• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@ivet1987 no pamatuji si, že nám to mamka porad připomínala. Priusnice jsem měla taky a bracha ne :wink: možná jsem si to nějak špatně přebrala... Ale určitě v dospělosti mají neštovice horší průběh. Máma je chytla s námi :wink:
7. kvě 2015 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka Jo to jo, kolegyne v praci je mela az na vysce a rikala, ze mela 40 horecky a skoncila v nemocnici, ze to fakt byl des. A zustavaji v dospelosti horsi jizvy.
Syn je dostal akorat kdyz jsem rodila dceru, takze taky parada. Vzhledem k tomu, ze mi ji pak odvezli na JIP do Prahy, tak ji prave hned delali i testy na nestovice. Nastesti se nepotvrdily a dostala je az ve skolce s lehcim prubehem.
7. kvě 2015 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Jo jo, určitě se nechystám brát hned oblečení na cestu domů pro mimčo. Plánuju si, že připravím několik variant (kvůli počasí) manželovi doma. Ale i tak je toho dost - plenky, vložky, i další věci jsou dost objemné...
7. kvě 2015 v 09:56  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987
@verunka_korunka ano je to tak. Priusnice způsobují neplodnost. Neštovice nikoliv. Jen u dospělého můžou vzácné způsobit zánět mozkových blan. Kamarádky manžel mel neštovice ve 38 a na poprvé zplodil 2 děti :grinning: takže opravdu plodnost neovlivní... No taky se divím. Syn 5 let a dcera 3 roky nic a Ondra má 20 nestovic. Ale nemá teploty nic. Hladký průběh diky kojení já je prodělala v 9 letech...
7. kvě 2015 ve 21:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj Holky, moc vas vsechny zdravim!!! Jak se mate maminky i tehulky? My se mame fajn, Terezka stale jen spinka a papa, sem tam je treba hodinu zhuru a pak je unavena a zase spinka. V noci spi i 8hodin v kuse, vstavame 1az 2x za nkc na kojeni. Pres den taky plne kojime, tak parada. Jen vic kojime z leveho prsa, prave moc nechce potvurka. Je nam 11tydnu a vazime 4,4kg. Je to nas drobecek. Pomalu zacinam vyrazovat prvni oblecky, tak se pomalu zacinam loucit s velikosti 56. Moje mamka tvrdi, ze tak hodne dite jak je Terezka jeste nevidela, ze to snad neni ani mozny...ale kdyz se podivam zas na starsi, tak ta je ted zas pekny certik, ale svoji sestricku miluje, porad ji smudla, chova a nejradeji by se nechavala i kojit jak ona. A ja jsem rada, ze chodi do skolky aspon mam chvilku cas jen a jen pro Terku. Ted jsme teda tyden u mejch rodicu, tak odpocivam a babi s dedou si uzivaji vnucky. Prvni ockovani nam dopadlo dobre, jen jsem s doktorkou zapomnela poresit nausnicky, tak mame trosku zpozdeni...ale to nevadi. Tentokrat je necham nastrelit, uz nechci zazit pichani...to byl des.
Jo a nejlepsi je, ze se me holka porad pta kdy budeme mit dalsi miminko, ze by chtela toho kluka :slight_smile:.
8. kvě 2015 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@lupinpupin Ahoj, to je dobre, ze se taky ozves, at vime jak se Vam dari.
Jeste @teok by se mohla polepsit :wink:
Ani nevis jak Vam obema zavidim, kdyz obcas nakouknu a zjistim kolik tem vasim holkam uz je. Jednak jsme mely termin vsechny spolecne a hlavne bych to mela za sebou a jen si uzivala miminka. Takhle doslova ocima posouvam kazdy den v kalendari a rikam si, ze jsem tomu porodu a snad zdarnemu konci zase bliz. Je to ale des, takhle prezivat, to mi ver. Nikdy jsem si neprala, aby to leto uteklo tak rychle a uz tu byl listopad.
Ted stale jeste cekam na kompletni vysledky po odberu klku, tak snad bude vse ok a nasledny utz take. Jdu v patek 15.5.

Je moc dobre, ze je Terezka tak hodna, take jsem mela obe deti tak hodne. Jen u syna byl problem s ublinkavanim, tak jsem ho po kazdem kojeni musela jeste 20 min. drzet v pololeze, aby to v nem zustalo. Malo pribiral, tak to bylo trosku o nerv, ale i tak byl moc hodne miminko. No a Nicolka byla zlata. Kamaradka furt rika, ze tohle treti bude muset poradne zlobit, aby nam ukazalo, ze tu je, kdyz jsme ho tak moc chteli a to vse pro to podstupovali. Tak jsem zvedava :grinning:
8. kvě 2015 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin a jak vám zdvihá hlavičku? Filipek má za dva dny 3 měsíce a ještě to není 100% ale snaží se a jinak je šikovný.
V noci spí od 22 do 6-7 většinou v kuse bez krmení, pak se naji a spí do 9-10 a odpoledne dvě hodiny v kočáru, navečer další dvě hodiny ale jinak vzhůru a mluví a cvičí a nenudíme se :slight_smile: Váží 6.5kg a roste jako z vody, vypadá tak o dva měsíce starší :grinning:
11. kvě 2015 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak mi z Prahy volali kompletni vysledky po odberu tech klku a vse v naprostem poradku. Uf, to jsem si oddychla a jsem moc rada. Jako bonus by mi rekli 100% pohlavi, ale hlasila jsem, ze to vedet nechceme. Tak budeme napnuti az do listopadu.
Jeste me ceka v patek podrobny utz u Brestaka a pak to bude opravdu komplet.
11. kvě 2015 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@donia to je fajn, že je vše v pořádku :wink:
11. kvě 2015 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé holky, dlouho jsem tu nebyla a mám z vás nesmírnou radost, nedočítám vše, nějak nestíhám, ale velice gratuluji @donia moc jsem ti to přála a koukám jak puk jakou krásnou zprávu tu vidím :slight_smile: jen tak dál. posílám srdíčko.
Dále gratuluji @verunka_korunka, taky jsem ti to moc přála a chodila se koukat zda už konečně a taky vidím krásné zprávičky:slight_smile: taky ti letí jedno srdíčko.
11. kvě 2015 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@missuulle jee, dekuju :wink:
11. kvě 2015 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 to je kus chlapa. Ondra má 8 měsíců 7600 a dneska začal lest :grinning:
11. kvě 2015 ve 22:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle :slight_smile: moc děkuji za srdíčko
11. kvě 2015 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 Veru tak my máme 8190 v 6měsících :grinning: :grinning: :grinning: a to je plně kojená a příkrmy teď budem zavádět, vůbec je nechce.
12. kvě 2015 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky @ivet1984 i @ lupinpupin koukám, že děti máme všechny moc hodné, moje taky doteď spí v kuse do rána, ale už tak často nespí přes den, dnes byla od 13 vzhůru do večera do 19 ti mrška. Ale rozesmátá celý den. Je jí 7,5 měsíce, papá svačinu a oběd bez dokojování, kaši na noc zatím nemusím dávat, ale cítím, že mlíka je méně. Kojím ráda, je mi to líto, ale teď už jen 3xdenně.,.. No je to velká holka už, aspoň pohlídat bude moci někdo jiný i. @verunka_korunka jsem ráda, že to vypadá dobře. Jo a už nevím kdo to tu používá látkové pleny, jak jste na tom, já už se dostala k celodennímu látkování, jen na nic jednoráz.
12. kvě 2015 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle no teda. Ondráš je prcek malej navíc teď s planyma nestovicema, ale zvládá je statečně. Už má strupy, který se začínají odlupovat
13. kvě 2015 v 08:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 chuděrka, ale je statečnej:slight_smile: nevím jak to dělá, že tak přibírá, asi mám nějaké turbo mlíko :grinning:
13. kvě 2015 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia neboj se brzy se miminka dockas. Koukam, ze vysledky ti dobre dopadly tak to je super! Terezka zacala spinkat v noci jeste vic az jsem z toho nervozni. Tak at jde vse tak jak ma...dej sem taky fotku pupiku.

Holky, tak Terezcs bude 20.5. 3mesice a vazime 4,5kg :slight_smile:

@ivet1987 konicky pase pekne, kdyz neni zrovna leniva. Ale ja nemam moc prostoru ji davat na brisko, kdyz mi porad spinka. Ale pristi tyden mame zase cciceni s fyzioterapeutkou, tak se tesim a jsem zvedava co na Terku bude povidat.
13. kvě 2015 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin tak to bude mit 3 mesice akorat na moje narozky :wink:
13. kvě 2015 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@missuulle :grinning: tak ho bared :grinning: vodou.... No ale u mě doktorka nic neříká. Je spokojená s tím jak pribira. Jinak neštovice zvládají úžasné. Jen dcera furt nic. Tak by mě zajímalo, pokud to chytne od nich :grinning: když už tak ať si to odbydou vsichci dokud jsem doma.
14. kvě 2015 v 16:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 naše taky nic neříká, jen že má víc, ale že jí to nevadí, když je kojená :slight_smile: ale kamarádka má o 14dní mladší a má 4,5kg, od porodu přibrala jenom kilo. a je to na holkách pěkně znát :slight_smile: Tak uvidíš, ale bylo by fajn, kdyby se to odbylo najednou
14. kvě 2015 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Ježiš když to vidím ve třech měsících 4,5kg, když tolik měl Filípek při narození... :grinning:
14. kvě 2015 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 jj, to je pak rozdil...kamaradky malej mel taky pri narozeni 4,5kg....to je mazec. Ale ja si zase aspon uzivam to malinkate miminecko dlouho :slight_smile:.
16. kvě 2015 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 pasem kone asi takhke a to uz byla trosku unavena....ze zacatku ma hlavu vic nahore.
16. kvě 2015 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin Jee, ja chci taky holcicku :slight_smile: Tak snad budu mit takove prekvapko na sale jako ty :wink:
16. kvě 2015 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@donia budu drzet palecky aby si tam takove prekvapeni mela :wink:
17. kvě 2015 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin dekuji :dizzy_face:
a co na to vlastne tvuj manzel, nechtel preci jen toho chlapecka?
17. kvě 2015 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia je nadceny :slight_smile: jen rika, ze to bude mit tezke tri zenske doma :slight_smile: ze se asi zblazni :slight_smile:
17. kvě 2015 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak to je fajn, ze to bere takhle. A kdo vi, treba casem dojde i na chlapecka, nebo? :wink:
17. kvě 2015 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia tak tretimu miminku by jsme se nebranili, ale kdyz, tak s odstupem casu, ale to zas uvidime dle situace. :wink:
17. kvě 2015 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek