• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@verunka_korunka každý den navíc je super, držte se holčiny a jak píše @lenkasaf dneska už zachraňujou minimiminečka. Tobě hodně psychických a fyzických sil a pozitivních myšlenek a malé princezně sílu a jen ať hezky roste kočička. myslím na vás.
11. srp 2015 v 16:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
11. srp 2015 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka Teda Verunko z toho co tu čtu rvu jak želva. Kojení do toho po 6 týdnech mrcha,hormony dělají svy. Doktoři se o tebe postarají a bude dobře. Jen ještě miminko udrz, kortikoidy pomůžou.
14. srp 2015 ve 20:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky dlouho jsem tu nebyla, manžel měl dovolenou, tak jsme cestovali, do toho ty vedra děti nesou špatně. Ondra bude mít rok a v noci co hodinu a půl kojím. Takže mě to občas známá. Ty moje dny strašný, asi až půjdu na gyndu, tak ji řeknu jestli by nešlo s tím myomem něco dělat, ty bolesti, horší jak u 3 porodu,krvacim dost, to jsou jatka... Už mě to nebaví. Jen doufám, že zítra přijdou ty bouřky
14. srp 2015 ve 20:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jen hlásím, že dole to vypadá porad stejně, mimco se v bříšku mrská, břicho už moc netuhne a nebolí, jen ta pomalu odtekajici voda je na prd. Ale prý jí mám ještě dost a i bez ní se dá fungovat pár týdnů :slight_smile:
14. srp 2015 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@verunka_korunka tak hlavně že tak, že jsi ještě celá a o miminko budou bojovat. A radši si pár týdnů polez v nemocnici a malá přežije i když bude třeba chvíli v inkubátoru.
16. srp 2015 ve 12:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 no, těžko říct, jak dlouho si tu prolezim. Vzhledem k infekci v plodové vodě budou za chvíli chtít miminko vytáhnout. Jsem zvědavá s čím přijdou zítra. Mají se sejít na konciliu a rozhodovat co se mnou...
16. srp 2015 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka Myslím na Tebe, lékaři dnes umí divy, i když je pravda, ze miminko je ještě dost neuzrálé. Tak snad půjde ta infekce zpátky, zašijou Tě a vydržíte ještě nějakou dobu. Držím palce.
Jinak mojí holce už taky bude za chvíly rok jako Ondrášovi @ verik2 .Kojím ráno a večer, ona jí hrozně moc přes den, chutná jí vše. Má 3 a půl zubu a papá i kousky pěkně. Leze všude, schody nahoru i dolu, stojí u nábytku, začíná to být náročnější....jsme stále na chalupě, tak paráda.
@verik2 ten myom bych si taky nechala odstranit jdyž tak zlobí. Menses už jsem měla 3x, bolestivé, ale krátké.
16. srp 2015 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunka_korunka verco oni si poradí, hlavne ze jsi v péči doktoru, udělají to co je pro malou nejlepší, ale teď už bude porod a budou bojovat! Tak bojuj taky drž se
@vercik83 no nevím, zatím se k tomu nemají. Ondra má 8 zubů, už má natekly i všechny 4, ji všechno, ale vždy chce dokojit.... Takže kojím tak 4x za noc a za den to nepočítám.... No teď Menzes dobrý, 1 den se rozjizdela, pak 1,5 masakr, ale ne takovej co minule, odpoledne to zeslablo, teď skoro nic,počítám, že v noci se to zase rozjede a za 1,5 dne konec, takže bude 5 dní, což kratší nemám. A doktoři ten myom kontrolujou a právě že neroste,nedělá se další nic prostě stojí a odstranit ho operativně dělají až když je větší. U mě je problém v kojení, nemůžou mi Dát tělísko, antinu nesnesu,krvacim u ní.... No abych zachvili nebyla po 4 těhotná... Jako dáváme si pozor, ale me stačí málo, jsem těhotná hned... Podle doktoru jsem měla mít jen dceru u 1 kluka jsem otěhotněla přes prášky, 1 jsem zapomněla a bylo to a u Ondry jsem byla údajně neplodna, Menzes bez vyvolavacky jsem neměla a otěhotněla jsem.... Takže mám strach, bylo by to něco se 4 dětmi platit hypotéku a auto, ale co... Utáhneme 3, tak žádné stres. . Ale manžel ví, že na potrat bych nešla...navíc na jaře chceme 4 nohy miminko, které je celé chlupaté... Fenku kavalira King Charles spanela. Už se těším
17. srp 2015 v 00:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. srp 2015 v 00:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka jaj na tom jsi? Čekám na zprávy a nic nepises....dost to tu slábne jak je léto, snad se tu na podzim bude zase něco dít
21. srp 2015 ve 23:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 jo,mas pravdu, nejak to tu vazne, bohuzel. Takova pekna particka jsem byly. Koukala jsem i, ze @lupinpupin uz neni ani aktivni a pritom to byla takova dopisovatelka.
Jinak Verca uz je od patku rano na porodnim, snazi se ji vyvolat porod - muzes sledovat na jejim blogu, kde aktualizuje stav. Musime drzet vse co mame, at to holky obe zvladnou.
22. srp 2015 v 00:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 mrkni ke mě na blog. Ležím od včera na sále a čekám na kontrakce. A stále nic :frowning2:
22. srp 2015 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska v 14:30 se nám narodila Terezka, šlo to strašně rychle když nepočítám kontrakce i když i ty šly rychle. Od prvního tlačení ke konci to trvalo ani ne 10 minut :slight_smile: Terezka váží 750g a zatím si vedla docela dobře. Dokonce sama dýchala. Tak jí prosím držte palce, tento týden bude kritický...
22. srp 2015 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunka_korunka to se divím, že tě nechali rodit přirozeně takhle malé dítě... Hlavne ať to dá, venku ji bude líp, přeji hodně zdravíčka a lásky, ty budeš fit. Hlavně ať sama dýchá, doktoři jsou machři, vyviplaji i pulkilove děťátko, dali včas kortikoidy, bude v pořádku uvidis. Moc držím palečky.... Ono taky rodit ji a já 1 dítě měla 3580 no dost rozdíl.... Musí být strašně malinkata... Hlavne klid ať máš mlíčko, já stále kojím a nedovedu si představit, že bych přestala.... Držím pěsti, dávej zprávy
22. srp 2015 ve 23:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 Jj, dokonce byli rádi, že jsem zvolila přirozeně. V tomto gastacnim stáří je jedno jestli jde dítě přirozeně nebo císařem. Pro dítě není žádný bonus jít císařem a pro mě velký bonus když mi delohu nerozriznou. Řez byly totiž velký a hluboký oproti řezu na konci těhotenství. Bála jsem se ho kvůli dalším těhotenstvím. A kdybychom mohli ještě vydržet déle, tak od pondělí už by to přirozeně nešlo. Limit kde se to prevrací je 26+0, přibližně odtud začínají být pro dítě lepší šance když jde císařem, ale přirozený porod není vyloučeny.
Spánek... No ono to moc nejde, jak mě tu naučili být pořád v noci buzená a v 6 antibiotika a odběry tak je to těžké. Ale docela jsem se vyspala :slight_smile:
A kojení, no budu se snažit. Predpokladam, že v 8 ráno za mnou přiběhne laktační sestra. No, nevím co budeme stimulovat, přijde mi, že ty prsa na to prostě ještě nejsou připraveny. Ale jak to bylo přirozeně, yak se to třeba nastartuje a třeba laktační sestry umí zázraky :wink:
23. srp 2015 v 05:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka jj po přirozeném porodu to jde hladce.... Ale ty s tím teda zapasis, ještě že jsi malou udrela do teď, že šlo o po porod.... Ale je to jasné, mě u dcery hrozil císař, ale nakonec šla přirozeně a jsem za to ráda... Císař dle mého není porod. Teď rodila kamarádka císařem, je z toho špatná, unavena a necelá.... Mrzí ji to a navíc ona nikdy nekojila dlouho, strašně mi závidí, že mě kojení jde samo aniž bych pro to něco dělala. Navíc po roce se už laktace ustálí a jde automaticky, tělo je na ní už zvyklé. Každopádně odsavej elektrickou odsavackou... A jestli malá stále dejcha sama, tak věřím tomu, že ti ji budou zachvili přikládat k prsu, jen co vyroste. Musí být strašně malička, takové nic
23. srp 2015 v 08:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 no, je to takovy králíček... Na dychani ma hadicky s kyslikem, ale to je fajn :relaxed: laktace se snad rozebehne, vypada to nadejne. A cisar... Kdyby to muselo byt, tak fajn, ale nechtela jsem kvuli jizve v deloze a dalsim komplikacim pro dalsi tehotenstvi pro to plynouci. Navic, prirozenym se ted spravi cipek. Uz jen aby nasli lozisko toho zanetu.
23. srp 2015 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka no tak plicní ventilace se zachvili zbaví. Uvidis, kojení půjde, jen musíš být v klidu. A ono ten zánět způsobilo něco v děloze? No hlavně, že jsi vydržela a malou udržela do doby, že jí zachraňovali. To je důležité.?. A čípku určitě ten porod pomohl... Malinkeho králíčka Opatruj, teď si cca 2 měsíce pobyde v nemocnici a pak si ji vezmeš domu. Naštěstí jiné dítě nemáš, tak za ni můžeš denně dojíždět na klokankovani, když jsi na mateřské. I když trochu předčasné.
24. srp 2015 v 06:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, i my žijeme, jen tak nějak není na nic čas, užíváme si prázdnin, když bylo krásně, tak jsme byli pořád na bazéně a teď jsou zase klucí na dovolené, tak jsme s mau sami soma :slight_smile:... trochu málo fotek Vám sem dám ať vidíte, jak rosteme :wink:... jinak na poslední kontrole v 5,5m. měla 7kg a 70cm. Kam nám poroste fakt nevím :grinning:... Na té poslední se na mě směje ráno, když vstáváme :slight_smile:
25. srp 2015 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@teok Ahooooj, no to je dobre, ze se take ozves. Tak hlavne, ze se mate dobre, na male je to vylozene videt :grinning:
25. srp 2015 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia a jak ty valcis? Kolikaty jsi tyden? Mala je tezky rozmazlenec :grinning:
25. srp 2015 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok krásné. Konečně jsou úžasný teploty, krásné počasí, dá se žít a ne přežívat. Ale jako Ondra mel v
10 měsících 7600 a 68 cm. Je malinkej. I když teď je už oplacanejsi. Z kraje září jdeme na roční prohlídku, uteko to jako voda, už se začíná i pouštět, ale rovnováhu dlouho neudrží. Rozumí už dost slovu, ale neposlechne zarehta se a dělá to dal už ho zachvili začnu posazovat na nočník. V září mi jdou 2 děti do školky, tak mě to začne a já budu dopoledne doma jen s Ondrou, vyzkouším si jaké je to mít 1 dítě.. Jinak stále kojím, v noci po 2 hodinách ve dne vydrží 3, ale sní sice všechno, ovšem musí se po všem dokojit. Zavislak malej :grinning: ale zatím si nepripoustim, že bych někdy přestala kojit nereálný... Jen blby je to,že nejsem chráněna a 4 dítě už nechceme. To už by bylo moc... Takže zatím se daří, mrcha přijde po 6 týdnech vždy, už se objevuje, ale díky myomu trpím jak pes, 2 dny úplně hotova a na praskach. Bolesti mám větší než při porodu s Ondrou. Teď podle toho vůbec nebolel.... Těch posledních 20 minut nepočítám :grinning: jdu spát. Měj se krásně a uzivej
26. srp 2015 v 05:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia ze jo taky si říkám. Občas by mohla něco napsat. Taky mě to mrzí, že to tu vazne, pěkná parta, která se bohužel rozpadá. I já se 3 detma jsem občas nahlidnu. Na to si čas udělám vždy při kojení... Abych v noci neusnula... To se mi stalo v 11 kojím a najednou usnu, vzbudim se ve 2 dam Ondru do postýlky, zhasnu a začne řvát. On se budí, že potřebuje moji blízkost... Ne že by měl hlad, vždy si jen cucne a usne. Ale nemůžu ho mít v posteli. Manžel by ho zalehl. Občas se dost vrtí. Ale je nám skvěle. Máme se radi, cestujeme, užíváme si. Už je to krásný mít tolik děti :wink:
26. srp 2015 v 05:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 ju,ty mas doma chlapaka sikovneho :slight_smile:... to tak strasne leti :frowning2:... i u nas se pujde do skolky,juhu. Nastesti ji ma Teo rad,tak to pujde samo. Ja nekojim uz od 2.m.,ale take to zvladame :wink:... i ja jdu do hajan. Pa pa :-*
26. srp 2015 v 05:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si navíc místo propuštění dala revizi dělohy... Fakt super... Že já si vždy musím vyžrat naprosto všechno. Ještě že malé se daří báječně
26. srp 2015 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jdu vás zase pozdravit :slight_smile: Filípek roste jako z vody, má půl roku a dva týdny. Má 72 cm a 8,2kg. Už dvě noci spinká sám ve svém pokojíčku. Chodí spát ve 21 a spí do 7 hod v kuse, bez jídla. Nejhodnější miminko :slight_smile: Jinak stále jen obracení z břicha na záda a na bok, ale ze zad na břicho prostě nehrozí :grinning: Ale snaží se.
Jinak jí 6x denně, masozeleninové obědy, večer kaše.
Byli jsme na dovči ve srubu u vody, u Telče. Já přes prázdniny pracuju na půl úvazku z domu. Všechno zvládáme a máme se dobře. Jo a ještě má dva zuby dole :slight_smile:
26. srp 2015 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok jj už se těším až půjdou do školky. Mě 2 Patrik je předškolák, tak u něj budu platit jen jídlo a Tynka jde do 1 třídy školky. Dam ji abych si užila Ondraska.....
@verunka_korunka hlavně, že malá vše zvládá. Pomohli ji ty kortikoidy a u tebe ta revize... Nebylo tam něco,co způsobilo ten zánět? Vždyť jsi byla v pohodě.... Ale lepší revize, než vykrvacet. Tak si holt ještě polezis, ale dají tě do kupy. Drž se a pusu malej bojovnici :wink:
@ivet1987 teda to je kus chlapa, váží víc než Ondra v roce,ten bude mít cca 8 kilo až teď.... Ale příkrm moc nechce, všeho sní trochu a chce dokojit, v noci vstávám co 2 hodiny na kojení. Ale on nemá hlad, prostě chce mě. Tudle jsem usnula u kojení a probudila jsem se po 2,5 hodinách spal, dam ho do postýlky a za pár minut zase jekot.... On je hodnej, flegmatik, ale mamanek. U nikoho být nechce... Chce chovat jen ode mě.. Zato mě začne za chvíli chodit.... Už se staví pěkně, občas se pustí, chvíli stojí, pak si sedne na zadek a zase si stoupá. Ani nebreci, když spadne a to se občas uhodí do hlavy a on nic... V tom je dobrej
27. srp 2015 v 09:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, všechny vás zdravím. Krásné dětičky máte, rostou jako z vody !! :slight_smile: Strašně to všechno letí. U nás nového nic, užíváme si prázdniny a 14.9. další kontrola v Praze, kde se domluvíme na terminu a průběhu operace přítele. Tak už budeme vědět, jak na tom jsme. Jo, jen novinka, 21.8.2015 mě přítel požádal o ruku. :slight_smile: :slight_smile:
Tak se všechny držte, užívejte dětičky a zase dejte nějaké fotečky. A Tobě holka @verunka_korunka držím moc palce !!!!
27. srp 2015 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lenkasaf To je krásný, že tě požádal o ruku přítel :slight_smile: My jsme se doma včera tak s manželem bavili, a on mi povídá : Já se ženit nechtěl, tys mně uhnala.. no, měl pravdu, o ruku jsem ho požádala já a svatbu jsem taky spunktovala já... holt se mu do chomoutu nechtělo :grinning: ale jak je teď rád, že jsem ho uhnala :slight_smile: Tak k zásnubám moc gratuluju :slight_smile:
27. srp 2015 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek