• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

24. března 2017 
@verik2 nesoupej :wink:... a smekat neni duvod. Snazim se zit jako zdrava a hlavne si uvedomuju,ze jsou horsi nemoce :frowning2:....
11. dub 2015 ve 03:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jj dobrý přístup. Poněvadž průběh a rozjezd nemoci ovlivňuje psychika... Ono se to nezdá, ale je to potvora. Tak bojuj. Ono důvod mas, děti. Ty člověka hodně drží nad vodou... Já už si život bez dětí neumím představit. Je to balzám na moji duši, která v dětství trpěla. A to bych nikomu nepřála...
11. dub 2015 v 06:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok :slight_smile: když mi poprvé řekli podezření na rs tak jsem pak doma bulela jak krokodýl. Dnes už to tak neberu :slight_smile: ale naštěstí se mi nepotvrdila... Ale taky nevyvratila. Jsem ráda, že si mě hlídají. Akorát jediný co je mi pořád nejasný jsou ty attaky. Jsem si o tom četla, říkala mi i doktorka, že kdyby nějaká byla, že mám přijít. No asi žádná nebyla. Otázka je jak ji poznat. Každý člověk má jinou a někdo horší a někdo mírnější. Jestli to není moc doterne, jak vypadaly attaky u tebe?
11. dub 2015 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka veru,moje prvni ataka zacala bolenim dlane,pak to preslo v brneni celeho tela,nemohla sem poradne chodi0 a ani se nepodepsala jak me ruka neposlouchala. Co jsem mela pred 2ma rokama,tak za tu si muzu sama,pichalo me 3tydny v uchu a ja to neresila a skoncilo to jinou citlivosti ruky. Jakoby te bolela kuze. Ja mam lecbu,tak jsem v podstate v norme. na to,ze me dr.upozornovala,ze muzu byt invalidni,tak se vse srovnalo a funguju jak pred ni. Jen se rychleji unavim. Musim hodne spat,ale to je minimum :wink:...
@verik2 nemysli uz na sve detstvi a uzivej si to svych deti :hearts::hearts::hearts::hearts::hearts:
11. dub 2015 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok hmmm tak to se mi ještě nestalo. Ale bolest kůže znám. Mám to vždy když začíná nějaká nemoc u mě... Chřipka, angína, střevní chřipka... A taky podle toho docela poznám těhotenství. Zase jsem to měla ve 3tt bolest kůže na různých místech, ale po 2 dnech odešlo a přesunulo se jinam. Za další 2 dny to bylo úplně fuč :wink:
Vím, že se s tím dá normálně žít, doktorka mi říkala ať si toho nevsimam a normálně dělám vše co chci :slight_smile:
11. dub 2015 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 přesně jak píše @teok nemysli na to co bylo. To nezměníš a jediný komu to ubližuje jsi ty :frowning2: běž si raději užít krásný slunečný den s dětmi a buďte všichni veselí a šťastní :grinning:
11. dub 2015 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky omlouvam se nestiham. 8.4. Se nam v 17.35 narodila holčička Lada, měrila 50cm a vazila 3760g. Porod sice tezky ale krasny, napisu podrobnosti a hodim fotky az budeme doma coz mozna bude zitra nebo pozitri. Trochu valcime s papanim, mala je chrapoun po tatinkovi a moc nepribira. Mejte se moc hezky a @verunka_korunka gratulace k srdicku, jen tak dal.
11. dub 2015 ve 22:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@jezura777 ahojky, já si to myslela, že jsi už porodila. Teda ale je to kus ženský. Jsi si určitě dala s porodem, ale po přirozeném porodu se člověk krásně hned zahojí, už se těším na fotecky. A už víš jak to bude mít s ocickama? Nebo to ukáže až čas.... Hlavně, že jsi porodila. Užívej si to miminka rostou fakt rychle.jinak ohromná gratulace. Teď už gratulovat můžu....
11. dub 2015 ve 23:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jezura777 Velika gratulace, hodne zdravicka a at jste brzy doma, holky :wink:
12. dub 2015 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 gratulace :slight_smile: jsem netrpeliva na fotecku
12. dub 2015 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 To je krásné, moc gratuluju :slight_smile: Hodně zdravíčka pro vás obě! Těším se na fotečku a podrobnosti.
12. dub 2015 ve 12:14  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 velka gratulace!!! Tesim se na fotecky a preji hodne zdravicka!
12. dub 2015 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 Mac gratuluji k holčičce !!! Přeji hodně zdraví a užívejte si to !!
13. dub 2015 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Filípek má dnes dva měsíce. Už se dost pronese, je to pořádný chlap. A každý den se směje a směje a je šikovný a v lehátku si sám hraje a nezlobí :grinning:
13. dub 2015 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@ivet1987 To už jsou 2 měsíce ???? To letí !! Krásně vám roste, je to chlap !! :slight_smile:
13. dub 2015 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf Jo jo, únor už je v dáli :grinning: A já pořád nejsem schopná si sepsat průběh porodu, abych na to mohla vzpomínat :grinning:
13. dub 2015 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 jj, to jsou ty mamky na mateřské. Věčně nemají čas. :grinning:
14. dub 2015 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 no jen počkej až ty děti budeš mít 2 :grinning: já se 3 už je pecka 6 let na mateřské, zapomínám všední věci, otevřu lednici čumím do ní nevím co jsem chtěla, vzpomenu si až když ji zabouchnu... Jako už je to občas síla
14. dub 2015 v 10:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, za týden naše housenka pěkně poporostla... Ze 4mm na 10mm za 6 dní :wink: srdíčko tlouklo o sto šest a další kontrola je až za 3 týdny (6.5.). Chtěla mě objednat k nim na screening, ale váhám, že bych možná raději někam, kde toho mají za den víc... Třeba genet. Vypíše mi zadanku ale až na další kontrole, ale to bych se asi měla objednat do toho genetu dřív.. Vím že by tam pak takhle narychlo nemuseli mít místo. Nebo jaké máte zkušenosti s objednání terminu?
16. dub 2015 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka Do Gennetu si klidne muzes zavolat. Chteji vedet termin posledni MS, tudiz kolik ted jsi a jestli dr. potvrdil srdicko. Ja tam volala a taky jsem nemela jeste zadanku. Ani nevim jestli ji vubec pozaduji, kdyz si to stejne platis. Ja tam nakonec nejdu, nabidl mi to dr. jak jsem byla v nemocnici, takze to mam bliz a krev mi brali rovnou pri propousteni. Takze cesta usetrena a na utz jdu ted v pondeli.
Jinak s tim terminem mas pravdu, cetla jsem tu nedavno, ze se holky uz nedostaly, ze musely jinam, protoze zrovna to obdobi bylo plno. Ja ale loni dostala termin hned a ted taky, takze u me v pohode. Ale chce to ted, ne az po dalsi kontrole.
16. dub 2015 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky, jsem pekne nachlazena. Jak jsem tusila, privezla jsem si to z nemocnice pote, co vedle me lezela holka s rymou a kaslem. Takze od soboty chodim se zavazanym krkem, cucam co muzu, popijim cajik a az vcera jsem poprve sla ven, uz bylo potreba taky neco nakoupit. Mam plne dutiny, vysmrkat to nejde a skrabani v krku mi prechazi do kasle. Tak premyslim, ze bych zitra zasla za dr. na ORL (je vyborna), dnes tam bohuzel neni.
16. dub 2015 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia tak zkus pít vincentku a stříkat si ji i do nosu. To určitě i jako těhotná můžeš, ale ověřila bych si to v lékárně...
16. dub 2015 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka Ahojky, do Gennetu opravdu žádanku na prvotrimestrální screening mít nemusíš - taky jsem ji neměla. Stojí to 1100,-. Mně na to přispěla pak pojišťovna (mám VZP) 500,-. Já se sice objednávala o trochu později, protože jsem právě neměla dost info a na Gennet se obracela až na základě doporučení od PA z gyndy, kam chodím - ale měla jsem spíš štěstí, že se to stihlo. Tak si tam brkni co nejdříve raději.
16. dub 2015 v 08:57  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia To si na to ORL raději zajdi... Lékařka určitě něco poradí, co můžeš. Taky myslím, že vincentka je ok, i když mně doporučovala PA pro případ nachlazení, tuším, mořskou vodu. Naštěstí nebylo třeba, takže vyzkoušeno nemám :frowning2: Jinak údajně se může v těhu Bioparox - taky bych se ale určitě zeptala - to na ten krk případně.
Držím palce, ať je brzo lépe. Opatruj se.
16. dub 2015 v 09:05  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Vincenta se může, není tam nic,že by nemohli těhotné a kojící. Je to prej stejné.taky jsem ji brala. Mořská voda ok, tak by taky šla. Mě pomáhá čaj s citronem a vypotit se ve vaně.v 2 trimestru si už teplou koupel dat můžeš. Mě teda ani nevyvovala porod, když jsem přenášela. Brzké uzdravení.
16. dub 2015 v 09:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baya66
@verik2
teda holky, vy me snad vidite :grinning: Morskou vodu jsem si taky uz vcera zacala strikat a rano jsem vlezla po dlouhe dobe do horke vany, uz mi to chybelo a abych se nahrala. Furt je mi zima, i kdyz to zacina byt lepsi nez na zacatku.
Taky beru jitrocelovy sirup s vincentkou, i kdyz tam pisi, ze je spis na vykaslani a ja to mam spis bolest v krku jen. No, zitra se tam vypravim a uvidim, at to neresim jeste pres dalsi vikend. Preci jen uz to nemam par dni, ale skoro tyden.
16. dub 2015 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ondrášek zachvili snad poleze. Už se staví na 4 :grinning:
16. dub 2015 ve 20:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@verik2 bobínek šikovný :slight_smile:...

Jinak ženy, včera jsme byli na kontrole v 6ti týdnech a máme 3,776g a 56cm :slight_smile:, krásně paseme koníky a jsme moc šikovný :slight_smile:
17. dub 2015 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok já vám závidím ty malé miminka. Filipek v 8 týdnech 6 kg :grinning:
17. dub 2015 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka já byla u apolináře a nic jsem loni neplatila, mají na to nějaký grant a taky zkušení
17. dub 2015 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek