• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

24. března 2017 
@lupinpupin jj, casu dost. Uzij si nejdriv poradne Terezku.
17. kvě 2015 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsme včera odpoledne na chalupě celé naší blízké rodině oznámili novinku při přípitku ke 30tinam mého manžela :slight_smile: a to bylo radosti :wink: bylo fajn, že jsme počkali a nikomu to neprozradili dříve. Akorát jsem byla trochu nervní, jestli je vše ok, takže dnes večer doma jsem hned hledala srdíčko a našla :wink: a těším se na čtvrtek odpoledne, to půjdeme na screening :slight_smile:
17. kvě 2015 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@verunka_korunka Tak to je fajn, ze jste tu novinku oznamili a raduji se s vami.
My to v sobotu rekli detem, tak se mala hned ptala jestli to muze rict kamaradce ve skole, tak rikam, ze jo, ale nemusi to hlasit hned vsem. No a tak se ptala jestli muze jeste aspon pani ucitelce :grinning: Tak jsem zvedava kdo to dnes bude vsechno vedet.
18. kvě 2015 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
18. kvě 2015 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka
@donia holky, to je super, ze maji s vama vsichni takovou radost! Jen si to krasne uzivejte!
19. kvě 2015 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, dneska odpoledne nás čeká první screening :slight_smile: už se s mojim chlapem moc těšíme :slight_smile: večer jsme si pro jistotu poslechli srdíčko a ten můj šílenec si ho nahrál i do počítače :grinning:
21. kvě 2015 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tak holky screening dopadl na výbornou. Výsledky má manžel u sebe, takže čísly se můžu ohánět až večer. Prcek měří 62mm, termín porodu sedí přesně podle MS, tedy 29.11. A seděl na turecký sed a kopal do stěn okolo. Takže asi nemohla paní doktorka vidět tu močovou trubici. No a naměřili mi vysoký tlak 140 na 80 z druhé ruky 130 na 80 ale to asi bylo z toho jak jsem byla strašně nervózní. Fotku nemam, nevypadalo nic moc a ani nenabízeli. Počkám za 2 týdny ke svojí doktorce :wink:
@lupinpupin
@tsterinka
@donia
21. kvě 2015 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@verunka_korunka tak super, to jsou vzdy ty nejlepsi zpravy :wink: Tlak je v poho, kor kdyz ten spodni mas 80, to je norma. Do 90 je ok, pak uz je za hranici a resi to. A jak pises, jestli jsi byla nervozni, tak to na tlaku neprida.
22. kvě 2015 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunka_korunka Gratuluju k výsledkům screeningu :slight_smile: To pro mě byl hodně důležitý bod...
Ten tlak nevím, ale nervy udělají hodně. Já se teď taky trochu obávám - vždycky jsem měla hodně nízký (i když nervíkama se taky občas lehce zvýšil do "normálních" hodnot) a teď poslední dvě kontroly 135/78 a 133/68... Vím, že toto je ok, ale bojím se, aby ten stoupající trend nepokračoval...
22. kvě 2015 v 10:14  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak ja se pichlubim...pry asi cekam malyho pindoura...jinak screening v poradku a cukrovka tez...malej ma 395g a uz pekne kope <3
22. kvě 2015 v 10:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@verunka_korunka no paráda,jen tak dál :slight_smile:
22. kvě 2015 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka výborné zprávy. Já si užívám. Všichni 3 mají plány neštovice. Naštěstí mírný průběh,bez hereček. Kluci se hoji, holka je má 4 den,ale už se dělají strupy a nové se jí nedělají už 2 dny,má jich pár... No par včera jsem počítala 200. Ale proti Patrikovi jich má malinko. Pata mel břicho a záda jak cedník, ale maličký. Takže včera dcera celej den řvala. Ondrášek se sám posadí, leze už papa všechno, ale pár soust a pak se sape po prsu. Proste kojit a kojit. A roste mu už 8 zub
23. kvě 2015 ve 23:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky, to už jsem tady opravdu zbyla poslední netěhotná? No tak to je teda něco :frowning2:
26. kvě 2015 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka Ahoj Veru, především moc gratuluji k miminku :slight_smile: Obracím se na Tebe s prosbičkou, jsi velká cestovatelka a já právě sháním levné letenky na Nový Zéland, nevěděla bys, kde hledat? Už jsem z toho nějaká bezradná :slight_smile: děkuju
26. kvě 2015 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice teď nedávno jsem někde viděla. Zkus server www,levneletenky.com a www.cestujlevne.cz
Ale v podstatě jestli máte pevný termín, nebo chcete letět s over stop, tak stejně po 30 těžko seženete. Kamarádka to vzdala a koupili právě kolem třiceti, ale potřebovali otevřenou a s operátorem tam i zpět. Tam přes Fiji a zpět přes Bali.
Jinak hledám na www.pelikán.cz a na student agency. Je to dost často levnější než u leteckých společností.
26. kvě 2015 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka moc gratuluju k výsledkům screeningu , super zpráva jen tak dál.
26. kvě 2015 v 17:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jinak holky jdu napsat co nového u nás, malá má zítra sedm týdnů, měříme 56 cm a vážíme 4, 30 krásně papká a spinká taky skoro celou noc. Už moc hezky zvedá hlavičku paní doktorka byla s náma moc spokojená. jinak jsem si jí rozmazlila na nošení v šátku takže je se mnou skoro všude. :slight_smile: Tak snad se dám do pořádku ještě já a bude to OK. až budu mít chviličku hodím sem zase nějaké foto. všechny moc zdravím a těhulkám přeju pohodové těhulkování a jen dobré zprávy.
26. kvě 2015 v 17:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jezura777 ty brdo, 7 tydnu, to neskutecne leti. Co trapi tebe, ze se musis dat do poradku?
26. kvě 2015 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsen 2 tetou. Včera před půlnocí ségra porodila Davida 4040 a 51 cm. Ale museli ji to hnát oxitoxinem bez nej by neporodila, malého rozdychavali, má strašně otlacenou hlavu. No na 1 porod byl obr se divím, že to zvládla, jen šitá na 3 stehy a na klitorisu přímo.
27. kvě 2015 v 08:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 tak to gratuluju a teda zároveň ji lituji... Představa, že by mi šili klitoris je děsivá. Mam ho extrémně citlivý dost často až bolestivý a stehy... No to by byla moje smrt.
27. kvě 2015 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dlouho jsem tady nezavítala... Co u vás nového? Ja už peru věci pro malou a minulý týden jsme se přestěhovali do domečku :slight_smile: jinak už se pomalu připravuju, už jsem si sbalila tašku do porodnice a čekám... :slight_smile:

@enalga nejsi tu poslední snažilka, akorát holky už tu asi moc nechodí.. :wink:
30. kvě 2015 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek to to letí že? :slight_smile:
30. kvě 2015 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tsterinka jojo, šíleně :slight_smile: pořád tomu nemůžu uvěřit, že se nám zařadilo :slight_smile:
30. kvě 2015 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky mám takový dojem, že si mě necelých 9 měsíců po porodu našla mrcha. Začínám špinit Chjo. Ale bylo to krásné, za 1,5 roku mít jen ocistky po porodu jinak nic.a břicho mě teda pěkně bolí, snad víc, než když jsem rodila Ondrase. Ty 4 hodiny to bolelo min....
@verunka_korunka ona má souplej práh bolesti. Byla snad na víc než 10 operacích, tak je na bolest zvyklá. Hned po porodu říkala, že by klidně šla rodit ještě 1 :grinning:
31. kvě 2015 v 00:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia neustálé problémy s křečáky, naštěstí se mi upravila srážlivost krve... no a @verik2 nesmutni mě si mrcha našla hned po ukončení šestinedělí, takže ty se máš. Jinak vše OK, jsem hubená jako koza. :slight_smile: Hrozně to letí holky, naše těhulky už brzy budou taky maminky. Mějte se tu všechny moooc krásně.
1. čer 2015 v 09:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jezura777 tak drzim palce, at je brzy lepe
1. čer 2015 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jen hlasim, ze dnesni kontrola u gyn. byla OK, srdicko bije a i tlak 140/80, to uz jsem hodne dlouho nemela. Tak jsem rada a snad to tak vydrzi. Na velky UTZ jdu az 18.6.
3. čer 2015 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Včera jsem taky byla na kontrole, miminko v pořádku, spalo, jen bušilo srdíčko a zatínalo pěstičku. Tlak už v pohodě 130/70, krev vyšla skvěle. Takže mě dr. neposílá ani na tripple test, ale rovnou na velký utz ve 20. týdnu. To ještě musím rozhodnout kdy a kam, protože mi to zrovna vychází do plánované dovolené :frowning2:
Další kontrola až 1.7. a přikládám fotku, ale teda nic moc. Drobek je blbě natočený, takže žádné krásné fotky. Proto nemam ani ze screeningu. Jo a nešlo ani změřit, tak měřila jen hlavičku a to bylo dost nepřesné.
4. čer 2015 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@verunka_korunka supeeer moc ti to přeju těhulko :slight_smile: drž se a opatruj ten svůj pokládek.
4. čer 2015 v 08:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia Gratuluji, tak držím palce, ať je v pořádku i nadále. :slight_smile:
4. čer 2015 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek