• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@verik2 jo budu rodit v Benešově, jsou tam moc fajn. no na jednu stranu si říkám ať tam ještě počká do dubna na druhou stranu už se těším až to bude za mnou, začínají se objevovat komplikace, včera mi našli bílkovinu v moči a že by se mi chtělo poslední týdny proležet v nemocnici... naštěstí to zatím na rozjíždějící se preklampsii nevypadá jinak by si mě tam už včera nechali.
@misulle jo domlouvám jí ať počká, ale mám pocit že má dost vlastní hlavu. :slight_smile: no a s tím spánkem asi víš jak je to na konci těhu... ráda bych si něco naspala do zásoby, ale když spím v noci čtyři hodiny tak jsem ráda a přes den se mi spát nedaří, jen když mi je opravdu zle. navíc mě deprimuje že mě předbíhají důchodci o berlích. :slight_smile: a já se belhám hůř jak oni. :slight_smile:
13. bře 2015 ve 13:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 jo holka, to znám Já v den porodu naspala 2 hodiny a rodila téměř 20h a pak celou noc sledovala ten náš zázrak. Naše malá taky mela vlastni hlavu a nakonec to bylo dobře, protoze měla pravý uzel na pupecnikove šňůře. Ale neboj až to přijde, tak to přijde. Tesim se až das fotecku.
13. bře 2015 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naše beruška vás hezky zdraví :wink:
13. bře 2015 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@missuulle kolik odsajes tolik tam dej :grinning: čím víc tím líp.... Tam občas náleju i pul litru :grinning:
13. bře 2015 ve 21:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 jj já tam rodila 3x a vždy úžasný přístup. Fakt super nemůžu si stěžovat. A na porod nejlepší Markéta Fujerova. I když poslední porod jsem měla údajně rizikový, tak to tak vůbec nevypadalo a krásné to zvládla.... A i když jsem ze začátku špatně tlačila, tak mě nakoupla par větami a pak už to šlo jen mi musela říkat, kdy se mám nadechnout.... To víš celou noc nespat a rodit ráno ve 4:30, fakt skvělý. Bud jsem netlacila moc a nebo se pak nenadchla a tlačila furt a to bylo taky špatně...... No drž. Já dneska koukla na tu moji brezi piskomily slečnu.... Podle výpočtu vím, že byla nakryta 17.2 na dcery narozený a narození 1 mláďat a březost trvá 25-28 dni by měla každým dnem rodit už je na rozsypani
13. bře 2015 ve 21:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@verik2 na porod jsou dobry všici tam. Dr.Fujerová je na mateřskě.
14. bře 2015 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 neříkej.... Je to je dobře, že do toho taky prastila. Je mladá, tak ať se taky množí :grinning:
14. bře 2015 v 07:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@missuulle bobinka malá, je sladká! :slight_smile:
14. bře 2015 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ missule krasna holcicka
14. bře 2015 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky dneska porodila ta 3 samicka... Ale nevím nevím, rekonstruuje se ten obývák, kravál, snad je ze stresu nezakousne. Klid tu fakt nemá... Ještě včera pupek, odpoledne koukám a říkám ta je nějak hubená a pak piskot, když zabehla do hnízda
14. bře 2015 ve 20:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem přežila víkend u našich s přáním k narozeninám... Rozdýchavam to ještě teď... 2 přání od známých ať se inspiruje fotkou čerstvého miminka a nebo narážky ve formě vajíček zapýchaných u kytky v květináči.... A pak přání od babky formou básničky která končila... A do kolébky malého broučínka
No pěkně mi to dává zabrat... Se musím držet abych měla pořád "americký úsměv " a abych všechny neseřvala ať mi dají pokoj... Je to fakt dost nepříjemný, ale chápu, že to neví, že za 2 týdny jsem vlastně mohla mít miminko v náručí... Kdyby...
V tomhle jsou to fakt debilní narozeniny. No ale radují se z dárku od manžela... Ten parádní foťák se mi strašně líbí :wink:
15. bře 2015 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka To ti verim, ze je ti tezko, ja jsem mela termin porodu ted v patek 13. No, leti to a mimi jsme mohli mit u sebe, ale holt tomu chtel nekdo jinak...
K narozeninam ti preji hlavne zdravicko a at ten cas, nez bude zase veseleji, nejak zdarne zvladnes. A ver, ze lip bude :wink:
15. bře 2015 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jo, bude líp :wink: ale nejraději bych se některým lidem vyhýbala... A jestli se tento rok nezadaří, tak jim to holt všem řeknu aby mě tím už nemučili...
Narozky jsme měla na MDŽ :wink: a termín jsem měla 6.4. No uvidíme co bude... Zatím mě štve ta cysta. Porad mě pobolivani břicho... Jen tak jemně, ale je to otravné a nezvyklé
15. bře 2015 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, včera jsme si s manželem zase pobrečeli... už nám stačí jenom těhule ve filmu.... Ráno řekl, že příští týden půjdeme do CARu. Jenže já vím, že tam půjde kvůli mně a to nechci. Já chci, aby to chtěl on sám. Dítě chce, ale přirozeně. To ale nejde, takže vlastně jen přes ty doktory :-/
15. bře 2015 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčátka, no teď mě Ondrasek 3 dny viděl jen na kojení a strašný. Obývák už je natazen i lepidlem s perlinkou, tak jsem pomáhala, aby se to stihlo, ale chudák málej. Natahuje ke mě ruce,poslední 2 dny aby usnul ho musim ukojit, furt pláče a spí u mě v posteli. V postýlce nespí, tam řve. Snad ta jeho úzkost brzo skončí. Teď už s ním budu víc. Už se to jen nastukuje, to bude dělat manžel sám a pak vymaluje, s tím mu pomůžu. A hurá vybrat koberec a stavět nábytek. Jinak sranda s piskomilama. Ty 1 mláďata už rádi, když vlezou 2 do kola na běhání a kazdej chce běžet na jinou stranu, tak koukají, že jim to nejde. Pak ten co je víc vevnitř strčí do toho,co je vne a běhá sám. Skáčou po sobe, okusujou máme ocas, jen nevím který jsou který a samičky to neřeší. No a ta co porodila v sobotu má 4 mláďata. Takže ta má tak úžasné zahrabany hnízdo, že tam není vidět. Ale stará se o ně dobře a zatím všechny žijou. Tak už by přežít měli.... Tak od 3 holek 13 mláďat, to jde na to, že můžou mít na 1 vrh i 12 mláďat :grinning: a dneska budu celý dopoledne odpočívat, bolí mě celej člověk
16. bře 2015 v 06:49  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@enalga :slight_smile: musíš to brát tak, že se manžel rozhodl. Chce to kvůli tobě, jestli se teď zabéčíš ty, že chceš čekat až on to bude opravdu sám chtít, tak se akorát dostanete do nekonečného kruhu. Jak poznáš, že už to opravdu chce sám? Neřeš to a zkuste ten CAR, třeba od tam půjdete a i on bude nadšený, že se konečně dočkáte miminka...
Mimochodem, ten můj se taky bál jít na spermiogramu, přišlo mu to trapné, ale věděl, ze se bez toho třeba nepohneme z místa. A když to měl za sebou, tak to zhodnotil, bylo to trochu trapné, když jsem si říkal, že sestřička ví co tam dělám, ale šlo to přežít :wink: a až dostal výsledky tak byl najednou šťastný, že mu vyšly skvěle.
16. bře 2015 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunka_korunka my už výsledky spermia víme, je to špatné, proto je tak zabejcenej.
17. bře 2015 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka
@enalga holky moc držím palečky ať se brzy dočkáte ať už s omocí doktorů nebo přirozeně, ještě máte možnosti tak to nevzdávejte, myslím na vás i na @donia a @lenkasaf ať vše dobře dopadne.
17. bře 2015 v 10:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 Děkuji, jsi hodná !! Ty už to máš taky za pár, tak moc držím palce, ať je vše v pořádku ! :slight_smile: U nás to bude ještě na dlouhou trať. :frowning2:
17. bře 2015 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka Ahoj, to znám, ty přání k narozeninám, taky mě to štvalo, ale loni už jsem řekla, ať s tím přestanou, že až to bude, tak to bude. A dali pokoj. :slight_smile:
17. bře 2015 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf no tak na tok mám vybráno, takže doufám, že do roka už budem v očekávání... Jestli ne, tak to udělám stejně jak ty :wink:
17. bře 2015 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, jak to tak čtu, tak ti vaši chlapi jsou fakt dobří, klobouk dolů, že chtějí jít sami od sebe na spermio.....to nám kdyby se nezadařilo po tom clostilu, co mi dali, tak bych ho na spermio nedohnala ani stádem volů... Jinak často tady nakukuju, myslím na vás, hlavně na snažilky, a už se moc těším, až tady další snažilka otěhotní......něco mi říká, že to bude brzy :wink:
19. bře 2015 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tehule a snazilky..tak dnes rano sok...sexovali jsme s pritelem a najednou krev...tak jsem hned jela k doktorce...utz v poradku,mimisek taky..roste a srdicko bije...ale ja mam prej nizko posazenou placentu...takze bez sexu a hodne klidu a odpocivat....me to vydesilo ale je to v poradku...ma nebo mela nektera z Vas to stejne?
19. bře 2015 v 16:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek :slight_smile: takže jsi doma vytáhla kouli a věštíš budoucnost :wink: no, zítra ráno budu dělat test, ale jen tak pro lepší pocit abych mohla o víkendu slavit s kamarády a nestresovat se... Zítra budu 11-12 DPO, ale iluze žádné nemam..
19. bře 2015 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka no mám nějakého tucha, že se nám to tu rozšíří :slight_smile: tak jestli to vyjde, asi se dám na věštění :slight_smile: držím palečky a tfuj tfuj tfuj pro štěstí :slight_smile: 11 DPO, to by už mohl být na testu duch.. Jo, zrovna mi otěhotněla i kámoška, co loni v červenci potratila, a doufám, že i moji ségře se brzy zadaří, bylo by super mít dětičky stejného věku :slight_smile:
@kackarebicerova tak hlavně se opatruj a šetři se... :slight_smile: to bude dobré :wink: to letí, ty už jsi ve 14tt, mazec :slight_smile:
20. bře 2015 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek JJ leti to jak voda..setrim se a odpocivam....ale polekalo me to
20. bře 2015 v 08:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já už na to nemam... Ráno test naprosto bílý a na obědě info od kámoše, že další naše známá je čerstvě těhotná. Mě to tak sere. Opravdu je ten svět nefér. Zase se snažili jen chvíli a vyšlo to. A já se tu mořím od minulého ledna 2014. Jsem deprimovana. Nejraději bych šla na inseminaci, abych si konečně mohla užít sex, protože za poslední rok stojí za prd.
20. bře 2015 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka on ten test může být negativní, ikdyž jsi těhotná.....já jsem si test dělala asi až 17 DPO a byla tam teprve slaboučká čárka... Ale je to fakt nespravedlivé, že některým lidem se to povede hned napoprvé (a kolikrát si toho ani neváží) a těm, kteří si miminko opravdu přejí, to trvá dlouho :unamused: jak my jsme se snažili, tak jsem obrečela každou těhuli v okolí, bylo to hrozné, a tak chápu, jak se cítíš.... A manžel by do té inseminace nešel? Pokud si mimi tak moc přejete, určitě by vám to inseminace urychlila.... taky jsem o tom začala uvažovat po roce neúspěšného snažení..... anebo to zkus probrat s doktorem, třeba ti jen nasadí hormony na podporu ovulace jako mě (já ji měla potvrzenou ovu testy a přesto mi ten clostil zabral). Divím se, že mi to napsal, ale byla jsem ochotná udělat skoro cokoliv, a tak jsem se ho na nic ani neptala a zkusila to.. s tím, že pokud to do 3 měsíců nezabere, tak jdu na laparku.. no a zabral hned 1.měsíc. Ale ty zkus ještě počkat cca do 15 DPO, chápu, že to čekání je hrozné, ale testovala jsi celkem brzy a ta šance, že jsi těhotná, tam pořád je... některé holčiny mají hnízdění až 14DPO...
20. bře 2015 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek testovat jsem musela. Večer máme párty (moje a kamarádovi tricetiny). Nemyslím, že bych byla těhotná, nejsou žádné příznaky. Jen mě minulý týden strašně bolela kůže mezi lopatkami a mam bílý výtok. Jinak bolesti v podbřišku asi z cysty. Ta mě taky štve. Při mě smůle určitě jen tak nezmizí. Doktorka jestli to bude řešit nevím, změnila jsem lékaře, byla jsem u ní v únoru s tou bolesti, našla jen cystu a řekla ze když nezmizí, tak to budeme řešit v červnu. Na roční snahu o těhotenství taky reagovala dost vlažně, tak uvidím. Zkusím ji pokecat k tomu hormonálních profilu dokopat. Nejvíc mě sere, že za chvíli budou těhotné znovu ty, co se jim děti narodili po tom mém zamlklem těhu. To bude asi pro mě šílené na psychiku. Už teď jsem poslední z okolí. Všechny kamarádky buď kojí nebo čekají... Ještě jedna jobovka a hledám psychologa. Protože asi s tou "závisti" musím něco dělat.
20. bře 2015 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackarebicerova měla jsem to samé a spinila jsem i bez sexu, ale po 12 tt se vše srovnalo, vlastně v době, kdy jsem přestala kojit 2 letou dceru. Tak to bylo asi z toho.... Těžko říct, doktoři věděli, že kojím a přesnou příčinu nenašli. Miminek vždy byl tam kde měl být
20. bře 2015 ve 22:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek