• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

24. března 2017 
@teok Tak to je krásné :slight_smile: Strašně moc gratuluju!
5. bře 2015 v 11:49  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok tak taky ještě jednou gratulace k berušce a těšíme se až nám jí také ukážeš :slight_smile: Hlavně ať má plno zdravíčka a jste brzo doma.
5. bře 2015 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukam tady se to rozeusta..to je dobre..holky me je uz od vecera blbe..blinkani jak o zavod..malyho to asi desne bavi jak ja tady narikam...muj nej kamos je kyblik....
5. bře 2015 v 16:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackarebicerova je nezávidím. Já problinkala 2 těhotenství s holkou do 5 měsíce,zhubla jsem 7 kilo.... To bylo strašný, doktoři nešťastný a do porodu jsem zpět nabrala pouze 4. Kdyby jsi to viděla, vy jste o 3 kila Lehčí než před otěhotněním, pribere a.....nemusela jsem holka i tak měla 3120 a to se narodila 38+0 :grinning: takže buď v klidu
6. bře 2015 v 09:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 Ja to beru sportovne..sice je to drina a ta bolest ale stoji to za to.
6. bře 2015 v 11:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím, děvčata. Velký utz ve 20 (teda vlastně už 21 tt) máme úspěšně za sebou a musím se prásknout, že jsem teda nevydržela a nechali jsme si říct pohlaví. No a pak doktor nám řekl to samé, co jsem si myslela po utz v 18 tt já - čekáme chlapečka :slight_smile: Uvažovala jsem, že se necháme překvapit, ale to co jsem právě sama viděla na tom utz, mě strašně nahlodalo...
Tak teď si jen strašně přejeme, ať nám prcek nadále krásně prospívá.
6. bře 2015 ve 12:52  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@baya66 gratuluji k chlapečkovi :wink: týýý jo, jak to tady tak rychle utíká, tak za chvíli budem s porodem na řadě my dvě, jak se tak dívám :slight_smile: a do té doby se ze snažilek stanou těhule.......a čas poletí a poletí a budem mít všechny kupu dětí :wink:
6. bře 2015 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok super, moc gratuluju k princezně máte krásné míry a váhy, tak jen zdravíčko pro celou rodinku a hezké zžívání. Tak už můžeme my jo?
6. bře 2015 v 15:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jinak my jsme zatím celý :slight_smile: i když to nevidím na moc dlouho protože mám každý den dost silné poslíčky a a jsem otevřená na prst teď už navíc neberu magnezko a naše opice je pěkná rošťanda, včera jsme byli na prvním monitoru a chudák sestřička se s ní dost nadřela. pak ještě měla obrovskou škytavku, takže pro paní doktorku byl zápis skoro nečitelný. :slight_smile: Tak Vám sem možná za chvíli taky napíšu míry a váhy a pošlu nějakou tu fotečku. :slight_smile:
Všem těhulkám krásné kulatění a myslím i na naše snažilky ať se nám tu počty nevykulených těhulí ještě rozrostou. mějte se všechny krásně.
6. bře 2015 v 15:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@jezura777 myslim na tebe, tak se drz, at jeste vydrzite 2v1 a kdyz nahodou ne, neva, uz jsi krasny tt.
6. bře 2015 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle tak jsem to asi zakrikla. Dnešní noc šílená, od 3 do 6 řval a chtěl furt kojit, teď se mu rozjela rýma, ale nos ucpanej, ale odsávačka nic neodsaje celej den dost spal, ale natykaji mu dásně nahoře. Pokud se rýma nerozjede, má ji opět ze zubů, teploty nemá nic jiného mu není. Jo a děsně slinta a všechno strká ihned do pusy.. A kouše a kouše
7. bře 2015 ve 21:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 kočko aspoň týden dej... I když já na 1 prst byla otevřena od 35 tt,to odešla i hlenova zátka,poslicci děs, ve 38 tt otevřena na 2 prsty a nakonec jsem rodila 40+3. Nevím proč,ale dali mě tabletu na douvolneni porodních cest a já po ní porodila. Porod jen 4,5 hodiny. Tak když se takhle krásné pripravujes, tak budeš mít dobrej porod,budeš rodit spontánně? Pokud ano, tak by to mohla být rychlovka, krasnej, rychlej a bezbolestnej porod....
Jinak holky ani ne do týdne by měla rodit poslední piskomila. Ty 2 jsou v pohodě, mláďata přežila, některý už vidí a i když u 1 samec po porodu par hodin byl, tak se nakryt nenechala. Předevčírem harala 1 a dneska druhá
Poznám podle důkazní samce
7. bře 2015 ve 21:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 no domlouvám jí jak se dá ať ještě vydrží, ale na jednu stranu už se těším až to budu mít za sebou. :slight_smile: a prdelku u sebe. Jo zatím to vypadá že budu rodit přirozeně, je už od 20 tt otočená hlavou dolů a žádné jiné důvody zatím nikdo neshledal, tak uvidíme. Jo piju maliník od minulého týdne a od 30 tt masíruju hráz tak doufám že to při porodu pomůže. :slight_smile: zítra jdeme na předporodní kurz tak ať alespoň vydrží do zítřka ať si to tam stihnu prohlídnout. :slight_smile: jinak jsem se rozhodla že dneska už konečně sbalím tu tašku abych byla klidnější. :slight_smile:
Tak přeju ať je ondráškovi brzy líp a pískomilové ať se v pořádku narodí. :slight_smile:
8. bře 2015 v 10:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 moje mela taky ted 3bourlivejsi noci, kojila jsem ve 2 a v 5, vcera i večer v 22. Pry byl uplnek. Ale ja vim ze to bude taky nachlazenim, ryma, hlasek ma jak vychlastáneček... Tak at se brzy uzdraví
8. bře 2015 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 jj přirozený porod je super. Po 2 porodu jsem říkala děs, jak ženský můžou mít tolik děti, ale ono to bylo tím, že jsem rodila dřív a hnany kapackama. Po 3 super rychlém a skoro bezbolestnem porodu už to chápu, že rodí i 8x. Klidně bych šla rodit zase, ale 4 dítě už nechci. Hlavně odpocivej, zbal tašku a užívej poslední kopance a co fotka bříška před porodem?
@vercik83 jo ty starší už jsou skoro zdravý, Ondrasek ma teď rýmu jako Brno, furt kejcha, spí a nebo papa, ale nese to statečně. Rýma se už nezvetsuje, stojí, takže teď by měla začít pomalu odeznivat. Jen mu leze ven i očima... Oči skleněný a teče mu z nich, ale to už se začne lepsit. Piskaci, tech 9 už vidí, lítají po kleci, pak udělám par fotek, ta poslední samicka staví hnízdo a nechá se pohladit. Jsou to super zvířátka
8. bře 2015 ve 21:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 tak to moje to nema tak hrozný.co děláte s takovým množstvím zvířat? Prodáváte či si je necháte?
9. bře 2015 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
pupík 35+1 takže teď asi o týden větší. :slight_smile:
9. bře 2015 v 16:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@jezura777 Hezky, na to, ze pujdes za chvilku rodit, tak pekny :wink:
9. bře 2015 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 necháme si je.piskomil sezere jen 10 gramů stravy denně. Takže to jde. A jsou úžasný. Já měla misku s granulemi v kleci, kam se mláďata nedostali ze začátku a pak víc granule mizely... A ono jim je normálně samičky nosily do hnízda. Nevím jak, ale poznaly, že jim kojení nestačí a začaly je prikrmovat tímhle. No já cumela jak blbec, když jsem to viděla. Navíc ty prtata se už mejou v písku. Je to sranda..... No každým dnem má rodit ta poslední, tak uvidíme.
@jezura777 no pěknej, ale málej pupicek.... I když já měla jen u 1 Mega pupek. U těch těhotenství co jsem měla pak, tak jsem měla břicho menší, když jsem nepribirala moc.... Už aby jsi to měla za sebou co....
10. bře 2015 v 05:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 krásné bříško :slight_smile:
10. bře 2015 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek Děkuji :slight_smile: Dneska jsem byla v poradně u mého gyndaře a ten tvrdil, že pohlaví nevidí přes pupeční šňůru a prohodil: "Mohla by to být baba" :slight_smile: Tak uvidíme, jestli nebude překvápko, ohledně pohlaví, ale myslím, že ne :slight_smile:
Letí to neuvěřitelně. Moc držím palečky všem snažilkám, aby se nám tady brzy mohly pochlubit testíkama atd.
A samozřejmě hodně štěstí @jezura777 :slight_smile: Už se těším na první fotečky :slight_smile:
10. bře 2015 ve 12:29  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baya66 hihi, doktor je zřejmě srandista :slight_smile: :slight_smile: ale jsem ráda, že je u tebe vše ok :wink:
I já držím palečky snažilkám, aby brzo našly svoje vysněné štěstí v podobě // na testíku :slight_smile:
10. bře 2015 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 tak co? Uz se kojení zase srovnalo? Mě desne boli bradavky jak pořád přes den kojím. Asi jak strašně slintá, tak asi potrebuje víc tekutin. Nedávám žádné čaje ani vodu, prý to ztěžuje hodně ledviny a dr. Mi taky říkala, že nic dávat nemám, když krásně prospiva.
10. bře 2015 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle mě kojení nikdy moc nebolelo. Já i když dávám 1 za den příkrmy, tak nic nedávám k pití. Pouze mlíčko. Zatím to stačí. Stejně hned po jídle chce dokojit moc toho nesní. Takže kojit a kojit. Nač dávat jiné věci, když mlíčko teče a zadarmo :grinning: takže zadnej stres. Mimco si řekne samo. Věř miminku a svému institutu a kdyby něco ptej se. Dceru jsem kojila 2 roky a teď už přes půl roku zase kojím. Docela se děsím chvíle, kdy přestanu. Dneska jsem si objednávala nemlecne kaše. Svého mlika mám stále přebytky, dávám do prikrmu a tudíž i do kaše a mam abych každý den dala do vany na koupání
11. bře 2015 v 11:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2@mikracek @baya66 holky díky, už aby to bylo, včera jsem myslela že se rozsypu, ale byl to jen planý poplach :slight_smile: tak čekám kdy to příjde, skoro nemůžu už chodit břicho sice nemám velké a přibrala jsem jen 7 kg ale ty nohy a třísla mi dávaj, malá se cpe hodně dolů a je pěkně divoká. zítra jdu na další monitor tak uvidíme co se dozvím. včera ten monitor byl zezačátku dost divoký, asi jako ta naše opice. :slight_smile: ale doktoři a sestřičky jsou tam fajn, tak už se začínám těšit až to budu mít za sebou.
11. bře 2015 v 11:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 jsi říkala, že budeš rodit v Benešově ne? No bud v klidu já u dcery přibrala pouze 4 kila, ale před tím jsem 7 zhubla... Tak buď v klidu a málej domluvit ať se ještě chvilinku rádci peče a pribira, ať není malinká. Vím, že dcera měla ve 38 tt 3120 zhubla na 2920 a byla fakt malička, jsem se jí bála i chytit do ruky a osobně líp se rodí velký mimca. 1 kluk 3580 a porod uzasnej a rychlej a u dcery jsem si ho fakt vyzrala a to teda fakt pořádně. Takže ještě se drž, jednou porodis, ale ještě počkej
11. bře 2015 ve 13:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 ty davas mlicko do vody? A kolik ho davas? Slysela jsem ze je mM dobry treba i na rymu, ale do vany jsem neslyšela, to pak nemaj žádné kožní problémy, ne? :slight_smile:
12. bře 2015 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 neboj, fakt jednou porodíš. Moje dcera mela 2,8 při porodu a spadla na 2,6 a fakt byla hrozně malička(ale obvod hlavy měla 34), ale vše dohnala a už ma téměř 7kg jen z MM a to ji teď byli 4 měsíce. A Uživej si dokud je ještě v bříšku, hlavně spánku, pokud to jde :wink:
12. bře 2015 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle jj mm je všelék. Ale když ho dáš do vody jednak promasti pokožku, takže nemusíš mazat olejicky a jednak má hojivé účinky, tak málej nemá vůbec opruzeniny :grinning: takže samy klady a ještě ušetřím i za oleje a navíc tu kůži na hebouckou jak samet vždy po koupání.... Takže mm i do vany :grinning:
@missuulle teda to mas jedlika. Ondřej má pul roku porodní váha 3,3 kg spadl na 3,1 kg a 49 cm a teď v pul roce 7 kilo a 64 cm.je málej, ale on je hrozně zivej. Přes den toho moc nenaspi, furt cestuje,pisti, vyska, dělá sudy, snaží se lest a spánek cca hodinu přes den v noci 12 hodin...
13. bře 2015 v 06:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 a kolik toho mlika do te vany? No naše ma 63cm, je dlouhá. A taky ue akční, ale naštěstí mi tak 3 hod spi pres den.a v noci 12-14
13. bře 2015 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek