• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@mikracek Ja bych rada pila ale co vypiju to hned vyzvracim..uz lizam lizatko a mam i prasky kdyby liza nezabrali jmenuji se emesin
18. únor 2015 v 16:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek Ale nejsi náhodou vyšší než já? Navíc každá přibírá jinak. No a hlavně já mám pocit, že to teď začíná... Denně mám ještě větší žravou než je obvyklé (protože já jsem i normálně "prase"). Jo a když se vidím v zrcadle, tak si připadám tlustá.
S tou výbavičkou bych to viděla taky tak nějak březen - duben. Snad toho nebudeme mít pak moc :grinning: I když teda musím se přiznat, včera jsme byli zase mrknou na kočárky a jeden bych skoro chtěla koupit. On je to doprodejový model a bojím se, že pak už třeba nebudou. Na druhou stranu se ale bojím ho koupit tak brzo...
A jak jsi na tom s oblečením? Já jsem na konci minulého týdne musela rezignovat na své běžné kalhoty (mám vše dost na tělo a začaly mě škrtit) a pořídila jsem si jedny těhu džíny ve slevě, plus legíny (ty ale zatím normální).
18. únor 2015 v 17:37  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2018 (16. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Uvidíme no, obávám se, že spíš manžel to bude chtít vědět... Překvápko je určitě fajn a má to hodně do sebe. A mě fakt děsí, že by mi doktoři řekli jedno, já s tím pak počítala a ono to dopadlo jinak. I když samozřejmě ani to není vůbec tragédie :grinning: Ale příjemné by mi to asi úplně nebylo, se přiznám.
18. únor 2015 v 17:40  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2018 (16. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackarebicerova Já jsem trošku přibrala až za poslední týdny. Můžu říct teda, že mé nevolnosti byly celkem mírné, zvracela jsem jednou, ale asi 3 - 4 týdny mi bylo téměř neustále divně a na zvracení, na nic jsem neměla chuť. Taky jsem trochu zhubla. Držím palce, ať se to brzo zlepší. No a pokud jde o chlapa, tak to chce trošinku asi "srovnat do latě" - jídlo si přece musí zvládnout nachystat sám!
18. únor 2015 v 17:52  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2018 (16. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už je tam asi 8 mladejch
18. únor 2015 v 18:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia ahojky, jsi hodna, ze na me tak myslis. Veci mam zhruba zabalene...uz jen nejake malickosti rano. Rano odvedu malou do skolky a na devatou mam prijem v porodnici. No je to zvlastni, ze vim, ze riznou a mrnousek bude na svete, ale zase skrze planovani dobry....mrnous si pockal a ted jen doufam, ze pustej muzicka k porodu...ze udelali vyjimku... Ale jinak se uz tesim az budu i s mrnouskem doma.
18. únor 2015 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Tak drzim palce a tesime se na zpravy a fotecky. At se brzy zotavis. Stejne je to zvlastni jak ten cas leti, neni to tak davno co jsme tu vsechny lovily //, nektere uz mrnouska maji doma a nektere, treba jako ty, si pro nej zitra jedou :grinning:
18. únor 2015 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jj, taky jsem si rikala, ze vracim po roce a 8dnech do nemocnice...nastesti tentokrat na jine oddeleni s lepsim vysledkem.
18. únor 2015 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Teda ta poslední věta co jsi napsala mě rozervala. Pitomý hormony. Jasně, mrnouska budeš mít u sebe. Budu na tebe moc myslet. V kolik tě to budou dělat? Už se těším na fotecky. A ty se brzo zotav. Všechno to bude rodit.... To bude miminek už se těším a rvu jak je to krásný. Si připadám jak tehule. Sice nic v břiše nemam, ale jsem precitlivela a bez menzes.... Jen blby je,že nevím kdy dorazi
18. únor 2015 ve 22:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baya66 no já mám 174 cm, moje výchozí váha je 70 kg a teď mám 75 :slight_smile: ale nohy mám dost svalnaté, jak jsem byla před těhu závislák na sportu :slight_smile: no, já už těhu kalhoty nosím od cca 15.týdne, nebo tak nějak okolo, v 16. týdnu mi břicho vylezlo celkem dost a už nenosím nic jiného než legíny (mám nějaké obyč od ťamana, ale jsou spíše bokové, pas mají hodně volný, tak je budu nosit až do porodu), a ještě mám troje těhotenské kalhoty, tak snad si s tím vystačím, ale přikoupím si na jaro ještě těhu šaty a sukně, akorát nevím, jestli existuje něco takového, jako těhotenské silonky, zatím jsem na to nikde nenarazila :slight_smile:
Jinak já pořád pracuju, ale někdy v práci chytám takové nervy, že jak mě naserou, tak půjdu na neschopenku a basta....moji práci tady nikdo neumí a nikdo nejeví zájem se to naučit, tak by mě docela zajímalo, jak by si tady sami poradili, kdybych náhle skončila :grinning:
@lupinpupin držím palečky a těším se na fotečku mimi :slight_smile:
19. únor 2015 v 06:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 to jeste vubec nevim....rozpis operaci by meli delat dnes a snad se dozvim i operatera.

Holky, tak mam zbaleno a za chvilku me muzik veze smer porodnice.
19. únor 2015 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin Držím palce a těším se na fotky !!!!! :slight_smile:
19. únor 2015 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin tak tfuj tfuj ať to proběhne hladce. Dej pak hned vědět. No císaře jsi chtěla a mas ho, já ho nikdy nechtěla a neměla jsem ho. Super, že rodime tak, jak jsme chtěly.
19. únor 2015 v 09:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin Držím moc palce:slight_smile:
19. únor 2015 v 09:16  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2018 (16. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek Aha, tak to jsem si tě spletla s někým jiným s tou výškou. Jsem jen o 1 cm nižší :slight_smile: Jako váhu mám nízkou (teď 59 kg), ale já jsem sice vyšší, ale mám drobnou kostru (jen boky a zadeček jsou takové poněkud těžší :slight_smile:))) a hlavně - já jsem bez svalů. Já jsem ráda, když se dokopu několikrát týdně k procházce... Chodívala jsem občas na kolečkové brusle, ale za poslední víc jak rok ani ťuk.
Těhotenské silonky - to fakt nevím :grinning: Ale je to docela důležité - vidíš, to mě ani nenapadlo... Je možné, že budeme muset nosit jen ty na nožky, jenže mě samodržící nedrží a s podvazkovým pásem nevím nevím :grinning:
Jinak já teď marně sháním nějaké úpletové šatičky. Naštěstí mi jedny půjčila mamka.
S prací tě obdivuju. Já už bych to fakt nedala. Něco jiného je, když má někdo klidné místo... Ale nervovat se tam? No, u nás to taky neměli lehké, lidí byl u nás na oddělení stále nedostatek (i proto, že stále někdo dával výpověď :grinning: ). Takže nakonec se jim hodil člověk, co měl původně dělat ve firmě něco úplně jiného a tam už ho zase nějak nepotřebovali. Zkušenosti neměl z oboru snad žádné. Takže jsem mu udělala několikadenní nalejvárnu, ze které byl chudák asi úplně vedle (no, popravdě já taky...). Plus ho zaučovali další kolegové po mém odchodu. No a první týdny jsem s ním protelefonovala a leccos ještě musela pořešit z domova...
19. únor 2015 v 11:06  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2018 (16. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin drzim palce a tesim se na fotky :hearts::hearts::hearts::hearts:
19. únor 2015 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Zatím nic nečtu, milion upozornění, ale slíbila jsem ten porod trochu :slight_smile: Dnes bych to už popsala jinak, ale tohle jsem napsala 14.2.

Vcera jsem o pulnoci vstala a zacaly kontrakce cca po 10 minutach a odchazela hlenova zatka. Asi od 3 hodin byly kontrakce cca po 5 minutach. Manzel zacal plasit a nakonec jsme jeli do porodnicena 7hod. Nalez 4 cm. Jo kdyby nekdo udelal ultrazvuk, mohl byt hned klid a cisar.
Takze po peti hodinach se to posunulo jen o centimetr. Ale byla jsem statecna, epidural jsem nechtela. Tak jen nejake cipky a injekci do zadku. Celou dobu byl problem s mocovym mechyrem, tak me nekolikrat cevkovali, to uz jsem rvala jako tur emoticon a jak se ve mne hrabali. Porodni asistentka byla fajn ale jinak. V 15 hodin jsem byla skoro otevrena, ale kontrakce slably a ani nevim co bylo spatne, najednou fofr rychle na sal, maly nesestoupil, akutni cisar. Manzel se mnou nemohl, to bylo naposledy, co jsem ho videla. Pak si jen pamatuju chvilku nez me uspali. Probudila jsem se a prevezli ke na ARO. Cele to pry trvalo jen 10 minut. Dite pry v poradku, uvidim ho zitra.
Pak jsek volala s manzelem, nastesti mu Filipka dali a byl s nim asi 45 minut a choval si ho. Pak teda jel domu. Nastesti tam byla fajn doktorka a zavezli me na oddeleni se na prcka podivat. Bylo to divne. Neporodila jsem to dite, jen na nej koukala a chvilku se tulila. Vonel. Byl ale takovy cizi.

.....

Tak jsem ho aspon videla a zavezli me zpet. Hrozne mi chybel manzel. Nevim jake to bylo kdyz prcek poprve zakricel, kdyz ho koupali, vyraz manzela kdyz ho poprve videl. Dnes me prevezli na sestinedeli a katastrofa. Na pokoji jsme 3, jedna jde nastesti zitra domu. Nemam maleho u ebe, ale 4x mi ho privezli. Kojit asi nebudem, nechce se prisat, mliko stejne nemam a vubec nevim co s nim kdyz mi ho daji. A je tak veliky. 4,4kg jsem opravdu necekala. Je to divne, tady se mi nelibi, nejvic me stve ze nejsou navstevy a citim se hrozne. Uz chci domu.

....

Cely porod katastrofa a jsem psychicky znicena. Nic nemuzu a pritom me honi rychle chodit, ze jsem po operaci nezajem. Uz dva dny jsem nejedla. Je tu teror, sestricky mile jak osina v zadku, ne teda vsechny. Stve me kojeni, chci za manzelem. Jedine plus ze mam pipku celou. depka jak prase a ci s miminem budu delat taky nevim. Mam ho rada ale nevim co s nim. Ale od zitra si ho beru k sobe a basta. A snad dostanu jidlo. Ruce cele od kodrin, kapacek, injekci, brichi boli jak krava a chci kojit :( Opravdu zazitek.

Foto prcka. Spis obrika.Ale potesilo me ze se narodil presne v terminu, patek 13 je super, a dnesni valentyn stoji za prd. Manzek mel objednany dort a nakonec ho ani neochutnam.
...
jeste tatinek. Celý zážitek by byl jiný kdybysme se po porodu všichni viděli....
19. únor 2015 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě vás nebudu dočítat, tudíž nevím co celý týden se dělo, jinak hlásím, že v úterý nás pustili domů a bojujeme. Začíná se tvořit mléko, ale malý se vůbec ale vůbec nepřisaje :( Tak aspoň odstříkám něco málo, ale jedeme na umělé. V porodnici se přisával, ale teď cucne kousek bradavku, ale prso celé do pusy nedá jak má a vzteká se :(

Jinak se nějak zotavuju, manžel je tento týden se mnou doma.
19. únor 2015 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@ivet1987 Ahojky. No porod teda masakr... Švagrové udělali utz po dlouhých hodinách trápení (po příchodu primáře) a na základě toho rozhodli o císaři, protože poměr dítě (4,2 kg) a její úzká pánev nešly dohromady...
Já se taky děsím, protože manžel měl údajně při narození ještě víc než tvůj Filípek...
Ale hlavně, že už to máte za sebou a že jste s Filípkem doma. Bohužel s kojením (a vlastně s ničím :grinning: ) poradit nemůžu, ale věřím, že to není ztracené.
Moc vám to s prckem sluší :hearts: Ještě jednou OBROVSKÁ GRATULACE a přeju rychlé hojení.
19. únor 2015 ve 12:15  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2018 (16. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 jé, ten je krásný! :slight_smile: tak hlavní je, že už to máš za sebou, teď si budete na sebe chvilku zvykat, než mimi najede na nějaký režim, začátky jsou prý nejhorší, ale den ode dne to bude lepší :slight_smile: prý :wink:
@baya66 já viděla pěkné těhotenské šatičky na mimibazaru, mají tam jak nové, tak použité, spoustu krásných věcí a ve většině případů vyjdou levněji než v obchodě :slight_smile: ale jinak taky sháním nějaké šaty na jaro :slight_smile: No já se taky kolikrát ještě divím, že jsem se na tu práci nevyprdla :grinning: asi to přijde jako blesk z čistého nebe, kdy si řeknu dost a končím! :slight_smile: ty těhu silonky, to by se fakt hodilo, hlavně na jaře, kdy je ještě zima na holé nohy :slight_smile: sama jsem zvědavá, jestli se něco takového vyrábí, musím posondovat :wink:
19. únor 2015 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 krasny, slusi vam to obema moc :wink: . Zase mas vyhodu, ze nemusis byt ve stresu, kdyz by maly trosku schudnul. Je ho fakt kus. My bojovali s kazdym dekem.
A s tim kojenim se zkus nenervovat. Urcite to nevzdavej a snazte se, ale zase na druhou stranu, pokud to fakt nepujde, tak to nehrot a hlavne si nedavej za vinu, ze byste to nezvladli. Proste nekomu to jde, nekomu ne, ale neznamena to, ze nekdo je horsi ci lepsi. Dneska je velika vyhoda tech odsavacek.
19. únor 2015 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dnesni hlaseni.... :slight_smile:. Rano prijata do porodnice, natoceny monitor..twl lehce rychlejsi a tak v poledne druhy a na tom se zacali objevovat kontrakce....mrnous bude fakt mrnavej...odhad vahy je 2700g :slight_smile:. Porodnice skoro prazdna a na zitra jsme 3 sekce. Jsem zvedava kdy pujdu na radu...doufam, ze ekdy dopoledne at nemusim dlouho cekat...
19. únor 2015 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@lupinpupin Jee, tak ja myslela, ze uz to mas dnes, tak na tebe od rana myslim a rikam si copak se ti narodilo. A ty az zitra :grinning: No budes mit hezci datum, tak to je dobre. A ze by te jeste treba tyden nechali, kdyz je mimi mensi to nenavrhovali?
19. únor 2015 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackarebicerova nesmutni kočko, opravdu to přejde většinou po prvním trimestru neboj, jen hezky v klídečku a alespoň pij, blbá je dehydratace to pak bolí i hlava a ledviny nepracujou tak potom přichází celková únava. Snad ti pomůžou lízátka, mě zabíraly jako máloco. :slight_smile: Lízátka a polívky. držím palčáky ať máš tohle nepříjemné období za sebou a už se jen těšíte z mrňouska.
19. únor 2015 v 16:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 určitě Vám to moc sluší, hodně sil do prvních týdnů, je škoda že z porodu máš tak špatné pocity a zkušenosti. Užívej si manžela a Filípka a ať to hezké brzy přebije to ošklivé. Drž se holka.
19. únor 2015 v 16:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin hodně štěstí na zítřek, budeme tu na tebe myslet a těšit se na super zprávičky o tobě a mrňouskovi.
19. únor 2015 v 16:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia ne ne nenavrhovali...nemuzou si dovolit porod nechat rozjet... to by pak nekdo mohl bejt jako slon kdyz by cekal na vetsi vahu...
19. únor 2015 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin to je fakt, to by riskovali, ze se porod rozjede
no tak se na to hezky vyspi. vidis jak jsme tu vsechny s tebou :wink:
19. únor 2015 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka může to být vstřebávání té cysty, já jsem měla tu menstruaci kdy se mi cysta zmenšila o polovinu o dost silnější a bolestivější, ale nebyla to zase žádná katastrofa, na tohle mi právě pomáhal kontryhel, menstruace nebyla tak silná a bolestivá a trvala kratší dobu. pila jsem ho dvakrát denně na lačno od prvního dne menstruace zhruba do 14 Dc i když ke konci jsem ho pila asi jen do 12 Dc protože jsem zjistila že mi prodlužuje cyklus. uvidíš jak to bude případně radši zajdi na kontrolu, lepší bejt kontrolovaná časteji než aby pak byly nějaké komplikace. držím palce ať je lépe a brzy se zadaří.
19. únor 2015 v 18:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin tak co jak jsi na tom? Co miminko. Jsem zvědavá na pohlaví a váhu. Doufám, že to máš už za sebou a jsi v pohodě.
20. únor 2015 v 10:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek