 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin no ty jo, to je fakt zvlastni vedet takhle konkretne kdy to mimi bude. Tak to mas za chvilku, moc ti to preju, ale i zavidim, to ti jiste nemusim psat jak :wink:

Jinak jak pises, mam strach do sebe prat jakekoli stimulacni hormony, to bylo fakt peklo na zemi a uz to nechci nikdy zazit. Doted se furt bojim, aby se neco neprihnalo, ale snad uz to je ok. Nekdy mam tlak vyssi, ale to uz budou na to mit vliv jine okolnosti.
Jedine co jsem snesla byl ten Pregnyl pred IUI na vyvolani ovulace (u stimulace na IVF jsem mela na vyvolani neco jineho, takze to mi take mohlo nesednout). No, uvidim jak se bude dr. tvarit.
2. únor 2015 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin 1 syn v 5 měsíci ve 2 letech všechny zuby, dcera až 8 měsíc, všechny zuby 2 roky a 3 měsíce. A u Ondrase uvidím. Zítra zub vyfotím. Proste u mě u kluků rostou zuby dřív no
3. únor 2015 v 00:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia já to měla taky tak. Taky jsem věděla kdy porodim a všechny děti šli spontánně. Ale je to tím, že všechny porody byly řízený. Jen u posledního fakt nechtěli, abych rodila brzo ráno, ale netušili, že 6 hodin po zavedení tablety na douvolneni porodních cest porodim.... Chtěli to vyvolávat až ráno a to už nebylo co,když jsem kojila. Ale co s tebou. Drž se. Snad se zadari. Jinak moje sestra je těhotná a smiruje se s tím, že bude mít jedinacka. Bude to kluk David. Víc dětí nechce její manžel a ona by taky měla brzdit. Bohužel svagra nemam moc v lásce. Je divnej..... Hodně divnej. Nebaví se s nim a ona ho musí obsahovat. A teď i s břichem.
3. únor 2015 v 00:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jejda, tak to jako tezce zavidim a preji ti to moc :hearts::hearts::hearts:
3. únor 2015 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky Holky, dekuji :slight_smile: a mate pravdu. Na jednu stranu je zvlastvi vedet kdy to bude, ale na druhou je super se na to nachystat a prekvapeni jeste bude velke a to pohlavi mrnouska. Ted jen proste vydrzet do terminu skrze hlidani male...tak uvidime. Pristi tyden mi daji papiry na predoperacni, tak bude trosku behani.
3. únor 2015 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia chapu....muselo to byt silene obdobi a vubec se ti nedivim, ze se toho bojis. Tak snad najdete s dr.reseni a brzy budes chovat mimi.
3. únor 2015 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 no ja je mela oba taky vyvolavane, takze teoreticky jsem take vedela kdy to bude, ale nebylo to takhle dopredu. Maly byl velke prekvapko, sla jsem na beznou kontrolu v 38tt k dr. (monitor v nemocnici jsem stihla jen jeden) a ten me poslal rovnou lezet do nem. ze se mu nelibi tlak. Ukecala jsem ho tenkrat, ze z balkonu koukam na nemocnici, ze to mam fakt kousek, ze si aspon dojdu pro veci. No, tak jsem se doma jeste najedla, vysprchovala, manzel ten uz silel a chtel me hned odvezt. A vzhledem k tomu, ze pres noc tlak neklesl, tak mi to rano vyvolali (v 7 zavedena tableta a presne ve 12 se narodil)
S Nicolkou jsem zase prenasela, takze teor. jsem vedela kdy nejdele, ale prakticky mohla vylezt driv. Ale taky to slo rychle. Dali mi tabletu a nez jsem se vratila ze sesterny na pokoj, uz jsem mela krece.
3. únor 2015 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin To prekvapko ti zavidim, je fajn, ze jste to vydrzeli a nevite to. My to nevedeli u kluka, holku jsem si pak moc prala, tak to byla odmena za plodovku, ze jsem si to nechala rict. Ted (kdyz nam bude jeste doprano) bych to chtela take jako prekvapko. To je proste neopakovatelne.
A budes mit epidural?
3. únor 2015 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já ještě nerodím když je zákaz návštěv :grinning: To je změna názoru bez nátlaku :grinning:
3. únor 2015 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia super porody jsi měla. Jinak u 1 jsme si nenechali říct i když jsem tvrdila, že to bude kluk a byl,holku jsme si přáli na podruhé se podarila a u 3 jsem to nevydržela a pohlaví chtěla vědět. A fakt kluk a to jsem se cítila na holku
3. únor 2015 v 10:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 se ti ještě nechce co? Tak čekej. V pohodě.
3. únor 2015 v 10:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 Chce, už šíleně, ale teď mě to teda fakt naštvalo s těma návštěvama, to bych musela jít domů dřív, nebo mě tam picne.
3. únor 2015 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 Ono zalezi jak se budes citit. Ja mela spankovy deficit, takze me navstevy spis rozcilovaly, nebyl cas se poradne dospat. Jak jsem byla hospitalizovana noc predem, tak jsem se vubec nevyspala, az uz i sestricka rikala, ze budu unavena at koukam spat. No ale kdyz to neslo... Jedna na pokoji tam furt hekala, mela vyvolavany porod, ale nezabiraly tablety jak by potrebovaly a taky tam kapal kohoutek, no to bylo fakt psycho. Tak jsem pak byla rada za kazdou chvilku co jsem mohla dospat.
U male to bylo jine, byla jsem na nadstandardu sama (malou mi odvezli na JIP do Prahy), takze jsem se sice vyspala, ale zase nervicky pracovaly.
3. únor 2015 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Já jiné návštěvy nepotřebuju, ale manžela tam chci za každou cenu denně :grinning:
3. únor 2015 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 to chapu, to je jasny. Predpokladam, ze jde i k porodu???
Kdyz ono se tam vetsinou nahrnou i ty ostatni navstevy, vis? Ale je fakt, ze ja taky vzdy natesene sla za nejakou kamaradkou, kdyz porodila. Ta miminka jsou proste kouzelna a hned k ponuchnani.
3. únor 2015 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jo jo, k porodu jde naštěstí :slight_smile:
3. únor 2015 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 to je dobre, je to neopakovatelny zazitek pro vsechny
3. únor 2015 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 jj jen ať si to taky vyreze. Manžel byl u 2 ten 3 by ani nestihl a já ho nepotřebovala. Než jsem se chtěla pěkně uvelebit na porodním sále, tak už jsem měla po porodu. By nestihl možná ani sednout do auta. A je fakt, že návštěvy nebudeš potřebovat. Mě občas stval i manzel, když se otáčí kolem prcka. U 1 jsem měla problém s kojením, tak i laktační poradkyně radila jak přiložit miminko. U 2 porodu po 13 hodinách jsem dospavala a u posledního taky. Ono když jsem rodila v pul 5 ráno a za noc nezamhourila oko, tak jsem usínala, když manžel přijel s těma dvouma divochama. Nebyl klid se dostat. 2 noc jsem nespala s malým, vždy ta noc po porodu stojí za to a tu poslední noc už jsem zabrala a spala i přes den. Takže ono by ty 3 dny návštěvy nepotřebuješ. :grinning:
3. únor 2015 ve 22:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jj, u holky to bylo uzasne prekvapeni, ze to je holka. Vsichni odhadovali kluka, babicka nakonec koupila i den pred porodem modre dupajdy...no sranda.
A s tou anestezii ano, necham si dat jen spinalni pokud to pujde. U holky me napichli na podruhe, tak to slo, ale bylo to to nejhorsi z toho celeho zakroku. Ale to, ze jsem malou hned slysela a vsichni nadseny ze je to holka a ze uz nemaji ruzovou cepicku, ze se narodili same holky :slight_smile:. Sestra kdyz sla pro manzela aby si malou osetril, tak on ze ne, ze se spletla, ze ceka na kluka :grinning: tak mu rikala, ze mame holku a ja rvala jak zelva...ani jsem nemohla vyslovit jeji jmeno a pomalu na ni nevidela jak jsem brecela. Tak by mi bylo moc lito kdyz bych o neco takoveho prisla.
Jinak to mam nastejno....muze to prijit kdykoliv i kdyz nalez nemam zatim zadny, ale maximalne toho 20.2. pujde z pelisku ven. Oni si to dyl nerisknou kvuli Kp
4. únor 2015 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ja jsem asi nejaka divna....me v nemocnici strasne navstevy chybi...kdyz jsem rodila holku, tyk den po cisari me to teda vysilovalo tam mit vsechny najednou, ale zase se babicky tesili na mrnouska a pak uz chodil jen manzel jak jsme tu nikoho nemeli. A vsem proudili davy navstev a ja prd. Manzel byl u nas kazdy den, ale chodil do prace a byl taky unaveny. No a kdyz jsem byla v unoru na tom zamlklem, tak tam za mnou taky prisel jen on s malou a pak nuda. Takze ted se tesim, ze navstev asi bude vic.
4. únor 2015 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Jo, to chapu, to je urcite zazitek na cely zivot, slyset a videt to miminko takhle hned po. Ja jen po te operaci kolene mam spatnou zkusenost s tim epiduralem, tak bych se bala. A to mi ho davali pri me plne spolupraci, v tehu to musi byt slozitejsi a kor kdyz ma uz nekdo kontrakce, tak to se divim, ze to vubec dokazi napichnout.
A na co se vlastne citis, mas tuseni co to bude?
4. únor 2015 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no nevim jak to je treba pri kontrakcich, aoe asi to nebude az moc velky rozdil.... u tehulek je nejslozitejsi se schoulet do klubicka pres to bricho, aby se vlastne ta pater jakoby otevrela...pak je to pichle za chvilku. Takze pri normalnim porodu to delaji mezi kontrakcema a muzou ho dat jen do urcite doby...
jinak ja moc nevim co bych mohla schovavat za poklad....Vaneska rika ze bude mit sestricku od zacatku, ja myslela nejdriv kluka a ted si myslim holku....takze fakt nevim :slight_smile:
4. únor 2015 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin
@donia jj já epudural měla jen u 1 porodu a super. Jen je fakt problém se přes to bříško schoupit do klubíčka, ale vždy počkali po kontrakci a pak pichali a mě to teda nebolelo a je fakt, že hodinu po něm jsem porodila. U 1 rodiček čekají asi na 4 cm u vícero snad od 3, ale pokud jsi na 8 tak ho už asi nedají. Protože já když byla na 8-9 cm otevřena, tak jsem vždy do 15 minut porodila, pak už to šlo samo a hned na začátku ho dát nemůžou, snad by to porod zastavilo.... Jinak já se u posledního taky cítila na holku a nakonec kluk... Ale syn mel pravdu že začátku říkal, že tam má brachu, pak byl zblblej ze mě asi tak ze ségra a pak zase bracha.... No o pohlaví nejde, hlavně aby mimco bylo zdravý... A to bude. Držím ti palce. Moc na tebe myslím
4. únor 2015 ve 23:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 tak co nerodis už náhodou. Nějak jste holky na rozsypani. Už se těším na fotky miminek a držím palečky. Ať máš porod jako já 1 ten byl super. I když nejlepší byl ten poslední, už jsem ji měla asi vytahanou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2015 ve 23:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 kdepak ještě nerodím , bohužel. Akorát sedím na monitorech, tak uvidím jestli mě konečně někdo vyšetři po 3 týdnech i vevnitř , dělají mi jen monitor. Minule jsem si řekla o zmereni prcka aspon.
5. únor 2015 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 diky a mas pravdu...at je to co je to, hlavne at jsme zdravi.
5. únor 2015 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987 si delas srandu, ze te nikdo za posledni 3 tydny nevysetril???? Tak to ja neznam. Kazda kontrola vysetreni ted plus monitory a u sve dr jeste UTZ. Ted v porodnici me vysetril a udelali se mnou vsechny papiry a priste bude zase vysetreni a zase uz i s monitorem a byla bych rada kdyby i UTZ...to se nechame prekvapit. A jak si dopadla? Predpokladam, ze uz to mas za sebou?
5. únor 2015 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek