• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@teok ja jsem prodelala tezky syndrom karpalnich tunelu...jen zazrakem jsem se vyhnula operaci a ted buhuzel nasledkem mam revma malych kloubu v prstech....jakmile dyl hackuju, citim silene brneni v prstech a neda se to. Takze kdyz chci treba pro Vanesku cepicku, tak ji hackuji dlouho protoze jsem schopna udelat trebq jen 2 nebo 3 rady... :-/. Jinak to je super relax.
15. únor 2015 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin taky bych řekla že je podobný na mě. Hned vám sem zkopiruju co jsem napsala unorovkam.
15. únor 2015 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin pro me to je cviceni ruky, kdyz mi zjistili RS, tak sem se ani nepodesala, takze ja musim zatnout u brneni nebo bolesti a snazit se jet dal :wink:... ale vim jak to je neprijemne :wink:...
15. únor 2015 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok tak to se mas...u tebe je to trenink a ku prospechu a u me je to bohuzel spatne....no nenadelam nic.
15. únor 2015 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 no proste ten vyraz mi pripada cely ty.... a kampak si nam to zkopirovala??? Nikde nic...jsem zvedavana to jak vse probihalo.
15. únor 2015 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 no já taky byla vyplasena, všichni se divili, ale nechali mě a nakonec jsem přenášela a porod chtěli vyvolat, ovšem to nestihli, porodila jsem pár hodin před tím. Byla jsem otevřena na 2 prsty, oni mě strcili tabletu na douvolneni porodních cest a já 1,5 hodiny po zavedení začala rodit. Proste cesty byli připravené. A jinak hlenova zátka mě odcházela ani na 3x. Poslicci jak blázen, břicho kleslo asi 36 tt a já byla za měsíc stále celá... Lehni a dej nohy nahoru a užívej si. Hlavně odpocivej
16. únor 2015 v 07:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 velká gratulace!!! :slight_smile: se mi zdá, že má oči po mamince :slight_smile: ty jo, 4400g, to je pořádný kus chlapa :slight_smile:
16. únor 2015 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnesni kontrola v poradku...CS1 prcek sedi nekde nahore, ze ho dr nemohl pomalu ani nahmatat, tak jsem sla na UTZ a stale KP. Takze ve ctvttek v 9h nastup do porodky.
co je ale upne na ho.no tak to, ze nam zakazali navstevy vcetne otce u porodu :frowning2: me asi slehne...ne jen ze budubez navstev...to cert vem, ale to, ze nebudu mit u sebe manzela, ze si mrnouska pochova az nekdy nas pusti domu...fotky cerstveho mimi a osetreni, taky nikde:frowning2: hruza
16. únor 2015 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Tak hlavne je dobre, ze je vse v poradku. No a s temi navstevami je to skoda, hlavne jak pises, ze nemuze byt ani u porodu. To by mi taky hodne vadilo a k tomu to ostatni - foceni, prvni shledani atd. Si clovek ani neuvedomi co k tomu vsechno patri. Tak ja doufam, ze jsou aspon natolik rozumni, ze v takovych pripadech to foceni v ramci moznosti udelaji tvym fotakem oni, nebo? To se snad da domluvit a pochopili by to, ne?
A myslim, ze do ct se to nezmeni?
16. únor 2015 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Nejdřív mě štvali ty návštěvy, že tu budou rodiče který sem pojedou 200km a ani mrnouska neuvidí a doufala jsem v to, že na otce u porodu se to nevztahuje...ale bohužel hlavní hygienik zakázal i to a teprve teď mi cvaklo co to vše znamená a jak je to uplně na prd. S tím focením nevím jak to bude...my máme jen velkou drahou zrcadlovku a to se mi nechce svěřovat nějakým sestrám v nemocnici,ale naši mají jen malej foťáček a tak jsem je poprosila aby ho dovezli a zkusím si domluvit aby mi ho mohli ještě dovézt ve čtvrtek odpoledne a snad nějakou fotku získáme... Jeto fakt hroné.... Ale zase na druhou stranu to musíme brát tak, že je to pro dobro našeho miminka.
16. únor 2015 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes to snad zkopiruju jak to probihalo, neni cas :grinning:
16. únor 2015 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin Jo, Vasi prijedou hlidat Vanesku? A odkud ze to jsou, kdyz to maji 200 km?
Mas pravdu, ze hlavne at jsou miminka v poradku a nedostanou se k nim v nemocnici zadne bacily. A maminky to holt musi vydrzet a leccos pro to obetovat.
16. únor 2015 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dámy, vidím to u sebe dost bledě... Dnes jsem byla u nové lékařky a jsem 10dpo a sliznice má jen 6mm (což prý je hodně málo na to ze má přijít menstruace) a ještě navíc mám v děloze nejspíš malou 2cm cystu. Říkala že nejspíš u menstruace praskne a zmizí... Když ne, tak to bude v červnu na preventivce řešit. Tak s tímhle budu opravdu naprosto poslední. Fakt mě to sere...
16. únor 2015 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka Neboj, ono kazdy cyklus neni stejny, tak to, ze sliznice je nizka jeste neznamena, ze tomu je tak vzdycky. A s tou cystou se take nenech az tak moc rozhodit. Me ji poprve dr. objevil kdyz jsem byla na potvrzeni tehu a taky me to vydesilo. Ale pak jsem si o tom cetla, ze ve vetsine pripadu se s tim nic nedela a sama zmizi. Taky ze jo, pak uz ji tam pri dalsich kontrolach nevideli.
16. únor 2015 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin to je mi lito, a tak at prijedou rodice az te pusti ne? Je to opruz, snad alespoñ sanitárka ti potomka vyfotí, věřím ze jo
16. únor 2015 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jo to pravé s tou cystou říkala... No budu zase po MS pít kontryhel... Ale teda nálada na bodu mrazu... Půjdu na tu preventivku týden po svatbě tě moji nyní čerstvě těhotné kamarádky. To je fakt načasování jak noha... Ale co se dá dělat? Nic... Nic jiného dělat nemohu.
16. únor 2015 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jo a ta sliznice... Musela být nízká i minulý měsíc, protože MS byla jen na 2 dny a s bídou na 1 vložku....
16. únor 2015 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka nevěš hlavu, abys neměla nějakého cysťáka jako já :slight_smile: já jsem taky propadala zoufalství, cystu jsem měla na vaječnících 4 cm a už to vypadalo na operaci, doktor mi dal progesteronové injekce s tím že buď se zmenší nebo půjdu od kudllu. při další kontrole už byla jen 2 cm a doktor říkal že se s menstruací ztratí a ejhle, žádná menstruace nepřišla... Kontryhel pij, je dobrej na doplnění přírodních progesteronů a případně bych přidala Inofolic i když já si myslím že mě nakonec pomohlo to že jsem měla pocit že teď to nevýjde a ono bác a bylo to. hlava dělá hrozný věci. Drž se holka myslím na tebe. určo se zadaří neboj.
16. únor 2015 v 15:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 snad to bude v ohodě jako u tebe, nechtěla bych rodit teď malá by byla ještě malinká a hlavně i s těma návštěvama jak psala @lupinpupin a navíc stále nemám nic nachystané... holky mě je dneska tak blbě že ani nemůžu pomalu vylézt z postele. :(
a navíc musí jít nejdříve @teok si tu nechci dělat zle že tu kazím pořadí. :slight_smile:
16. únor 2015 v 15:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jsou z jiznich cech....tak na Kladno dalka... fotak malej vezmu sebou...respektive mi ho dovezou nasi ve ctvrtek...to budu muset poresit aby jsme si ho predali a o vyfoceni poprosim...snad budou ochotny.
16. únor 2015 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 budou hlidat Vanesku pokud dovoli alespon na vyjimku otce u porodu...a manzel bude v sobotu zapijet...maji skrz to i dovolenou....tak je to na prd cele rusit a menit dalsich x veci...
16. únor 2015 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 koukej dát nohy nahoru a žádné přetěžování, chce to alespoň do 36.tt vydržet
16. únor 2015 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no to jo, kdyz je to zarizene a domluvene. Tady je videt, ze ne vse se da naplanovat.
Podivej Ivet - cviceni s epi, aby byla pripravena a nakonec akutni cisar. To take nikdo nemuze vedet dopredu. Jen kdyby nam jeste zkopirovala jak to teda bylo :grinning:
16. únor 2015 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia přesně tak....malinko doufám, že by mohli povolit aspoň otce u porodu,ale obávám se, že to tak rychle nepůjde... :-/ tak aspoň nějakou tu fotečku snad vydyndám...
Jooo na to jak to probíhalo u Ivet jsem zvědavá....
16. únor 2015 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 Opožděně obrovská gratulace ke krásnému chlapečkovi :hearts: Je to opravdu kus chlapa :slight_smile: Přeju hodně zdravíčka vám oběma.
16. únor 2015 ve 22:52  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2018 (16. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka Verunko, neztrácej naději... Četla jsem také názor lékaře, že význam výšky slizince je do jisté míry dost přeceňován - a to i vzhledem k tomu, že oplodněné vajíčko je schopné se "usadit" např. ve vejcovodech. Navíc bůhví, jak jsou nebo nejsou ta měření přesná. Ale znám tyhle pocity, když jsem chodila úplně zdeptaná z prohlídek na gyndě... Držím palce, ať cysta odejde s ms a ať máš vše ok.
16. únor 2015 ve 22:57  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2018 (16. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 jj určitě. Já vše měla nachystané, kvůli myomu, který měl ve 20 tt už 5 cm mi hrozil předčasný porod a nakonec vše v pohodě. Poslicky jsem měla tak silný, že ne 1 jsem vlezla do sprchy a čekala co se mnou udělá, ale vždy to slablo. Jinak byl manžel furt připraveny... Určitě to bude v pohodě, ale chce to odpočívat a mít nohy nahoře, mě to pomohlo, že jsem malého donosila. Do 12 tt nařízení klid, což se 2 dětmi šlo špatně, ale musela jsem, když jsem kvůli kojení furt spinila.... Pak se dcera odstavila a u mě vše ustalo. Tak teď to vidím zpětně. Jinak pohoda, 2.3 bude Ondrasovi 6 měsíců a já to po porodu ještě nedostala :grinning: moje poslední menstruace byla 24.11.2013 ty jo zachvili nebudu vědět co to je.... Ale řekla bych, že zachvili přijde,malého začnu prikrmovat, už se občas začíná dívat na normální jídlo, zachvili přijde jeho čas. Tak počkám až ukončí 6 měsíc a bude mít 1 za den zeleninu či ovoce....A nechce se mi do toho,mlika mám dost, každý den 250 ml odstrikam a večer v tom malého koupu. Výsledek, nemusím vůbec kupovat olejicky na mazání, málej má krásné jemnou kůži. Mliko je zázračný lektvar :wink:
16. únor 2015 ve 22:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak, holky, napíšu po delší době také něco, jak se to vyvíjí u nás. Začínám zrovna už pátý měsíc, což je skoro neuvěřitelné. Nedávno jsem si ale užila šílený stres. Prvotrimestrální (NT) screening mi dopadl pěkně, bohužel pracoviště, kam mě můj gyndař poslal (Gennet, Praha Letná), dělá pak ještě v podstatě triple - ale říkají tomu integrovaný test (kombinují výsledky s první screeningem). Tam mi bohužel jedna hodnota naprosto ulítla a volali mi, že máme vysoké riziko na rozštěpové vady. Těch pět dní do kontrolného utz bylo šílených. Na utz nakonec vypadalo miminko ok, ale zjistili mi v děloze hematom - který prý pravděpodobně způsobil tu hodnotu... Tak pěvně doufáme, že bude vše ok i dál. Už se mi pomalu blíží druhý velký utz.
16. únor 2015 ve 23:03  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2018 (16. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@baya66 jo to mas pravdu, to jsem kdysi taky četla... Psala to lékařka z Podolí (ta mě přijmala na revizi a kontrolovala po zákroku jestli je vše v popořádku). Byla strašně fajn :slight_smile:
16. únor 2015 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baya66 No to je dobre, ze se hlasis jak je u tebe. Zrovna vcera jsem si na tebe vzpomnela, ze jsi dlouho nic nepsala. Tak to se musely ty dny silene vlect, to je mi jasne. Tak hlavne jestli je uz vse v poradku. Na Letnou chodime a taky jsem tam mela jit tenkrat na ten prvotrimestralni, tak to me moc netesi, ze stale chteji i ty tripple. Pri mem veku a ze mi i v 25 letech vysly blbe, to asi mam s plodovkou spocitane. Jestli se tedy jeste u nas zadari....
Tak drzim palce, at uz je vse v poradku. A jsi doma, nebo jeste do prace?
17. únor 2015 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek