• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
@donia Tak to je skvělá zpráva !!! Chápu, že po tom, co sis prožila, jsi to nechtěla zakřiknout a nechávala sis to zatím pro sebe. Tak ti moc držím palce, ať je vše v pořádku a ať si to těhotenství můžeš užít a radovat se z něho !!!! :slight_smile:
27. bře 2015 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky vidím, že jsem tady zůstala sama "snažilka", to je teda paráda. :frowning2: No hold někdo toho Černého Petra dostat musel. :frowning2: Moc na vás všechny myslím, budu kuokat, jak vám rostou miminka a jak se daří těhulkám a snad se jednou taky zadaří i nám. Máme to komplikovanější, takže musím být trpělivá. Mějte se hezky. :slight_smile:
27. bře 2015 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek Já to taky blbě popisuju - není to přímo vykrojené - jsou tam okolo bříška zesílené části:
http://tehotenska-moda.heureka.cz/tehotenske-silonky-sit001/
Ale určitě jsou různé, jen mi to přišlo trochu legrační :slight_smile:
27. bře 2015 v 09:31  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baya66 jo ahááá :slight_smile: ty jo, ale celkem drahé jsou, když si k tomu připočtu poštovné plus si představím, že se mi hned při prvním nošení roztrhnou, tak zatím zůstanu u klasických, které si pod břichem přehnu :wink:
Já zrovna teď pod šaty i normálně nosím leginy, u našeho vietnamce jsem koupila termo s volným pasem za 59, tak jsem si vzala hned troje, protože je využiju i mimo těhu :wink:
@lenkasaf nezůstala jsi sama, nesmutni, je tu přece ještě i enalga a lefik02 , taky se Ti brzy zadaří....
A čeká vás teď nějaké vyšetření, nebo jak na tom vlastně jsi? Držím palečky a posílám srdíčko :astonished:
27. bře 2015 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf Neboj, myslime na tebe a drzime vse co mame. Dulezity krok jste uz udelali, ze to resite pres doktory, tak snad to brzy prinese ovoce.
Cerneho Petra se bojim, ze budu mit ja a to v podobe, ze se to nepodari dotahnout do konce a do dalsiho uz bych nesla. Tohle je pro me ocistec. Vubec se nedokazu radovat, vcera vecer jsem mela 160/100 a cekala jsem zda zabere prasek, jinak, ze jedeme na pohotovost. Ja takhle doslova prezivam z hodiny na hodinu a cekam kdy si muzu vzit dalsi prasek.
Uz jsem mluvila i s dalsim jinym dr. a ten by to videl na hospitalizaci, aby mi tlak dali do normy a uvidi se co dal. Jenze me ho treba za 2 dny kapackama a vyssimi davkami srovnaji, jenze za par dni jsem v tom zase. Takze vubec nevim jak dal....
27. bře 2015 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Jj, děkuji, my to snad taky nějak dořešíme a dopadne to dobře.
Ty vůbec nymsli na to, že to nedopadne do konce. I Když vůbec nevím, jak ti musí být, to mimi v bříšku za to stojí, tak se drž jak to jenom půjde !!! Budu ti moc držet palce !!!!
27. bře 2015 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek no lefik02 plánuje svatbu takže snažení "odložila". :slight_smile: Na vyšetření jezdíme každý měsíc do Prahy, přítel bere léky na tvoření spermií, asi ho čeká operace, kde mu snad nějaké najdou a potom IVF. Takže to máme pořád takové nejisté, jestli se nějaké najdou, od toho se pak bude vše odvíjet. Děkuji moc za srdíčko !! Ty se drž a užívej si těhu. :wink:
27. bře 2015 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf aha a šance přirozeného otěhotnění je tedy vyloučena? Měl to spermio až tak špatné? Tak to na Tebe budu moc myslet, a máte v plánu podstoupit to IVF letos? Za pomocí doktorů se vám to už konečně podaří a taky se budeš brzy těšit z miminka, moc Ti to přeju!! :wink:
27. bře 2015 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek Netvoří se mu spermie, chyba nějakého hormonu od narození, takže bere hormony a čekáme na výsledky podle krve a pak půjde na tu operaci, kde mu je budou hledat a pak se uvidí. Buď to dopadne nebo ne. Ale to víš, že vnitřně doufám a přeji si strašně moc, aby se mu tam alespoň 1 mrška vytvořila a splašila se a šup, bylo by to. :slight_smile: Nějak mi to ještě pořád ta hlava nepobrala, že to takto přirozeně nepůjde. Ale dnešní medicína je hodně vpředu, takže budeme věřit doktorům a snad se budeme taky jednou radovat jako vy všechny tady. Jen to budeme mít trochu složitější ( a dražší :grinning: ) .
27. bře 2015 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf máš recht, ta dnešní medicína dneska dokáže divy :slight_smile: tak vám preju, ať vše dopadne nejlípaby se to podařilo co nejdřív :slight_smile:
27. bře 2015 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenkasaf jejda, tak to je blbý tohle. Jak je tohle možné. I když já se divím, že jsem s bejvalim neotehotnela, protože jsem nemohla chvíli brát prášky, on to věděl a pozor si moc nedával a to přej jeho bejvalkou predemnou do jiného stavu přivedl, i když já si myslím, že to dítě jeho nebylo. Protože teď je zenatej 3 roky se snaží a teď byl na spermiografu a prej děs. Je prakticky neplodnej. Jeho žena je naprosto v pořádku. Proto jsem naštěstí neotehotnela ani já...
28. bře 2015 ve 12:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf Budeme ti tady, teda vám, držet všechny palce co máme, ať se tam pár pohyblivých mršek najde :wink:
29. bře 2015 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, včera strašná bolest hlavy. Ibalgin si brát nemohu, takže 2 paralely a to je na mě málo... V noci se to zase rozjelo a ráno jsem musela další 2. Do toho mě pořád poboliva podbřišek, otázka je z čeho. Natahování vazů dělohy nebo kvůli té cystě nebo mimodelozni těhu? Do toho od středy vždy dopoledne slabé špinění, takové trošku hnědé, ale opravdu jen slabě.
Tt porad sílí, tak jsem na vážkách, jestli v pondělí nenaklusat raději do nemocnice na zkontrolovani, jestli je to v děloze a co ta cysta...
29. bře 2015 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka Ja bych urcite sla, to ti nikdo nemuze mit za zle, ze mas proste strach a obavy. Me teda taky furt boli hlava, ja brala Panadol a ten se obcas v tehu taky muze, tak kdyby ti zabiral vic, muzes ho zkusit. Jenze ja bych ho ted musela brat furt, neni to jen chvilkova bolest hlavy, takze mam smulu, neberu nic.
29. bře 2015 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no, normálně na slabší bolest beru ibalgin, na velkou už mi nezabere ani 2 po sobě a to si pak dávám aulin. Paradol je na tom podobně jak Paralen :wink: proste chodím a spim s omotanou hlavou v dece, snad se zase bolest nevrátí. Nic jiného dělat nemohu.
Kamarádka doktorka mi vysvětlovala jak je to s léky v těhotenství... Jsou ověřené a neoverene... Proto ti je pak lékaři nedoporuci. Jo a četli jsme večer příbalový leták k ibalginu a je tam ze ho nesmí těhotné v 3 trimestru a předtím ano, ale po konzultaci s lékařem. Tak nevím, proč mi ho ta neurolozka zakázala... No zatím Paralen nějak zabral...
29. bře 2015 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka Je to boj uz od zacatku vid? Vlastne jeste davno pred tim, nez se zadari. Me to povidej. Taky jsem si ted posledni rok prosla vsim moznym a uz jsem z toho taky vyrizena, hlavne psychicky. Ted prezivam kazdy den a vyhlizim listopad. No ja vim, je to tak za dlouho :frowning2: V pondeli jdu k tomu jinemu gyn. na konzultaci, tak uvidim, jestli si me tam tedy bude chtit nechat, je tam i primar, takze by klidne mohl. Ne ze by se mi chtelo do nemocnice, ale zase by me aspon poradne prohledli a snad rekli co a jak dale.
29. bře 2015 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka co vím, tak Paralen se nesmí v 1 trimestru. A kort 2 najednou. Já bych šla k doktorovi ihned. Po tvé zkušenosti. Bolest může být cista, vazy... Mimodelozni snad bolí až dyl. No uvidíš, ale k doktorovi fakt jdi
29. bře 2015 v 11:50  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 Paralen má napsáno že po konzultaci s lékařem. Což jsem měla... Lékařka se mi nezměnila. A teda navíc je prý horší když trpí žena, tím ji nabíhá stres a špatně to působí na dítě. Navíc teď mě to tak netrápí, není ještě placenta a pupeční, takže se krví nic nepřenáší. :wink: paralelu se fakt nebojim
29. bře 2015 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka Moc děkuji. A tobě držímpalce, ať je vše v pořádku s tebou i s miminkem.
29. bře 2015 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka Paralen mi také všichni říkali, že můžu.
Asi bych na tvém místě pro svůj klid raději někam zašla - ale věřím, že to bude dobré! Testík sílí krásně :slight_smile:

@donia I já mám ten pocit, že je to boj... Od začátku. Pořád mám bohužel obavy, i když se snažím je rozptýlit. A to jsem neměla žádné takové děsné trable jako ty.

Obě dvě se držte! @verunka_korunka @donia
29. bře 2015 v 19:49  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak holky, je to zatím v cajku. Těhotenství v děloze, sice je to jen dutinky 5x3mm ale i se žloutkovy váčkem. A velikosti to odpovídá jak jsem tedy 5+1. Příští čtvrtek si mam dojít na kontrolu a nebo vydržet do 15.4. ke svojí doktorce
30. bře 2015 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@verunka_korunka To je moc dobre, ze je to v poradku :dizzy_face:
31. bře 2015 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@baya66 drzime se, diky :wink: nebo se o to minimalne snazime...
31. bře 2015 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 Tak co holka, jak to s tebou vypada?
31. bře 2015 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jinak ja byla vcera na te konzultaci s jinym gyn. shodou okolnosti primar, takze urcite vi o cem mluvi a zkusenosti ma hafo. Takze mi nabidl vsemozna vysetreni, tudiz pristi utery mam nastup do nemocnice na ca. 3-4 dny jak se to stihne. Ne ze by se mi tam chtelo, ale co se da delat, aspon budu vedet na cem jsem a ze jsem udelala vse co se dalo. Ze by ten tlak mohl mit ruzne duvody, takze mi udelaji krome interni + krev take ocni, utz srdce, utz ledvin a ja nevim co jeste. Tak si par dni pobydu v nemocnici a obeham ruzna oddeleni.
Rovnou mi u nic nabidl prvotrimestralni screening a jelikoz se mu mimi zda vetsi (ze jsem min. o tyden dyl tehu), tak by mi pristi tyden vzali krev i na to a pak v tom 12tt utz. Ze se snazi to delat opravdu hodne podrobne, aby eliminovali nasledne duvody pro amniocentezu. Od tripple testu upousti. Kdyz jsem se ptala zda by me neposilal na plodovku jen kvuli veku, tak se zarazil, koukal na datum, pak na me a rikal, ze ho to vubec nenapadlo, protoze na ten vek nevypadam. No tak to fakt potesil :wink:
31. bře 2015 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia Tak to je dobře, že tě tam pořádně vyšetří a snad přijdou na to, proč ti ten tlak tak lítá ! Drž se. :wink:
31. bře 2015 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak jsem si o víkendu poležela v nemocnici, malá se málo hýbala, ale naštěstí je vše v pořádku, takže mě včera pustili, porodní cesty ještě nejsou připravený tak čekám a čekám, malá má odhad 3390g sakra už by mohla vylézt. :slight_smile: termín máme v sobotu... spíš to vidím na přenášení. zítra jdu zase na kontrolu tak uvidíme.
@verunka_korunka super že je vše v pořádku, myslím na tebe holka i na @donia, držte se nám.
31. bře 2015 ve 12:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@verunka_korunka juhůůů, tak to jsem ráda, že ti to dobře dopadlo :wink:
@jezura777 tak snad se malá už co nejdříve vyklube na svět, nejlépe do termínu :wink:
31. bře 2015 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 to jsi zjistila ty, ze malo citis pohyby, nebo oni podle monitoru? Ty brdo, tak hlavne at je vse v poradku. Taky uz si te tam mohli nechat a popohnat to, vid?
31. bře 2015 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no nejdříve to bylo hodně divný mě,protože máme jinak pěkně akční zlobidlo, ale když jsem přijela do porodky a natočili monitor tak se to nelíbilo ani jim, první tři čtvrtě hodiny jsme jí vůbec nemohli probrat a to jsme zkoušeli lecos, nakonec se malá rozhýbala. :slight_smile: prej nás jen zkoušela. :slight_smile: tak si mě tam nechali a čekali jestli se náhodou nerozrodím... škoda nepovedlo se, jsem furt otevřenájen na prst a nijak se to nehýbe, ach jo :( no taky jsem tak trochu doufala že by to mohli zkusit popohnat.. i náznaky už byly ale nic z toho. No tak uvidíme, snad se brzy vykulí, zítra jdu na kontrolu tak uvidím jestli bude vše OK a co mi řekne doktor jak dlouho by mě případně nechal přenášet. doufám že moc dlouho ne.
31. bře 2015 v 17:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek