• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@verik2 teda to je šikulek. Mariana zase válí sudy, musím dávat bacha abych na ni nestoupla, furt je jinde...
17. dub 2015 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 my meli porodni vahu 3kg jen :wink:...
17. dub 2015 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 Ondra v pul roce nemel ani 7 kilo. Teď má 7 měsíců a asi ani v 8 měsících 7 kilo neprekona. Furt jen kojim, nechce nic jiného.
@teok to to letí Ondra byl línej na pasení. Ale koukala jsem,že dcera se začala plazit v 10 měsících! Ondra má 7 a začne. Už se furt kejve dopředu dozadu a občas padne na pusu, to je pak řev.
17. dub 2015 v 15:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nakupujeme plany neštovice. Docela bych uvítala, aby je děti měli
20. dub 2015 ve 13:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak na orl mi v patek stejne nic nedala, ze se omlouva, ale tehulim proste neni co napsat. Tak jen emuzle do nosu a do krku jitrocelovy sirup. Jeste ted nejsem uplne zdrava, ale uz je to o hodne lepsi.

Jinak stale bojuju, to uz me snad ceka az do konce, nebo ja nevim. Vcera prvotrimestralni screening a vysledky nic moc. Hlavne vzhledem k veku vysoke riziko Downa 1:43, dnes po dalsi podrobnem utz 1:58. Odeslali me do Prahy k dr. Brestakovi na dalsi screening + genetika a doporucuji mi odber choriovych klku, ktery by mi tam udelali na miste. Vysledky jsou pak do tydne. Tak u obou deti plodovka a ted uz tohle, ja to nemuzu mit jednoduchy... Tak mi drzte palce, termin tam mam ted v patek.
21. dub 2015 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Tak to budu moc moc držet palečky! Dovedu si představit, jak ti je... A co ti tam vychází blbě, jestli se můžu zeptat? NT? Nebo nějaká hodnota z krve? Každopádně věk to určitě značně zkresluje... A pořád je to jen screening! Ten odběr choriových klků má výhodu, že se dělá už v ranějším stadiu těhu, pokud vím. To těhotenství jsou samé nervy...
Budu na tebe moc myslet, ale věřím, že to bude v pořádku!
21. dub 2015 ve 12:18  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2018 (16. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baya66 riziko jim "vyplivl" PC po zadani hodnot krve a premereni na utz. Ale co jsem koukala, tak NT jak se zjistuje, tak mam 2,7 a pry je hodnota do 1,3 nevim...
Ja taky stale doufam a verim, ze to proste bude v poradku. Nejak si nedovedu predstavit, ze by ne a ze by me cekalo to "porodit" takhle driv. Bohuzel na revizi uz to neni, kdyby bylo nejhur.
21. dub 2015 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Tak třeba tady na wiki (a našla jsem to i jinde), je uvedeno, že pro hodnotu NT 3 - 3,4 (což je o dost víc, než máš ty) je pravděpodobnost narození zdravého dítětě přes 90%. Okolo 2,5 by to mělo být "hraniční", co jsem tak viděla...
Věřím, že budete naprosto ok. Jen to prostě musí pro jistotu podrobněji vyšetřit. Drž se a ošklivé myšlenky si nepouštěj k tělu (i když to ti teda zrovna radí ta pravá :grinning: ). Myslím na vás.
22. dub 2015 v 09:18  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2018 (16. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 To je super, že jsi měla prvotrimestrální screening zadarmo (jestli to tedy chápu dobře). Vidíš, já si zrovna tehdá říkala, že jsem mohla zkusit zavolat třeba k Apolináři... Na gyndě mi řekli Gennet a hotovo - ale přitom volba byla čistě ne mě, když je to bez žádanky... Nicméně, ono to bylo docela už na poslední chvíli a ještě k tomu Vánoce, takže jsem byla ráda, že mám termín...
22. dub 2015 v 09:22  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2018 (16. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia ahoj, vím, že kdyby byl výsledek číšelný špatný, tak je to těžké rozhodování, ale je pravda, že věk to hodně zkresluje, kamarádce bylo 38 a vyšlo jí to tak, že na asi 70% bude down a má zdravounkou holčičku. No držím palce ať je to ok.
22. dub 2015 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baya66 no, mně to poradila gynekoložka, ať tam jdu, že je to zadarmo, dobrý přístup
22. dub 2015 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@baya66 ja to hledala a nejak jsem moc udaju k tomu cislu NT nenasla, ale mas pravdu, ze v nejake diskuzi jsem se pak dopidila cisla kolem 3, tak to snad nebude tak horke.
No, v patek budu snad chytrejsi.
22. dub 2015 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 no mi vysla i ta jedna hodnota z krve vyssi nez by mela byt, ale nevim zda to muze zkreslit termin kdy tam jdes, protoze me prijde, ze jsem sla na krev i utz o tyden driv nez bych mela. Jim se to zdalo dle UTZ akorat, ale ja vim temer presne, ze mi ovu vysla na 14 DC (byli jsme kvuli KET u dr. na UTZ), takze tt by mi mel sedet i dle MS.
22. dub 2015 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak zítra volám do Apolináře abych se objednala na ten screening.

@donia a ty mě tu moc nestraš, je mi 30 a ještě děti nemám a u 1 zůstat nechci :wink: to mi pak budou ty výsledky taky vycházet zbytečně špatně. Budu držet palce ať ti to dopadne dobře na té kontrole.
Já se teď trochu bojím, včera jsem dopoledne víc zašpinila a dnes odpoledne taky, ale méně. Se uklidňuji, že je to v termínu menstruace... Na kontrolu jdu až 6.5. ale zatím pupík roste, tak jsem v klidu.
22. dub 2015 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka tak to pardonek, vydesit jsem te nechtela :grinning:
tak snad je to spineni opravdu jen z duvodu teor. ms, hodne odpocivej
22. dub 2015 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak kontrola na gynde, myom je mrnavej, děloha zvětšená bez akce, neroste ani děložní sliznice, takže se menstruace neripravuje.... Takže to ještě dlouho nebude...
@verunka_korunka pupek v 9 tt... Ale vždyť ti řekli, že špinit ještě budeš. Určitě to bude v pořádku. Hlavně miminko opatruj
22. dub 2015 ve 22:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia B-)
@verik2 jj, špinění predpovidala, ale včera mě to teda ráno vyděsilo... Z ničeho nic a docela dost, ale v poledne už bylo málo, byla jsem připravena startovat odpoledne do Podolí, kdyby to pretrvalo v ranní intenzitě :wink: ale jinak po práci doma odpočívám, vše dělá manžel. Mam doma zlatíčko.
Jo a pupek... Protože mám špíčky, tak bouleni břicha už jde vidět... Chci to v práci tutlat, ale za chvíli nebudu mít co na sebe volného...
22. dub 2015 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka no to já mám špeky a mohla jsem to tutlat do 20 tt nikdo na mě nic neviděl.... Spis se mě kazdej ptal zda jsem nepotratila, že na mě není nic vidět.... Kazdej je jinej. A na mě bylo i 3 těhotenství vidět až po 20 tt
23. dub 2015 v 06:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak se ozývám po nějaké době, omlouvám se za nedodání fotek, nějak nestíhám, zkusím vám je sem hodit za tímoto přspěvkem. Krásně přibíráme furt kojíme a přebalujemem a nosíme, malaá je moc hodná a v noci i ve dne hezky spinká. všem těhulkám tu moc držím palečky a občas sem nahlížím když zrovna neusínám. :slight_smile: Jinak porod jsem měla docela těžký, neotevírala jsem se museli do mě spát tablety na otevírání a oxitocin, nakonec mi píchli epidurál, přesto trval porod jen pět hodin ale na konci se mnou musel tlačit i pan doktor protože sama bych malou ven asi nedostala. všechny sestřičky a doktoři v Benešově byli úžasní, ale po těch čtrnácti dnech v nemocnci jsem byla ráda že jdeme domů. ještě do mě píchají heparin, ale dneska už mám poslední injekci. :slight_smile: tak se zatím mějte holky jdu zkusit ty fotky.
@verik2 malá má očička v pořádku, zatím to tak vypadá, jsme šťastní jako blechy. :slight_smile:
23. dub 2015 v 16:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@jezura777 zrovna vcera jsem si na tebe vzpomnela, ze jsi jeste nepsala. To je dobre, ze to takhle zvladate, jste sikulky, obe :wink:
Porod ti nezavidim, sama jsem mela vyvolavane a pridavany oxitocin u prvniho, kdyz mi prestaly z niceho nic veskere kontrakce. Tak at na to brzy zapomenes a uzivate si jen spolecnych chvil s malou.
23. dub 2015 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem objednaná k Apolináři na 21.5. a je to zadara :grinning:
23. dub 2015 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jezura777 je tak to je super. To je paráda,že uvidí. To je zázrak, teda pro mě... Jinak já taky stále kojím. Zachvili nám bude 8 měsíců a příkrmy nechce, tak kojím a kojím s nevadí mě to :grinning:
24. dub 2015 v 09:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 kojení je prima a superpohodlné, ale prý klesá mu železo a to v mlíce dostatečně nedostává, navíc můžou vznikat alergie když to neochutná vše dostatečně brzy, to si fakt nic nevezme? Ani pár lžiček? Moje si už nahradila polední kojení příkrmem, když jí něco nejede tak teda nakojim, ale baští o 106, teď i svačinu papá-ovoce, vločky atd a včera taky jsem nekojila pak už. Kdybych ji dala tak si vezme, ale pak by mi blila, neví, kdy má mlíka dost
24. dub 2015 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 kaše nechce,přesnídávky taky ne zeleninu taky ne jen pár drobku rohlíku či chleba, tak lepek má. Pár lžiček banánů a jablko, ale kousat. A to třeba obden trosku, ale kojení to nenahradí ani náhodou.
24. dub 2015 ve 14:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
konečně fotky naší berušky, omlouvám se za zpoždění, jo a na jedné fotce v pozadí tatínek :slight_smile:
25. dub 2015 ve 22:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@jezura777 ta je krásná.... A ty povlečení a bodycka typicky Benešov :grinning: jen ať roste. Já dokojila jdu spát...
26. dub 2015 v 00:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jezura777 jeee, ta je uzasna. A mate muj veliky obdiv jak to zvladate :wink:
26. dub 2015 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jezura777 je krásná, gratuluji :slight_smile:
26. dub 2015 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jezura777 Prekrasna:hearts::hearts::hearts:
26. dub 2015 ve 22:36  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2018 (16. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jezura777 nádherná Laduška :slight_smile:
27. dub 2015 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek