Snažilky od prosince 2013

Ahoj holciny! Je tu nekdo kdo se zacina snazit o miminko od prosince 2013? At se mam s kym delit o poznatky 🙂 a at se muzem utesovat pri mrchach 😃
mathata
13. pro 2013
@lupinpupin nejsem si uplne jista bud 9 nebo 10 nebo 11 😃 Asi tak nejak priblizne. Nicmene ted mi zacina pobolivat bricho jako pred MS, takze to vidim blede :/ ze stredy na ctvrtek jsem se vzbudila v noci bolesti bricha, myslela jsem, ze uz to dostanu a vcera mi pichalo v prsou (coz normalne vubec nemivam), takze jsem si rikala, ze mam treba jeste nadeji, ale ted to vidim spis blede..no uvidime bud bude mimco, nebo Vanoce s vinkem a vajecnakem 😃 (radsi bych to prvni samozrejme!)
lupinpupin
13. pro 2013
@mathata třeba ne...někdy je to tak při zahnízdování vajíčka a najdeš // držím palce
missuulle
13. pro 2013
@moon10 tak te tady vítám a doufám, že Ježíšek nadělí všem. Já se tu pořád koukám na nějaké fotečky tady a už bych chtěla taky ty svoje :o)
evaamy
13. pro 2013
ahoj holky, my začínáme právě v těchto dnech, tak uvidíme kdy se zadaří. beru femibion, dobírám čistící bylinné kapky a chtěla bych začít se spirulinou- máte s ní nějakou zkušenost?
lupinpupin
14. pro 2013
Ahoj holky, tK dnes rano jsem zaspinila, tak mam pocit jestli neprichazi predcasne MS...tak mam takove divne myslenky a taky doufam, ze to jeste neni ztracene... :-|
mathata
14. pro 2013
@lupinpupin a kdy to máš dostat? Třeba je to jen uhnizďování. Držím moc palce, aby tomu tak bylo!!! Hlavu vzhůru a myslet pozitivně 🙂 (já vím, ono se to takhle mluví, co?) Bazální teplotu měřís?
lupinpupin
14. pro 2013
@mathata jeee to jsem vcera psala ja tobe 🙂 no kdyz bych mela cyklus klasika 28dni, tak by to bylo ted o vikendu...kdyz by to bylo jako posledni cyklus 35dni, tak by to bylo az pristi vikend....jdu kouknout ktery den se zhruba vajicko uhnizduje...
lupinpupin
14. pro 2013
@mathata tak uhizdovani je 5- 10 den od ovulace a ta byla minulý vikend...tak jsem zas pozitivne naladena 🙂 auvidime co testik pristi tyden a zda doopravdy MS nedorazi ....s malou jsem krvacela v 8tt to jsem se strasne bala, ale nastesti to bylo v poradku, ale takhle jsem radoby uhnizdovani nemela...tak uvidime co a jak...drzim nam oboum palce!
lupinpupin
14. pro 2013
@mathata jo a teplotu nemerim...
valentyna25
14. pro 2013
Ahojte tak se k Vam pridavam. Tento tyden jsme se s manzelem zacli snazit o druhatko. Uz mame 1,5rocniho ulicnika, tak uvidime jak rychle prijde druhe 🙂
missuulle
14. pro 2013
@valentyna25 tak doufám, že se vám brzo zadaří, ja jsem se teď připravila i skrz pojištění,abych měla aspoň něco navíc, když budu doma.
missuulle
14. pro 2013
@valentyna25 teda pokud se zadaří teď o vánocích😃 tak radsi se uz jistim ted.
valentyna25
14. pro 2013
Uvidime, nechame se prekvapit 🙂. Jake pojisteni? missuulle
missuulle
14. pro 2013
@valentyna25 jelikož teď je každé druhé těhotenství rizikové a hlavně ty holky co delají ve fabrice, tak jdou okamžitě tak jsem se pojistila, že k neschopence budu dostávat jen tak 300kc za den navíc - tak aspon neco pro mimco a jeho výdaje ktere budeme na nej mit :o) a dela to pouze jedna pojištovna a mám to i se spořením a pro případ trvalých následku atd.
lupinpupin
14. pro 2013
@valentyna25 také se snažíme o druhátko 🙂
držím palečky at se vám podaří. Já ted čekám jestli se zadařilo a nebo si dáme druhé kolo.
valentyna25
14. pro 2013
Aha, no tak ja uz jsem na rodicaku takze pro me je to pase. Stejne bychom na nejake lepsi pojisteni nemeli, vsecko jsme loni snizovali, abychom meli z ceho zit, ten prijmovy propad je fakt znacny 😞
valentyna25
14. pro 2013
@lupinpupin Dekuju 🙂. Taky Vam drzim palecky 😉
valentyna25
14. pro 2013
A vlastne vsem tady drzim palce at se moc nenacekate. Nam se to poprve povedlo na podruhe, tak uvidime jak ted 🙂
l_baruska
14. pro 2013
Tak nevím, jestli se k Vám mohu přidat, mám poslední platíčko tabletek, a pak se také začínáme o špuntíka nebo špuntinku snažit...
missuulle
14. pro 2013
@l_baruska jen se přidej, aspoň nás bude víc :o)
missuulle
14. pro 2013
@valentyna25 to chápu. já to mám teď že vím že chceme a pak sitotaky snížím :o) a jak jsi na tom teď už proběhly plodné dny?
valentyna25
14. pro 2013
@missuulle joo to ja nevim 😃 ja to nejak neresim 😃. Trochu se ted stydim ze to nevim :0) ale hold jsem to nemusela nikdy resit tak...
lupinpupin
14. pro 2013
@valentyna25 tak to jste na tom byli stejně jako my 😃
missuulle
14. pro 2013
@valentyna25 jo v pohodě:o) já to taky zatím nějak moc neřeším,ale zajímalo mě to tak jsem si to zjistila :o)
valentyna25
14. pro 2013
Tak jsem si to ted zjistila. Taaakze pokud si dobre pamatuju posledni mrchu, coz je pro me dost problem jak jsem ted doma 😃, tak mi dnes zacinaji plodne dny 🙂. Taaaakze konec internetu a supky dupky 😃 😃 😃
missuulle
14. pro 2013
@valentyna25 tak hodně zdaru :o) my až na štědrý den
missuulle
14. pro 2013
@valentyna25 mazej se tulit :o) my jdem taky,ale jen tak, nic z toho dnes nebude 😃
lupinpupin
14. pro 2013
@valentyna25 proto si to musím psát jinak bych si nepamatovala kdy a ani délku cyklu...a počítat bych mohla jak bych chtěla...
tak hodně zdaru 😃
janiczkaautor
15. pro 2013
Ahoj holky! Tak na UTZ jsem videla gestacni vacek, tehu test zatim negativni. Do MS mam 4 dny. Pichani v brise je slabsi, prsa (hlavne bok praveho!) boli. Porad ta moje "kocovina" od rana do odpoledne. Tak cekam a cekam, snad se te mrchy nedockam.... Drzte pesticky 🙂
missuulle
15. pro 2013
@janiczka tak to na tebe moc myslím ať je vse ok a budete tři :o)

Začni psát odpověď...

Odešli