• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

18. října 2016 
@donia ahojky, tak ten tlak ti určitě musely rozhodit ty hormony, co ti dávali při IVF, ne? Ale že to má takové následky, to mě mrzí.... Tak ať Ti to v nemocnici rychle uteče, a snad budeš klidnější, aspoň tě vyšetří a budeš vědět, kde je problém....a to, že ti udělají ten prvotrimestrální screening je super, člověka to pak uklidní, že je vše ok......vše dobře dopadne, držím pěsti :slight_smile: :wink:
1. dub 2015 v 06:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia no vidíš to, ty mladice :grinning: no hlavně, že se miminko vyvíjí a budeš těhotná dyl. Oni kdyztak posoupnou termín porodu. Hlavně aby bylo vše v pořádku.
@jezura777 no holt miminko ví, kde je dobře. U tebe nemá hlad, není mu zima ani teplo. Oni ti v Benešově porod vyvolají. Já říkám, že by rozrodili i jalovou krávu. Jim stačí jedna vyvolavacka a už to jede... A na porodní cesty dáji tabletu, aby se uvolnili a pak až porod vyvolají. Mě posledně rozrodila tableta na ty porodní cesty. Za 2,5 hodiny po zavedení z ničeho nic 1 kontrakce a za 4,5 hodiny jsem měla malého v ruce :grinning:
@donia oni v Benešově na monitory hodně hledí. A před termínem vyvolávají když je hodně zle. Mě u 2 porodu, ale hodně klesaly průtoky pupecniku a už jsem šla na vyvolání o 14 dní dřív. Jinak ji vidím, že 40+0 hospitalizace, tableta na porodní cesty a dokud se neuvolni, tak je budou dávat a pak ráno vyvolavacka. Vždy jsem to tak měla
1. dub 2015 v 06:50  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@jezura777 jinak nechávají přenášet týden ani o den víc. Jinde tě nechají i 14 dní. A když jsi tam byla, tak tě po termínu budou popohanet to se neboj. Rodila jsem tam 3x a přenášet mě nechali max 3 dny. A dle ultrazvuku jsem měla vyvolaný porod dřív. Otěhotněla jsem po zkonceni menzes. Ty jo co to je za slovo. To neznám a doufám, že dlouho znát nebudu.
1. dub 2015 v 06:57  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@mikracek no ani mi nemluv, taky si rikam, ze ta stimulace k tomu prispela a takhle mi to rozhazela. Tlak jsem mela vzdy vyssi, ale nikdy mi nevadil a hlavne jsem nevedela co to s clovekem udela. Lonske nepovedene tehu jsem mela tlak normalne na hranici a to s jednim Dopegytem. Ted beru 3 uz dvakrat mi vylitl jeste vic. Bude to boj, ja si jen preji, at to vsechno dobre dopadne. Radovat se budu az potom, ted to nejak nejde.
1. dub 2015 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia jeee co to tady ctu? To je suler zprava!!! Gratuluji k tehulkovani!!! A podarilo se prirozene a nebo v caru? Precetla jsem jen par prispevku, tak jsem trosku mimo... Vaneska mi dostala zanet stredniho ucha s vysokejma horeckama, chudinka Terezka dostala od ni rymu, takze obe doma a nevim kolikrat kam driv skocit. A Terky je mi moc lito...v 6tydnech a hned ryma :frowning2: odsavam chuderce, hur se ji papka, tak snad bude brzy lip.

A co je jinak holky noveho??? Povezte mi.
2. dub 2015 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin Ondrasek mel poprvé rýmu asi ve 3 týdnech. Ale teď se drží, Patrik už měsíc chodí do školky v kuse, dodelavam obývák a musela jsem vyřešit i daně. Proste samy běhání. Objednala jsem se na gyndu ať se podívá má ten myom, ale bude prtavej. Po porodu mě mrcha ještě nepřišla, malému je 7 měsíců tak je fajn. Ale zatím stále jen kojím, takže buď může přijít a nebo taky ne.teď kojící antikoncepci neberu, tak když jsem to po porodu dostala, tak vždy kvůli ní. Jinak Patrik má velikonoční prázdniny, tak mam doma všechny 3 děti a fakt si to užívám. Jen kdyby se dalo jít ven. Ono tam furt prší to je děs
2. dub 2015 ve 12:04  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia to musí být hrozné, já vysoký tlak teda osobně nikdy nezažila (měla jsem opačný problém - hodně nízký tlak, ale to zas nebyla taková hrůza, jen jsem často mívala motáka jako po opici) ....no, každopádně ti přeju, ať se ti ten tlak vrátí do normálu, ať můžeš normálně fungovat a radovat se z miminka :wink:
2. dub 2015 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 a co si mu na tu rymu davala? Odsavala si a jak dlouho mu trvala? Ted zacina doma zase nudlat manzel, tak snad to uz na nikoho dalsiho neskoci.
Mi povidej o behani...ja zas resim, ze jsem jeste vubec nedostala materskou...takze cekam na penize za leden, unor i brezen....asi me trefi. Ja jsem s holkou MS nemela nejakych 18mesicu a to jsem brala i kojici antikoncepci...ted nevim jestli si ji necham napsat....na gyndu jdu na konci dubna...tak jsem zvedava jak dopadnu.
2. dub 2015 ve 14:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin já byla včera na kontrole a vše ok, antikoncepci jsem si nechala napsat.
2. dub 2015 v 16:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin na rýmu mateřské mléko :grinning: to používám na všechno. Zvednout postel, zvlhčovače vzduchu, větrat a kapat, odsavat. Já vždy před odsáváním dala libenar či nasivim a po odsátí nakapat mateřské mléko. Rýmu mel 2 dny. Teď je mu 7 měsíců, rýmu mel už 8x a dyl jak 4 dny ji nikdy nemá. Teď vždy má rýmu když mu roste zub. A to se mu teď řeže 2 nahoře už ta druhá, tak zase trošku začíná. Jak to,že ti nechodí peníze? S tím jsem nikdy neměla problém.
@ivet1987 jinak já po kojící antikoncepci každých 4-6 menstruovala a pak po 4 mesicich jsem jela už 3 týdny v kuse, tak jsem vysadila, přestalo to s tím, že už přicházela sama, pak mi ji po 3 měsících vrátily, já odmenstruovala, začala brát prášky a po týdnu menzes zase a už jsem ji nezačala brát, stejně jsem ještě miminko chtěla. A vždy když jsem začala brát, tak jsem to po porodu dostala do 5 měsíců. Teď jsem si to napsat nenechala, jsem 7 měsíců po porodu a nic. Takže mě očividně nedělá vůbec dobře. Prášky už nikdy nechci, tělísko mi dát nemůže kvůli myomu, prostě teď se nemůžu chránit, prej až dokojim. A těm kremum na zabijenibspermii nevěřím, kamarádka jsem ne otěhotněla....A 4 dítko už opravdu neplánuji.tak bych to ještě rok nemusela dostat vůbec :grinning: aspoň ten myom zmizí. Řekla bych, že víc jak 1,5 cm nemá. Jinak by mě bolelo břicho, takže čím dyl přijde tím líp. Nebude mít výživu z prokrvene dělohy a zmenšuje se.... Třeba bych se ho mohla zbavit úplně :wink: já ho nechci. I když porod s nim jsem měla úplně skvelej. Už chápu ženský, co mají i 8 děti... Ale vychovávat a živit bych to nechtěla. Odnosit a porodit to je to nejmenší.... No tak jdu spát. Malého jsem dokojila, tak usnul u mě v posteli, tak jdu zaprdet manzelovo půlku :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2015 v 06:06  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivet1987 me to vychazi, zee pujdu az v 10tydnech po porodu. Kdyz jsem volala na objednani, tak driv misto nemela a to jsem volala asi 14dni po porodu. Ja s tou antikoncepci nevim...na jednu stranu by byla fajn, ale na druhou se mi do ni noc nechce....tak to musim probrat s manzilkem.
3. dub 2015 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 tyyy jo takhle malemu si dala uz nasivin? Ja davam vincentku a odsavam. ...dneska se to zda uz lepsi, tak snad to brzy zmizi uplne a budem vsichni fit....
3. dub 2015 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin prej se může a dala jsem ho 1 denně. Převážně jsem dávala mateřské mléko. Když byla rýma větší, tak opravdu jen před odsáváním, tudíž vše šlo ven a po něm nakapat mléko. Rýmu dyl jak 4 dny nemel... Jinak Pata dneska 1 fotbal, bavilo ho to a trenér říkal, že na to,že je mu 5 tak je dobrej a Ondráš má 4 zub. Už se mu řeže. Takže teď už jen ty natekly jedničky. Piskomilove mají téměř hotovy hotel a obývák meju a budu skládat věci. Pak sem dám fotky, vypadá fakt pěkně. Tak dobrou noc
3. dub 2015 ve 23:54  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 no nevim...doktorka mi doporucila jen morskou vodu a nebo vincentku....my odsavame a strikame vincentku a uz je lip, tak snad to brzy odezni uplne.
Jinak my jsme nakonec padli uplne vsechni...tak je to trosku vic narocne...snad bude brzy lip...
4. dub 2015 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin oni to doktoři rádi doporučuji. Mě řekla mliko nakapat, kapela jsem dal, od 5 měsíce řekla příkrmy. Ondráš mel 7 měsíců a je bez prikrmu a pribira, prospívá, kojení mu stačí... Doporučení od doktorky poslechnu jedním uchem, ale já jsem máma a dělám co cítím. Můj instinkt mě nezklamal. Mateřské mléko je zázračná tekutina. I prý do očí, když kapky nezabírají, tak kapou mliko a to zabere. Je to zazracnej elixír. Vhodné na všechno. Tuhle jsem si vlezla po dětech do vany, únavou si neuvedomila, že tam moje mliko je,umyla si hlavu, pak jsem si to teprve uvědomila a ejhle vlasy nemam tak příšerně suché. Ozivily se. Fakt úžasný. Mm na všechno... Takže jen kojit a kojit... Jdu spát, právě jsem dokojila. Bude vstávat často, doprorezava se mu 2 dvojka nahoře. Takže kouše a je nonstop na prsu
5. dub 2015 v 01:15  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin Dekuji za gratulace, snad bude vse v poradku a dockame se zdarneho konce. Uz aby to bylo, nemam silu (hlavne psychickou) si to uzivat, protoze ten strach z vysokeho tlaku je vetsi. Take proto nastupuji v utery po Velikonocich do nemocnice na preventivni vysetreni vseho mozneho - utz srdce, utz ledvin, interni, krev, ocni a ja nevim co jeste. Takze uvidime co vyleze za vysledky.
Jo a jinak ano, podarilo se nakonec prirozene. To bylo ten mesic, to jsem sice nafasovala leky na KET od dr. ale pak jsem ji volala, ze to odlozime az se dam do poradku s tim tlakem.
No a hned den ocekavane MS jsem skoncila na pohotovosti, ach jo.
5. dub 2015 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí
5. dub 2015 ve 12:43  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 tak to ja vim, ze MM je super, spis me zarazil ten nasivin.
5. dub 2015 ve 12:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia no tak to je super, ze se podarilo prirozene. Jak kdyz bys to tusila s tim posunutim vid :slight_smile:.
plne chapu tve obavy, ale verim, ze vse dopadne dobre uvidis :wink: . A v nemocnici by bylo fajn, kdyz by prisli na pricinu toho tlaku...aspon bys mela klid.
5. dub 2015 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, začínám pomalu zase nevěřit.... Skoro každý den trochu špiním, ale budiž, na to mi doktorky řekli v podolí minulý týden, že je to normální a žě ta trocha krve je z čípku... ale dneska na kalhotkách větší flek silnějšího špinění a po utření na papíře hodně čerstvá krev v hlenu (krve jen malinko). Ale stejně mě to rozhazuje... snad to bude zase jen z čípku... byla to hodně čerstvá krev, žádné cucky ani sraženiny. Tak snad to bude ok. Nejdebilnější je to, že s tím nikdo nic neudělá, prostě buď a nebo.... No tak uvidíme, ale dobrý pocit z toho teda nemám.
5. dub 2015 v 17:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunka_korunka uplne vim co prozivas...kdyz jsem zaspinila v tehu po potratu, tak jsem mela malem smrt a okamzite jsem letela k doktorce...proste jsem potrebovala vedet, ze je vse ok. No a dostala jsem utrogestan a ascorutin. Sice moje dr. mi rikala, ze jestli to nema dopadnout, tak to stejne nedopadne, ale pro muk klid v dusi mi ho napsala a ja se uklidnila...mozna to u me fungovalo jako placebo, ale byla jsem proste klidnejsi. Ja bych teda nevydrzela a jela na pohotovost abych mela jistotu...
Kazdopadne drzim moc moc palecky at je vse ok!!!!
A kdy jdes na konteolu?
5. dub 2015 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin no, pro klid bych možná taky ráda aby mi předepsal něco... Utz, to asi neřeší. Prostě buď a nebo... Lehké špinění mi moc nevadí, ale ta čerstvá krev teda jo, jestli nepřestane, tak buď zítra vyrazím do Podolí, nebo v úterý. Měla jsem jít na kontrolu do Podolí ve čtvrtek a 15.4. Na svoji gynekologi... No zatím si rikam, že stejně víc dělat nemohu. Jsem doma a odpočívám a přesto začnu špinit... V práci to bylo tento týden míň než o víkendu doma :frowning2:
5. dub 2015 ve 23:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunka_korunka drzim moc palce kocko at to spineni nic neni, furt na tebe myslim, vse bude v poradku neboj. Radsi pro klid duse zajdi driv, ten stres taky nepomaha. Snasim se vas tu sledovat, ted uz budu snad moct i psat. :slight_smile:
6. dub 2015 v 06:34  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunka_korunka tak jak? Drzim palecky!!! Tak me uklidnil utz, ze je vse v poradku...
6. dub 2015 v 07:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@jezura777 tyyy jo, ty jsi jeste cela? :slight_smile: nebo mi neco uteklo?
6. dub 2015 v 07:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@jezura777 no jak to s tebou vypadá? Buď jsi se rozpadla s čímž jsi se nepochlubila a tomu nevěřím a nebo prenasis :grinning: a kdy jdeš kdyztak na vyvolávání?
@verunka_korunka já teď nevím jaká krev je v pohodě. Já Teda u posledního tehu taky spinila dost, ne každý den, ale většinou to byla čistá krev a když jsem jela na pohotovost tak podle ultrazvuku vždy všechno v pořádku. Tak držím palečky ať je vše v pohodě.
Tak holky tchyně má rýmu, předevčírem k nám vlezla, cumela, pak si sedla na gauč, manžel v pohodě a já ji vyhodila ať sem s rýmou nechodí a teď mám od ní nakazeny všechny 3 děti! Ta bude mít prisnej zákaz sem chodit s rýmou. Fakt že ji to nenapadne. Ty tchyně jsou na ránu, už na ní chvilema nemam.....
6. dub 2015 v 08:05  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@jezura777 no taky jsem si na tebe zrovna dnes vzpomnela jak to s tebou je? Tak se pochlub :wink:
6. dub 2015 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunka_korunka me rikal loni dr. ze je lepsi cerstva krev, ze je to prave z nejake praskle cevky jednorazove. Ze tmavsi by znamenala, ze tam neco je a postupne se dostava ven. No ale zase jsem cetla, ze nekdo rika, ze jen spineni tmavsi krve je lepsi. Tak si pak vyber, vid? Stejne to bohuzel nevyresime a moc neovlivnime, jak rikas, v klidu jsi a vic pro to moc neudelas. Urcite bych take nekam zasla, ono ten stres ti na tom neprida, kdyz na to stejne furt myslis a pak se ty dny strasne tahnou.
Drzim vse co mam, at je to v poradku.
6. dub 2015 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@donia
@verik2
@lupinpupin
@jezura777
Holky díky :slight_smile: Na noc jsem si raději dala vložku, ale naštěstí nebyla potřeba. Byla čistá a ráno při utření jen asi maličko krve, protože papír byl naoranžovělý. Asi máte pravdu že čerstvá je lepší a bude z toho prokrveného čípku. Ono já ho mám i docela dlouh, tak třeba i proto je s tím potíž. Porad doufáme, že to tentokrát vyjde :wink: A kdyby bylo hůř, tak zajdu někam na vyšetření. Zatím ještě ne, ale večer jsem se bála. Začalo mě strašně divně intenzivně bolet vlevo řekla bych podbřišek až k vaječníkům. Za čtvrt hodiny to bylo fuč, tak proto jsem si dala raději vložku, ale asi to nic nebylo. Třeba to byly jen střeva :wink:
6. dub 2015 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunka_korunka me zase furt picha na prave strane, obcas si rikam, jestli to nemuze byt slepak, nebo me napadlo jak mam zlucnik venku, tak treba nejake siti po te operaci, kdo vi. Taky to treba jen proste k tomu patri. Je fajn, ze uz je to u tebe lepsi. To vis, po spatne zkusenosti uz je clovek ze vseho neklidny.
6. dub 2015 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek