• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@ivet1987 mě už kleplo, pač mé tělo je v nějakém režimu a už vůbec ničemu nerozumím :zipper_mouth:
17. led 2014 ve 20:18  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky, já mám přání otěhotnět do mých narozenin, tedy do května :grinning: To vidím reálně, ale doufám že se podaří napoprvé :grinning:
17. led 2014 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jj teď mám 3 měsíc po vysazení HA. První měsíc byl taky takový testovací .... teď už jedeme naplno :grinning:
17. led 2014 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova :slight_smile: co se mě týče, tak v březnu mam jit na kontrolu, takže když se normálně nezadaří, tak naznačím, že bych jako chtěla být těhotná, tak jsem zvědavá co mi řekne:D...a pak to taky půjde plnou parou vpřed:D..ikdyž dle mě se podaří, pokud se mi špinění nepromění v ms, a pokud ano, tak přítel naznačoval, že se bude kmitat,aby to šlo:D
17. led 2014 ve 20:23  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 taky mám v květnu, ale dle mě se Ti do té doby určo zadaří:slight_smile:
17. led 2014 ve 20:24  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova já si myslím, že naši chlapi se budou snažit dokud to nebude hotovo a pak nám hodí time out na odpočinek:D
17. led 2014 ve 20:25  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 Děkuji, ode dneška mi začínají plodné dny :grinning:
17. led 2014 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 Doufám doufám :grinning:
Hele holky, vy ste mi tu včera nikdo neporadily, kopíruju příspěvek :grinning:

Holky, ohledně ovulace - vaječníky se zřejmě střídají a to se jako po menses vytváří vajíčko jen v jednom už hned od začátku že? Nevíte za jak dlouho vlastně by mělo vajíčko/folikul růst? Střídavě mě dnes bodá levý a pravý vaječník a nevím co se děje :grinning:
17. led 2014 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 jj jen ať se snaží :grinning: na co je máme :D já planuju půl roku se snažit a pak skočím k Dr. a uvidime ;) jinak mám taky narozky v květnu :grinning: :grinning:
@ivet1987
17. led 2014 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 Tak u nás spíš odpočinek dávám já chlapovi :grinning:
17. led 2014 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova
@danielka1985 Kdy jste? Já 8.května :grinning: budu mít 27 :slight_smile:
17. led 2014 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987
já jsem 15. května a bude mi 26 ;)
@danielka1985
17. led 2014 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 ...vaječníky se střídají, já třeba mám pravej po 28 dnech a druhej po 31 dnech,proto mám takové rozmezí 28-31..a vajíček máš spoustu ve vaječníkách, s těma se i narodíš..ale prej může dojít i k uvolnění z obouch...a folikul roste tak týden, tím si nejsem jistá...bodá prevej a levej?tak to holka nevím..že by se ti uvolnili vajíčka z obou?....ty dáváš odpočinek chlapovi?heh, je jako pravda, že taky chlapa honím, když mám chut,pač je lenivej..ale radši ho ted nechávám, pač potom si mohu rejpnout, že jen tak ležením nic nesplodí:D
@monikaklosova no, musíš mu říct, že si to musí nahrabat,že pak bude odpočívat:D
17. led 2014 ve 20:35  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987,@monikaklosova 5.5. a bude mi 29:-/
17. led 2014 ve 20:36  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
patřím už do sběru:D
17. led 2014 ve 20:37  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 já si myslím, že mám cyklus z obou vaječníků stejně, ale u jednoho to bolí víc a u druhého míň... no sem zvědavá jak dopadneš, ale já věřím, že když se nezadaří teď, tak příště určitě a to platí u vech těhulek :slight_smile:
17. led 2014 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 to jsi ještě mladá holka :slight_smile:
No zatím se to ustálilo a bodá pravý, což by odpovídalo na střídačku :grinning: Taky to tak zatím bylo. Pravý 28, levý 31 a teď pravý... Ovu zatím nikde, snad zítra či pozítra :grinning:
17. led 2014 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 a děláš ovu testy?
17. led 2014 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 No jo, u nás jsem více při chuti já, tak odpočívat musí manža :grinning:
17. led 2014 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok nedělám ovu, zatím máme první měsíc snažení, jen druhý měřím teplotu, tak to ještě moc neřeším.
17. led 2014 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985
@ivet1987 já dokud jsem brala HA tak jsem neměla skoro vůbec chuť..... teď po vysazení je to jiné kafe :D
17. led 2014 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 je, tak tu sem začala taky měřit, ale jen ze zvědavosti, protože u mě to je hodně špatné, hned co se vzbudím si ji nezměřím, protože musíme hledat s mladým ponožky a já se nikdy nevzbudím dřív jako on, tak to je sportovní měření :grinning:, jinak jsem zkoušela testy, abych zjistila kdy je :slight_smile: a byla :grinning:
17. led 2014 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok no, jen kdybych věděla, jak vypadá špinění na začátku a jestli ho mám brát za počátek ms, anebo nevím...a taky až kdy si udělat test a zda ho udělat,anebo ho strčit mezi fusky, tam je jediné místo, kam se přítel nebude dívat a tím nezjistí, zda jsem si ho dělala a tím pádem nebude za mnou běhat jak štěnátko:D
17. led 2014 ve 20:47  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova Já jsem při chuti nějak pořád :grinning: Naštěstí :grinning:
Doufám, že se nám to podaří hezky spolu otěhotnět :slight_smile: Kde vlastně bydlíš? Už jsem se ptala, ale zapomněla.
17. led 2014 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok Tak to já naštěstí nemám problém měřit, to je jasné že když už vstávat MUSÍŠ tak to jinak nejde :slight_smile:
17. led 2014 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987
@monikaklosova no, a já jsem si připadala divně, když jsem chlapa nutila k sexu:D,, ale jak vidím, tak nejsem jediná:slight_smile:
17. led 2014 ve 20:49  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 Kdepák, to je normální :grinning: Tak když nechce, nechce, to není nucení, ale prostě jen dávám víc podnětů :grinning:
17. led 2014 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 tak to já mám výhodu, že můj chlap ani nepozná, že mám udělaný nový účes, tak se ani nemusím bát u těhu testů :grinning:, tak počkej do neděle a uvidíš, musíš si dát datum, ale já to vycítila a už se na ní i tešila poslední den :D, mě teda přišla na čas :slight_smile:
17. led 2014 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok tak alespoň nemáš nervy jak já...při ms, na záčátku mě bolí břicho, a ten den přijde, ted nic, a jen špiním, prvně hnědě a ted do červena, třeba si ze mě moje tělo dělá srandu a schválně mě napíná:D...no, včera jsem měla poslední den, kdy měla dorazit ms..já sem určitě písnu, jestli dojde ke změně, a navíc zítra máme chlastačku a já nevím jestli mám chlastat...to je hrůze:D
17. led 2014 ve 20:59  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 to já taky, ale on jak na to není, tak s ním nehne, obzvlášt, když se přejí a leží:D
17. led 2014 ve 21:00  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek