• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

24. března 2017 
@verunka_korunka verco podařilo se ti otěhotnět 1 zvládneš to i po druhé... Jinak já mimco chtěla už od září. Září, říjen,listopad jsem se vždy cítila těhotné a nebyla jsem. V prosinci ovulace 4.12 špinění 24 a slabouckej sotvaviditelny duch 28.12 a to už jsem byla 24 dní po ovulaci. A neměla jsem jedinej tehu příznak. Jen špinění pul dne a to mi přišlo dost divný a navíc pozdě a bylo to hnízdění.....
@mikracek jj je to hrozný. Já jsem taky člověk, který když nekoji, tak otěhotní hned ten měsíc co začne pracovat.... A u posledního jsem čekala 3 měsíce a myslela jsem, že po předchozí zkušenosti zesilim. Pak už jsem mimi nechtěla, až třeba za 3 měsíce, abych nenosila bachor v lete a bum hned jsem byla těhotná.... A podle dobrého gynekologa jsem byla neplodna.... No za měsíc tam musim zase, doufám, že to pak nedostanu. Už 2 měsíce mě občas bolí břicho, občas už si myslím, že jsem to dostala a ono ani kapka krve. Sice mrcha nechci, ale to čekání, kdy přijde je hrozné, ať žije kojení... A můj syn bojkotuje příkrmy a chce plně kojit :wink:
20. bře 2015 ve 22:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 Nj, povedlo, ale jak... Nedorusta sliznice, takže až cyklus s ovulaci 33dc vyšel... Teď se k tomu přidala cysta a já se bojím, že bez srovnání hormonů můžu čekat roky na další prodlouženou náhodu. Teď vím, že byla ovulace 16DC. Takže relativně brzy. Navíc mě nebaví věčné snažení a čekání a milování se na povel. Raději bych si to pěkně užila bez myšlenek na to ze teď to musí but 3x za týden... Nepotřebuji to tak často... Spis když je toho moc, tak na to nemam ani trochu chuť. A to mě právě dohání k šílenstvi...
21. bře 2015 ve 02:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka jj něco takového říkala i kamarádka když nemohla otěhotnět po vynechání antikoncepce. A po 4 mesicich bum a čekala jednovajecny dvojcata. A taky říkala, že ji už sex nebaví. No ale cysta je boj, bez sliznice se mimco neudrží. To ti nemůžou udělat hormonální profil, něco udělat s tou cystou a pomoct ti? Na co čekají? To je blbý tohle. Jako já nadávala u tech 3 měsíců, ale vždy jsme na to skočili 2x za cyklus a jen 1 kolem ovulace a už bylo. Je to nespravedlivé a vím, že holek jako já je už málo. Znám jenom 1 takovou. Jinak ostatní chvíli čekali. Jedná čekala dokonce 10 let a když ji doktor řekl, že nikdy dítě mít nebude, měla špatná vajíčka a něco s vajecnikama, tak jak zázrakem za 2 měsíce zjistila, že je těhotná.... To pak bylo překvapení. Ale když to nejde, musí to doktoři nějak popostrcit, ale oni mají holt času dost...
21. bře 2015 v 07:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 :wink: to já mám právě kolem sebe opačné případy... Na první dobrou... Skoro všichni až na pár výjimek.
S tím vyšetřením... Strašně mě to štve. Bývalý doktor byl laxni, vydyndala jsem na něm jen spermiogram a hormonální profil řekl že nejdřív po roce snažení. Nechápala jsem. Pak mi zanedbali pooperační péči, takže jsem se přihlásila jinam. Tam jsem měla přijít bud jako těhotná, nebo na preventivku v červnu. Jenže od prosince mě bolí podbřišek, tak jsem šla dřív. Ale doktorka to brala pouze jako řešení náhle situace, zjistila jen tu cystu a jinak nic jiného, řekla, že nevidí důvod, proč by mě měl bolet podbřišek, ale ze to může být tou cystou. Když jsem se zeptala co s tou cystou provede, tak řekla že nejspíš praskne sama a odejde s menstruaci a ze si to zkontroluje v červnu. Tak jsem byla zoufalá, jsem ji říkal, že se snažíme od minulého roku a jestli mi něco pořadí, predepise, protože jsem otěhotněla s ovulaci až 33dc a mám strašně nepravidelný cyklus. Tak zase řekla, že teď ne, že až v červnu (to byl začátek února). No, tak to tam půjdu týden po svatbě moji těhotné kamarádky, jestli nebude nic řešit, tak to asi nedám psychiko. Takže doufam, ze to resit bude. Pokusím se ji k tomu dokopat. Ono totiž i to zamlkle mohlo klidně být z nedostatku hormonů. A toho se právě bojím, protože sliznice zjevně neroste a ta je taky závislá na hormonech.
21. bře 2015 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kackarebicerova ahoj, odpovidam s prodlevou, ale taky jsem ji mela nizko polozenou, rikali ze mozna bude muset byt cisar, ale vytahne se casem nahoru jak mimiroste. Takze jeste muze byt vse prirozene, nrboj
22. bře 2015 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok
@lupinpupin
ahoj holky, tak jak si uzivate ty vase poklady? Uz jste se doma szily?

@teok jestli se nepletu, tak jsi jeste nepsala jak porod probihal, tak jsme zvedave :grinning:
22. bře 2015 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia ahoj kocko,my se zzivame tak,ze mi Teo zacal zvracet ve stredu v noci,takze sem nespala a pak mel zase vysoke teploty. Snazim se male nastavit rezim,tak snad to brzo pujde. Mame prdiky,tak trochu bojujem :wink:... porod byl luxus :wink:... ve stredu pred devatou na nakupu mi praskla voda,tak sem jela domu,prevlekla se,dobalila tasku,vzbudila tatku,ktery spal cca po 12tce nocni a vyrazili jsme do porodnice. Bolesti zadne,jen trochu voda odtekala. Na porodnici me prijali,sepsali papiry,natocili monitor a cekalo se na dr.,ten dorazil o pul11,vysetril me a s tezi tam dostal dva prsty,dost to bolelo :frowning2:... poslal me na hekarnu a rekl,ze prijde v jednu,tak at se rozhodnu zda tomu necham volny prubeh nebo si necham pomoci. Asistentka mi vse vysvetlila a rozhodli jsme se pro pomoc v kapacce. o pul1 mi dali klistyr,labuzo :grinning:,v jednu kapacka,o pul2 prvni kontrakce,prirovnani k ms. pak jsem vetsinu casu travila ve sprse na mici,kdyz uz to bolelo,tak jsem si trochu zanadavala a hned bylo lip :grinning: pred pul5 prisla asistentka a ze uz muzem rodit,to jsem mela dost silnou kontrakci a nutilo me to tlacit. Rodil me dr.jako u Tea,mlady pohodar,ktery me krasne vedl a na 3ti kontra byla venku,hodiny hlasily 16:45 stejne jako u Tea :slight_smile:... krasny,rychly :wink:...
22. bře 2015 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@verunka_korunka určitě dokopej doktorku k tomu, aby ti pomohla, je to její povinnost, nenech se odbýt...případně doktorku vyměň. Já jsem z toho taky mívala depky, jak se nedařilo, ono to je vždycky na bednu, navíc když jsou kolem člověka samé těhule... A doktorka ti musí udělat hormonální rozbor, když ji požádáš...a na základě toho ti pak může dát nějaké hormony, když bude potřeba. Držím ti palečky a buď vůči doktorce neústupná, jde přece o miminko, které si moc přeješ. Někteří doktoři jsou hrozné lemry shnilé. Moc ti držím palečky, ať to smutnění brzy vystřídá radost a ať vše dopadne, jak si preješ :wink:
22. bře 2015 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek diky za povzbuzení a za srdíčko
22. bře 2015 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka no bohužel. A co štítná žláza? Tu máš dobrou? Ta má na tehu taky velký vliv. Hormony jsou mrchy. Mě teda chtěl můj doktor dat hormonální léčbu po 3 měsících snažení, ale kvůli kojení nemohl a já odmítla násilím odstavovat. Mě zase rostla děložní sliznice strašně vysoko, ale menstruace se bez vyvolavacky nespustila. Já ji po 2 porodu měla hrozne nepravidelnou a to jen kvůli antine pro kojící! Teď jsem ji odmítla brát, menzes zatím stále nemam, podbřišku občas bolí kvůli myomu, který ve mě umírá, roste jen při prokrvení dělohy a ta je teď necinna. Ale tenhle přístup u tvých doktoru se mi nelíbí... Jinak taky znám případ, kdy na gynde nepřišli na nic,pak obvodní doktor zjistil spatnou funkcí štítné žlázy, napsal prášky a bum a byla těhotná ani nevěděla jak. A některé hormony řídí i mozeček, ne jen vaječníky. A ty bohužel kvůli cyste asi taky nepracují tak jak mají... Celý tělo je propletene. Tak zkus i ať ti udělají testy na tu štítnou žlázu i. Kdybych mohla, tak ti půjčím i mou delohu. Ta otěhotní i přes prášky a u posledního tehu jsem byla neplodna a to rovnou kvůli 4 věcem a stejně jsem otěhotněla a gyndar na mě cumel jak na exota. To už mezi dveřmi, co jdete ke mě,potřebujete vyvolavacku a já řekla, že ta mě nepomůže a udělal ultrazvuk a spadla mu čelist, hormony rozházené a stejně se malej udržel. U tebe bude problém s tou děložní sliznici. Tu jedinou jsem měla v pořádku a tu by měly řídit vaječníky. Já bych pritlacila na gynde. Nenechala bych si to líbit, tenhle chladný přístup to je děs..... Drž se,moc na tebe myslím
23. bře 2015 ve 03:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok teda to by se mi líbilo. Nikdy jsem tohle nezažila, všechny porody mám vedený od doktoru a to bylo nejhorší, věděla jsem přesně den,kdy porodim. A do 4 už zkoušet nebudu. 3 děti už jsou občas zahul a ty starší nejvíc otravujou, když kojím. Jinak Ondřej má 6,5 měsíce,furt plně kojím, protože mi nechce příkrmy. 1 lžičku, hodí skleb a dal pusu neotevře a nebo vše vyplivne a poprska mě. Tak mu nic nedávám a moje mliko mu stačí. Jen to kojení už příšerně vnímat c jen ho vezmu do ruky, tak stačí hlavu a už otevírá pusu, ale dělá to jen u mě, ví u koho teče :grinning: je to můj zavislak. A stále mám cca čtvrt litru přebytek. Včera jsem kojila v 9 a teď vstával po 1 a to ho probudil dupajici piskomil. To byl kravál. No a teď mi spí v posteli. Tak ho dám do postýlky, stouchnu do chrapajiciho manžela, to je děs a půjdu zarezavat. Dobrou noc :grinning:
23. bře 2015 ve 03:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka rádo se stalo :wink:
23. bře 2015 v 05:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek
@verik2
@donia
Holky, tušení se potvrdilo... Po pátečním bílu, lahvi bílého víno a 3 panáčci slivovice (bylo mi zima) o víkendu, jsem dnes na testu našla duší čárku. Tady je přiložená :wink: Takže početí těsně po mých tricatinach na lyžích... Ale ještě raději počkám na středu, jestli sílí a pak si zavolám na gyndu... Do té doby se raduju jen napůl...
23. bře 2015 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@verunka_korunka držíme Ti s holkou všechny palce, aby to tentokrát vyšlo. Jupííí
23. bře 2015 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunka_korunka no to je bomba, super ! tak sis aspon oslavu uzila :grinning: tak moc drzim palce, at sili
23. bře 2015 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok no tak ten porod ti zavidim :wink: Taky bych chtela zazit prirozeny a ne, ze me po zavadeni tablety zacnou takove krece behem par minut. Pamatuji si, ze jsem ani nestihla dojit zpet na pokoj a uz jsem se svijela. I kdyz zase lepsi, nez holka co tam byla se mnou, zacinali stejne jako u me a po dvou dnech ji konecne udelali cisare.
Tak si pekne uzivejte a obcas sem hod nejakou zpravicku jak se vam vede.
23. bře 2015 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka supeeeer gratuluji!
23. bře 2015 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj Holky, dlouho jsem tu nebyla, tak ani nevim co je noveho...jen jsem cetla co psala Teok a ted krasny dusik na testiku....
My se mame fajn. Vaneska chodi do skolky, Terezka papa a spinka, tak zatim to celkem jde pokud se nesejde zrovna jidlo, koupani, spani a prdy v jeden okamzik :slight_smile: . Manzel vozi holku do skolky, tak zatim nemusim resit ranni kojeni...jinak mi vychazi vetwinou na sedmou hodinu coz je na prd....ale to taky doladime. Jinak uz 14dni neodsavam a ani nedokrmuju a jen kojime, tak mam v mrazaku zasobu mlika kdyby nahodou. V patek nam byl mesic a mela 3490g. Krasne pribira. Jen jsem rikala, ze bych ten cas zastavila aby byla prdelka porad tak malinka. Jo a spi v kuse treba i 6hodin...je to sikulka :slight_smile:
23. bře 2015 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin Tak to zni vsechno pozitivne. Jo, mas pravdu, clovek si rika jak se to vlece a pak jak je mimi na svete, tak to strasne leti a snad kazdy den je znat. Tak si to uzivejte, nez ti pujde take do skolky :grinning:
23. bře 2015 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia
@verik2 holky,ja byla smirena, ze bude opet vyvolavany porod, i dr me na to pripravovala,ze mam cipek vysoko,mala vubec nenalehala no proste nic,tak sem se s tim smirila a chtela ve ct do poradny a ejhle,uz sem tam nestihla :wink:... sice me vytlaceni male vic bolelo a po mela o pul kila min nez Teo,ale jinak fakt pohoda :wink:... poslicky sem mela jen v noci pred porodem a to pul hodky,jinak ne :grinning:. Den pred sem nemohla sedet :grinning:
23. bře 2015 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka Teda zavítám sem zase po nějaké době - a co nevidím :slight_smile: To je nádhera! Moc držím pěsti, ať testík krásně sílí a ať je všechno, jak má být :slight_smile:
23. bře 2015 v 10:53  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunka_korunka jupí,jupí,jupí moc držím všechno co mám :slight_smile:
23. bře 2015 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunka_korunka Potichoučku gratuluji a držím všechny palce, aby to tentokrát bylo vše OK !!! :grinning:
23. bře 2015 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenkasaf no a jak ty, jak bojujete s injekcema?
23. bře 2015 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka ty jo, já mám úplně husí kůži, já se snad fakt dám na věštění......pamatuješ, jak jsem ti psala, že mám tušení, že tu velmi brzy přibudou další těhule? :slight_smile: No a vidíš to........mám za tebe hroznou radost, upřímně! Skvělé, jen tak dál :slight_smile: a neboj, tentokrát bude vše v pořádku a vše dobře dopadne, hlavně se opatruj :slight_smile:
A jen tak mimochodem - můj těhu test vypadal úplně stejně....ta druhá čárka byla úplně stejná jako ta tvoje :slight_smile: mám fakt hroznou radost, že se vám to povedlo :slight_smile: tak a moje věštecká koule říká, že tě bude hned následovat nějaká další snažilka :slight_smile: tak tfuj tfuj tfuj pro štěstí :wink: dneska budu mít fajný den, takové pozitivní zprávičky člověka nalijou optimismem :slight_smile:
@verik2 to je fajn, že Ondrášek chce plně kojit, aspoň si nemusíš dělat starosti s příkrmy :slight_smile: já doufám, že budu moct kojit tak cca rok, to by bylo ideální......už se na tu naši berušku strašně moc těšíme :slight_smile:
23. bře 2015 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek právě že si pamatuji žes to psala... Jsem ti na to reagovala... Proto jsem i napsala, že TVOJE tušení se potvrdilo :wink:
23. bře 2015 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek Kéž by se tvé věštecké schopnosti vyplnily i nám ostatním !!!! :grinning:
23. bře 2015 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia Injekce už nepícháme, teď bere tabletky. Ale po další kontrole v dubnu asi zase nějaké injekce napíše, neboť mu ty tabletky snižují hladinu testosteronu a to není dobře, tak jsem zatím nasadila Kotvičník, ale asi to moc nezabere. :frowning2: chjooo :frowning2:
A co ty, už jsi se rozhodla co dál ?
23. bře 2015 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf tak drzim palce, at kontrola v dubnu dopadne dobre.
Ja pred mesicem (vlastne ani ne) skoncila zase v noci na pohotovosti s tlakem, takze Prahu jsme zatim vynechali.
23. bře 2015 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Aha, tak to je mi líto. Ale ještě máš trochu času ne ? Myslím kvůli té pojišťovně.
23. bře 2015 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek