• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

22. března 2017 
Ahoj zeny..koukam jak se to tu rozrusta :wink: A jak vam je tehule? Me jednou fajn a pak hnus....:wink: :-\
27. dub 2015 ve 12:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, hlasim dobre zpravy - volali mi predbezne vysledky z Prahy a vsechny 3 syndromy (Downuv, Patauv a Edwardsuv) vylouceny !!!
Tak ted jeste cekat ca. 3 tydny na kompletni vysledky.
27. dub 2015 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@kackarebicerova mě je dobře, ale ty nálady jsou někdy strašné... :grinning:
28. dub 2015 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 Malá je krásná, moc gratuluji !!!
28. dub 2015 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Tak to je super! A co jinak, už je ti líp ? Pomohli ti v té nemocnici ?
28. dub 2015 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf diky za optani. V nemocnici jen vyloucili jine onemocneni, ze nemam vysoky tlak jako vysledek jine nemoci (problemy se srdcem, ledvinama, ocima atd.) Bohuzel mi to prave nepomohlo v tom smyslu, ze bych ho uz vysoky nemela. Takze musim doufat, ze prasky budou stacit, kdyz ne, tak jeste muzou o 3 navysit a pak uz by to bylo na nemocnici, kapacky a v nejhorsim vyvolat porod v jakekoli fazi. No to snad proste ne, musim doufat. Ale strach je veliky, to vis.

No a jak vy, neco noveho?
28. dub 2015 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Tak to věřím, že máš strach. Je to blbý, ale neboj, určitě to vše dobře dopadne. U nás nic nového, konečně se hodnoty krve spravily, takže jedna dobrá zpráva a 25.5. jedeme zase na kontrolu, tak pokud budou ty hodnoty stále v pořádku,t ak možná už budeme moct domluvit operaci a zjistíme konečně, jak na tom jsme. :slight_smile:
28. dub 2015 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf tak drzim palce, at je to i nadale dobre a utece to co nejdrive, abyste se zase mohli posunout dal
28. dub 2015 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky,
jak jste na tom ted s terminy porodu, kdo kdy, at jsme v obraze? :grinning:
30. dub 2015 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak, dneska bych měla být 9+2, jsem trochu nervózní, to se minule zastavil vývoj... Ve středu jdu na kontrolu, tak uvidíme, jestli se nám povedlo to překonat... Ale nešpiním, nekrvacim, je mi večer blivno, podbřišek občas poboliva a prsa v noci taky, tak snad je to porad ok. Jo a angelsounds už putuje z Amstru do ČR... Takže příští týden ho určitě už budu mít :wink:
1. kvě 2015 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka pokud stále těhotenský symptomy mas, tak je to určitě v pořádku. Vždycky holky říkaly, že je nic nebolelo. Tak se drž, zrovna jsem ti chtěla napsat, jak to s tebou vypadá, jak se cítíš.... A ty jsi napsala... Hlavne se drž a Opatruj ten malej poklad,jtery.mAs pod srdíčkem.... Teď to bude určitě v pořádku, jen se nenervuj. Snaž se být v klidu
1. kvě 2015 v 08:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunka_korunka kočko myslím moc na tebe neboj bude to OK tentokrát si to užiješ se vším všudy :slight_smile: snažím se Vás tu sledovat i když moc nemám čas psát :slight_smile:
2. kvě 2015 ve 13:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia já mám termín 11.7., ale malá je prý o dost větší, tak kdo ví, třeba to bude dřív :wink: a jak vy ostatní těhulky?:slight_smile:
2. kvě 2015 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka žádné nervování, vše bude v pohodě :wink:
2. kvě 2015 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naštěstí se nijak nenervuji, ale spis se chystám na to, kdyby ty špatné zprávy přišly. Ať se tam paní doktorce v ordinaci neslozim. Byla bych raději, kdyby byl se mnou manžel, ale musím ráno kvůli krvi a to se mnou nepůjde :frowning2:
Jinak dneska jsme si užili pěkný den, zajeli jsme na výlet do Kutné Hory, po tom toužím už pěkně dlouho. Prohlídku stříbrných dolů bych asi s větším břichem nedala a s kočárem už vůbec ne, tak je fajn, že jsme tam byli :wink: A na obědo - večeři byla v restauraci mňamózní svíčková, takže prostě skvělý den.
3. kvě 2015 v 00:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@donia @mikracek Já mám termín 21.7. podle utz, podle ovulace by to mělo být 24.7., ale tyhle detaily neřeším (dokud teda nejde o případné přenášení...). Ale docela jsem vyplašená, když to v červencovkách teď vidím, všechny ty problémy... Utíká to hrozně - na jednu stranu bych chtěla víc času, na druhou děkuju za každý týden (nebo snad i den), co je (doufejme) zdárně za náma.
4. kvě 2015 ve 13:48  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka Je pravda, že když přejdeš to kritické období, kdy se to minule pokazilo, trochu tě to uklidní - já měla v tomhle štěstí, že první těhu skončilo v 7 tt (resp. podle utz ještě dříve, ale v 7 tt to bylo potvrzené...). Ale pak zase přišly další "mety" a strach byl znova velikánský, i když jsem se ho snažila držet na uzdě. Každopádně podle všeho, co píšeš, to vypadá, že vše je teď na dobré cestě a já ti moc držím palečky, ať jste s mrňouskem ok :slight_smile: Škoda, že s tebou nemůže manžel, to mě vždycky dost pomohlo - ale taky jsem ho měla s sebou jen někdy...
4. kvě 2015 ve 13:55  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunka_korunka už jsi v 11tt, za chviličku druhý trimestr a budeš klidnější :slight_smile:
@baya66 no utíká to šíleně, za chvilku budem mít ty naše zlatíčka u sebe...už se moc těším, ale ještě nám chybí spousta věcí z výbavičky a tašku do porodnice taky nemám sbalenou, měla bych sebou hejbnout, vždyť už to je za dveřma :slight_smile:
4. kvě 2015 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@baya66 no nezávidím porod v červenci... I když možná lepší, než tahat pupek celý léto a rodit hned z kraje září jako já...
@mikracek no 9 tt ještě mas čas. Já tašku Balila až kolem 35 tt. Ale věci jsem měla připravené už do 30 tt.vše vyzehlene, srovnané, vyprané... Pohoda. Navíc já měla rizikové těhotenství kvůli myomu. Jiný problém nebyl
4. kvě 2015 ve 22:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2
@mikracek
@baya66
@jezura777
Mám dobré zprávy. Jsem 10+2 a srdíčko bilo a mrňous se mrskal, i když má chudák málo místa. Za 15 dní mám screening, tak se těším. Další kontrola na začátku června. Holky, já mám radost :wink:
6. kvě 2015 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@verunka_korunka Tak to jsem moc ráda :slight_smile: Jen tak dál :slight_smile:
6. kvě 2015 v 09:31  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek No, to mi povídej... Taky toho dost chybí... Z věcí do porodnice mám část nakoupenou, hromadím to ve skříni na jednom místě, ale vyloženě do žádné tašky to nebalím - ani takovou tašku asi nemám. Přijde mi, že bude muset být dost velká... :grinning: I když já taky ještě nevím, kde budu rodit a ono se liší třeba i to, co kde poskytují, jak jsem koukala... Každopádně si myslím, že je lepší být připravená - hlavně když vidím ty předčasné porody kolem :frowning2:
Prát jsem samozřejmě taky ještě nezačala. On leccos umí zastat manžel, ale zrovna ty dětské věcičky sama ještě nevím, jak přesně roztřídit na praní. A doma ještě musíme dopřestavět nábytek atd... No, paráda...

@verik2 Ono si asi fakt nevybereš - přes léto je to asi naprd, včera jsem byla z počasí úplně nějaká mimo (ale i spousta lidí kolem), ale vedro mi nebylo ani omylem teda - já jsem hodně teplomilná. Ale to víš, že se bojím, že budou třeba čtyřicítky, až budu rodit nebo ty poslední týdny... V zimě zase nesnáším ty vrstvy hadrů, navíc shánět nějaké bundy, kabáty těhotenské...
6. kvě 2015 v 09:41  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka jsem moc ráda za tebe! :slight_smile:

@baya66 já myslím, že je nás spousta, co nemají ještě vše nachystané :slight_smile: ale to už jsou maličkosti a my to zvladnem :wink: my se teď ještě za 10dní stěhujem, tak to bude taky sranda :grinning:
6. kvě 2015 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@baya66 o obleceni mi ani nemluv. Ja mam deti duben, cerven a parada. Ted mi vychazi listopad a to teda nevim co budu pred porodem nosit za bundu a tak. S dcerou to bylo idealni, tricko a sortky a v tom i z porodnice. Hlavne mimco pak nakojis a tak jak mi usla jsem ji jen v bodycku dala do kocaru spici a jelo se ven. Kdezto na zimu to dite nabalovat, to se zase rozespi a event. poblinka po jide :grinning:
Takze cervenec ti zavidim :wink:
Jo a jinak veci pro mimo z porodnice jsem mela vzdy zabalene v tasce extra a vzali mi to porodnice az kdyz mas meli propoustet. Ona sama mamina ma veci dost, takze tohle je tam jaksi ze zacatku navic a ty prostory v nemocnici jsou dost omezene.
6. kvě 2015 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka taky jsem za tebe moc ráda

Jinak s tím oblečením ... Já měla malou na začátku října, a byla jsem ráda, že jsem nemusela shánět kabáty a ani extra moc kalhot, vystačila jsem s jedněma od kamarádky těhotenskýma a koupila jsem si turkáče levně a jinak jsem furt nosila sukně a šaty co jsem měla a byly volné. Fakt je ale že loni zase extra horka nebyly anebo mi to nevadilo a to že jsem měla pupek! Připomínám malá méla 4200g.

@verik2 jak s těma příkrmama to jde? Moje papá obědy i svačinky a nemusim dokojovat až mi to příjde líto

Zkušené maminy co jste kojily i když už děti papaly příkrmy, přicházely jste o mléko? Já kojím ráno mezi 6, pak mezi 4-5 a na noc před spaním z obou prsou kaši nemusim dávat, spí do rána. Se mi líbí kojit ale když jsem po příkrmu plné dávce dokojila tak akorát blila. Dík za rady
6. kvě 2015 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vercik83 Verco já měla mliko furt i když jsem kojila 1 za 4 dny :grinning: a mam kamarádku a ta o mliko přišla když odstrikavala jednou za den... Každá to má jinak. Mě Ondra vězně par lžic a konečná
6. kvě 2015 ve 21:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hurá, zítra jdu na potvrzeni, ale Ondra má plané neštovice a už se mi osypava asi i dcerka. Patrik bude na řadě snad do 3 dnů. Mam radost. Koupili jsme je pěkně
6. kvě 2015 ve 21:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 neštovice... Ty jsem přinesla ze školky, když bráchovi nebyl ani rok a ten je chytl a doktorka tenkrát říkala, že si má dávat bacha, že si nemusel úplně vypěstovat imunitu a že by se mohly znovu objevit. Že si má dát pozor hlavně kvůli plodnosti. Bohužel jako dítě už s nimi nikdy nepřišel do kontaktu, tak snad je mít už nebude... Děti ještě nemá :wink:
7. kvě 2015 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka s plodnosti delaji problémy priusnice a ne neštovice ne? Alespoň v tom ziju cely život :grinning:
7. kvě 2015 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 :grinning: tak priusnice urcite, ty mel nedavno nastavajici od sestrenky a prave meli strach, aby to pak slo. A ono jo, dokonce ceka ted mimco stejne jako ja, jen ona to o me jeste nevi :grinning:
A jak je to s nestovicema to teda nevim.
7. kvě 2015 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek