• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@verik2 Jo, zvedava a napnute jsme vsechny. Ja uz dokonce od vcerejska, protoze jsem myslela, ze jde hned na zakrok a ne jen na prijem :grinning:
Tohle prekvapko je na tom to krasne, tak ja doufam, ze pokud se nam zadari, ze to take vydrzim az do konce. I kdyz ta zvedavost je vzdy velika. Puvodne jsme se chtely podporovat s lupin vzajemne, abychom to vydrzely, no tak to uz neklapne.
20. únor 2015 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem napnutá :slight_smile:
20. únor 2015 v 10:34  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2018 (16. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky taky jste napnuty co ta
@lupinpupin nosila pod srdíčkem? A furt nepíše, nás napíná jak kšandy
20. únor 2015 v 11:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia to já vydržela jen u 1 těhotenství a stejně jsem věděla, že je to kluk. U druhého jsem věděla, že holka. U 3 jsem byla překvapená. Jednou se snad dockas, 2 děti máš. Je to nespravedlivé, že někdo otěhotní hned a někdo nikdy.. Já se spis bojím abych s tím, jak jsem chytlavá neotehotnela po 4. Ale zatím jsem v klidu. Když plně kojím, tak nemám menzes a pak mám anovulacni cykly, ale stejně si dáváme pozor. Nespoleham na to.
20. únor 2015 v 11:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 No, to bude asi právě docela zrádné - není menzes nebo anovulační cykly - a pak najednou si tělo řekne a spustí ovulaci :grinning: Je pravda, že není sranda mít ani ty tři dětičky, co už máš teď, ale člověk nikdy neví :slight_smile:
20. únor 2015 ve 13:16  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2018 (16. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baya66 dik 4 fakt už ne,na to jsem malej blázen. No právě a nejhorší je,že ani nevím, kdy to dostanu a to zachvili budu pul roku po porodu.. Ale ne ze by mě chyběla :grin: ale nespoleham na to. Člověk nikdy neví
20. únor 2015 ve 13:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...docitat vas ted urcite nebudu...ale davam jen info, ze nase Terezka se nam narodila dnes ve 13:20, ma 48cm a 3050g obe se mame dobre a jsme v poradku. Uz se tesim az v noci budu vstavat a budu fungovat. Pa
20. únor 2015 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@lupinpupin jee, tak obrovska gratulace. hlavne, ze je vse v poradku a zas tak mala taky neni. krasa, moc vam to stesti preju. jaka byla reakce na holcicku?
20. únor 2015 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak holčička a váha pěkná. To je skvělý. Obrovská gratulace a těšíme se na foto
20. únor 2015 v 16:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin velka gratulace k princezne :hearts::hearts::hearts::hearts::hearts:
20. únor 2015 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin velká gratulace, přeji hodně zdravíčka :slight_smile:
20. únor 2015 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Velikánská gratulace :hearts::hearts::hearts: To je krásné! Přeju hodně zdravíčka!
20. únor 2015 v 19:25  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2018 (16. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Gratuluju moc.

Holky taky nestíhám dočítat, ale musím se pochlubit že včera se po návratu z porodnice konečně poprvé přisál k prsu, celé dny s tím bojujeme, tak kéž bysme fakt začali kojit.
21. únor 2015 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Tak to je ta nase princezna.
21. únor 2015 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@lupinpupin je pěkná, ty tvaricky
@ivet1987 jj po císaři to bohužel trvá, ale nevzdávej a koj. Já furt jen kojim a kojim
....je to super a když se chytl poprvé, tak se chytne zas...
21. únor 2015 v 17:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin GRATULUJI! <3 Je nadherna...at ti dela radost a opatrujte se holky nase
21. únor 2015 v 17:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987
@lupinpupin
no holky pekny, povedlo se vam to :wink:
tak az se @lupinpupin vzpamatujes, pisni jak to probihalo, at jsme in :grinning: :grinning:
21. únor 2015 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Mám dost, včera jel manžel na návštěvu s tchyni, řekla jsem ať je do pul sedmý nejdyl doma,synovi slíbil, že přijede v 7 nejdyl.... No milospan přijel v 8 a pak se divil, že nadávám. A urazenej je on.já nemam nárok. Nedokáže pochopit, že kdyby zavolal a volání má na mě zadarmo, tak by udělal líp. On se neozve a pak mě serve co jsem naštvaná.... Má tichou domácnost, ještě že mám 3 děti
22. únor 2015 v 09:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987
@lupinpupin Krásný miminka máte, holky :slight_smile:
22. únor 2015 v 17:29  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2018 (16. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,vsem dekuji za gratulace a ted neco ke dni D :slight_smile:
Ve ctvrtek rano nastup do porodnice, rano v poledne a vecer monitory...nektere male prospala a nektere zase prorajtovala. U toho v poledne zacali i trosku kontrakce, ale dobry... ve ctvrtek rano zase monitor no a pak cekani. Vedela jsem, ze na radu pujdu az odpoledne protoze byl dlouhy operacni plan a sekce na konci. Ale utikalo mi to. Pred jednou hodinou, jsem odjizdela na sal, tam mi anesteziolog pichl epidural. Byl sikovny, trefil se na poprve. Pak to zacalo...zavedli cevku a melo jit na vec...me se zacalo delat spatne jak pred omdlenim...sundali mi masku, aby se mi lip dejchalo a dali mokrej hadr na hlavu...ja vsechno rozdejchala a slo se na vec a za chvilku uz vsichni nedockave vyhlizeli jestli tam je holcicka a nebo kloucek. Pri vyndavani z briska hned zacala curat, tak to byla sranda. No hned mi ji ukazali. Pak ji nesla sestra umejt a zase hned zpatky ke me na sal. Pak me zasili a pred salem na me uz zase cekala mala. Takze super.
pak me cekali dve hodiny na dospavacim pokoji...to bylo nic moc...lezi tam snad cela nemocnice a pak zpet na sestinedeli. Kde jsem odpocitavala kdy budu moc vstat z postele... chvilku na to uz jsem mela zase malou u prsa a mohla jsem se mazlit. Ale to cekani bylo nekonecne.....nakonec jsem se dockala a v jednu hodinu rano jsme vstavali do sprchy..to byla jak ziva voda. Dalsi vstavani bylo rano a to jsem si nechala uz vyndat cevku, abych byla sobestacna. Kazde dalsi vstavani bylo lepsi a lepsi a dneska uz je fajn. Vcera mi malou nosili co tri hodiny na jidlo a dneska uz mam malou od rana u sebe. Dneska uz jsem odstrikala 20ml, tak dostane aspon moje mlicko a ne UM. Pomalu se ucime sat a bastit....je to trosku potvurka v tom jidle....ale na vse je casu dost.
22. únor 2015 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lupinpupin bereš to statečně :grinning: ale je fakt, že jsi sekci chtěla, já ne nemusela jsem. Já bych tak v klidu nebyla, vidina rozrezanyho břicha.... Jsem ráda, že mám šitou jen jak říkají děti pipinku :grinning: ale to čekání by mě nebavilo, hlavně, že máš malou už u sebe. A další holčičku.... Trošku závidím, taky jsem chtěla a místo toho mam kluka, který je závislý na prsu. Bude mu pul roku a příkrm plive a sklebi se na to. Tak asi budu jen kojit. Mlika mám nadbytek, kdyztak si přijeď, mam 250 z večera z 1 odsávání v lednici :grinning: nějak se mi nedaří mliko stáhnout tak, abych odstrikavat nemusela.... Tak večer před spaním vrcim
23. únor 2015 v 06:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin @ivet1987 holky, máte moc krásná miminka :slight_smile:

Jinak poslušně hlásím, že čekáme holčičku :slight_smile: jsem z toho na větvi - tím myslím, že jsem neskutečně šťastná :slight_smile:
23. únor 2015 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@verik2 nevim jestli statecna, ale spokojena sem. Ja plne funkcni, bricho neboli, jen pri zvedani z postele trosku, ale na to mam uz zase taktiku aby to bolelo co nejmin. Ocistky slabe, mlika dost, jen nase madam je leniva a nechce se ji sat....takze zkousim kde co...no nejak to vybojujem...kdyz je mliko, byla by to skoda. Dneska tu je sestricka co uz honi tabulky kolik toho mala ma a nema vypit....na to ji prdim. Pred chvilkou byla mala vizita a kdyz bude vse ok, zitra muzu domu. Samozrejme jen kdyz mi pusti domu i malou.
23. únor 2015 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 jo a v noci jsem uz odsala 50ml, tak za chvilku budu jak ty :slight_smile: mliko na prodej :slight_smile:
Jsem rikala kdo chce kojit a ma mliko, tak si deti zase najdou jine blbustky proc ne...no jo zacina nam obdobi prekonavani ruznych nastrah...
23. únor 2015 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek velka gratulace k holcicce :dizzy_face:
23. únor 2015 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moc děkuju :slight_smile: a jak se máš? Já tu poslední dobou nestíhám dočítat ty příspěvky, snad už se ti to tělo dalo do pořádku.... a o další IUI neuvažujete? Tam se nedává stimulace tolika hormony, že? Tehdy se vám to povedlo napoprvé, neuvažujete do toho jít znovu? A ovulační testy jsi zkoušela? Já už si právě nepamatuju..... ale přece není boha, aby se to nepodařilo znovu..... Já vím, že mě se to lehce radí, když jsem skoro "za vodou", ale věř, že se určitě dočkáš....to čekání je sice úmorné, ale nemůže to trvat věčně, určitě se to podaří, jen to nevzdávat :slight_smile: přeju hodně štěstíčka a žádné trápení, už sis toho vybrala dost, tak ať už je jen dobře :wink:
23. únor 2015 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek diky za podporu, jsi hodna.
Ja jsem snad uz ok, tlak mam v norme a to beru jen jeden prasek rano a dokonce jsem uz nasadila zase ty, co se mohou v tehu, tak jsem klidnejsi.
KET jsme tento cyklus sice s dr. uz resili, ale jeste do nej nesli. Mam na to tedy brezen a duben. Ted cekam MS v sobotu, takze pokud se nepovedlo doma, asi bychom to v breznu podstoupili. Ono uz na mesici nesejde a neni na co cekat. Bud to vyjde, nebo ne.
Rozdil mezi IUI a KET by pro nas ted byl ten, ze bych u KETu brala jeste Utrogestan. Jinak injekce Pregnylu na ovulaci je u obojiho. A ve finale ten Utrogestan, kdyby mi nedelal dobre, mohu vysadit. Sama rikala, ze me u toho hlidat nemuze zda ho beru. Tak asi pochopila muj postoj k hormonum.
Takze uvidime jak ted a kdyztak bych se tam pristi cyklus objednala pred ovu.
23. únor 2015 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek Jee, moc gratuluju k holčičce :slight_smile:
23. únor 2015 v 09:47  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2018 (16. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin moc gratuluju k Terezce musí být určitě krásná a váha a délka super. Tak přeju hodně zdravíčka vám oběma a dobré zžívání s novým malým tvorečkem
@ivet1987 super že se začíná vše v dobré obracet, vy to s Filípkem zvládnete, držím palce.
@mikracek velká gratulace k princezně. :slight_smile:
23. únor 2015 v 10:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky... koukám, že už jste se všechny pěkně rozrodily, tak čerstvým maminkám přeji jen šťastná a zdravá miminka, a samozřejmě těhulím pohodové a nekomplikované porody :slight_smile: U nás pořád nic, teď se pro změnu potýkám s nějakými zdravotními problémy já.... Miminko v nedohlednu zdá se... a asi jsem tady úplně poslední netěhule, že?
23. únor 2015 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek