• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@lupinpupin nejsem si uplne jista bud 9 nebo 10 nebo 11 :D Asi tak nejak priblizne. Nicmene ted mi zacina pobolivat bricho jako pred MS, takze to vidim blede :/ ze stredy na ctvrtek jsem se vzbudila v noci bolesti bricha, myslela jsem, ze uz to dostanu a vcera mi pichalo v prsou (coz normalne vubec nemivam), takze jsem si rikala, ze mam treba jeste nadeji, ale ted to vidim spis blede..no uvidime bud bude mimco, nebo Vanoce s vinkem a vajecnakem :D (radsi bych to prvni samozrejme!)
13. pro 2013 ve 21:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mathata třeba ne...někdy je to tak při zahnízdování vajíčka a najdeš // držím palce
13. pro 2013 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moon10 tak te tady vítám a doufám, že Ježíšek nadělí všem. Já se tu pořád koukám na nějaké fotečky tady a už bych chtěla taky ty svoje :o)
13. pro 2013 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky, my začínáme právě v těchto dnech, tak uvidíme kdy se zadaří. beru femibion, dobírám čistící bylinné kapky a chtěla bych začít se spirulinou- máte s ní nějakou zkušenost?
13. pro 2013 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tK dnes rano jsem zaspinila, tak mam pocit jestli neprichazi predcasne MS...tak mam takove divne myslenky a taky doufam, ze to jeste neni ztracene... :unamused:
14. pro 2013 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin a kdy to máš dostat? Třeba je to jen uhnizďování. Držím moc palce, aby tomu tak bylo!!! Hlavu vzhůru a myslet pozitivně :slight_smile: (já vím, ono se to takhle mluví, co?) Bazální teplotu měřís?
14. pro 2013 v 10:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mathata jeee to jsem vcera psala ja tobe :slight_smile: no kdyz bych mela cyklus klasika 28dni, tak by to bylo ted o vikendu...kdyz by to bylo jako posledni cyklus 35dni, tak by to bylo az pristi vikend....jdu kouknout ktery den se zhruba vajicko uhnizduje...
14. pro 2013 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mathata tak uhizdovani je 5- 10 den od ovulace a ta byla minulý vikend...tak jsem zas pozitivne naladena :slight_smile: auvidime co testik pristi tyden a zda doopravdy MS nedorazi ....s malou jsem krvacela v 8tt to jsem se strasne bala, ale nastesti to bylo v poradku, ale takhle jsem radoby uhnizdovani nemela...tak uvidime co a jak...drzim nam oboum palce!
14. pro 2013 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mathata jo a teplotu nemerim...
14. pro 2013 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tak se k Vam pridavam. Tento tyden jsme se s manzelem zacli snazit o druhatko. Uz mame 1,5rocniho ulicnika, tak uvidime jak rychle prijde druhe :slight_smile:
14. pro 2013 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentyna25 tak doufám, že se vám brzo zadaří, ja jsem se teď připravila i skrz pojištění,abych měla aspoň něco navíc, když budu doma.
14. pro 2013 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentyna25 teda pokud se zadaří teď o vánocích:grinning: tak radsi se uz jistim ted.
14. pro 2013 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uvidime, nechame se prekvapit :slight_smile:. Jake pojisteni? missuulle
14. pro 2013 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentyna25 jelikož teď je každé druhé těhotenství rizikové a hlavně ty holky co delají ve fabrice, tak jdou okamžitě tak jsem se pojistila, že k neschopence budu dostávat jen tak 300kc za den navíc - tak aspon neco pro mimco a jeho výdaje ktere budeme na nej mit :o) a dela to pouze jedna pojištovna a mám to i se spořením a pro případ trvalých následku atd.
14. pro 2013 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentyna25 také se snažíme o druhátko :slight_smile:
držím palečky at se vám podaří. Já ted čekám jestli se zadařilo a nebo si dáme druhé kolo.
14. pro 2013 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, no tak ja uz jsem na rodicaku takze pro me je to pase. Stejne bychom na nejake lepsi pojisteni nemeli, vsecko jsme loni snizovali, abychom meli z ceho zit, ten prijmovy propad je fakt znacny :frowning2:
14. pro 2013 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Dekuju :slight_smile:. Taky Vam drzim palecky ;)
14. pro 2013 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
A vlastne vsem tady drzim palce at se moc nenacekate. Nam se to poprve povedlo na podruhe, tak uvidime jak ted :slight_smile:
14. pro 2013 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak nevím, jestli se k Vám mohu přidat, mám poslední platíčko tabletek, a pak se také začínáme o špuntíka nebo špuntinku snažit...
14. pro 2013 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@l_baruska jen se přidej, aspoň nás bude víc :o)
14. pro 2013 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentyna25 to chápu. já to mám teď že vím že chceme a pak sitotaky snížím :o) a jak jsi na tom teď už proběhly plodné dny?
14. pro 2013 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle joo to ja nevim :D ja to nejak neresim :D. Trochu se ted stydim ze to nevim :0) ale hold jsem to nemusela nikdy resit tak...
14. pro 2013 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentyna25 tak to jste na tom byli stejně jako my :grinning:
14. pro 2013 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@valentyna25 jo v pohodě:o) já to taky zatím nějak moc neřeším,ale zajímalo mě to tak jsem si to zjistila :o)
14. pro 2013 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si to ted zjistila. Taaakze pokud si dobre pamatuju posledni mrchu, coz je pro me dost problem jak jsem ted doma :D, tak mi dnes zacinaji plodne dny :slight_smile:. Taaaakze konec internetu a supky dupky :D :D :D
14. pro 2013 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@valentyna25 tak hodně zdaru :o) my až na štědrý den
14. pro 2013 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@valentyna25 mazej se tulit :o) my jdem taky,ale jen tak, nic z toho dnes nebude :grinning:
14. pro 2013 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentyna25 proto si to musím psát jinak bych si nepamatovala kdy a ani délku cyklu...a počítat bych mohla jak bych chtěla...
tak hodně zdaru :grinning:
14. pro 2013 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky! Tak na UTZ jsem videla gestacni vacek, tehu test zatim negativni. Do MS mam 4 dny. Pichani v brise je slabsi, prsa (hlavne bok praveho!) boli. Porad ta moje "kocovina" od rana do odpoledne. Tak cekam a cekam, snad se te mrchy nedockam.... Drzte pesticky :slight_smile:
15. pro 2013 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janiczka tak to na tebe moc myslím ať je vse ok a budete tři :o)
15. pro 2013 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek