• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

24. března 2017 
sakra, kde je ta lupinpupin, ta špinila, a vyšel ji pozitivní test,ta by mi mohla, alespoň trochu uklidnit:-/
17. led 2014 ve 21:02  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 JEEE, JÁ U TEA BYLA KALIT A DRUHÝ DEN ZJISTILA, ŽE JSEM TĚHU, BYLA TO NÁHODA, MĚLA JSEM JÍT DO NEMOCNICE A ČEKALA JSEM NA ms A NEDORAZILA :slight_smile:...ze mě si dělalo v prosinci, ms přišla pozdě, a pak byla i s cestou 2dny :frowning2:, tak snad to vyjde teď, když byla tak jak měla a 4dny jako vždy :wink:... a těším se na info :slight_smile:
17. led 2014 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 já si myslím, že ta špinila, protože se vajíčko uhnizďovalo :slight_smile: :frowning2:
17. led 2014 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok hihi...takže se mohu zdunit teda:D...držím palečky,aby to vyšlo:slight_smile:
17. led 2014 ve 21:06  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 hele, musíme ty děti zocelovat a čím dřív se začne :grinning:, tak buď dorazí a nebo udělej ráno testík a uvidíš :wink:... i já držím tobě palečky, buď ať jsou // a nebo opička malá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. led 2014 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok vím,ale ten průběh mě zajímá:D...
17. led 2014 ve 21:11  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 no jasně že jo ;) já prostě tento měsíc otěhotním jinak to nejde.... musím už mi otěhotněla znovu nalezená kamarádka :grinning: a naše mamky nás vozili společně v kočárku tak jsme se domluvily že budeme opakovat historii ;) jenom to zatím nějak brzdím :grinning: Jinak bydlím v Ostravě ... zatím ;)
17. led 2014 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok a co když je brzo zítra, když se třeba dnes uhnizduje? testy ted brát nebudu, pač jsem si ho dělala 5x a vyšel všelijak, a navíc to byly ty papírové...
17. led 2014 ve 21:13  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 a kolikátý jsi den po ovu? uhnizďuje se do 10dne po ovu, ale může to být i 13tý :wink:...
17. led 2014 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok ted se dívám do kalendáře...mám to dle výtoku 30.prosince začal a skončil 5.tého, další byl , tlaky v podbříšku od 8.hé do 13ého, pak toho třináctého začal byt stejný výtok a šel do běla a od té doby žádné tlaky ani bolesti,ani včera , kdy měla přijít ms, ani ted jak jsem začla mít ten výtok, tak nic , proto jsem koukala,když jsem šla na wc
17. led 2014 ve 21:28  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok mám ti i napsat, kdy jsme se mazlili:D
17. led 2014 ve 21:29  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 tak třeba budeš těhu, můžeš tam mít srženinu z které špiníš :wink:, co ty víš, ale zase mě zarážejí ty testy, no necháme se překvapit, když ty už testit nechceš :frowning2:
17. led 2014 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 neeee, to nemusíš, podle toho tu ovu nepoznám :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. led 2014 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 a navíc, vždy když mi začal výtokjsme spolu nic neměli až do té doby dokud neskončil..ale ted jsem to nějak nekontrolovala,
17. led 2014 ve 21:33  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj, blbej počítač, mi to tu skáče a pak to posílám sobě
17. led 2014 ve 21:37  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielka1985 tak já výtok vůbec neřeším :frowning2:, od té doby, co jsem po konyzaci mám pocit, že mám výtok jen před MS a týden před cca a to je s příměsí krve :frowning2:, ale bylo mi řečeno, že to špinění je spíše hormonama, ale co beru tu kyselinu listovou, tak to je lepší :wink:... taaak snad se zadaří u všech, co si to přejí :slight_smile: a ty se rozmyslíš co chceš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. led 2014 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok ta ovu je uprostřed, dle výtoku poznám plodné dny, když skončí výok, tak mám neplodné
17. led 2014 ve 21:38  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok já jenom už chci vědět na čem jsem:slight_smile:
17. led 2014 ve 21:39  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 já si myslím, že jsem výtok neměla u ovu :grinning: :grinning: :grinning: , tak se budu víc sledovat, ael to už asi ani nejde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. led 2014 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 já vím, proto jsem byla ráda, že jsem to dostala, nemusela jsem nad tím přemýšlet a stresovat se a je fakt, že když jsem si den před MS připustila, že ji dostanu a smířila se s tím, tak mi bylo hned lí, vyspala jsem se hezky a aaaa ona přišla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. led 2014 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok hihihi...ráno se vše ujasní či během dne:D..to budu pak rozumnější:slight_smile:
17. led 2014 ve 21:49  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok já fakt od malička strašně piju a nevím po kom.Nikdo ani s kamarádů neznám nikoho,kdo by pil víc jak já,ale zdravá jsem jak ripa
17. led 2014 ve 21:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 to je důležité, zdraví, to někomu chybí a dal by za něj cokoliv, ale díky dnešní medicíně to cizí lidé ani nepoznají, že jsou nemocní :slight_smile:
17. led 2014 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin holky já kluka mela až ve 2 a půl letech a holka os roka a třičtvrtě je přes den,ale na noc a když se někam jede plenu má.Doktorky to do 3 let neřeší,každý dítě má svůj vývoj...nechte to na dítěti si samo řekne :grinning:
17. led 2014 ve 21:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 já jsem teď posledně měla taky spineni v den co měla přijít mrška,tak jsem si řekla,že hormony jsou srovmany a ono nic,spineni skončilo a pak nic....takže ono může být i 2 dny a pak už nix nebude.....už to máš s chlapem dobrý?Už je klid?
17. led 2014 ve 22:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 , jo,ale to je tak debilní špinění, že nevím, ani mě nic nebolí, a ustupuje to,tak jsem zvědavá co bude dál...a za jak dlouho po špinění si mám udělat test?...jj..dobrý, v hádce našel test s duchem, tak od té doby je jak vyměněný, a prej když ted špiním a dostanu to, tak ten test co jsem si koupila dnes si udělám další měsíc..takže asi se čeká velká změna:slight_smile:
17. led 2014 ve 22:09  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Zeny, vy jste ale ukecane :grinning: jsem vas nestihla ani poradne docist....
Jinak my jsme se snazili 2dny pred ovulkou, v den ovulky a den po ovulce. Cetla jsem, ze staci ob den, aby poradne dozrali spermonici...ty dokazou v pohode cekat 48h na vajicko...
17. led 2014 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 koukam, ze si me hledala :slight_smile:
tak jak je to teda s tebou?
17. led 2014 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se mrcha dostavila :angry: tak nanovo i s ovu. Testama :slight_smile:) dobre rano vsem :slight_smile:
18. led 2014 v 08:10  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smouliiinka nevěš hlavu, já už čekám na ovu .-) a jsem zase natěšená :slight_smile:
18. led 2014 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek