• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

24. března 2017 
@teok tak takový adrenalín bych teda zrovna nepotřebovala :slight_smile:
17. led 2014 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin kdyby bylo po mém, tak ho taky nemusím, ale Teo má asi jiný názor :grinning:
17. led 2014 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky, tak jsem začla špinit, mam to trochu hnědo-červené,takže myslím, že test můžu schovat:D
17. led 2014 v 17:16  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no, asi pochcánek nebudu:D...špinim, sice málo a to nějak od dvou,ale myslím, že se to může odsunout na nevidno:D
17. led 2014 v 17:36  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
ženy, vracím se od dr. s pozitivními informacemi, vše je v pořádku, děložní čípek po konizaci se muvelice líbil, prý, kde Vám to dělali :D, tak se můžeme začít snažit :slight_smile:... juchůůů, prosím @lupinpupin o trochu toho štěstíčka, aby se nám zadařilo :slight_smile:....
17. led 2014 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 špinění třeba neznamená, že bude MS, nevzdávat se :wink:, i když já to vycítila dva dny před, že dorazí :frowning2:
17. led 2014 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ženy, jak ste spolu s polovičkou dělali děti? obden nebo každý den?
17. led 2014 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jasné...ale jo, lepší se vzdát sice je to spoždění, a zatím jsem ještě nevyměnila slipovku, nemám žádné bolesti,tak radši je lepší se více naklánět k té horší variantě:D..heh..já jsem taky po konizaci,,sice takové, že mi bral jen vzorky kvůli tomu, že jsem vysadila po deseti letech prášky ,jelikož mám FV Leiden..a všechno je v pořádku a za měsíc , když jsem byla na kontrole,tak jsem to měla už zhojené,ani jizvička..takže ona je krásná uleva,když zjistíš, že si v pořádku:slight_smile: cítím s tebou:slight_smile:
17. led 2014 v 18:22  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok :D...lepší obden:D..každý den by to chudáci nezvládali:D, to by některým upadl:D..a navíc se jim musí ty raráškové zregenerovat:D
17. led 2014 v 18:24  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 já budu po konizaci už dva roky :slight_smile:, ale měnila jsem dr., tak chválil práci a vyzvýdal, kde to dělali :D, já měla špatnou citologii a musela jsem celé těhu dojíždět do Motole na kontrolu a pak hned co jsem přestala kojit jsem jela na zákrok, naštěstí jsem kojila jen dva měsíce, tak jsem to měla hned za sebou a měla klid :slight_smile:... mi minulý měsíc spolu spali ob den a pak když jsem věděla, že je ovu, tak i ten den, i když nebylo sudého :grinning:, to taťka koukal .-D
17. led 2014 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok dobrý:D..tak ono třeba u nás, když řeknu, obden,tak se na mě podívá a řekne, že není motorová myš..takže doma to neprojde:D...ale než jsme se pohádali, tak větřil možnou změnu, jako že jsem v tom,ale já mlčela, a pak našel jeden pozitivní test(ducha), tak jsem to musela říct,ale řekla jsem, že to není na sto pro, že může dojít do termínu či po termínu ms, a nic nebude...a dneska se mě ptal jak mi je, tak jsem mu řekla, že špiním, že duch odejde asi, a on mi řekl, že si ten další test nerozbalenej udělám příště, že mi schoval:D, takže jsem se smála, pač jsem myslela, že jsem ho nechala u rodičů a koupila novej:D..takže myslím, že mě ted bude obden otravovat tentokrát on:D
17. led 2014 v 19:01  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 no vidíš, u mě je výhoda, že jak já klukům cokoliv naordinuji, tak poslouchají jako hodinky :wink: .-D... a bylo by dobré, kdybyx toho tvého to tvé potencionální těhu změnilo :wink:, mého chlapa změnilo tak, že už ani nepije :grinning:, s klukama do hospody zajde, ale už nekalí jako dřív :wink:...
17. led 2014 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok ten můj je línej, ten moc nepije a moc do hospy nechodí a moc na to není a to mě někdy štve, a navíc je hotovej , že che mít dítě...takže ted,když jsem mu řekla,že to ani nevyšlo, tak mi naznačil, že se to změní...jinak furt jen mam mini špinění, takže se uvidí přes noc a zítra, zda se mi to rozjede,tak jsem zvědavá:D
17. led 2014 v 19:12  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám dotázek - jak dlouhé máte cykly a který den dc máte ovulaci ? Díky :slight_smile:
17. led 2014 v 19:45  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 ale já jsem u prvního těhu špinila jakoby hnedá krev nebo výtok, nevím jak to popsat, tak třeba těhu budeš :slight_smile:
17. led 2014 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smouliiinka já mám cyklus 29dní a ovu mám 14tý den :slight_smile:, zkuste ovu testy a zjistíte, také mi pomohli :slight_smile:
17. led 2014 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok uvidíme přes noc , jsem se vykoupala a výtok je jemně červený už, tak se uvidí do zítřka....a kdy si uděláš testík?
@smouliiinka já mývám třeba různě ale asi nějak průměrné 10-14 den a cyklus mám 28-31, pokud to nepoznáš na sobě, tak teok má pravdu a kup si ovu test:slight_smile:
17. led 2014 v 19:56  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 na ovu testík? nejdřív 10tý den cyklu :slight_smile:, což budeeee v úterý, ale vychází mi plodný dny na víkend a to má chlap dlouhé volno, tak máme o večery postaráno :wink:.. a já jsem kdyžtak Ivana :slight_smile:
17. led 2014 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smouliiinka Mám 28-27 dní a ovu bývá 14-15 den ;) zrovna se mi jedna klepe na dveře :grinning:
17. led 2014 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok páni,to máš pěkně naplánované:slight_smile:já tomu dávám volný průběh, a kdyby se nepodařilo po několika měsících,tak si taky koupím ovu test, jinak já jsem Kamila, sice mam tady Danielka,ale to jen proto, že jsem se nemohla trefit do nicku, který by tu nebyl:slight_smile:
17. led 2014 ve 20:04  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova klep, klep:D...spíše ťuk, ťuk:D
17. led 2014 ve 20:05  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 já tam mám tase syna a začátek mého starého příjmení :wink:... já to musím mít naplánované, abych to stihla do konce mateřské ;), chtěla bych být max. v březnu těhu, aby byli od sebe tři roky :slight_smile:
17. led 2014 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 jj tak nějak ;) dneska klepal i manžel ..... tak snad se nam dotřetice povede :grinning: :grinning:
17. led 2014 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova držím palce :slight_smile:
17. led 2014 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přidávám se mezi vás, snažíme se od Vánoc.. :slight_smile:
17. led 2014 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok děkuji ;) snad se povede :wink:
17. led 2014 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
se snažíte 3tí měsíc? my budeme tento taky :slight_smile:, ale první byl jen testovací :grinning:
17. led 2014 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok tak to jo, držím palečky,aby ti to takhle vyšlo:slight_smile:co se týče mě, tak já nějak nespěchám:slight_smile:
@monikaklosova tak to je pěkný, že přítel taky klepe:D
17. led 2014 ve 20:15  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova No jsem na nás zvědavá, já očekávám ovu a snad už zítra, jinak mě klepne :grinning: Dnes 16DC a ještě nikde, ale musíme dnes máknout :grinning:
17. led 2014 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eldoradoh ahoj:slight_smile:vítej:slight_smile: přeji též, aby Ti to vyšlo:slight_smile:
17. led 2014 ve 20:17  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek