• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
@verik2 to nevadi trojcata / netrojcata, proste jsou 3 :grinning:
13. únor 2015 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nedočkavě očekávám další pŕírůstky. Moje ted má 4,5 měsíce, 7400g, 66,5 cm. Je s ní prča. Držím palce @ivet1987 ať se prďolek rozhoupe.
13. únor 2015 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987 tqk jsem si bohuzel neprecetla o jake cviceni se jedna....porusila si nejaka pravidla a tak to admin smazal.....
13. únor 2015 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 teeeda, male asi chutna co? Krasne roste.
13. únor 2015 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin to jo, je to macek, už mě bolí záda...mudra říkala, že můžu začít přikrmovat, aby to jakoo ochutnala, že je teď nějaké senzitivní okno mezi 4.a 6. měsícem, třeba jen lžičku či dvě před obědem.se mi do toho moc nechce, to kojení je pohodlné.na noc kaši prý dávat nemusím, když spí v kuse do rána. A jak tobě je? Vše fajn? Nachystáno?
13. únor 2015 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 jen si uzivej jeste pohodove kojeni....pak se placas jen v prikrmech....ja varila a varila, aby to mela cerstve...uvarila jsem, mala si dala dve lzicky a konec...no byla jsem z toho pak besna proc to vlastne varim. Ale zase i z financniho hlediska...kdyz uvaris jednu bio mrkev, tak te stoji par korun nez sklenicka za 20, nesni to a beztak vyhodis protoze dyl to pak pouzit stejne nemuses....
Mala ti spi celou noc???? Tyyy jo, tak to je dobra! A i kdyby ne, tak kase se zavadi az dyl...nejdriv at se nauci zeleninove chute...na sladke ma casu dost.
Me je fajn...sice mi uz brisko prekazi, ale snazim se ho uzivat...jelikoz vim ze na dlouhou dobu si ho neuziju a kdo vi zda si ho jeste jednou treba uziju....ale uz jsem takova nejaka cela bolava...bricho klesa, podbrisek poboliva v krizi to same....tak jsem zvedava na pondeli na vysetreni jak na tom budu...no a presne za tyden uz budu bud mit mrnouska venku a nebo cekat posledni minuty na akci Z :slight_smile:
13. únor 2015 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 teda kojis smetanu ne? I když ty jsi měla mimo větší. A navíc Ondráš je hrozně zivej a okno.... Jedno dítě jsem dávala příkrmy 4 měsíc u 2 až 7 a alergie nemá nikdo a Týna se s lepkem setkala až v 8 měsících a zadnej problém. Ondra bude mít 2.3 pul roku a příkrm ještě dávat nebudu, není pripravenej. Ono si mimco řekne, že chce. Jinak mě taky spí celou noc.v 9 večer nakojim a v 7 ráno budím, protože mě mliko teče úplně všude.
@lupinpupin to to uteklo, za týden budou fotky miminka hurá. Už se na ně těším. Jen ať máš porod v pohodě. Já si poslední užila.
13. únor 2015 v 19:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin taky se těším na fotečky.do toho vareni se mi taky nechce @ verik2 o smetaně mi taky lido rikaj, pac takhle spi uz asi od druheho tydne zivota. Zpocatku mi taky mliko teklo vsade, ale prsa se prizpusobila jen kdyz spi vyjimecne 12 hodin tak boli ale jde to. Ale vetsinou tech 10 hod.vsem bych prala takova miminka.
Jinak ja myslela, ze taky casu dost ale holky, dnes tak zirala na tchanovce a manzela kdyz jedly utopence, normalne i mlaskala, byla to sranda. A to byla po mliku...
13. únor 2015 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
S radosti oznamujeme, ze se dnesnim dnem nase rodina rozrostla o 52cm a 4400g.jmenuje se Filipek a nakonec byl nutný akutni cisar v celkove narkoze. Vice zitra.
13. únor 2015 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@ivet1987 moooc gratuluji k Filipkovi a preji vam oboum hodne zdravicka a tobe brzke zotaveni. Jsem si tak vcera rikala jestli nerodis a ono ano :slight_smile: . Tesim se na fotecky a na podrobnosti.
14. únor 2015 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zeny....staruju posledni tyden...to je mazec. Jsem 38+3 cca 14kg 112cm pres bricho :slight_smile:
14. únor 2015 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@ivet1987 Jee, tak uz je na svete. Takze obrovska gratulace a at jste brzy v poradku, hlavne ty. Doufam, ze to nebylo nejake dramaticke. No, az se budes citit lepe, povis nam. Si to ale pekne naplanoval presne na spocitany termin vid? :wink: Je ho teda kus :grinning:
14. únor 2015 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Jo, ted jsi na rade ty :wink: Takze pristi patek je to jasne. :sweat_smile:
14. únor 2015 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987 moc gratuluju, no hlavne ze je vse v poradku, jinak by jsi sem asi nepsala
14. únor 2015 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 moc gratuluju k Fílípkovi ať jste oba zdraví a spokojení.
@lupinpupin ty už taky finišuješ? holky vy mě stresujete :slight_smile: pak už jen @teok a pak já a nemám nic připraveného a může to přijít kdykoliv, mám spíš pocit že to příjde dřív než později.... ta naše princezna se tlačí hodně dolů a mám pocit že pomalu začíná odcházet hlenová zátka a otevírám se.... a prsa už to taky vědí, občas jsem jak fontána... nestačím měnit trička a podprdy :slight_smile:
14. únor 2015 ve 12:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia presne tak. Pokud se mrnous nerozhodne jinak, tak v patek je jasny :slight_smile:
14. únor 2015 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 no prosim te, ze by ses uz chystala na porod? Jen at si tam pekne pocka...jeste ma dost casu :wink:
14. únor 2015 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 velká gratulace k chlapákovi :wink:, je to pořádný kousek :slight_smile:, snad bude vše v pořádku a brzo Vás pustí domů :slight_smile:
@jezura777 jj, už to máme za pár, neboj, já jsem dnes zabalila oblečení mimískovi na cestu domů a tašku do porodnice :grinning:, takže máš ještě času dost :grinning:
14. únor 2015 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už i já se pochlubím tím mojím pupkem, začíná klesat, ale to je asi jediné :grinning: a také se pochlubím, co jsem připravila mimískovi na focení až bude mezi námi :slight_smile:...
14. únor 2015 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@vercik83 mě taky už hodně dlouho spí skoro celou noc. Mam taky miminko jako ty :grinning:
@ivet1987 gratulace. Obr kluk teda. Tak brzké uzdravení, já jsem ráda, že jsem nemusela na císaře. Ale když byl nutný. Hlavně ať je zdravej a foto.
@jezura777 ještě malou chvíli pec. Já se taky otevírala dřív a hlenova zátka odešla 34 tt a nakonec jsem přenášela. Takže klid... Ale to je děs, si ty týdny fakt pridavas. Q g.
@teok krasnej pupicek. Sluší ti to. Užívej si posledních par dni
14. únor 2015 v 19:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dneska jsem potkala kominika, dokonce 2 a 2x, tak to by bylo, aby to stesti neprineslo. Jsem je nevidela uz leta, tak to bude asi nejake znameni :grinning:
Jeste jsem manzelovi rikala, ze jsem si mela na ne sahnout, jen nevim kde je to spravne misto kam se na ne ma sahat :grinning: :grinning:
14. únor 2015 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Foto obrika
14. únor 2015 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@teok taky pekny pupicek :slight_smile:. No v patek je rada na me a pak uz ty :slight_smile:. Ty posledni tydny a dny tak straaasne leti. No hruza. Ja uz jen max 5dni :slight_smile:. Pro malou na foceni sis hackovala sama? Je to pekne!
15. únor 2015 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 teeda ten je pekny macik :slight_smile:. Na te prvni fotce videm celou tebe. Ale u tech deti mi pripada, ze kazda fotka je jina a kazdy den jsou podobne nekomu jinemu.
A jak ti je?
15. únor 2015 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jj, hackovala jsem si to sama, trochu nuda, tak sem se zabavila :wink:
15. únor 2015 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jeee keeez bych mohla taky hackovat...taaak me to bavilo. Ta deka je uzasna! Ty se mi moc libi.
15. únor 2015 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 Teda to je kus chlapa. Jsi měla co nosit. Hlavně ať se brzo zahohis
15. únor 2015 ve 12:50  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kdo používáte doma tepovač, který je nejlepší? Potřebuji něco dobrého na mokre myti kobercu, to suché neuznávám. Popř odkaz na stránky kde lze koupit do sz. Děkuji
15. únor 2015 ve 12:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin
@verik2 holky já ty naší opici domlouvám jak to jde ať ještě počká, že je na řadě nejdřív @teok s jejich princeznou.... tak snad počká a pořádně se dopeče. :slight_smile:
jinak díky za uklidnění ohledně věciček a ohledně hlenové zátky... ale už se do toho fakt pustím i pro můj klid to bude lepší když budu připravená.
příští pondělí na poslední kontrolu k mému dr. a pak už do porodnice :slight_smile: utíká to strašně
15. únor 2015 ve 12:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin a proc nehackujes? Ja to delam po vecer nebo kdyz je ve skolce :wink:..... hackovala sem uz na Teja, ale to neni ono :grinning:
@jezura777 jen hezky pockej. Jako bys menahnevala :grinning:
15. únor 2015 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek