• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@enalga Děkuji !! On se taky ženit nechtěl a já s tím byla smířena, nevím, co ho to popadlo. Ale mám radost. :slight_smile:
27. srp 2015 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenkasaf To věřím :slight_smile:
27. srp 2015 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf A s tou operací přítele.. o co jde?
27. srp 2015 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@enalga Netvoří se mu spermie ( genetická vada) a bere 3/4 roku léky, hormony a teď ho čeká operace MESA / TESE a budou mu hledat spermie mikrochirurgicky. Tak snad ta léčba zabrala a něco se najde. :slight_smile:
27. srp 2015 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf Držím palce, švagr taky tohle měl, a bohužel mu nenašli ani jedinou, mají dvojčata od dárce.
27. srp 2015 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@enalga Taky máme dárce v záloze, ale zatím doufáme v operaci.
27. srp 2015 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenkasaf Velka gratulace k zasnubam :slight_smile: No a jinak samozrejme moc drzim palce, at je operace uspesna a muzete se tesit na planovani miminka.
27. srp 2015 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987 Krasne fotecky, moc vam to slusi :dizzy_face:
27. srp 2015 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok Ja ted jedu 30tt, tak to uz musim doklepat. Ale je to teda fakt narocne, predchozi tehu naprosto bez problemu, zato ted si to vsechno vyziram. Jakmile vyresim jeden problem, uz se objevi dalsi. :unamused:
27. srp 2015 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf Diky :slight_smile:
@verik2 Už jsem doma. Při revizi vyčistili z dělohy sraženiny a nějaký zbytek placenty. Zánět byl nejen ve vodě, ale i v placente. Uvidíme jestli teď už zánět zmizí
Už si mě bude muset pohlídat moje obvodní.
27. srp 2015 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf no super... U nás zadání o ruku nebylo. Proste jsme se domluvili, ale spis jsen chtěla já a pak byla svatba :grinning:
27. srp 2015 ve 23:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia taky jsem furt něco měla v 3 těhotenství. Připadalo mě nejhorší, zato porod super rychlej a bezbolestnej :grinning: třeba to budeš mít stejné :wink:
@verunka_korunka teda ty jsi byla prolezla celá zánětem :frowning2:doma tě bude líp a za malou budeš jezdit na klokankovani, to jim na dýchání prý pomáhá, kamarádka měla dvojčata, narozena v 27 tt,ale císař...nebyli otočení kluci jedni usaty. Teď to jsou rostaci. Jak kojení, už to jde? Doma budeš mít víc času odstrikavat, do práce už nespechas, tak máš klid. Užívej mateřské, malou ti vypiplaji, jsou to machři. Teď se dej do kupy ty. Hlavně ať ten zánět už nikde není
27. srp 2015 ve 23:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 no klid moc není, jak zajišťují odsavacku, sterilizator,přenosnou chladničku...
Já rodila prdelkou napřed. Prý u tak malých děti je to jednou. A přirozený porod jde jen do 26+0 potom pouze císař. Aby bylo miminko co nejméně namáhané. Jinak na žádost maminky jde samozřejmě i přirozený, ale dítě na tom bude hur.

@lenkasaf gratuluju k zasnubam, to se pěkně zabavit :grinning:
28. srp 2015 v 05:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 jo a ptala ses kolik zvládám odstrikat. Tak zatím jen 20ml :slight_smile: ale to malé stačí asi na 6 dávek, takže vlastně z toho půlku vylejou
28. srp 2015 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka no tak to jo hlavně, že nějaké mlíčko jde. Zářím toho moc nespapa. Hlavně že se drží a bojuje.. No tak to jsem nevěděla, že je to jedno v jaké poloze jsou. Divím se,že na to jak je malinká ji porodní cesty neublizily. Vždyť nemá pořádně kůži, kosti... Ale asi to jde, když je malá v pořádku a ty jsi ráda, že to tak šlo... Není nad přirozený porod, sama jsem tak rodila 3x jen děti přes 3 kila, ale paradox je v tom, že ty větší děti se mi rodily líp jak dcera, která proti nim měla 3120, ale byla o 14 dni dřív.. U ni jsem ten porod měla prisernej. Ale ta bolest za to stála... Jen koj, až to půjde klokankuj a zachvili si to svoje štěstí poneses domu, ty si to zasloužíš. Moc na vás myslím a držím palečky ať to má bez následků
29. srp 2015 ve 04:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 kůže a kosti vypadají dobře, taky jsem se toho bála, ale je jak normální miminko, jen trochu chlupatá a mnohem menší. Chlupy jsou lanugo, tyčí mají v břiše a pak odpadají..
A včera už baštila 4,5 ml :slight_smile:
A porod samotný byl jen na 4 zatlačení z toho první jsem se snažila potlačit. Byla tam jen asistentka a bylo nutné zavolat spoustu doktorů a sester. Během půl minuty tam přišlo 5 lidí :wink: a za další minutu doběhl neonatolog :grinning:
29. srp 2015 v 05:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka no byli připraveni. Věděli, že budeš rodit, že malá musí ven. A baští krásně. To bude zachvili velká holka.... Co dýchání? Má furt plicní ventilaci a nebo jen kyslík do inkubátoru?.... Hlavne ze žije a bojuje, ale byla jsi u doktorů včas... Já 1 porod měla na 2 kontrakce. 1 byla hlavička a na druhou už celej Patrik, ale ten měl 3580 a 53 cm.... Takže jak ze mě vyletěl tak jsem byla dost roztrhana, 30 minut mě sili, pak teprve pokus o kojení a 3 týdny jsem nemohla sedět.... 2 porod sice nastrih hraze, ale šikovné, tak mě nic nebolelo, porod delší, asi 10 minut, ale min sítí... A 3 porod rychlej téměř bezbolestnej, bolel jen 20 minut a kdybych nezačala krvácet a doktorka neřekla, že budu rodit, tak o tom jsem ani nevěděla, tlačila jsen taky 10 minut, ale šitá jen na 4 stehy, takže pohoda..... Teď si ze mě kazdej dělá srandu, ze budu zachvili zase těhotná a bude to holka.... Ale dítě už nechceme a další rizikový těhotenství už nechci. 1 mi bohaté stačilo....
30. srp 2015 v 15:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 na ventilaci není, má jen kyslík přes masku nebo hadičky do nosu, ale dnes se dost zapomínala s dýcháním, kdyby to bylo časté, dají ji na ventilaci a trubku do krku.
Večer zase netravila mléko, tak přes noc nic nedostala. Teď v poledne už byla zase na 3 ml a bříško měla prázdné.
Dneska jsem klokankovala 1,5 hodiny a potom jsem ji utírala pusinku, krček a podpaží. Pak jsem měřila teplotu, to mi moc nešlo. A nakonec i přebalovala a to bylo v pohodě :slight_smile: akorát se nezveda za nožičky, ale musí se zvednout celá prdelka podržením ve spodní části zad.
30. srp 2015 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka no je malička. Obdivuji tě, jsi dobra. Mě připadala dcera malá a to měla 2900 a pila mi 40... No je dobra, hlavně že tě nechávají klokankovat :wink: to je na tom dobře. A co ty? Revize zabrala? Už jsi v pohodě? Užívej teď je malinká, ale rychle vyroste a bude ti dělat jen samou radost.... A už ti to ani nepřijde jak byla malička....
30. srp 2015 ve 21:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak roční prohlídka. Ondra má 71 cm a 8450 drobek můj. Preockovana hexavaxina, už vydrží stát třeba 15 sekund bez držení, chodí kolem nábytku, říká máma, baba a ne :grinning:
4. zář 2015 v 19:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky taky posílám pár fotek jak rosteme a jak se máme. :slight_smile: sleduju to tady a všechny vás moc zdravím :slight_smile:
7. zář 2015 v 10:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@jezura777 slusi vam to, obema. To mi prosim te rekni, jak to zvladate? Vubec si to nedovedu predstavit, mas muj obdiv.
7. zář 2015 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jezura777 taky si to neumím predstavit... Hlavně až dítko začne cestovat po bytě :slight_smile: teď to ještě nějak moje představivost zvládne ...
Jo a jinak Terezka provdala, už je kousek nad porodní váhou a baští už jen moje mlicko a zbavila se výživy v kanyle a celé kanyly... Přidáván fotku jak se umí krásně usmívat :slight_smile:
7. zář 2015 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě ta fotka....
7. zář 2015 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@donia
@verunka_korunka díky holky :slight_smile: úplně v pohodě, malá je zlatíčko hodné a hodně mazlící, moc si to užívám :slight_smile: už se nám plazí, takže jsme jí pořídili ohrádku kde si může bezpečně hrát a až poleze pořádně po bytě ozvučíme si jí no a až bude chodit tak buď za ruku a když ne tak na vodítku no a budeme jí muset víc kontrolovat hmatem, ale já si myslím že ona bude v pohodě, už teď ví že rodiče mají nějaký problém a pomáhá :slight_smile: Byli jsme s ní na dovče v zahraničí a všechno jsme zvládli, nikdo nám nepomáhá.
veru ta tvoje prďolka musí být ale maličká, tak hlavně zdravíčko a za chvíli už si budete taky užívat doma.
7. zář 2015 v 17:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jezura777 teda to jste fakt dobry. Je fakt, ze clovek kdyz musi, tak si pak najde svuj system a jak si pomoci, ale fakt to obdivuji, ze jste do toho sli a ze to takto hezky zvladate.
7. zář 2015 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunka_korunka Verco, je jako skritecek. Kdyz jsem u tebe v albu videla tu mini pidi plinecku, tak fakt neuveritelne. Ale verim, ze je to holka sikovna a dozene to.
7. zář 2015 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia
@jezura777
Jo, je maličká, ale šikovná. Všichni tam z ni mají radost. Dnes už dostávala 15ml. Vše zbaští a stráví :slight_smile: jo a taky všichni říkají že je celý tatínek, no tu pusu má opravdu jeho a ty velký dlaně a dlouhé prsty a tvar nehtů taky... Jen brada zatím vypadá moje a možná tvářičky, ale to jí možná drtí ta maska od Cpapu. Jo a včera vážili 778g a měřili... 33cm. Takže je větší než A4 papír, ten je jen 29,7cm :slight_smile:
7. zář 2015 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj, přidávám se sem, ač snažení probíhá vlastně od listopadu 2013, ale to je detail:grinning: U mě specifika taková: první rok víkendový vztah, takže minus, ač proběhly dovolené a tak:slight_smile:), no a ten zbytek spolu v jedné domácnosti a stejně nic.Cyklus mám pravidelný. V únoru 2015 jsem zkusila ovulacni testy, vyšel pozitivní na polovinu cyklu, což je OK. Kveten 2015 gyn.vyšetření prokázána ovulace též v polovině. Teď už planujeme vyšetření přítele....
7. zář 2015 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renmilka to teda čekáte dost dlouho, to bych asi já nevydržela... Klobouk dolů a ať se brzo zadaří.
7. zář 2015 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek