• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@verik2 :slight_smile: nebudeš čekat... To je pro mě docela blbost... To by nastalo až by přišla totální beznaděj, že ani lékaři nám nemůžou pomoct. Do té doby budu porad čekat. Jde o to že jsem trochu nedočkavý typ. Dokážu čekat nějakou dobu, ale jak to přeleze nějakou hranici, tak smůla a začínám být nedočkavá. Naštěstí mám motivaci, že když to nevyjde, pojedeme na sjezdovky do Rakouska. Teď na další víkend jedeme na běžky do Krušných hor, tak se asi budu bát ať nepadám, jak mám zvykem, protože v patek byla asi ovulace... Test byl ve čtvrtek a v patek skoro pozitivní, malinký proužek na testovaci čárce byl stejně silný jako kontrolní. Teď už je zase slabý, takže uvidím podle teploty, ale zatím mi to teplota potvrzuje. Tak uvidíme jestli se na můj svátek poštěstilo :wink:
9. únor 2015 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Poslusne hlasim, ze dnesni kontrola dopadla dobre. Dostala jsem doporuceni na predoperacni vysetreni a tak mam ve ctvrtek a patek o zabavu postarano. Monitor dopadl taky dobre...jen mrnousovi se nelibili na brise ty sondy, tak do nic stouchal :slight_smile:
9. únor 2015 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Tos mi pripomnela kamaradku, take si obihala predoperacni, mela naplanovany cisar na 12.2. jeste jsem rikala, ze takove pekne datum. A dnes si mela jit pro vysledky. Jenze ji v nedeli praskla voda, takze na cisare jeli hned a bez vysledku :grinning:
9. únor 2015 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunka_korunka no uvidíš. Budu na tebe myslet ať máš brzo 2 čárky. A dodatečně vše nej, v sobotu jsi taky měla svátek. Dobré by bylo, aby teplota neklesla a zůstala furt nahoře.
9. únor 2015 ve 21:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 jj dik tobě taky. O teplotě už vím docela dost, měřím už skoro rok :frowning2: v březnu to bude rok co jsem začala měřit. A jsem za to ráda... Moje nepravidelnost je na prd, a takhle vím kde jsem :slight_smile: ale je to jen na ujištění zpětné, ale i tak je to fajn.
9. únor 2015 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka já ji taky měřila, ale ve finále jsem z toho nebyla moc chytrá. Ovulaci mě ukazovala fakt divné, ale je fakt, že co jsem byla těhotná, tak byla nad 37 a držela se.jinak mě 2 dny před menzes klesla prudce dolů. Já mám pohyblivou ovulaci i když měsíčky jsem měla na den přesně. I když teď před tím, než jsem otěhotněla s Ondrou, tak jsem je měla rok a půl, ale kvůli kojení totálně rozházené. Teď jsem už přes 5 měsíců po porodu a stále jsem to ještě nedostala a fakt mě to nechybí... I když bych řekla, že se to začne objevovat. Mam velké mezery v kojení. Já nakojim ve 21 hodin, ve 22 hodin odstrikam veškeré mliko a kolikrát kojím až v 7:30 ráno. Dneska se probudil v 6, ale to mas 8 i víc hodin bez kojení... Tak uvidím kdy přijde. Sice dr řekla dávat příkrmy, ale já jsem zlobivá holka. Kluk vůbec nejeví o nic zájem, zajímají ho jenom moje prsa a navíc chci plně kojit pul roku jako dceru... Sice kousky začala jist až po roce, ale teď papa krásně. Takže si to udělám po svém. A pokud Ondra bude chtít, tak budu klidně i víc jak 2 roky ještě kojit. Fakt mě to baví a neomezuje... I když teď má už 2 zuby a občas mě pěkně kousne, no to počítám všechny svatý, prso mu vezmu a pak už je to zase dobrý...
10. únor 2015 v 06:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teda koukám, že vy únorovky a březnovky už to máte za pár :slight_smile: tak přeju rychlý a bezproblémový porod a pochlubte se nám pak s vašimi ratolestmi :slight_smile:
@verunka_korunka @donia @lenkasaf holky, ještě tady byla snažilka @lefik02 , tak samy určitě nejste. Moc na vás všechny myslím a moc vám přeji, aby jste brzy otěhotněly a vše bylo ok. Já otěhotněla až po 14 měsících, kdy mi doktor napsal clostilbegyt i přes ovutestama potvrzenou ovulaci, a tehdy se to povedlo. Chtěl mě už poslat na laparku, jestli jsem OK, a manžela na spermio, ale předtím se nakonec ještě rozhodl zkusit ty hormony, no. Vím, jak je to deprimující čekat a nevědět, kdy se zadaří, a právě proto vám tu připomínám svůj případ, abych vás povzbudila. Rady typu nemysli na to a vyjde to, to je taková hovadina, kterou vám může říct jedině člověk, který si dlouhým snažením nikdy neprošel...... Kašlete na rady, myslete na mimi klidně pořád, ono to přijde nezávisle na tom, jestli se na to upínáte nebo ne.....dříve nebo později z vás budou těhule :wink: já sice na snažení pak myslela už méně, ale nikdy jsem to z hlavy nepustila úplně, ono to jaksi ani nejde.....tak se držte se a moooooooooc na vás myslím a vím, že vám to vyjde všem, ať už přirozeně nebo s pomocí doktorů, ale vyjde :slight_smile:
10. únor 2015 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@verik2 proc ti prosim te doktorka rika abys prikrmovala? Pokud prospiva tak je to preci blbost....
10. únor 2015 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo, termín papírově na mateřskou včera, podle PM za 3 dny a ten prcek nechápe že má vylézt :grinning:
10. únor 2015 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia nooo tak to mela pekne :slight_smile:. Ja doufam,ze si tam mrnousek do terminu vydrzi...uz se to pekne krati...
10. únor 2015 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek Ahoj, moc děkuji,krásně jsi to napsala. Snad to vyjde. :slight_smile:
10. únor 2015 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, tak jsem byla vcera v CAR. Pokud se rozhodneme jit do toho KET, tak by to obnaselo Pregnyl a pak na podporu sliznice Utrogestan. Ostatni stimulacni hormony atd. v mem pripade urcite nenasadi (jine hormony, Prednison atd.) po tom cim jsem si prosla. Takze tak nejak jak jsem si myslela. Jen utz pohlidat ten spravny cas a slo by se na to. Takze zalezi jak se rozhodneme, dokonce prvni KET by byl v ramci IVF, kdyz jsem ET nevyuzila, takze zdarma. Resp. v tom, co uz jsme platili. Tak na to mam 3 cykly se rozhodnout ktery z toho.
10. únor 2015 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek napsala jsi to moc hezky :slight_smile: díky za podporu
10. únor 2015 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia tqk super, ze mate nejakou variantu kterou vyzkouset. Drzim palce at se to povede at si vyberes jakykoliv cyklus.
10. únor 2015 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 Tak dnes jsem se probudila s tím, že jsem po tobě něco chtěla a musím ti něco napsat, zeptat se na něco, ale opravdu netuším co to bylo, jestli vůbec něco :grinning:
11. únor 2015 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 :grinning: jo dobrý, až si vzpomeneš, tak to nebudeš potřebovat. Jinak jako ze jsi ještě celá? Ten tvůj prdla asi nechápe, že má už vylest ven... A taky domluvit děloze, kvůli ní porodis... Jejda jak závidím, hned bych šla rodit zase, jenže nemam co a už ani neplánuji. 3 děti je až moc
@lupinpupin nevím, prej vyšli nové poznatky. Všude to čtu, že i kojene děti se mají prikrmovat dřív.... Ale laktační poradci mi řekli, že kojit. I když zachvili začnu, chvílemi už Ondra reaguje na pití.. Když píji, tak se sápe po hrnku, ale to je jediný. Tak nevím zda proto, že se mu líbí a nebo už zachvili bude mít svůj čas a nebo proto, že když kojím, tak u toho piju a to i v noci... Těžko říct, ale 2.3 mu bude 6 měsíců strašně to letí, to je děs. A ty budeš mít novorozeně... I když jak se chechta, je s ním sranda
11. únor 2015 ve 22:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miminka moje :wink:
11. únor 2015 ve 23:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 no já vysvetluju dost a zkouším vsechno, ale nic nepomaha. Doufam ze do konce tydne porodim, jinak me klepne.
11. únor 2015 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 a v porodnici neříkali kdy porod eventuelne vyvolají kvůli velkému odhadu hmotnosti? U mě už by na nic nečekali a už by to jelo. To čekají až bude mít 5 kilo? Jj děti jsou v tomhle tvrdohlavy, ví, kde je dobře. Moc na tebe myslím, aby jsi to měla za sebou. A pak dej fotku. Abych se pokochala malým miminkem... Já jdu dneska na očkování s Ondrou, tak asi bude vážit. Už bude mít možná 7 kilo. Přes 6,5 by mohl mít určitě. Jak se hýbe a přes den moc nespí, tak moc nenabira
12. únor 2015 v 08:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ahoojj..jak je vsem....tem co cekaji gratuluji a tem co ne tak hlavu vzuru zadari se a jinak u me se v lednu zadarilo...cekam mimi...vymodlene a vyplakane bejbi je na ceste :slight_smile: A dekuji moc jste mi tady pomohli :-*
12. únor 2015 v 09:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 neříkali nic, dneska opět kontrola a opět jen monitor, takže váhu nikdo neřeší a přenášet 10 dní určitě nechají. V pondělí jdu znovu, tak snad do neděle porodim.
12. únor 2015 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 aha...tak to jsem ještě nikdy neslyšela....no jsem teda zvědavá co za novinky na mě vybafne dr. pak...
12. únor 2015 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 aby jsme ještě nerodili společně :grinning:
12. únor 2015 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackarebicerova gratuluji a přeji zdravíčko!!!
12. únor 2015 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Jo to je možné, ale fakt chci do neděle rodiiiit :grinning: Cvičila jsem s aniballem, dnes konečně cílených 30cm, už to může vypuknout :grinning:
12. únor 2015 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě omejou, Pata byl 4 dny ve školce a dnes skoro 38 kašel, rýma.... Ondráš naockovanej, doufám, že to nechytí. Ale má 6600 ani neřešila příkrmy. Tynka 91 cm a 14,3 kg ve 3 letech.
12. únor 2015 ve 21:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 a co to je za cviceni? No jsem na tebe zvedava :slight_smile:
12. únor 2015 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin to je jako epino,
12. únor 2015 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
@verik2 no to je kus chlapaka :grinning: je videt, ze prikrmy zatim nepotrebuje. My bojovali s kazdym dekem a i tak jsem do 6 mesice plne kojila a pridavala az potom, zadny stres. Nemas to zapotrebi ho hned rvat necim jinym, neboj.
Nejlepsi jsou ta trojcatka na posledni fotce, ty bych brala v miminkovskem provedeni, i kdyz by to musel byt mazec :sweat_smile:
12. únor 2015 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia to nejsou trojcata... Mam 3 holky, 1 zdrhla a nemohli jsme ji najít, tak těm 2 jsme prikoupili černého ochoceneho samečka, je fakt boží. Pak jsme tu 3 samičku chytili, 2 den zase zdrhla, chytla jsem ji,za další 2 dny zase, to jsem ji chytla hned, ale ty samičky se začaly rvat, ale ze tekla krev. A teď vypadá, že tyhle 2 jsou brezi a ta, kterou jsem oddělila, co zdrhla nic. Je hubená a tyhle 2 tloustnou. Tak uvidíme no co se z toho vyklube. Je to boj no. Jinak příkrmy nepotřebuje, o jídlo nejeví zájem, za měsíc pribere mezi 300-500 gramy na to jak je zivej, tak se divím. Hrozně cestuje, chvíli nezůstane na miste a přes den jestli naspi hodinu je to moc.ale když je v kočáru či vajíčku a jede se, tak spí i 3 hodiny. Ale večer v 9 zalehne, usíná sám a ještě furt spí. Ale je fakt, že jsem za noc kojila 4x to je díky očkování, dostal 2 :syringe:. Chudák, ale je bez teplot, jen chce furt chovat. Jdu zaopatrit ty větší děti, než se Ondrasek dospi u mě v posteli. Postýlka je mu prý malá :grinning:
13. únor 2015 v 09:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek