• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
ahoj holky, samozřejmě přenáším. Užívám si v nemocnici. Ve středu mě zase hospitalizovali s podezřením na trombozu, což se naštěstí nepotvrdilo, ale krev se mi vic sráží tak mi píchají heparinové injekce a dotujou mě práškama na podporu žil. nechtějí mě už pustit domů ale porodní cesty zatím nepřipravený takže nechtějí ani vyvolávat. Budou čekat nejpozději do soboty, takže si tu ještě poležím. Nebojte až se rozpadnu dám info.
6. dub 2015 v 17:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
holky prenasim a lezim v nemocnici. Zavreli me sem ve stredu kvuli podezreni na trombozu, ta se nastesti nepotvrdila, ale mam moc hustou krev tak mi to redi heparinem. Porodni cesty nejsou pripravene tak se jim zatim do vyvolavani nechce, jestli se ale nerozhoupe do soboty zacnou vyvolavat. Zatim si polezim v nemocnici. Utika to pomalu. :( nebojte az se vykuli dam vedet.
6. dub 2015 v 19:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 no tak to nas prubezne informuj a ja drzim palce at je vse v poradku!!!
6. dub 2015 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka tak to je fajn, ze to zeslablo a doufam, ze se to uz nevratilo. Drzim palce a davej info co a jak.
6. dub 2015 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka těžko říct. Mě nikdo neřekl proč spinim, ale asi to bylo kojením, protože co se dcera odstavila, tak jsem špinit přestala. Bolet tě může cysta, jsi říkala, že ji máš ne? Já to měla z myomu. Ale břicho mě bolelo téměř furt, jsem myslela, že se toho nezbavim.
6. dub 2015 ve 21:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak dneska zacnou porod vyvolavat, takze zitra mozna pozitri by mohla byt princezna venku. Dam vedet az se zadari a az budu moct hidim foto. Mejte se krasne.
7. dub 2015 v 09:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jezura777 Tak na tebe budu moc myslet a držet palce, ať jde vše hladce! Už se těším, až se nám tu pochlubíš :slight_smile: Hodně štěstí!!!
7. dub 2015 v 11:35  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 drzim palce at je vse v poradku!!!
7. dub 2015 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 to by tě nenechali tak dlouho. Mě když ráno začali porod vyvolávat, tak nejdyl po 2 odpoledne jsem porodila. Takže to bude ještě dneska. Oni si poradí to se neboj
7. dub 2015 v 19:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 myslim na tebe a at jste obe v poradku :hearts::hearts::hearts:
8. dub 2015 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia ty kocko,me asi neco uniklo,ne? Ja vubec nestiham,bojovali jsme s prdika hodne,tak jsem sem moc nechodila :frowning2:... jinak gratuluji novym tehulkam :wink:
8. dub 2015 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jsem si rikala, ze sem moc nechodis
jj, uniklo. zadarilo se doma a jsem tehotna. teda snad stale ano, doufam. jsem v nemocnici, aby mi preventivne udelali ruzna vysetreni kvuli tomu tlaku. ale mam pocit, ze nevolnosti ustoupily, priznaky taky zadne, tak mam blby pocit. loni to nedopadlo presne v tuhle dobu.
8. dub 2015 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia mysli pozitivne a nepripoustej si nic takoveho kocko. Jinak moc gratuluji a drzim palcaky :wink:.., bohuzel mi sem nejde dat foto male,ale na profilu mam jednu spolecnou mych zlaticek,tak jukni :wink:... je super,ze se Vam to povedlo doma a dr.si te uz pohlidaji :wink:...
8. dub 2015 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Jaky jsi ted tt? Ja to mela taky takove stridave, taky jsem porad premyslela, jestli to zase neni spatne... No, abych rekla pravdu, bojim se stale... Ale treba nevolnosti me drzely jen od zhruba 7 do 10 tt. Kazda to ma jinak. Vim, ze jsem se desne bala, kdyz jsem sla na prvotrim. screening , protoze jsem predtim mela jediny utz v 7 tt... Pripadalo mi, ze vubec nejsem tehotna... I kdyz v hloubi duse jsem doufala...
Drz se a zkus byt pozitivni.
8. dub 2015 v 18:36  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jeeeje prdiky, tak to nezqvidim....uzivala jsem si je pekne s Vaneskou. A to kazdej tvrdi, ze na prdiky trpi vic kluci....ale ja tomu vubec neverim, protoze Vaneska ty prdy odnesla brutalne....a ted Terka nastesti celkem dobry. Davam espumisan a zatim se drzime v pohode. U Vanesky jsem mazala brisko pupikem, delala masaze, nahrivala brisko, davala kde jake kapky, pouzivala rektarni rourku, co jsem snedla, tak bylo spatne a sttejne nic nepomohlo. Tak doufam, ze na tom si lip a malickou uz brisko tolik netrapi....za chvilku uz budes mit taky po sestinedeli vid? Me koncilo v patek...
9. dub 2015 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia a prisli v nemocnici uz na neco?
Neboj, vse bude dobre...me taky na chvilku zmizeli nevolnosti a ja byla cela nervni a oni se pak zase vynorili a bylo mi zas pekne zle. Drzim palecky!!!
9. dub 2015 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ja koupila kapicky za 600 a kdyz ji to chytne,tak nahreju plinu,zabalim do zavinovacky a hned je lip :wink:... jinak jsem prevazne na rohlikach :frowning2:... za tyden nam bude uz 6 nedel :wink:... je to velka holka :grinning:. Teo na prdiky trpel vic. Ja uz jen par tydnu a prejdeme na um,tak snad bude lip :wink:... a jak Vaneska to zvlada? Teo ji miluje,ale neposloucha a to mam vzdy nervy na pochodu,pak se mu omlouvam,ale vzdy me vytoci tim :frowning2:...
9. dub 2015 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin
@donia
@verik2
@jezura777
@teok
Tak byl to boj a trochu stres... Na utz toho moc neviděl, tak mě poslal na lepší a tam už šlo vidět... 4mm embryo se srdeční akcí. Podle velikosti 6+1 takže o 3 dny menší, ale to by ještě asi mohlo sedět :wink:
Tak teď hlavně ať tluče dál.
Příští středu jdu ke své nové lekarce, tak třeba mi vystaví i průkazku :slight_smile:
9. dub 2015 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@verunka_korunka gratuluji k srdicku a tfuj,tfuj :hearts::hearts::hearts:
9. dub 2015 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunka_korunka tak se o mimi hezký starej.Ono je to jak na houpačce,taky jsem se občas těhotné necítila.a co špinění?už vymizely?
@teok teda já si nedokážu představit vyvarovat flašky,kupovat sunary.Ondra má 7 měsíců a stále plně kojím a jen tak nepřestanu.mlíčka mám stále přebytky,i když ne už takový....
@lupinpupin s těma prodává.Patrik šílený,Tynka vůbec od 2 měsíců jsem jedla i zelí a Ondra do 3 měsíců,teď v 7 už jim i čerstvou cibuli a česnek a vyprší se sám.už ani espimisan a pupík nedávám.U mě víc trpěli kluci,holka vůbec.
9. dub 2015 ve 12:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka Jee, srdíčko, to je dobře :slight_smile: S těmi třemi dny bych si nedělala moc hlavu - prý to měření takto brzo není až tak přesné. Přeji, ať krásně prospíváte!
9. dub 2015 ve 12:10  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 teď 2 dny čisto, ale lékařka na utz říkala, že v děloze vidí nějaké zbytecky, takže špinění určitě ještě bude... Ale že si z toho nemám nic dělat.
9. dub 2015 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 ja musim prestat kojit :wink:
9. dub 2015 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka jo tak to jo. Jen ať tam má mimi místo a čisto, tak se pořádně vycisti :wink:
@teok jak to? To je škoda.. :frowning2:
9. dub 2015 v 19:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 tak jak to s tebou vypadá? Furt na tebe myslím. Už jsi porodila a nebo ti stále připravují porodní cesty?
9. dub 2015 v 19:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 kvuli te nemoci,musim se vratit k lecbe :wink:
9. dub 2015 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jo to jsou ty biogaya ne?
No Vaneska je na tom uplne stejne....neposloucha a pak se tu dohadujeme..ale uz sme si taky nastavili nejaka pravidla, tak je to lepsi. Dava Terce dudaka kdyz place a pak mi to hlasi. Kdyz jdeme ven tak musi mit taky kocarek, no sranda. Dneska jsme byly s Terkou poprve cvicit, tak to bylo prima, pak se najedla a spqla jak dudek :slight_smile:. A kolik tydnu muzes kojit? To je skoda, ze nemuzes neomezene...
9. dub 2015 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok počkej ty mas tu trombozu či co? To je blbý, jsem ráda, že nejsem ničím omezena a ze mi dlouhodobé kojení totálně rozhazi hormony je mi úplně jedno.
9. dub 2015 ve 22:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin
@verik2 holky.kojit budu uz tak 3-4 tydny. Tromboza je to nejmensi :wink:... mam rozstrousenou sklerozu a nerada bych skoncila na kapackach,tak radeji obetuji to kojeni. Kdyby sem mela ataku,tak bych se nemohla poradne venovat detem a nekdo by se o ne musel postarat,je to narocne moc pak :frowning2:...
10. dub 2015 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok :frowning2: to je hrozny tohle. Je jasný, že děti potřebují fungující mamu. A je fakt, že obetujes holt kojení. Je blbe, že ty prášky při kojení nemůžeš. Já si to nedovedu představit, že bych měla přestat kojit.... No ono už mám doma zavislaka. V 7 měsících už si to kojení ty děti uvědomují fakt hodně. A oblbnout flaskou už nepůjde. Nenechal se ani ve 2 měsících.... I když aspoň něco, znám i ty co nekojily vůbec, ty aspoň základ tomu mimcu dáš... Smekám před tebou a soupu nohama..
11. dub 2015 v 00:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek