• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

24. března 2017 
@lupinpupin No jako vnitřní vyšetření nic, dneska -pro změnu- taky ne :grinning: Tak ono se to stejně může den ze dne změnit. Takže zase monitor, ten byl krásný, zeptal se jestli mám problémy, že ne a nazdar za týden. K tomu už doufám nedojde :grinning: Minulý týden mi dělal aspoň ultrazvuk, tak všechno bylo ok.
5. únor 2015 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 no tak to je mazec....prece podle vysetreni zjisti zda se neco treba chysta a jak to proste vylada....to je teda mazec. Hlavne ze je monitor dobry a mimi v poradku. Ja jsem zvedava na sebe v pondeli.
5. únor 2015 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak vlastně je to zbytečné. někomu řeknou porodní cesty nachystané a může to tak být týden a stejně se nic neděje. uvidíme kdy to přijde :grinning: Ale pokud se dočkám příštího monitoru za týden, tak už vyšetření dělají, když je termín porodu. Aspon se ve mně nikdo zbytečně nehrabe :grinning:
5. únor 2015 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 no nevim....ja bych z toho byla asi znacne nervozni nevedet co se deje ve vnitr a jake jsou zmeny na cipku....
No hlavne at je vse v poradku.. a co navstevy...uz vam povolili v nemocnici?
6. únor 2015 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak dokud je všechno ok tak je mi fuk jak to vypadá vevnitř, jsem spíš radši, vyšetření nesnáším. Ale pokud ve čtvrtek budu ještě na monitorech tak už mě vyšetřovat budou pravděpodobně. Já se spíš bojím aby mi jen tak bez upozornění neudělali Hamiltona, toho se děsím.
Tak zákazy návštěv teprve začaly, vidím to na dva týdny určitě, takže nehrozí že by to dovolili, než porodím.
6. únor 2015 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu". Poznámka admina: “spam”
6. únor 2015 v 09:26 • jankamaminka1985
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu". Poznámka admina: “spam”
6. únor 2015 v 10:08 • supermama2015
@ivet1987 tak jim rovnou rekni, ze si to neprejes.mne ho delali asi 3x, chtela jsem pac jsem prenasela a stejnak nepomohl. Je pri prenaseni lepsi zacit s nim nez rovnou kapacky.
6. únor 2015 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 jako bojis se, ze by te to bolelo, nebo proste nic nechces?
Me ho u druheho take delali a mas pravdu, bez varovani, ale nebolelo to. Me teda ne, jak nekde obcas ctu.
6. únor 2015 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Ne že by to bolelo, ale pak bych jim nejradši urazila ruky bez zeptání něco dělat. Chci naprosto přirozený porod, takže nic takového.
6. únor 2015 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 jo tak to jo, tak to se musis ozvat, ze nic nechces, aby vedeli.
6. únor 2015 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Stejně nechápu jak si můžou dovolit to udělat bez zeptání, ani třeba po zákroku neřeknou, že to udělali. To je děs.
6. únor 2015 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 no, ja myslim, ze je to v lidech. Nekde nekdo to rika a nekde to berou jako rutinu k jejich praci a neresi to. Me to nerikali pred ani po, az kdyz jsem se zeptala (co jsem mela nacteno, ze to bude ono) tak mi to jen pak potvrdili.
6. únor 2015 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
6. únor 2015 ve 14:21 • maminkamajka1
@ivet1987 popravdě já právě chtela prirozeny porod ale kdyz jsem prenasela prislo mi toto vice prirozene nez pak davat oxytocin. Prenaset nechali max tyden tak kdyz uz jsem mela twrmin porodu a kde nic tu nic ani naznak optala se me dr.zda chci, ja ze jo a na dalsi kontrole jsem o nej sama poprosila uz.bolelo ale jen v ten okamzik. No drzim palec a kde vlastne rodis?
6. únor 2015 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 jo tak pokud budu přenášet tak první krok ten hamilton, určitě lepší než oxytocin. Budu rodit u Milosrdných v Brně. Dneska začala konečně odcházet hlenová zátka, tak uvidíme, jak to bude pokračovat :slight_smile:
6. únor 2015 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987 no to je síla. Mě taky vysetrovali furt,+ ultrazvuky, ty byly každou chvíli.jinak mě hemilktona dělali,nebolel, fakt nic jsem necítila a krom špinění a poslicku žádná změna. Otevírala jsem se už od nějakého 36-37 tt přesně si to nepamatuji a furt kontrolovali čípek. Ten se postupně zpracoval a když měl jen 2 cm a já otevřena na 2 prsty, tak jsem rodila
7. únor 2015 v 01:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 jinak mě to řekli, když ho dělala, že se tam postroura... Jinak je to lepší zkusit. Oxitoxin jsem měla u dcery a strašný. Porod dlouhej, bolel jako blázen, nastrih hráze.... No já všechny porodu umělé hnany, jinak bych neporodila. Jen u Ondrase stačila tableta na douvolneni porodních cest. To pak byla rychlovka, hlavně jsem 1,5 hodiny po zavedení začala rodit
7. únor 2015 v 01:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen malé info, bo jsem tu dlouho nepsala... Jsem 21dc a na ovulaci stále čekám a kromě kyseliny listové tento měsíc piju i kontryhel, tak se mi to možná zase natáhne jako posledně v červenci.
Jediné co mě užírá, že už jsme tu jen 3 co se snaží :frowning2:
7. únor 2015 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka Joo, jenom 3 ?, nedes :grinning:
Ja mam v pondeli termin v CAR, naopak me ovulace zacina vzdy driv, posledne to bylo uz 10DC. Tak uvidim z jakou pojedu z Prahy, jestli bude dr. nejakemu reseni vubec naklonena.

Tak ja doufam, ze si tu budeme vsechny psat i kdyz jsme ruzne otehotnely nebo nekdo jeste stale ceka. Kdyz uz se tak zname, co holky? :wink:
7. únor 2015 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no pokud si to správně pamatuji, tak už jen my dvě a @lenkasaf doufám, že jsem to nepopletla... A jestli jsou tu ještě další, netuším :slight_smile: ale je to možné
7. únor 2015 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 Tak já mám čípek 2 cm už od prosince, ale v lednu ještě naprosto zamčeno :grinning:
Večer mi bylo teda mizerně, myslela jsem že během víkendu porodíme, ale dneska zase ok, tak snad v to pondělí či úterý by to šlo :slight_smile:
7. únor 2015 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka no jo, z tech stalic asi jo, to je fakt.

@lenkasaf jak jste na tom? Neco noveho?
7. únor 2015 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no jak vidíš jsme tu furt i když já mám 5 měsíčního syna. Opět se mi ududlal u prsa. Ještě, že furt kojím, plně. A vám snazilkam a tehulkam závidím. Už si to nikdy neuziju. Teď mám manžela tak hotového, že skoro ani sex není. A nevím možná se mi po 5 měsících po porodu začne obnovovat cyklus. Nějak mě bolí podbřišku. Tak uvidím, snad ještě chvíli budu mít klid. Vůbec mi to nechybí
7. únor 2015 v 16:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 no ono jde o to,zda se oteviras. Ale v 1 tě ujistit, jednou porodis. A věřím, že už to chceš mít za sebou. Já se vždy těšila na to,jak to miminko bude vypadat. Ta zvědavost byla větší, než užívání si bříška. Už mě zbyly jen fotky. Jen s Pátou nemam žádné
7. únor 2015 v 16:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka Ahoj Verco, vubec neves hlavu, nam se pres dva roky nedarilo a uz jsem to vzdavala. Pak jsem zmenila gynekolozku a vzala si clostilbegyt, pak mi pichla pregyl a nasledoval Utrogestan na udrzeni a vcera jsem zjistila, ze mam // sice 2. je slabá, ale je tam. Uz jsem byla objednana na konzultaci na IVF Tak snad to konecne pujde, uz je na case, je mi 34 a nadavam si, ze jsem na pritele nezatlacila uz kolem 30tky vic, kdyz si to nepral.
7. únor 2015 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macina123 tak to gratuluji. Hlavu ještě nevěším, ale v cervenčí už budu... Nejhorší je vidět manžela jak je s dětmi šťastný. Dneska jsme zase hlídali děti od jeho bracha (5 a 2 roky). Prostě tohle mě strašně sráží na kolena a těch návštěv po kamarádech máme v poslední době hodně :frowning2: pro mě je to trochu mučení ho vidět jak si s dětmi rozumí, je mu jedno jestli má 10 dnů nebo 10 let... Pak je mi lito, ze mu nejsem zatím schopná dát mu to dítě vlastní... No ale věřím, že se to povede. Už se to jednou povedlo, tak teď to taky přijde a snad to dopadne lépe.
8. únor 2015 v 00:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka @donia Jj holky, taky jsem si říkala, že z těch snažilek už je nás tady opravdu jen pár. I když já klasická snažilka taky nejsem, už jsem i v jiné skupině, neboť vím, že klasickým způsobem neotěhotním. Takže ovu nehlídám, nic neberu a čekám, jak u partnera. Ve čtvrtek jedeme zase do Prahy na kontrolu, jak zabírá Pragnyl u partnera a pak se uvidí, co bude dál. Ale chodím tady nahlížet na ty naše těhulky, už ta mají za pár a těším se fotečky jejích miminek. Mi už to ani nepřijde, že jsou všude kolem mě mimina, nějak to už přehlížím a věřím, že se jednou taky dočkám. :slight_smile: Zázraky se přece dějí !!!!! :slight_smile:
8. únor 2015 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka všechny na vás zbývající snažilky myslíme a držíme palce. nevěš hlavu, ono to zase příjde a tentokrát si to užiješ. @donia budeme držet palce v Caru a ´,@lenkasaf ať se jejich snaha taky dočká zasloužené odměny. Držte se holky!
8. únor 2015 ve 13:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunka_korunka přesně tak 1 už se zadarilo, tak se zadari po 2. Miminko přijde až to nebudeš vůbec čekat.
@lenkasaf to tě obdivuji. Já to přehlížet nedokázala. Když jsem poprvé ve 24 letech po měsíční známosti zjistila, že jsem těhotná, tak jsem se na miminko hrozne těšila a dělala jsem na poště za přepážkou, v práci byl vyvolávací systém a všechny mámy s kocarkama ke mě..... Ani nevíš, jak mě mrzelo, že oni mají malý miminko v ruce a mě čeká dlouhá cesta těhotenství, porod a až pak budu mít miminko. Porodu jsem se bála úplně nejvíc. A teď bych se ho bála ještě víc. A to před posledním jsem strach neměla, ale teď mam těhotnou ségru a snad se bojím za ni. Ale spíš to bude kvůli tej bolesti, nevydrží tolik co já... Ale bude to muset zvládnout... Asi ji furt vidím jako svoji o 7 let mladší ségru. A ona už je to velká paní..... Je jí 23, ale furt ji vidím jako malinkou, když jsem ji učila zavazovat klicku na tkanickach....
9. únor 2015 v 06:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek