• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@baya66 Je krasny, tak hlavne, ze uz to mas zdarne za sebou. Jsi jiste rada, vid? :wink: Ja verim, ze ta vedra musela byt pro tebe umorna, takhle ke konci. I kdyz jsi si zase rikala, ze to kazdy den muze prijit a bylo by to ok. Ja pocitam dny a tydny a rikala jsem si preckat prazdniny a pak by to snad i slo. I kdyz je to samozrejme brzy. Sice bych ja treba osobne mela po zdrav. problemech, ale o to vetsi by byly pak o mimco, kdyz by se narodilo brzy. No, uvidime jak to nakonec bude. Ted jsem 25+4 tt.
Tak si to krasne spolecne uzivejte a urcite se nam tu taky obcas ozvi. :slight_smile:
26. črc 2015 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Děkuji :slight_smile: Vedra mi vadila spíš pak v porodnici. To už bylo i na mě extrateplomilného tvora moc :slight_smile: No a po příchodu domů taky - a hlavně si člověk dělá starosti, jak to asi působí na miminko...
Ty jo, to letí - 26 tt :slight_smile: To mi přijde jako včera, když jsem na tom byla stejně. No a taky jsem si pořád říkala, ať ještě vydržíme... Protože ve 22 tt mi napsal gynekolog při kontrole CS 2-3. Sice ho to neznepokojovalo, ale mě jednu dobu teda dost... Pak jsem to uzavřela s tím, že to CS hodnotí každý dr asi dost subjektivně. Ale stejně jsem byla ráda, za každý další uplynulý týden (navíc zrovna ve 26 tt jsem měla po sexu poslíčky - tak to jsem taky měla bobky...). Tak ti plně rozumím. I když samozřejmě u tebe je to ještě trochu komplikovanější. Moc držím palečky, ať to dopadne co nejlépe pro obě dvě strany! :slight_smile:
26. črc 2015 ve 22:55  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2018 (17. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, hlásím, že 2. screening je za námi. Vše je v pořádku, prcek má 465g a pan doktor potvrdil holčičku :slight_smile: Mám z toho velkou radost.
27. črc 2015 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tak holky ještě vám... Odpoledne jsem měla poradnu s kontrolou. Doktorka zjistila, že jsem otevřená a ze vystupuje plodovy vak otevřeným čipkem. Večer jsem nastoupila do Podolí a budu ležet než břicho nezmizí. Když praskne voda do 2 týdnů, bude to potrat. Když později, budou se snažit to malé zachránit. Nevím jak bych se s tím vyrovnavala... Ale bude to muset nějak jít. Příčina proč, zatím nejasná. Mam odebrány vzorky na rozbory kvůli infekci aby ji mohli prelecit. Prý je to nejčastější příčina. Tak držte palce ať to dopadne správně...
28. črc 2015 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka Verunko, to jsou zase zprávy... :( moc Ti přeji ať miminko vydrží co nejdéle. Myslím ne Tebe.
28. črc 2015 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia ahojky, porod byl rychlovka, sice jsem si vytrpela kontrakce celou noc ale vydrzela jsem to doma, do porodky jsme jeli az kdyz byly uz hodne silne po 4-5min, no a nechali me samotnou na predporodnim pokoji ze mi daji klystyr a pak vsichni odbehli na vedlejsi sal k akutnimu cisari a ja zacla kricet ze rodim...pak uz to bylo rychle, ze dveri vyletel doktor a hned na sal a rodili jsme :slight_smile: bez nastrihu a siti :wink: a ten uzasny pocit mit sve miminko na brisku...nadhera :slight_smile:
@baya66 uzasny chlapecek :slight_smile:
28. črc 2015 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mikracek tak ono to vypada jako rychlovka, ale jak sama pises, hodne sis toho vytrpela doma. Tohle ja prave vubec neznam. Ja sla do porodnice, ze mi nic neni a az po vyvolani tabletou jsem behem par minut dostala silene kontrakce. Takze takovy ten pozvolny nastup jsem nezazila.
Na prvorodicku mas teda odvahu jet az takhle pozde a jeste poznat sama, ze rodis :grinning:
No a to nenastrihnuti a nesiti ti muze vetsina jen zavidet. To je pak clovek po porodu jak kdyz fakt nerodil. Bolesti razem odezni a kdyz neni dole co by se hojilo, tak super bonus.
28. črc 2015 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunka_korunka Jaj, Verunko, to mě moc mrzí, takové komplikace :frowning2: Moc na tebe a tvou malou budu myslet, ať vydržíte co nejdéle!!! Posílám aspoň srdíčko. Drž se.
28. črc 2015 v 19:30  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2018 (17. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek Děkuji :slight_smile:

Přesně, jsi dobrá, jak píše @donia , že jsi to takhle dobře poznala a načasovala, a že jsi kontrakce zvládala tak dlouho doma. Já si to taky nedovedu představit ten pozvolný rozjezd.
Abych řekla pravdu, upřímně závidím, že jsi to zvládla bez nástřihu a šití. Já nemohla asi týden sedět, hlavně doufám, že budu normálně "funkční". Hodně mě to mrzelo, že mi to nevyšlo, musím říct. Ale tak vše se nepodaří, myslím, že bych měla být vděčná, že jsem vydržela bez strií a jsem už v podstatě na své váze. Tak zase nemůžu chtít všechno asi... A hlavní je, že máme našeho drobečka zdárně na světě :slight_smile:
28. črc 2015 v 19:44  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2018 (17. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunka_korunka bobku, drž se, moc na Tebe budu myslet, ať vše v rámci možností dobře dopadne!!!! Ať miminko vydrží co nejdéle v bříšku! A taky posílám srdíčko!
28. črc 2015 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@baya66 tak to jsi zase dobra v tom, ze jsi tak brzy na sve vaze. O tom se mi muze jen zdat. Me po kazdem ditku neco zustalo, tak jen jsem zvedava jak to bude ted. No, budu muset asi poradne neco delat, jinak bych pak pri sve vysce byla jak koule.
28. črc 2015 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Dobrá nejsem - je to genetika a je to bez mé jakékoli zásluhy... Ale víš co, bůhví, co se mnou udělá kojení. Jestli budu po mamče, tak nic, ale kdoví... A makat bych na sobě měla taky dost - potřebuju zpevnit (což ostatně platilo docela i před těhotenstvím).
28. črc 2015 ve 22:14  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2018 (17. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak po dnešním vyšetření (pouze prstem) je to prý stabilní. Tak snad to zvládneme.
29. črc 2015 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@verunka_korunka Určitě ano, jen musíš ležet a být v klidu Já tohle měla u syna, který se nakonec narodil 37+0 tt. A byl zdravý. Jen jsem musela ležet ve špitále.
29. črc 2015 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@enalga jo? A ležela jsi taky tak dlouho? Přeci jen od 22+dnes 3 je to do tvého terminu 15 týdnů :slight_smile:
29. črc 2015 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka při druhém těhu mi taky hrozil předčasný porod od 28tt ležela jsem v nemocnici rvali do mě gynipral v kapačkách, ležela jsem tam měsíc pak v 33tt mi zjistili že nemam plodovku a musela na akutního císaře malej se narodil s 1850g vše dohnal ted je mu 5 let a nikdo by nepoznal že je nedonošenej. po císaři už mam dva přirozené porody vše bez komplikací.
29. črc 2015 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka Ležela jsem od 25+0 tt do 37+0. Byla to sice hrozná nuda, ale co se dalo dělat.
29. črc 2015 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@golymetr Nj, ale do toho stadia se ještě musím proležet. Teď mám jen hořčík. Nic jiného mi do 24+0 nedají. Do to doby by to byl potrat a ne porod... Takže zatím musím vydržet než mě přesunou na oddělení rizikového těhotenství
29. črc 2015 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka věřím, že to zvládneš, hlavně ležet, a myslet pozitivně :slight_smile:
29. črc 2015 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunka_korunka kočko myslím na tebe a držím palčáky vy jste holky šikovné to dáte. drž se a odpočívej. budu se to tu snažit sledovat ať vím jak si vedete. hodně sil a pozitivního myšlení.
30. črc 2015 ve 14:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek gratuluju k Andrejce a k rychlému porodu @baya66 gratuluju k chlapečkovi, krásně se nám to tu rozrůstá
30. črc 2015 ve 14:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
No, tak dneska ráno jsem měla hrůzu... Krev, 2x vyšetření zrcadly, otevřená prý na 4cm. Teď odpoledne už asi krvácení ustalo. Prý ještě šance je... Tak bojujeme...
30. črc 2015 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka to dobojujujete neboj, nepolevuju v mačkání palců a posílání pozitivních myšlenek směrem k vám. držte se holky!
4. srp 2015 v 07:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak nevím, jestli je to lepší, ale po utz vím, že jsem otevřená jen na 7mm ale do dělohy je vyklenuty vak blan, takže proto to vypadalo, že jsem otevřená na 4 cm. Chtějí udělat cerkláž, ale nejdřív musí mít jistotu, že tam není infekce a zánět :slight_smile:
4. srp 2015 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak infekce je a docela velká v plodové vodě. Mam antibiotika v superdavkach v kapackach a k tomu magnézium. Cerkláž v nedohlednu, ale už jsem na oddělení rizikového těhotenství a dnes už jsem 24+0, takže i podle zákona už by se jednalo o porod. No, dostala jsem kortikoidy na dozrání plic, ale doufám, že ještě dlouho vydržíme :slight_smile: vleže :slight_smile:
9. srp 2015 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka Holka, drž se !!! To jsou teda zprávy !! To zvládnete,hlavně že jsi pod dohledem doktorů !!!! držím moc palce !!!
10. srp 2015 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka hodně sil kočky, to zvládnete jste bojovnice, jen ať je u tebe princezna co nejdýl.
10. srp 2015 v 15:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf
@jezura777 my se snažíme, ale dnes jsem si stěžovala, že nejspíš otekla trochu vody a měla jsem pravdu. Je jí méně. Takže mě hlídají dál, ale moc dnů mi už nedávají. Tak uvidíme. Už musím s nimi plánovat i porod jak proběhne, kdyby se rozjel... No je to šílené... Ale mimco potřebuje ještě trochu vyrůst... Ach jo :frowning2:
10. srp 2015 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka Tak to ti věřím, že je to šílené, ale neboj, dnes doktoři umí zázraky. Moje neteř se narodila v 7 měsíci těhu a doktoři jí moc šancí nedávali a holka vše dohnala. Tak se drž a věř , i když je to teď strašně těžké. Posílám srdíčko a myslím na vás !!!
11. srp 2015 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf
Kdybychom byli už v tom 7., ale já jsem zatím v 6. Ještě nejsem ani ve třetím trimestru... Ale věřím, že tu ještě nějakou chvíli budeme :slight_smile:
11. srp 2015 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek