• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

18. října 2016 
@donia taky super zpráva, jen tak dál, snad už bude tlak lepší. Držím palce
4. čer 2015 v 08:39  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunka_korunka Krása, gratuluji !! :slight_smile:
4. čer 2015 v 08:40  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lenkasaf Dekuji. A jak jste dopadli na kontrole vy?
4. čer 2015 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia Jo, výsledky jsou stále dobré. Další kontrola až 20.7. a tam už si řekneme o termín operace, nebaví mě už čekat. Chci vědět na čem jsme.
4. čer 2015 v 15:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkasaf No super, tak alespon nejaka vidina, ze je. Tak moc drzim palce, at to ma kyzene vysledky.
4. čer 2015 v 16:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Děvčátka tak se hlásím. Mrcha skončila, ale byl to děs. Po 9 měsících a já myslela, že pojedu na pohotovost jak mě bylo strašně,bolelo břicho a jak jsem krvacela, ale za 4 dny konec. Takže po každém porodu se mi o 1 den zkrátila. Tak doufám, že to třeba půl roku nebudu mít :grinning: jinak horko k padnuti, včera večer se zasáhlo, tak jsem myslela, že sprchne a ono ani náhodou, tak jsem večer vyzehlila 3 pračky, ale 1 tam ještě je a dneska musím vyprat Ondraskovi prádlo. Má tam i cychy z tech nestovic, takže to vyvarim... Jinak Tynka která je melaposledni skoro zahojena, hojí se nejlíp. Jdu ještě spat, už jsem dokojila
8. čer 2015 v 05:27  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak holky, po19ti měsících je to asi tady. Foto na mém blogu. :grinning:
8. čer 2015 v 18:42  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
Super, držím palce, ať čárka krásně sílí :slight_smile:
8. čer 2015 v 19:28  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@enalga no super. Gratuluju
8. čer 2015 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko holky, to je super tady vidět, jak se postupně se snažilek stávají těhulky a z těhulek maminky.......postupně z nás budou maminky všechny do jedné :wink:
Sotva jsem zjistila, že jsem těhotná, a už je tady 9.měsíc.....letí to teda šíleně, moc se na maličkou těšíme, ale začínají mě přepadat obavy, jak zvládnu roli maminky, jestli nebudu moc úzkostlivá, jestli budu dobrá matka a jestli tu velkou životní změnu rychle zvládnu.... zítra mi přijde povlečení do postýlky, tak ho vyperu spolu s poslední várkou mimi oblečků a myslím, že jsme připraveni.. :slight_smile:
11. čer 2015 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mikracek Drahá, z vlastní zkušenosti - budeš dobrou matkou, protože budeš všechno dělat instinktivně a intuitivně :slight_smile: Nic strojenýho. Dělej jen to, co sama budeš cítit, že je to správně :slight_smile:
11. čer 2015 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@enalga děkujuuu :wink: :slight_smile: :astonished:
11. čer 2015 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@verik2 tak i mně si tento týden našla .... Asi podobné jak u tebe a té krve, tampony nestihaji ani nahodou. To byla pohoda bez menses. Kojím už jen ráno a večer asi měsíc, dalo se to čekat..
Jinak vše dobré, prďolka má už 10kilo, 8 a půl měsíce, 72cm. Látkové pleny mimo noc používáme stále, holky, fakt to není žádná hrůza a baví mně to.
Trochu mi chybí práce.
@mikracek taky jsem mela strach, trochu me chytala schiza ze vlastne mi bez ditete bylo dobre atd atd ale zvladne se to. Jsme nejlepsimi maminkami prave pro nase miminka
14. čer 2015 ve 23:10  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@vercik83 děkuju :wink: nejhorší bude asi začátek, ale to zvládnu, musím :slight_smile:
15. čer 2015 v 06:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@mikracek Nedělej si s tím nervy, hlavní je, aby se narodilo zdravé miminko, ten zbytek už půjde sám :slight_smile: Teď nabírej síly na porod a nemysli na nic jiného. Řeš problémy ve chvíli, kdy přijdou :slight_smile:
15. čer 2015 v 07:25  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@enalga problémy neřeším, jsem optimistka, ale obavy mě občas přepadnou :slight_smile: ale jak říkáš, nejdůležitější je zdravé miminko, vše ostatní je vedlejší :wink:
15. čer 2015 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@mikracek Přesně tak. Já mám taky trochu strach, aby u nás bylo všechno v pořádku, aby mělo mimimko srdíčko ( bijící srdíčko) a abychom všechno zvládli a narodilo se nám zdravé dítě.
15. čer 2015 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@enalga určitě bude vše v pořádku, jen to čekání vydržet a uvidíš srdíčko :wink:
15. čer 2015 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@mikracek věřím, že ano :slight_smile:
15. čer 2015 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@mikracek Ahoj :slight_smile: Jak já ti rozumím... Taky nemůžu uvěřit, že to tak uteklo a obavy velké... Bohužel mě semtam chytne "schíza", jak psala @vercik83. Pak z toho mám hrozné výčitky :frowning2: Ale hlavně se bojím, aby byl prcek v pořádku.
A to já ani nemám pocit, že jsme doma připraveni - většinu věcí sice máme, zbytek je objednaný a snad dorazí v nejbližších dnech, ale doma chaos... A já jsem už nějaká neakční, chybí mi energie. Tak snad to všechno zmákneme :slight_smile:
15. čer 2015 v 10:24  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@baya66 jsme na tom úplně stejně.....a taky ještě čekám na poslední věcičky a pak snad budu 100% nachystaná :slight_smile:
15. čer 2015 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, zase zdravím, Filípek měl v sobotu 4 měsíce, má 7 kg a je zlatý :slight_smile:
15. čer 2015 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí (5)
@vercik83 jj to byla. Já ale kojím furt. Jen 3x za noc a den nepočítám :grinning: jinak holky mám chrchlak jako tuberak, nemůžu mluvit. No dneska doktor bílkovina v moči, takže mám něco bakteriálního a výživného už marodim 14 dní,zítra asi bohužel vyfasuji antibiotika :frowning2: neměla jsem je 2,5 roku. Ale já to bez nich nedám, je mi hrozně, furt spím a manžel má ošetřovak, tak si ho děti užijí
15. čer 2015 ve 20:26  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@enalga vítej tehulko :wink: je to už nikdy nepoznám. 4 dítě fakt neplánuji, mam 3 a občas jsem zralá na prášky. Už fakt nechci i když těhotenství je krásné
15. čer 2015 ve 20:33  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak holky. Ondra 9 měsíců leze,sedí,staví se nanohy, pisti... A moc nejí příkrmy, furt chce jen moje prsa :grinning:
15. čer 2015 ve 20:34  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, tak jen hlasim, dalsi dulezita kontrola za nami. Dnesni velky UTZ dopadl na vybornou a jsme zdravi a vse jak ma byt. Jsem ted 20+2 tt tak uz jen vyhlizim konec a doufam, ze mi to rychle utece a bude vse v poradku.
Momentalne me krome plnych dutin, kdy se v noci fakt skoro dusim, ze musim kapat Sanorin kapky, jinak nic jineho nezabira, trapi jeste hodne buseni srdce. Je to hodne neprijemne, mam to nekolikrat denne a pocit, ze mi to srdce vyskoci. To u predchozich tehu vubec neznam.
18. čer 2015 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@donia to je fajn, že kontrola dopadla dobře :grinning:
A ty dutiny, naštěstí jsem s nimi ok, ale cítím tlak v nose a mam ucpaný nosohltan. Tak jsem si naordinovala Vincentku. Takže v tom nejsi sama :wink:
19. čer 2015 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunka_korunka A ta Vincentka pomaha?
19. čer 2015 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunka_korunka ted jsem ji hledala na netu, tak to vypada, ze to nebudu moci pouzivat :frowning2:
Pozor však, Vincentka bohužel není pro všechny. Velkým obloukem by se jí měli vyhnout lidé s nemocnými ledvinami a játry, lidé s vysokým tlakem a otoky dolních končetin.
19. čer 2015 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia Vincentku napiju :wink: jen ji stříkam do nosu a krku místo nosních kapek. Dá se používat jakkoli dlouho, kdežto nosní kapky max. týden, protože leptaji nosní sliznici. A Vincentku pěkně uvolní ty sopliky a dá se to pak vysmrkat :wink:
19. čer 2015 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek