• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

18. října 2016 
@lenkasaf no kvuli pojistovne do kvetna (aby to bylo v ramci toho prvniho IVF v cene) a jinak by nas to pak kdykoli stalo 5200,-kc
23. bře 2015 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia aha, tak to zase není taková hrozná suma.Uvidíš, jak se budeš na to cítit.
23. bře 2015 ve 14:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunka_korunka dávám výpověď v práci a bude ze mě vědma :slight_smile:
@lenkasaf to bych si taky moc přála, abyste byly všechny těhulky :slight_smile: já myslím, že letos se tu s těhulkama roztrhne pytel :wink:
23. bře 2015 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@verunka_korunka tak super držím palečky ať to vyjde. Je to Pech řešíme hormony a ejhle co s tebou dělají :grinning: tak miminko opatruj. Ducha jsem měla min vidět a je z toho pěknej divoch. Budu ti moc držet palečky...
23. bře 2015 ve 22:31  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mikracek a v čem budeš vestit? Asi bych uvítala kartarku :grinning:
23. bře 2015 ve 22:32  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@teok je to zvláštní, že velké míře se porod vyvolává. Já bych bez doktoru nikdy neporodila přitom poslicky jsem měla silný jak blázen, u Ondřeje odešla i zátka, otevírala jsem se a furt nic.... Ale pak mě rozrodila tableta na porodní cesty. Takže vyvolavacku už mi nestihli dat :grinning: jj ale mimco šlo dovnitř, tak musí i ven :grinning:
24. bře 2015 v 07:26  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunka_korunka kočkoooo gratulaceeee a zítra budu napjatá jak kšandy jestli sílí, ale on musí :slight_smile: já ti to tam dostrkám očima :slight_smile: mám takovou radost :slight_smile: tak odpočívej a tfuj tfuj ať je vše v pořádku a tentokrát si to užiješ do konce. zítra sem načíhnu a možná napíšu jak jsme na tom my. jdeme zítra na kontrolu... já už se snad dočkám že malá brzy vyleze.. už se těším :slight_smile:
24. bře 2015 ve 13:56  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@verunka_korunka nemůžu tomu uvěřit, hrozně moc gratuluju!! To je super!
24. bře 2015 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@jezura777 ahoj mamino :slight_smile: já jsem na tebe zrovna myslela, že jestli už nerodíš :slight_smile: tak Ti přeju, aby tato kontrola už byla poslední a maličká aby už vykoukla na svět :slight_smile: já jsem teprve 25tt a už se na mimčo strašně těším, už aby to uteklo :slight_smile:
24. bře 2015 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, maminy, jaké máte kočárky? Pro jaká kola se mám rozhodnout, když s ním budu jezdit hlavně po vesnici a občas po nezpevněném terénu? A chci prostornou korbičku a malé rozměry podvozku po složení.... Těch kočárků je strašně moc, vůbec se nevyznám..... a taky za něj nechci utratit majlant... moc vám děkuji předem za tipy :slight_smile: možná je to brzo, už teď řešit kočárek, ale já už pomaloučku chci řešit výbavičku, protože bůhvíjak na tom budu za měsíc, už teď funím jako prasátko, ve 25tt mám nahoře 8kg a to podotýkám, že se nepřežírám, hýbu se až moc (pravidelné dlouhé procházky, rotoped, plavání, těhu jóga)....tak jestli budu při tom funění pak mít ještě energii něco zařizovat :grinning:
24. bře 2015 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@mikracek Ja osobne bych si vybrala "ctyrkolku". Trojkolka si mi nikdy nelibila a co ji holky mely, tak nadavaly, ze se s ni spatne najizdi na chodnik a tak. Ja mela klasicky jen korbicku po segre, tak jsem to prvni skoro rok neresila a pak jsme sli do sportaku a to jsem si tenkrat vysnila X-lander. Ale uprimne, take zadny slagr, uz bych ho nechtela. Ono na kazdem neco najdes, co je pro a co proti. Ted po tech letech bych take nevedela, ten trh se stale meni.
24. bře 2015 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@donia děkuji za radu, asi fakt zvolím tu čtyřkolku :slight_smile: :wink:
24. bře 2015 v 15:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@mikracek jeste k tomu podvozku, ono i ten x-lander byl vlastne ctyrkolka, ale ta predni kolecka mensi a bliz u sebe a prave pri skladani je to pak takove divne, jak to jakoby prepadava. Vim, ze spousta kamosek jezdila vybirat kocarek s autem, aby ho rovnou zkusily slozit do kufru. To je fakt dulezite, aby ho pak clovek lehce a rychle rozlozil a slozil.
Ted jsme zrovna v Praze videli v centru kocarek jen na te jedne stredni tyci a vypadalo to jak vesmirny, i manzel se divil co ze to je. Ale zalezi fakt na vkusu kazdeho, kazdemu se libi neco jineho.
Pro me bylo dulezite, aby to melo velky spodni kosik na nakupy a pak jsem chtela prehazovaci rukojet, ale to meli jen v trojkombinaci a ja prave hluboky uz nepotrebovala.
24. bře 2015 v 16:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@mikracek ne ještě nerodím... :slight_smile: i když na jednu stranu už bych strašně chtěla. :slight_smile: No s tím kočárkem myslím že je tak akorát čas, já jsem to taky řešila kolem 25-30 tt tak si jděte nějaké omrknout a uvidíte který se vám bude líbit, my jsme si vyhlídli typ a pak jsme ho koupili starší, protože nový neupotřebíme, budeme spíš nosit, pro nás je kočár nepraktický.
Hele možná tě naštvu, ale já mám nahoře 8 Kg až teď a už minimálně tři týdny nepřibírám :slight_smile: a myslím že to asi do porodu vydržím, přitom jím taky normálně a hejbu se přiměřeně stavu. třeba dneska jsem už pomalu nedošla ani do krámu... Jsem zvědavá co mi zítra řeknou na kontrole, mám pocit že už to dlouho trvat nebude a rozpadnu se. :slight_smile: No zítra sem načíhnu jak to vypadá s @verunka_korunka a dám sem nějaké nové info a kdyby se náhodou rozhodla vylézt tak pak dám info co nejdřív a nějakou tu fotku. holt už nevím dne ani hodiny. třeba dneska se cejtím na rozpadnutí celej den. :slight_smile: Neboj tebe to taky uteče jako voda, ale ten poslední měsíc je už dlouhej.
24. bře 2015 v 17:41  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@jezura777 budu čekat na fotku a zprávičky. Po pravdě, porad si rikam že jsem byla par dni před tebou... Už jsem to skoro mohla mít za sebou a ne před. Ale co. K minulosti se prý nemam vracet, protože jí změnit nemohnemohu, to mi říká manžel. Tak jsem zvědavá, co bude zítra na testu, doufám ze to není jen hříčka těla a hormonů...
24. bře 2015 v 18:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@jezura777 tak to ti závidím, já budu ráda, když se vejdu do +15kg před porodem :slight_smile: tak držím palečky, ať je porod co nejpohodovější a nejrychlejší a nezapomeň se nám pak pochlubit fotečkou :wink:
24. bře 2015 v 18:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@mikracek čtyřkolku x-lander. Sice je dražší, vyšel na cca 17000 i s korbickpu, která malému byla skoro v pul roce,autosedačkou, fuksakem, deštníkem,taškou, deka a slidy. Jela jsem s ním i v lese a jde to.kola jsou větší, krásné se skládá. Jinej kočár bych nechtěla ani za milion. Mam ten xa
@jezura777 no vidíš to,furt jsi celá. Tak už je to dobry, už můžeš rodit
24. bře 2015 v 19:32  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mikracek jinak já u kluka přibrala 14 a u holky -3 kila a u posledního kluka 1 :grinning: takže pohoda
24. bře 2015 v 19:35  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mikracek ja jsem na vesnici desne spokojena s inglesina magnum
24. bře 2015 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@verunka_korunka tak co jak to s tebou vypadá? Čárka sílí? Jsem napnuta jak kšandy. Ale je to pohoda to nemít. Já to měla naposled 25.11.2013 :grinning: po porodu jen očisty a do teď stále nic.. I když občas mě bolí břicho, ze by se to chtělo spustit a furt nic. Já to vždy po porodu měla brzo jen kvůli kojící antikoncepci. Teď ji neberu a je klid. Aspoň ušetřím i za vložky :wink:
25. bře 2015 v 06:42  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2
@mikracek
@donia
@jezura777
@ivet1987
@lenkasaf
Holky, je silnější... Dopoledne volám na objednání na gyndu (přeci jen se čeká dlouho) :wink:
25. bře 2015 v 06:56  • Odpověz  • To se mi líbí (6)
@verunka_korunka paráda, mám z tebe radost! :slight_smile: :sunglasses: čárka krásně sílí :slight_smile:
25. bře 2015 v 08:24  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj .....dnes jsem vstala jeste ani nevylezla z postele a mota se mi hlava...jakmile si lehnu na bok je konec..uz jsem i blinkala...co to je???
25. bře 2015 v 08:32  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunka_korunka no krasa, pekne sili.
Me fascinuje, jak se vsechny objednavate na gyndu, ja mela 3 ruzne gynekology (vzdy kvuli stehovani jsem menila) a ani jeden neobjednaval. Proste prijdes jak potrebujes a vystojis si frontu.
Se tedy budes objednavat k te sve nove cos tam mela jit v cervnu, nebo?
25. bře 2015 v 08:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia jj přesně tak. Už jsem tam byla s tou cystou. Objednávat se tady musí, teda vlastně skoro všude kde jsem chodila... I v Přerově se objednávali...ale je to tak lepší. Nestojí frontu :wink: týden dva se dá zvládnout, ale 2 měsíce dopředu je mazec, nevím jak to pak budu dělat s tou nepravidelnou MS. Se vsadím, že vždy vyjde na kontrolu :wink:
25. bře 2015 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunka_korunka Krásně sílí :slight_smile:
25. bře 2015 v 08:58  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@kackarebicerova normální, taky jsem to v těhotenství měla a zvracela jsem do 5 měsíce...
@verunka_korunka super tak miminko hezký opatruj. Teď už to vyjde.
@donia já bydlím na vesnici a taky se musím na gyndu objednávat, je to normální a moc dlouho necekas. Občas nečekám vůbec. Jj dneska se musím objednat, chtěl mě vidět po půl roce co dělá můj zřejmě umírající myom :grinning:
25. bře 2015 v 08:59  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@vercik83 My jsme téměř rozhodnutí jít také do Inglesiny Magnum. Sice teda nebydlíme na vesnici, ale hodlám dost chodit na procházky na okraji města, kde bydlí naši, a prostě obecně bych chtěla kočárek houpací a vhodný do terénu. A s velkou korbou!
25. bře 2015 v 09:01  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 jo, urcite to ma sve vyhody, ja jen, ze zadny z tech mych to nedelal. Tenhle tady ma alespon 1x tydne jen tehotne, i kdyz je to pak maso na nekolik hodin. Ale ten v Horovicich zase bral kdykoli kohokoli, takze jsi tehotna cekala s pupkem mezi ostatnimi netehotnymi taky kolikrat hooodne dlouho.
25. bře 2015 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@baya66 jestli je to ten, co jsem ted namatkove nasla, tak to je presne ono - klasicka ctyrkolka a klasika ten kovovy kosik dole. Pisou, ze je perfektne odpruzeny, to je taky moc dobre. Jen skoda, ze nema tu prehazovaci rukojet, jen se da prehodit korbicka a to vim, ze mi rikala kamoska, ze to nedelali, protoze s ditetem to neudelas a predem to neudelali. Pak kdyz ti chvilku sviti slunicko zepredu a pak zezadu, tak ja si to u syna nemohla vynachvalit.
25. bře 2015 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek