• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
@mikracek Promiň, zapomněla jsem tě označit u mého předchozího příspěvku ohledně kočárku. Cenově je to Magnum taky parádní - už jsou to doprodeje. Má to ale i nevýhodody - už mají skoro jen samé červené...
25. bře 2015 v 09:10  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Bohužel no, žádný kočárek nemá vše :frowning2: Mně by se i vzhledově líbil víc jiný typ - třeba Inglesina Sofia, ale u té teď dělají menší korbičku...
Jinak k tobě - teď tady čtu, že jsi zase měla problémy. To je mi líto:frowning2: Moc držím vše, co mám, aby už se to neopakovalo a bylo už jen dobře! Užívej si krásně jarní dny (i když se nám to teď zrovna má trochu pokazit...) a hýčkej se. Věřím, že to nebude tak dlouho trvat a pochlubíš se nám tu také brzo testíkem!
25. bře 2015 v 09:16  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka mám z tebe radost :wink:
25. bře 2015 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak jsem objednaná až na 15.4. Dřív to nešlo... Kdyby něco, tak na pohotovost... Dneska při užívání slabé špinění, takže si dám ascorutin (možná je to z vynechané MS) a když to bude i zítra tak posypu do Podolí na kontrolu. Ach jo, já snad nebudu mít nikdy klid...
25. bře 2015 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka ten termin je z jejich pohledu stejne tak akorat ne, aby uz i videli srdicko. Ale pro tebe je to dlouhe, to je jasne. Tohle je treba vyhoda toho neobjednavani u nas, dojdes si kdy se ti chce. Tak doufam, ze spineni ustane a pohot. nebude potreba.
25. bře 2015 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka super kočko, já věděla že to bude dobrý, nadále budu držet palce ať špinění nic není a uvidíš na kontrole krásné srdíčko vašeho mazlíka který už s váma vydrží. Holt nebudeš rodit se mnou, budeš mít podzimňátko. Opatrujte se teď už oba. :slight_smile:
25. bře 2015 ve 14:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia no snad přestane. Minule bylo opravdu i s krví a bylo to pak ok... Třeba je to opravdu z MS. I sestřička mi to do telefonu řekla. Jinak šla jsem do lékárny pro ascorutin... A lekarnice mi řekla, že je výrobcem zakázány pro těhotné... Tak proč mi to mi to minule doktor předepsal? Takže to zatím nechám bez léků.
Jo termín sedí na cca 7-8 týden. No ale to já minule už byla v tu dobu na 3 prohlídkách. Tak mi to přijde pozdě. :slight_smile: ale je to asi v cajku takto...
25. bře 2015 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holky zatím vše ok, monitor sice jako noty na buben, jenže ta naše opice má asi syndrom vyšetření nebo co :slight_smile: vždycky ať je to utz nebo monitor tam dělá hrozný skopičiny. :slight_smile: je fakt že je to takový šídlo, myslím že se máme na co těšit až vyleze. :slight_smile: Jinak na kontrolu jdu zase příští týden jestli se teda nerozpadnu dřív.:slight_smile: mě už je teď tak zle že bych si to moc přála, ale zatím to prej nevypadá, porodní cesty furt zavřený. chjo.
nebojte až se nám to vykulí dám vědět a hodím nějaké fotky a budu se snažit nahlížet jak se tady vede snažilkám a těhulkám.
25. bře 2015 ve 14:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka vím že to čekání bude nekonečný, taky jsem to měla takhle, ale ono by tam bylo dřív ztěží něco vidět, takhle už uvidíš srdíčko. budu držet palce, hlavně pozitivní myšlení a špatné si ani nepřipouštět, i když vím je to těžké po těhle zkušenostech. drž se holka.
25. bře 2015 ve 14:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunka_korunka to se tam uvadi, ze se to nesmi, ono to pisi temer na vsem. Ale konkretne Ascorutin pisi dr. na spineni / krvaceni v tehu vsem. Ja to mam take doma od minule a kamaradka to take brala, uz ma doma mimi. Ja si teda i hodne davala vodu s vymackanym citronem, jednak mi chutnala a pak kvuli tomu cecku.
25. bře 2015 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 Tak hlavne, ze na kontrole je vse v poradku. Ja zas musela kolikrat monitor opakovat, protoze mala chrapala :grinning:
Myslime na tebe a tesime se na fotecky. Tak se holky drzte a zvladnete to.
25. bře 2015 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia @baya66 ja ho mam a jsem moc spokojena. Koupila ksem z sbazaru za 3000 po dvou detech a je jako novy. Jenom jsem menila pruzinku a chce cas od casu namazat. Skvele houpe a vse projede. Do obchodu s uzkyma ulickama moc nejni ale tam ja stejnak nejezdim.kdyz vim ze bych jela dele po slunci tak korbu prehodim, jinak ji holt chvilku tahnu za sebou ale mi to neva.
25. bře 2015 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 Teda já měla vždy problém s monitorem a u Ondry když byly dobré pohyby, tak byl vysoký tep až k 160 a když byl tep 140 tak malej chrnel. A neboj v Benešově rozrodi i kámen :grinning: mě stačila vždy 1 vyvolavacka a u 3 tehu jsem myslela, že se rozpadnu od 35 tt a to už jsem byla otevřena na 1 prst a od 38 tt už na 2 :grinning: a p a k už se to nehlo....
@donia mě ho nepsali, když jsem v tehu spinila a krvacela. Vždy když jsem ho brala, tak mimo těhotenství. Jinak u Ondry jsem v den menstruace den trochu krvacela a pak občas zaspinila, ale to udělali jen ultrazvuk a naridili klid a ze je miminko v pořádku a placenta drží.? Ty jo já včera nezavolala na tu gyndu, chtěl mě vidět za pul roku. No tak až další středu, jindy tam nejsou.
@verunka_korunka ono to uteče jako voda a aspoň už něco uvidí. Hlavně mimi opatruj, odpocivej a bude to dobry. Je zázrak, že jsi zase těhotná a přirozeně. Jj ti naši chlapi jsou šikovní. Já s manželem 2x otěhotněla když jsem neměla, jen 1 to bylo dobré a hned měsíc po vysazení prášku... Mě stačí málo a toho se děsím, když teď nejsem chráněna
26. bře 2015 v 06:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky stále plně kojím, Ondrovi to nevadí, příkrmy nechce a má dole 1 a teď roste nahoře 2 tam už pidi kousek kouká, ta druhá se taky řve ven,už to má natekly jak blázen a 1 nahoře už taky natejkaji, tak ty půjdou zachvili po dvojkach. No zkrátka v dasni se mu ven cpou 4 zuby naráz, proto je tam ubrecenej a chce jen chovat a kojit. Včera se se mnou rochnil pul hodiny ve vaně. A já mám pěknou rýmu, bolí mě v krku a to je venku krásně
26. bře 2015 v 06:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka neboj, to bude dobré, pokud je to jen špinění a né krev, tak to bude OK. Hlavně se opatruj, vydrž to do té kontroly a pak už bude jen dobře, budeš se radovat ze srdíčka, pak z rostoucího bříška a nakonec z narozeného miminka :slight_smile: Tentokrát už to prostě všechno dobře dopadne! :slight_smile: Kdybys chtěla mít klid na duši, můžeš si zajít na krev kvůli zjištění hladiny HCG jako samoplátce :wink: držím palečky, ať Ti to do kontroly rychle uteče a těším se, až nám tady hodíš fotku z ultrazvuku se zprávičkou, že je vše jak má :slight_smile:
@baya66 děkuju za tip, na ten kočárek mrknu :wink:
26. bře 2015 v 06:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 naštěstí špinění bylo jen dopoledne. Možná je to z autobusu (v první části cesty je to houpací a mezi posledními zastavkami je to jak jet po poli... strašný díry a hrozně to skáče, tak to klidně může být z toho... a nebo opravdu termín nepřišlé menstruace.
Co se týká otěhotnění, jsem strašně ráda, protože víme, že to jde docela "brzo" vlasně se to povedlo ve třetím snažení. Akorát teda musím vědět kdy mám ovulaci, takže ji hlídat, protože je pokaždé jindy. A náladu na sex ob den 3 týdny v kuse opravdu nemám :grinning:
@mikracek fotku z ultrazvuku dám :slight_smile: až bude. A na odběr krve asi nepůjdu sama od sebe. V pátek ještě zkusím jednou testík, jak zesílil a jestli už bude pěkně silný, tak s testování zkončím. A ty 3 týdny nějak vydržím :slight_smile:
Uvažuju pro klid o tom, že podle toho utz v dubnu si pak pořídím poslouchátko :slight_smile: bude mě to uklidňovat, že si můžu poslechnout, že tam je.
26. bře 2015 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka určitě zkus, zesilující testík člověka taky dost uklidní :wink:
26. bře 2015 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia tak u nás na gynekologii se taky nemusí objednat, ale kdo se objedna má přednost a to je právě to, nečekat frontu.

Jinak jsme byli na 6 týdenní kontrole. Filipek má 59 cm a 5.3 kg . Vše v pořádku, dnes ještě na kyčle
26. bře 2015 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ivet1987 tak to je asi nejlepsi - moznost se objednat a tim padem necekat a nebo jit neplanovane a vystat si to, to pak jo.
Pekne rostete, to je dobre. :sweat_smile:
26. bře 2015 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 to jsi mě moc neuklidnila, já doufám že už nebudu čekat moc dlouho, opravdu se cítím na rozpadnutí a vždycky večer je to děs... hlenová zátka dnes odchází po docela velkém množství a sem tam nějaká kontrakce, kéž už by to přišlo, já už jsem tak unavená a nedočkavá.
26. bře 2015 v 16:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 No vidis, to uz vypada, ze by snad brzy :wink:
26. bře 2015 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak snad to nezakriknu - jsem tehotna :wink:
Dnesni UTZ vse v poradku, srdicko mame a odpovidame 7+4.
Jen me trapi ten tlak, jak jsem tu psala, ze jsem zase nedavno skoncila na pohotovosti, tak to prave bylo presne v den ocekavane MS, coz me vydesilo, ze uz takhle brzy by me to zacalo zase skakat :angry: No a jelikoz jsme nevedeli, zda se treba nezadarilo, tak mi stejne nemohli nic dat, jen mi vzali krev na zjisteni hladiny hcg a cekalo se. Jeste v noci na pohotovosti jsem si zobla dalsi prasek na tlak co se v tehu muze. Od te doby beru 3 denne a doufam, ze to ustojim. A to doslova, ten tlak se pro me stal nocni murou, takze tehu si ani nemuzu uzit. Hrozne me to psych. srazilo, vybavily se mi ty vzpominky na stavy v listopadu/prosinci a doslova prezivam kazdy den. Predstava jaka cesta je jeste prede mnou me fakt desi. Do toho je mi spatne, boli me hlava a ani to mi na klidu neprida. Tak mi drzte palce, ja mam pocit, ze se z toho nekdy zblaznim. Vnitrne jsem jak v kreci, proste si nemuzu pomoct, ale ten strach je veliky.
26. bře 2015 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@donia držím palce
26. bře 2015 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Jee, překvápko :slight_smile: Držím vše, co mám, abyste byli ok!!!
26. bře 2015 v 17:41  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 Tak to jsi koupila za krásnou cenu :slight_smile: Říkají, že Magnum je držák, tak věřím, že i po dvou dětech je v pohodě. Jinak mně zase až tak široký nepřišel - na to jak je velký. Díky moc za tvé postřehy.

@mikracek Nemáš zač děkovat - sama jsem jen teoretik :grinning: Já bych zrovna na tento kočárek asi nikdy sama nepřišla - doporučovaly mi ho právě tady na MK.
Jinak vzpomínám si, jak jsme tady narazily na téma silonek pro těhule... Už jsi nějaké kupovala? Já zatím jen koukala na netu, že něco takového existuje - srandovní s výkrojem na bříško :slight_smile:
26. bře 2015 v 17:51  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baya66 ja ale nepsala ze je siroky, naopak, je vcelku uzky. Kamaradka se svym neprojede dverma kolikrat a ja jo. No at vyberete co vyberete urcite dobre.
26. bře 2015 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia jupi gratuluju :slight_smile:
26. bře 2015 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka jo to bude z ty menstruace. Já fakt v den co jsem to měla dostat jsem zakrvacela a pak to slablo a pak bum nic. Určitě to bude dobré.
@ivet1987 Teda nás predbehne, my máme v pul roce 7 kilo a 62 cm. Je prtavej, ale stále kojenej... Ale zase porodní váha 3320 byl menší no :grinning:
@donia se s vámi tehulemi roztrhnul pytel. Mam radost. Tlak budeš muset zvládnout, to mimco za to stojí a až se s tím tělo srovná, tak všechno bude fajn. Jsem si ani nevšimla, že by jsi dávala fotku testiku a nebo jsi to netušila? Já se taky musím objednat na gyndu, chce mě vidět po půl roce a doufám, že to nedostanu když tam půjdu. Malému bude 7 měsíců a já stále nic a nechybí mě to :grinning: já to vždy dostávala jen kvůli kojící antikoncepci, teď ji neberu a je klid... Uvidíme, ale snad ještě rok bude,mohl by chcipnout ten myom.... Už neboli, takže je prtavej zmetek jeden... No na vás tehulky myslím. A už se moc těším na fotky miminek, brisek, testiku....
26. bře 2015 ve 23:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia to je krásné překvápko, moc gratuluju a neboj vše bude OK i s tím tlakem, opatruj se.
to je krása tak nejdříve se dozvíme výbornou zprávičku od @verunka_korunka a teď i @donia ještě nám chybí @lenkasaf a @enalga a bude to tu samá těhule nebo maminka. Snažilkám držím moooc palečky, holky vidíte to jde to, neztrácejte naději, i vy se dočkáte!
27. bře 2015 v 07:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia moooc gratuluju :slight_smile: holky, a já to zrovna před týdnem psala, že se tady s těhulema roztrhne pytel :slight_smile: jsem ráda, moc :slight_smile: a s tím tlakem mě to mrzí, doufám, že budeš v pohodě a budeš si moct zbytek těhotenství užít normálně....
@baya66 ještě jsem je nekoupila, ale už jsem na nějaké koukala, myslím že na mimibazaru nějaká paní prodávala úplně nové, jsou takové hodně vysoké přes bříško, ale nevykrojené (aspoň myslím), ale nakonec jsem je nekoupila, zatím nosím legíny :slight_smile:
27. bře 2015 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek